Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Waleria Łukaszek

Waleria Łukaszek

Kobieta 1890 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Waleria Łukaszek urodzony(a) 13 kwie. 1890, Wielgolas (córka Jan Kanty Łukaszek oraz Marianna Wójcik).

    Waleria poślubił(a) Franciszek Zawiliński 12 luty 1912, Latowicz. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Ignacy Zawiliński urodzony(a) 1913, Chyżyny.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Kanty Łukaszek urodzony(a) 21 paź. 1858, Wielgolas (syn Jan Grzegorz Łukaszek oraz Jadwiga Franciszka Górska).

    Jan poślubił(a) Marianna Wójcik 29 sty. 1882, Latowicz. Marianna (córka Andrzej Wójcik oraz Marianna Sikorska) urodzony(a) 5 wrz. 1865, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Wójcik urodzony(a) 5 wrz. 1865, Transbór (córka Andrzej Wójcik oraz Marianna Sikorska).
    Dzieci:
    1. Wiktoria Łukaszek urodzony(a) 1 gru. 1883, Wielgolas.
    2. Marianna Łukaszek urodzony(a) 1 gru. 1884, Wielgolas.
    3. Stanisław Łukaszek urodzony(a) 5 maj 1886, Wielgolas.
    4. Jan Łukaszek urodzony(a) 23 paź. 1888, Wielgolas.
    5. 1. Waleria Łukaszek urodzony(a) 13 kwie. 1890, Wielgolas.
    6. Piotr Łukaszek urodzony(a) 26 kwie. 1892, Wielgolas.
    7. Małgorzata Łukaszek urodzony(a) 10 lip. 1894, Wielgolas.
    8. Marcin Łukaszek urodzony(a) 1 list. 1896, Wielgolas.
    9. Józef Łukaszek urodzony(a) 7 mar. 1899, Wielgolas.
    10. Władysław Łukaszek urodzony(a) 16 mar. 1901, Wielgolas.
    11. Bronisław Łukaszek urodzony(a) 24 paź. 1903, Wielgolas.
    12. Zofia Łukaszek urodzony(a) 19 kwie. 1913, Wielgolas.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Grzegorz Łukaszek urodzony(a) 21 mar. 1817, Wielgolas (syn Szymon Łukaszek oraz Izabella Reda).

    Jan poślubił(a) Jadwiga Franciszka Górska 21 sty. 1839, Latowicz. Jadwiga (córka Grzegorz Górski oraz Łucja Kowalska) urodzony(a) 16 paź. 1820, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Jadwiga Franciszka Górska urodzony(a) 16 paź. 1820, Wielgolas (córka Grzegorz Górski oraz Łucja Kowalska).
    Dzieci:
    1. Paweł Jan Łukaszek urodzony(a) 25 czer. 1841, Wielgolas.
    2. Marianna Łukaszek urodzony(a) 10 wrz. 1843, Wielgolas.
    3. Franciszka Łukaszek urodzony(a) 5 paź. 1846, Wielgolas.
    4. Józef Łukaszek urodzony(a) 22 paź. 1849, Wielgolas.
    5. Anna Łukaszek urodzony(a) 24 lip. 1852, Wielgolas.
    6. Marianna Łukaszek urodzony(a) 7 mar. 1856, Wielgolas.
    7. 2. Jan Kanty Łukaszek urodzony(a) 21 paź. 1858, Wielgolas.
    8. Aleksander Łukaszek urodzony(a) 21 maj 1861, Wielgolas.
    9. Józefa Łukaszek urodzony(a) 14 sty. 1864, Wielgolas.

  3. 6.  Andrzej Wójcik urodzony(a) 2 list. 1827, Transbór (syn Walenty Woycik oraz Bertylda Grzenda).

