Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Franciszka Wojtowicz

Franciszka Wojtowicz

Kobieta 1866 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Franciszka Wojtowicz urodzony(a) 22 mar. 1866, Latowicz (córka Walenty Woytowicz oraz Rozalia Brauła).

    Franciszka poślubił(a) Aleksander Rogala 25 sty. 1886, Latowicz. Aleksander (syn Jan Rogala oraz Marianna Kuźniarska) urodzony(a) 25 luty 1866, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Walenty Woytowicz urodzony(a) 1833, Latowicz (syn Jan Woytowicz oraz Marianna Lisiecka).

    Walenty poślubił(a) Rozalia Brauła 20 luty 1865, Latowicz. Rozalia (córka Kacper Maycher Brauła oraz Franciszka Wielgopolanin) urodzony(a) 25 lip. 1842, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Rozalia Brauła urodzony(a) 25 lip. 1842, Latowicz (córka Kacper Maycher Brauła oraz Franciszka Wielgopolanin).
    Dzieci:
    1. 1. Franciszka Wojtowicz urodzony(a) 22 mar. 1866, Latowicz.
    2. Petronella Wójtowicz urodzony(a) 29 maj 1873, Latowicz.
    3. Weronika Wojtowicz urodzony(a) 1875, Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Woytowicz

    Jan poślubił(a) Marianna Lisiecka 31 sty. 1820, Latowicz. Marianna (córka Jakub Lisiecki oraz Gertruda Reda) urodzony(a) 1802, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Lisiecka urodzony(a) 1802, Latowicz (córka Jakub Lisiecki oraz Gertruda Reda).
    Dzieci:
    1. 2. Walenty Woytowicz urodzony(a) 1833, Latowicz.
    2. Paweł Woytowicz urodzony(a) 1841, Latowicz.

  3. 6.  Kacper Maycher Brauła urodzony(a) 4 sty. 1817, Strachomin (syn Dydak Brauła oraz Marianna Gajowniczek).

    Kacper poślubił(a) Franciszka Wielgopolanin 15 list. 1836, Latowicz. Franciszka (córka Mikołaj Wielgopolanin oraz Joanna Krzewska) urodzony(a) 1819, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Franciszka Wielgopolanin urodzony(a) 1819, Latowicz (córka Mikołaj Wielgopolanin oraz Joanna Krzewska).
    Dzieci:
    1. Marianna Brauła urodzony(a) 30 list. 1839, Latowicz.
    2. 3. Rozalia Brauła urodzony(a) 25 lip. 1842, Latowicz.
    3. Franciszek Brauliński urodzony(a) 10 wrz. 1846, Latowicz.
    4. Magdalena Brauła urodzony(a) 16 czer. 1849, Latowicz.
    5. Cecylia Brauła urodzony(a) 21 list. 1851, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 10.  Jakub Lisiecki

    Jakub — Gertruda Reda. Gertruda (córka Mikołaj Reda oraz Franciszka Chrzanowska) urodzony(a) 1777, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 11.  Gertruda Reda urodzony(a) 1777, Strachomin (córka Mikołaj Reda oraz Franciszka Chrzanowska).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Katarzyna Lisiecka urodzony(a) 20 kwie. 1811, Latowicz.
    2. Franciszek Józef Lisiecki urodzony(a) 28 mar. 1815, Latowicz.
    3. 5. Marianna Lisiecka urodzony(a) 1802, Latowicz.

  3. 12.  Dydak Brauła urodzony(a) 17 list. 1789, Wielgolas (syn Stanisław Brauła oraz Agnieszka Szwięch).

    Dydak poślubił(a) Marianna Gajowniczek 7 luty 1813, Latowicz. Marianna (córka Ludwik Gajowniczek oraz Franciszka Paśnik) urodzony(a) 15 sier. 1793, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 13.  Marianna Gajowniczek urodzony(a) 15 sier. 1793, Strachomin (córka Ludwik Gajowniczek oraz Franciszka Paśnik).
    Dzieci:
    1. Apolonia Brygida Brauła urodzony(a) 8 luty 1814, Strachomin.
    2. 6. Kacper Maycher Brauła urodzony(a) 4 sty. 1817, Strachomin.
    3. Franciszek Izydor Brauła urodzony(a) 25 mar. 1820, Strachomin.
    4. Jan Brauła urodzony(a) 23 paź. 1822, Strachomin.
    5. Ludwik Brauła urodzony(a) 11 sier. 1824, Strachomin.
    6. Agnieszka Brauła urodzony(a) 20 sty. 1835, Strachomin.

  5. 14.  Mikołaj Wielgopolanin urodzony(a) 3 gru. 1780, Dębe M. (syn Maciej Wielgopolanin oraz Katarzyna Ozimek).

    Mikołaj poślubił(a) Joanna Krzewska 10 luty 1817, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 15.  Joanna Krzewska (córka Grzegorz Krzewski oraz Agata Podkoska).
    Dzieci:
    1. 7. Franciszka Wielgopolanin urodzony(a) 1819, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 22.  Mikołaj Reda (syn N Reda).

