Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Wojciech Gajowniczek

Wojciech Gajowniczek

Mężczyzna 1863 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Wojciech Gajowniczek urodzony(a) 18 kwie. 1863, Strachomin (syn Grzegorz Gajowniczek oraz Joanna Reda).

    Wojciech — Katarzyna Łukasik. Katarzyna (córka Andrzej Łukasik oraz Marianna Miedzik) urodzony(a) 24 maj 1870, Żdżary. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Anna Gajowniczek urodzony(a) 25 lip. 1894, Strachomin.
    2. Waleria Gajowniczek urodzony(a) 20 mar. 1896, Strachomin.
    3. Leokadia Gajowniczek urodzony(a) 9 sty. 1899, Strachomin.
    4. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 1 paź. 1901, Strachomin.
    5. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 2 lip. 1904, Strachomin.
    6. Józef Gajowniczek urodzony(a) 19 mar. 1907, Strachomin.
    7. Jan Gajowniczek urodzony(a) 19 wrz. 1909, Strachomin.
    8. Marian Gajowniczek urodzony(a) 1 lip. 1912, Strachomin.
    9. Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 8 wrz. 1915, Strachomin.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 28 luty 1809, Strachomin (syn Marek Gajowniczek oraz Małgorzata Orowiecka).

    Grzegorz poślubił(a) Joanna Reda 24 sty. 1853, Latowicz. Joanna (córka Jakub Reda oraz Marianna Marczak) urodzony(a) 2 czer. 1827, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Joanna Reda urodzony(a) 2 czer. 1827, Strachomin (córka Jakub Reda oraz Marianna Marczak).
    Dzieci:
    1. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 16 paź. 1853, Strachomin.
    2. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 24 luty 1855, Strachomin.
    3. Agata Gajowniczek urodzony(a) 27 sty. 1857, Strachomin.
    4. Teofila Gajowniczek urodzony(a) 4 luty 1859, Strachomin.
    5. Magdalena Gajowniczek urodzony(a) 8 maj 1861, Strachomin.
    6. 1. Wojciech Gajowniczek urodzony(a) 18 kwie. 1863, Strachomin.
    7. Jan Gajowniczek urodzony(a) 29 czer. 1865, Strachomin.
    8. Rozalia Gajowniczek urodzony(a) 23 sier. 1866, Strachomin.
    9. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 15 czer. 1870, Strachomin.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Marek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1767, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Marek — Małgorzata Orowiecka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Małgorzata Orowiecka
    Dzieci:
    1. Jan Gajowniczek urodzony(a) 22 maj 1796, Strachomin.
    2. Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 16 sier. 1798, Strachomin.
    3. Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 94 mar. 1801, Strachomin.
    4. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 3 kwie. 1803, Strachomin.
    5. 2. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 28 luty 1809, Strachomin.
    6. Augustyn Jan Gajowniczek urodzony(a) 29 sier. 1811, Strachomin.
    7. Marianna Salomea Gajowniczek urodzony(a) 14 list. 1814, Strachomin.
    8. Wojciech Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 15 kwie. 1817, Strachomin.

  3. 6.  Jakub Reda urodzony(a) 22 lip. 1800, Oleksianka (syn Kazimierz Reda oraz Justyna Niedek).

    Jakub poślubił(a) Marianna Marczak 18 luty 1821, Latowicz. Marianna (córka Tomasz Marcak oraz Apolonia Ożarek) urodzony(a) 25 gru. 1802, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Marczak urodzony(a) 25 gru. 1802, Oleksianka (córka Tomasz Marcak oraz Apolonia Ożarek).
    Dzieci:
    1. Michał Reda urodzony(a) 26 wrz. 1825, Strachomin.
    2. 3. Joanna Reda urodzony(a) 2 czer. 1827, Strachomin.
    3. Jędrzej Reda urodzony(a) 16 list. 1829, Strachomin.
    4. Elżbieta Reda urodzony(a) 13 list. 1831, Strachomin.
    5. Piotr Reda urodzony(a) 19 sty. 1834, Strachomin.
    6. Walenty Reda urodzony(a) 4 luty 1836, Strachomin.
    7. Jan Reda urodzony(a) 24 lip. 1838, Strachomin.
    8. Wawrzyniec Reda urodzony(a) 3 sier. 1840, Strachomin.
    9. Agnieszka Reda urodzony(a) 25 gru. 1842, Strachomin.
    10. Bonifacy Reda urodzony(a) 1 czer. 1845, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Szymon Gajowniczek urodzony(a) 1701, Strachomin (syn N Gajowniczek); zgon 18 maj 1785, Strachomin.

    Szymon — Zuzanna Reda. Zuzanna urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Zuzanna Reda urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin.
    2. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 17 list. 1756, Strachomin; zgon 13 luty 1759, Strachomin.
    3. Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin.
    4. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1760, Strachomin.
    5. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 15 list. 1761, Strachomin.
    6. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin.
    7. Bartłomiej Gajowniczek urodzony(a) 24 sier. 1765, Strachomin.
    8. 4. Marek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1767, Strachomin.
    9. Barbara Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1770, Strachomin; zgon 19 mar. 1772, Strachomin.