    Andrzej poślubił(a) Marianna Sikorska 15 luty 1848, Latowicz. Marianna (córka Stanisław Sikorski oraz Klara Ciborowska) urodzony(a) 1831, Majdan. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Sikorska urodzony(a) 1831, Majdan (córka Stanisław Sikorski oraz Klara Ciborowska).
    Dzieci:
    1. 3. Marianna Wójcik urodzony(a) 5 wrz. 1865, Transbór.
    2. Jan Wójcik urodzony(a) 8 maj 1850, Transbór.
    3. Katarzyna Wójcik urodzony(a) 22 list. 1851, Transbór.
    4. Szczepan Wójcik urodzony(a) 1 sty. 1854, Transbór.
    5. Jan Wójcik urodzony(a) 14 maj 1855, Transbór.
    6. Marianna Wójcik urodzony(a) 18 sier. 1859, Transbór.
    7. Anna Wójcik urodzony(a) 19 lip. 1861, Transbór.
    8. Wiktoria Wójcik urodzony(a) 9 sty. 1863, Transbór.
    9. Anna Wójcik urodzony(a) 23 lip. 1868, Transbór.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Szymon Łukaszek urodzony(a) 1 list. 1780, Wielgolas (syn Mikołaj Łukaszek oraz Agata Gryz).

    Szymon poślubił(a) Izabella Reda Izabella (córka Hiacynt Reda oraz Tekla Gierat) urodzony(a) 21 kwie. 1786, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Izabella Reda urodzony(a) 21 kwie. 1786, Wężyczyn (córka Hiacynt Reda oraz Tekla Gierat).
    Dzieci:
    1. Euzebi Łukaszek urodzony(a) 14 gru. 1805, Wielgolas.
    2. Scholastyka Łukaszek urodzony(a) 21 luty 1808, Wielgolas.
    3. Andrzej Łukaszek urodzony(a) 29 wrz. 1809, Wielgolas.
    4. Walenty Faustyn Łukaszek urodzony(a) 1 sty. 1812, Wielgolas.
    5. Józef Jędrzej Łukaszek urodzony(a) 27 list. 1813, Wielgolas.
    6. Marianna Julianna Łukaszek urodzony(a) 16 luty 1815, Wielgolas.
    7. 4. Jan Grzegorz Łukaszek urodzony(a) 21 mar. 1817, Wielgolas.
    8. Mateusz Mikołaj Łukaszek urodzony(a) 15 wrz. 1819, Wielgolas.
    9. Jędrzej Klemens Łukaszek urodzony(a) 14 list. 1821, Wielgolas.
    10. Michał Łukaszek urodzony(a) 1 paź. 1825, Wielgolas.

  3. 10.  Grzegorz Górski urodzony(a) 10 mar. 1796, Chyżyny (syn Jakub Górski oraz Katarzyna Rybak).

    Grzegorz poślubił(a) Łucja Kowalska 4 luty 1816, Latowicz. Łucja (córka Andrzej Kowalik oraz Scholastyka Brauła) urodzony(a) 94.12.1796, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Łucja Kowalska urodzony(a) 94.12.1796, Wielgolas (córka Andrzej Kowalik oraz Scholastyka Brauła).
    Dzieci:
    1. Franciszek Ambroży Górski urodzony(a) 3 gru. 1817, Wielgolas.
    2. 5. Jadwiga Franciszka Górska urodzony(a) 16 paź. 1820, Wielgolas.
    3. Ewa Górska urodzony(a) 21 gru. 1822, Wielgolas.
    4. Dominik Górski urodzony(a) 4 sier. 1825, Wielgolas.
    5. Balcer Górski urodzony(a) 6 sty. 1827, Wielgolas.
    6. Katarzyna Górska urodzony(a) 31 mar. 1828, Wielgolas.
    7. Zuzanna Górska urodzony(a) 16 czer. 1832, Wielgolas.
    8. Marianna Górska urodzony(a) 8 sty. 1835, Wielgolas.
    9. Rozalia Górska urodzony(a) 21 sier. 1837, Wielgolas.
    10. Szymon Górski urodzony(a) 30 paź. 1842, Wielgolas.

  5. 12.  Walenty Woycik urodzony(a) 25 luty 1786, Transbór (syn Laurenty Woyt oraz Rozalia Jakubicka).