    Mikołaj poślubił(a) Franciszka Chrzanowska 27 sty. 1771, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 23.  Franciszka Chrzanowska
    Dzieci:
    1. Władysław Reda urodzony(a) 17 kwie. 1774, Strachomin; zgon 30 czer. 1781, Latowicz.
    2. 11. Gertruda Reda urodzony(a) 1777, Strachomin.
    3. Maciej Reda urodzony(a) 24 luty 1779, Strachomin.
    4. Klara Reda urodzony(a) 11 sier. 1781, Latowicz.
    5. Małgorzata Reda urodzony(a) 4 czer. 1783, Latowicz.
    6. Józef Reda urodzony(a) 15 mar. 1785, Latowicz; zgon 27 sier. 1794, Latowicz.

  3. 24.  Stanisław Brauła urodzony(a) 27 wrz. 1757, Wielgolas (syn Tomasz Brauła oraz Ewa Zwierz).

    Stanisław poślubił(a) Agnieszka Szwięch 11 luty 1787, Latowicz. Agnieszka (córka Jan Szwięch oraz Marianna Grzendowa) urodzony(a) 19 sty. 1769, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  4. 25.  Agnieszka Szwięch urodzony(a) 19 sty. 1769, Wielgolas (córka Jan Szwięch oraz Marianna Grzendowa).
    Dzieci:
    1. 12. Dydak Brauła urodzony(a) 17 list. 1789, Wielgolas.
    2. Elżbieta Brauła urodzony(a) 1 list. 1792, Wielgolas.
    3. Łukasz Brauła urodzony(a) 16 paź. 1796, Wielgolas.
    4. Sylwester Brauła urodzony(a) 1 sty. 1802, Wielgolas.
    5. Jan Brauła urodzony(a) 19 czer. 1806, Wielgolas.
    6. Agata Brauła urodzony(a) 4 luty 1810, Wielgolas.
    7. Jan Brauła urodzony(a) 19 czer. 1806, Wielgolas; zgon 6 kwie. 1807, Wielgolas.
    8. Agata Brauła urodzony(a) 4 luty 1810, Wielgolas.

  5. 26.  Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Ludwik — Franciszka Paśnik. [Arkusz rodzinny]


  6. 27.  Franciszka Paśnik
    Dzieci:
    1. Cyprian Gajowniczek urodzony(a) 26 wrz. 1791, Strachomin; zgon 26 sty. 1796, Strachomin.
    2. 13. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 15 sier. 1793, Strachomin.
    3. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 19 sty. 1796, Strachomin; zgon 6 mar. 1796, Strachomin.
    4. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 22 sty. 1797, Strachomin; zgon 5 maj 1805, Strachomin.
    5. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 14 luty 1799, Strachomin; zgon 23 maj 1805, Strachomin.
    6. Elżbieta Gajowniczek urodzony(a) 19 wrz. 1802, Strachomin.
    7. Karol Gajowniczek urodzony(a) 2 list. 1805, Strachomin; zgon 3 kwie. 1806, Strachomin.
    8. Ewa Gajowniczek urodzony(a) 24 gru. 1788, Strachomin.

  7. 28.  Maciej Wielgopolanin urodzony(a) 1735, Dębe M. (syn Stanisław Wielgopolanin); zgon 30 maj 1805, Latowicz.

    Maciej poślubił(a) Katarzyna Ozimek 22 list. 1772, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 29.  Katarzyna Ozimek
    Dzieci:
    1. Igidy Wielgopolanin urodzony(a) 1 wrz. 1776, Dębe M..
    2. Tekla Wielgopolanin urodzony(a) 30 wrz. 1778, Dębe M..
    3. 14. Mikołaj Wielgopolanin urodzony(a) 3 gru. 1780, Dębe M..
    4. Benedykt Wielgopolanin urodzony(a) 12 maj 1783, Dębe M..
    5. Konstanty Wielgopolanin urodzony(a) 20 maj 1785, Dębe M..

  9. 30.  Grzegorz Krzewski

    Grzegorz poślubił(a) Agata Podkoska Agata urodzony(a) 4 luty 1760, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 31.  Agata Podkoska urodzony(a) 4 luty 1760, Latowicz.
    Dzieci:
    1. Jan Krzewski urodzony(a) 26 maj 1780, Latowicz.
    2. Ignacy Krzeszkowski (Krzewski) urodzony(a) 8 luty 1782, Latowicz.
    3. Kunegunda Krzewska urodzony(a) 4 mar. 1784, Latowicz; zgon 21 wrz. 1785, Latowicz.
    4. Agnieszka Krzewska urodzony(a) 21 kwie. 1785, Latowicz.
    5. Ludwika Krzewska urodzony(a) 26 sier. 1787, Latowicz.
    6. 15. Joanna Krzewska
    7. Wit Krzewski urodzony(a) 22 lip. 1792, Latowicz.
    8. Stanisław Krzewski urodzony(a) 28 wrz. 1794, Latowicz.
    9. Paweł Krzeski urodzony(a) 25 czer. 1797, Latowicz.
    10. Rozalia Krzewska urodzony(a) 1 wrz. 1799, Latowicz; zgon 8 wrz. 1799, Latowicz.
    11. Marianna Krzewska urodzony(a) 17 kwie. 1806, Latowicz; zgon 29 kwie. 1806, Latowicz.