  3. 12.  Kazimierz Reda urodzony(a) 4 mar. 1772, Strachomin (syn Maciej Reda oraz Marianna Chrzanowska).

    Kazimierz poślubił(a) Justyna Niedek 31 sty. 1796, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 13.  Justyna Niedek
    Dzieci:
    1. Anastazja Reda urodzony(a) 20 kwie. 1797, Strachomin; zgon 3 list. 1800, Strachomin.
    2. Bonifacy Reda urodzony(a) 20 czer. 1799, Strachomin; zgon 21 czer. 1799, Strachomin.
    3. 6. Jakub Reda urodzony(a) 22 lip. 1800, Oleksianka.
    4. Zofia Reda urodzony(a) 6 kwie. 1803, Strachomin; zgon 17 wrz. 1809, Strachomin.
    5. Marianna Reda urodzony(a) 8 wrz. 1805, Strachomin; zgon 20 mar. 1807, Strachomin.
    6. Anastazja Reda urodzony(a) 19 gru. 1807, Strachomin.
    7. Franciszek Mateusz Reda urodzony(a) 17 wrz. 1810, Strachomin.
    8. Franciszek Reda urodzony(a) 19 wrz. 1810, Strachomin.
    9. Joanna Krystyna Reda urodzony(a) 17 maj 1814, Strachomin.
    10. Elżbieta Małgorzata Reda urodzony(a) 1 lip. 1816, Strachomin.
    11. Mikołaj Damazy Reda urodzony(a) 12 gru. 1819, Strachomin.
    12. Eleonora Reda urodzony(a) 18 luty 1823, Strachomin.

  5. 14.  Tomasz Marcak (syn Adalbertus Marcak oraz Jadwiga).

    Tomasz — Apolonia Ożarek. [Arkusz rodzinny]


  6. 15.  Apolonia Ożarek
    Dzieci:
    1. Julianna Marczak urodzony(a) 22 czer. 1793, Oleksianka.
    2. Jan Marczak urodzony(a) 14 lip. 1795, Oleksianka.
    3. Piotr Marczak urodzony(a) 1 sier. 1796, Oleksianka.
    4. Małgorzata Marczak urodzony(a) 13 czer. 1799, Oleksianka.
    5. Stanisław Marczak urodzony(a) 17 list. 1800, Oleksianka.
    6. 7. Marianna Marczak urodzony(a) 25 gru. 1802, Oleksianka.
    7. Bernard Marczak urodzony(a) 20 maj 1805, Oleksianka.
    8. Elzbieta Marczak urodzony(a) 18 list. 1807, Oleksianka.
    9. Katarzyna Marczak urodzony(a) 17 sty. 1810, Oleksianka.
    10. Regina Marianna Marczak urodzony(a) 4 wrz. 1812, Oleksianka.
    11. Florian Marek Marczak urodzony(a) 8 maj 1817, Oleksianka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Gajowniczek
    Dzieci:
    1. 8. Szymon Gajowniczek urodzony(a) 1701, Strachomin; zgon 18 maj 1785, Strachomin.
    2. Kilian Gajowniczek urodzony(a) 1712; zgon 30 maj 1767, Strachomin.
    3. Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 1720, Laliny; zgon 5 czer. 1770, Laliny.
    4. Stefan Gajowniczek urodzony(a) 1722, Strachomin; zgon 17 gru. 1789, Strachomin.
    5. Bartłomiej Gajowniczek

  2. 24.  Maciej Reda (syn N Reda).

    Maciej poślubił(a) Marianna Chrzanowska 1 luty 1756, Latowicz. Marianna urodzony(a) 1720; zgon 15 sier. 1790, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  3. 25.  Marianna Chrzanowska urodzony(a) 1720; zgon 15 sier. 1790, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Reda urodzony(a) 25 list. 1756, Strachomin.
    2. Franciszka Reda urodzony(a) 25 paź. 1767, Strachomin.
    3. 12. Kazimierz Reda urodzony(a) 4 mar. 1772, Strachomin.

  4. 28.  Adalbertus Marcak

    Adalbertus — Jadwiga. [Arkusz rodzinny]


  5. 29.  Jadwiga
    Dzieci:
    1. 14. Tomasz Marcak
    2. Salomea Marcak urodzony(a) 1756, Oleksianka; zgon 29 wrz. 1813, Iwowe.
    3. Józefat Marcak urodzony(a) 15 mar. 1761, Oleksianka.
    4. Kacper Marcak urodzony(a) 6 sty. 1764, Oleksianka.
    5. Franciszka Marcak urodzony(a) 3 paź. 1769, Oleksianka; zgon 10 paź. 1769, Oleksianka.
    6. Marcella Marcak urodzony(a) 6 sty. 1771, Oleksianka; zgon 2 luty 1772, Oleksianka.