    Walenty poślubił(a) Bertylda Grzenda 25 luty 1810, Latowicz. Bertylda (córka Augustyn Grzenda oraz Magdalena Michna) urodzony(a) 6 list. 1790, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Bertylda Grzenda urodzony(a) 6 list. 1790, Chyżyny (córka Augustyn Grzenda oraz Magdalena Michna).
    Dzieci:
    1. Piotr Paweł Wójcik urodzony(a) 29 kwie. 1811, Transbór.
    2. Antoni Jan Wójcik urodzony(a) 9 maj 1813, Transbór.
    3. Klemens Woycik urodzony(a) 1817, Transbór.
    4. Szymon Jan Wójcik urodzony(a) 23 paź. 1817, Transbór.
    5. Honorata Anastazja Wójcik urodzony(a) 6 sty. 1820, Transbór.
    6. Agnieszka Julianna Wójcik urodzony(a) 2 sty. 1822, Transbór.
    7. Kacper Wójcik urodzony(a) 1825, Transbór.
    8. 6. Andrzej Wójcik urodzony(a) 2 list. 1827, Transbór.
    9. Rozalia Wójcik urodzony(a) 31 sier. 1830, Transbór.

  7. 14.  Stanisław Sikorski

    Stanisław — Klara Ciborowska. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Klara Ciborowska
    Dzieci:
    1. Salomea Sikorska urodzony(a) 1820, Transbór.
    2. Józef Sikorski urodzony(a) 1821, Majdan.
    3. Wojciech Sikora urodzony(a) 1824, Majdanie.
    4. 7. Marianna Sikorska urodzony(a) 1831, Majdan.
    5. Antonina Sikora urodzony(a) 1828, Majdanie.
    6. Wincenty Sikora urodzony(a) 17 lip. 1836, Transbór.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Mikołaj Łukaszek urodzony(a) 14 wrz. 1764, Wielgolas (syn Michał Łukaszek oraz Anna).

    Mikołaj poślubił(a) Agata Gryz 23 luty 1778, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Agata Gryz
    Dzieci:
    1. Franciszka Łukaszek urodzony(a) 4 mar. 1779, Wielgolas; zgon 27 czer. 1785, Wielgolas.
    2. 8. Szymon Łukaszek urodzony(a) 1 list. 1780, Wielgolas.
    3. Petronella Łukaszek urodzony(a) 26 czer. 1783, Wielgolas.
    4. Katarzyna Łukaszek urodzony(a) 25 list. 1786, Wielgolas; zgon 23 lip. 1788, Wielgolas.
    5. Kazimierz Łukaszek urodzony(a) 6 mar. 1790, Wielgolas; zgon 22 kwie. 1790, Wielgolas.

  3. 18.  Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin (syn N Reda); zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.

    Hiacynt poślubił(a) Tekla Gierat 15 luty 1784, Latowicz. Tekla urodzony(a) 1758; zgon 10 maj 1798, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Tekla Gierat urodzony(a) 1758; zgon 10 maj 1798, Wężyczyn.
    Dzieci:
    1. 9. Izabella Reda urodzony(a) 21 kwie. 1786, Wężyczyn.
    2. Karolina Reda urodzony(a) 6 list. 1789, Wężyczyn.

  5. 20.  Jakub Górski urodzony(a) 1733 (syn N Górski); zgon 15 list. 1813, Chyżyny.

    Jakub poślubił(a) Katarzyna Rybak 26 sty. 1783, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Katarzyna Rybak (córka Baltazar Rybak oraz Marianna).
    Dzieci:
    1. Pelagia Górska urodzony(a) 22 mar. 1784, Chyżyny.
    2. Jan Górski urodzony(a) 22 czer. 1787, Chyżyny.
    3. Stanisław Konstanty Górski urodzony(a) 17 list. 1788, Chyżyny.
    4. Daniel Górski urodzony(a) 13 mar. 1791, Chyżyny.
    5. Joanna Górska urodzony(a) 26 gru. 1793, Chyżyny.
    6. 10. Grzegorz Górski urodzony(a) 10 mar. 1796, Chyżyny.
    7. Antoni Górski urodzony(a) 1797, Chyżyny.
    8. Franciszek Górski urodzony(a) 11 paź. 1801, Chyżyny.
    9. Marianna Górska urodzony(a) 3 luty 1805, Chyżyny.

