Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Anastazja Gajowniczek

Anastazja Gajowniczek

Kobieta 1846 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 10 kwie. 1846, Strachomin (córka Paweł Walenty Gajowniczek oraz Teresa Jadwiga Świątek).

    Anastazja poślubił(a) Mateusz Kieliszczyk 19 czer. 1865, Latowicz. Mateusz (syn Ambroży Kieliszczyk oraz Marianna Dąbrowska) urodzony(a) 18 wrz. 1846, Kamionka. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Julianna Kieliszczyk urodzony(a) 19 maj 1873, Kamionka.
    2. Wiktoria Kieliszczyk urodzony(a) 4 czer. 1876, Kamionka.
    3. Piotr Kieliszczyk urodzony(a) 26 lip. 1877, Kamionka.
    4. Stanisław Kieliszczyk urodzony(a) 3 wrz. 1881, Kamionka.
    5. Wojciech Kieliszczyk urodzony(a) 1 kwie. 1885, Kamionka.
    6. Marianna Kieliszczyk urodzony(a) 1871, Kamionka.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Paweł Walenty Gajowniczek urodzony(a) 18 sty. 1818, Strachomin (syn Grzegorz Gajowniczek oraz Scholastyka Nidek).

    Paweł poślubił(a) Teresa Jadwiga Świątek 22 sty. 1837, Latowicz. Teresa (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda) urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Teresa Jadwiga Świątek urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda).
    Dzieci:
    1. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 13 luty 1840, Strachomin.
    2. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 24 paź. 1841, Strachomin.
    3. Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 12 gru. 1842, Strachomin.
    4. 1. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 10 kwie. 1846, Strachomin.
    5. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 28 list. 1848, Strachomin.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 9 mar. 1779, Strachomin (syn Jakub Gajowniczek oraz Agnieszka Ożarek).

    Grzegorz poślubił(a) Scholastyka Nidek 9 luty 1806, Latowicz. Scholastyka (córka Maciej Miedek oraz Barbara Kowalówna) urodzony(a) 18 luty 1790, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Scholastyka Nidek urodzony(a) 18 luty 1790, Strachomin (córka Maciej Miedek oraz Barbara Kowalówna).
    Dzieci:
    1. Agata Gajowniczek urodzony(a) 25 sty. 1808, Strachomin.
    2. Anastazja Florentyna Gajowniczek urodzony(a) 2 maj 1811, Strachomin.
    3. Kornelia Klara Gajowniczek urodzony(a) 10 sier. 1812, Strachomin.
    4. Katarzyna Monika Gajowniczek urodzony(a) 10 maj 1814, Strachomin.
    5. Balbina Petronella Gajowniczek urodzony(a) 27 luty 1816, Strachomin.
    6. 2. Paweł Walenty Gajowniczek urodzony(a) 18 sty. 1818, Strachomin.
    7. Marianna Jadwiga Gajowniczek urodzony(a) 31 lip. 1821, Strachomin.
    8. Aleksy Gajowniczek urodzony(a) 10 lip. 1825, Strachomin.
    9. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 17 paź. 1828, Strachomin.
    10. Martyna Gajowniczek urodzony(a) 31 sty. 1830, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Jakub Gajowniczek (syn Kilian Gajowniczek oraz Anna).

    Jakub poślubił(a) Agnieszka Ożarek 18 list. 1764, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Agnieszka Ożarek
    Dzieci:
    1. Jan Gajowniczek urodzony(a) 27 gru. 1766, Strachomin; zgon 28 maj 1767, Strachomin.
    2. Wincenty Gajowniczek urodzony(a) 19 kwie. 1768, Strachomin; zgon 22 luty 1772, Strachomin.
    3. Karol Gajowniczek urodzony(a) 4 list. 1775, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    4. Urszula Gajowniczek urodzony(a) 21 paź. 1777, Strachomin; zgon 27 paź. 1777, Strachomin.
    5. 4. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 9 mar. 1779, Strachomin.
    6. Scholastyka Gajowniczek urodzony(a) 19 luty 1782, Strachomin; zgon 13 luty 1785, Strachomin.
    7. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 12 kwie. 1773, Strachomin.

  3. 10.  Maciej Miedek urodzony(a) 1735, Strachomin (syn N Niedek); zgon 6 mar. 1825, Strachomin.

    Maciej poślubił(a) Barbara Kowalówna 24 luty 1767, Latowicz. Barbara urodzony(a) , Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Barbara Kowalówna urodzony(a) , Iwowe.
    Dzieci:
    1. Benedykt Nidek urodzony(a) 24 mar. 1768, Strachomin; zgon 10 wrz. 1791, Strachomin.
    2. Aleksy Miedek urodzony(a) 4 lip. 1771, Strachomin.
    3. Błażej Miedek urodzony(a) 3 luty 1775, Strachomin.
    4. Stanisław Miedek urodzony(a) 6 maj 1780, Strachomin.
    5. Elżbieta Nidek urodzony(a) 9 list. 1783, Strachomin; zgon 22 paź. 1799, Strachomin.
    6. 5. Scholastyka Nidek urodzony(a) 18 luty 1790, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Kilian Gajowniczek urodzony(a) 1712 (syn N Gajowniczek); zgon 30 maj 1767, Strachomin.

    Kilian — Anna. Anna urodzony(a) 1721; zgon 2 lip. 1774, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Anna urodzony(a) 1721; zgon 2 lip. 1774, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Laurenty (Wawrzyniec) Gajowniczek urodzony(a) 1737, Strachomin; zgon 3 maj 1807, Strachomin.
    2. 8. Jakub Gajowniczek
    3. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 11 kwie. 1757, Strachomin.
    4. Wincenty Gajowniczek urodzony(a) 9 lip. 1759, Strachomin.

  3. 20.  N Niedek
    Dzieci:
    1. Antoni Nidek urodzony(a) 1723; zgon 26 mar. 1800, Latowicz.
    2. 10. Maciej Miedek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 6 mar. 1825, Strachomin.
    3. Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744; zgon 18 luty 1820, Strachomin.
    4. Grzegorz Midek urodzony(a) 1745; zgon 21 sty. 1825, Latowicz.
    5. Andrzej Nidek
    6. Żyjący