  7. 22.  Andrzej Kowalik

    Andrzej poślubił(a) Scholastyka Brauła Scholastyka (córka Tomasz Brauła oraz Ewa Zwierz) urodzony(a) 12 luty 1763, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Scholastyka Brauła urodzony(a) 12 luty 1763, Wielgolas (córka Tomasz Brauła oraz Ewa Zwierz).
    Dzieci:
    1. Paweł Kowalczyk urodzony(a) 10 sty. 1782, Wielgolas.
    2. Gertruda Kowalczyk urodzony(a) 17 mar. 1784, Wielgolas.
    3. Marcella Kowalczyk urodzony(a) 15 sty. 1787, Wielgolas.
    4. Róża Kowalczyk urodzony(a) 6 wrz. 1787, Wielgolas.
    5. Walenty Kowalczyk urodzony(a) 18 luty 1792, Wielgolas.
    6. Józef Kowalski urodzony(a) 26 kwie. 1795, Wielgolas.
    7. 11. Łucja Kowalska urodzony(a) 94.12.1796, Wielgolas.
    8. Mikołaj Kowalski urodzony(a) 16 gru. 1799, Wielgolas.
    9. Kazimierz Kowalski urodzony(a) 8 mar. 1803, Wielgolas.

  9. 24.  Laurenty Woyt urodzony(a) 10 sier. 1759, Transbór (syn Piotr Woyt oraz Katarzyna).

    Laurenty poślubił(a) Rozalia Jakubicka 1 luty 1784, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Rozalia Jakubicka
    Dzieci:
    1. 12. Walenty Woycik urodzony(a) 25 luty 1786, Transbór.
    2. Walerian Woycik urodzony(a) 15 kwie. 1788, Transbór.
    3. Julianna Woycik urodzony(a) 22 czer. 1790, Transbór.
    4. Szymon Woycik urodzony(a) 18 lip. 1792, Transbór.
    5. Agnieszka Woycik urodzony(a) 4 sty. 1795, Transbór.
    6. Katarzyna Wójcik urodzony(a) 15 wrz. 1801, Transbór.
    7. Leon Wójcik urodzony(a) 17 kwie. 1804, Transbór.

  11. 26.  Augustyn Grzenda urodzony(a) 28 sier. 1768, Chyżyny (syn Józef Grzenda oraz Marianna Michna); zgon 3 sier. 1819, Chyżyny.

    Augustyn poślubił(a) Magdalena Michna 31 sty. 1790, Latowicz. Magdalena (córka Jan Michna oraz Magdalena Zadrożna) urodzony(a) 27 maj 1767, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Magdalena Michna urodzony(a) 27 maj 1767, Redzyńskie (córka Jan Michna oraz Magdalena Zadrożna).
    Dzieci:
    1. 13. Bertylda Grzenda urodzony(a) 6 list. 1790, Chyżyny.
    2. Mateusz Grzenda urodzony(a) 15 sier. 1793, Chyżyny.
    3. Brygida Grzęda urodzony(a) 24 paź. 1796, Chyżyny.
    4. Marianna Grzenda urodzony(a) 20 maj 1798, Chyżyny; zgon 7 wrz. 1799, Chyżyny.
    5. Bartłomiej Grzenda urodzony(a) 26 sier. 1800, Chyżyny.
    6. Apolinary Daniel Grzenda urodzony(a) 23 lip. 1803, Chyżyny.
    7. Petronella Grzenda urodzony(a) 3 czer. 1805, Chyżyny; zgon 25 sty. 1808, Chyżyny.
    8. Katarzyna Grzenda urodzony(a) 23 list. 1808, Chyżyny; zgon 14 lip. 1811, Chyżyny.