Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Teodor Wardzyński

Teodor Wardzyński

Mężczyzna 1905 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Teodor Wardzyński urodzony(a) 9 paź. 1905, Latowicz (syn Franciszek Wardzyński oraz Helena Ryczkowska).

    Teodor — Janina Kaniewska. Janina (córka Żyjący oraz Marianna Bojanek) urodzony(a) 1 czer. 1911, Latowicz. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Franciszek Wardzyński urodzony(a) 22 list. 1865, Latowicz (syn Piotr Wardzyński oraz Rozalia Midek).

    Franciszek poślubił(a) Helena Ryczkowska 7 luty 1887, Latowicz. Helena (córka Piotr Ryczkowski oraz Marianna Chróst) urodzony(a) 17 kwie. 1867, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Helena Ryczkowska urodzony(a) 17 kwie. 1867, Latowicz (córka Piotr Ryczkowski oraz Marianna Chróst).
    Dzieci:
    1. Zofia Wardzyńska urodzony(a) 21 sty. 1888, Latowicz.
    2. Stanisław Wardzyński urodzony(a) 19 luty 1891, Latowicz.
    3. Ludwik Wardzyński urodzony(a) 10 gru. 1894, Latowicz.
    4. Piotr Wardzyński urodzony(a) 18 paź. 1897, Latowicz.
    5. Marianna Wardzyńska urodzony(a) 27 paź. 1899, Latowicz.
    6. Aleksandra Wardzyńska urodzony(a) 19 list. 1902, Latowicz.
    7. 1. Teodor Wardzyński urodzony(a) 9 paź. 1905, Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Piotr Wardzyński urodzony(a) 8 paź. 1839, Latowicz (syn Józefat Paweł Janusz Wardzyński oraz Rozalia Popielewska).

    Piotr poślubił(a) Rozalia Midek 24 sty. 1859, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Rozalia Midek
    Dzieci:
    1. Helena Wardzyńska urodzony(a) 6 sty. 1860, Latowicz.
    2. Katarzyna Wardzyńska urodzony(a) 28 kwie. 1863, Latowicz.
    3. 2. Franciszek Wardzyński urodzony(a) 22 list. 1865, Latowicz.
    4. Stanisław Wardzyński urodzony(a) 26 wrz. 1868, Latowicz.
    5. Ludwik Wardzyński urodzony(a) 30 paź. 1871, Latowicz.
    6. Jan Wardzyński urodzony(a) 1876, Latowicz.
    7. Józef Wardzyński urodzony(a) 16 list. 1879, Latowicz.

  3. 6.  Piotr Ryczkowski urodzony(a) 14 lip. 1823, Latowicz (syn Karol Ryćkowski oraz Klara Szeląg).

    Piotr poślubił(a) Marianna Chróst 25 sty. 1847, Latowicz. Marianna (córka Franciszek Chróst oraz Łucja Reda) urodzony(a) 6 gru. 1828, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Chróst urodzony(a) 6 gru. 1828, Kamionka (córka Franciszek Chróst oraz Łucja Reda).
    Dzieci:
    1. Paulina Ryczkowska urodzony(a) 18 czer. 1848, Latowicz.
    2. Maria Magdalena Ryćkowska urodzony(a) 29 czer. 1850, Latowicz.
    3. Tomasz Ryczkowski urodzony(a) 16 wrz. 1853, Latowicz.
    4. Franciszek Ryćkowski urodzony(a) 30 mar. 1856, Latowicz.
    5. Franciszek Ryćkowski urodzony(a) 18 paź. 1858, Latowicz.
    6. Józef Ryćkowski urodzony(a) 8 mar. 1862, Latowicz.
    7. Jan Ryćkowski urodzony(a) 14 maj 1863, Latowicz.
    8. 3. Helena Ryczkowska urodzony(a) 17 kwie. 1867, Latowicz.
    9. Karol Ryćkowski urodzony(a) 6 paź. 1872, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Józefat Paweł Janusz Wardzyński urodzony(a) 26 czer. 1803, Latowicz (syn Piotr Wardzyński oraz Katarzyna Miedek).

    Józefat — Rozalia Popielewska. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Rozalia Popielewska
    Dzieci:
    1. Marianna Wardzyńska urodzony(a) 11 sty. 1836, Latowicz.
    2. Ignacy Wardzyński urodzony(a) 22 sty. 1838, Latowicz.
    3. 4. Piotr Wardzyński urodzony(a) 8 paź. 1839, Latowicz.
    4. Weronika Wardzyńska urodzony(a) 27 mar. 1842, Latowicz.
    5. Marianna Wardzyńska urodzony(a) 12 lip. 1849, Latowicz.

  3. 12.  Karol Ryćkowski urodzony(a) 8 list. 1798, Latowicz (syn Wojciech Ryćkowski oraz Marianna Łukaszek).

    Karol poślubił(a) Klara Szeląg 6 luty 1820, Latowicz. Klara (córka Tomasz Szeląg oraz Agnieszka Rogala) urodzony(a) 14 maj 1800, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 13.  Klara Szeląg urodzony(a) 14 maj 1800, Latowicz (córka Tomasz Szeląg oraz Agnieszka Rogala).
    Dzieci:
    1. Julianna Ryczkowska urodzony(a) 4 sty. 1822, Latowicz.
    2. 6. Piotr Ryczkowski urodzony(a) 14 lip. 1823, Latowicz.
    3. Walenty Ryczkowski urodzony(a) 5 luty 1826, Latowicz.

  5. 14.  Franciszek Chróst urodzony(a) 28 mar. 1796, Kamionka (syn Mikołaj Chróst oraz Urszula Śledź).

    Franciszek poślubił(a) Łucja Reda 11 luty 1816, Latowicz. Łucja (córka Augustyn Reda oraz Klara Reda) urodzony(a) 19 gru. 1798, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 15.  Łucja Reda urodzony(a) 19 gru. 1798, Strachomin (córka Augustyn Reda oraz Klara Reda).
    Dzieci:
    1. Szczepan Jan Chróst urodzony(a) 26 gru. 1817, Kamionka.
    2. Jan Antoni Chróst urodzony(a) 16 maj 1820, Kamionka.
    3. Paweł Chróst urodzony(a) 15 sty. 1823, Kamionka.
    4. 7. Marianna Chróst urodzony(a) 6 gru. 1828, Kamionka.
    5. Magdalena Chróst urodzony(a) 15 maj 1831, Kamionka.
    6. Piotr Chróst urodzony(a) 1 paź. 1832, Kamionka.
    7. Wojciech Stanisław Chróst urodzony(a) 14 kwie. 1834, Kamionka.
    8. Franciszka Chróst urodzony(a) 15 mar. 1837, Kamionka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Piotr Wardzyński

    Piotr poślubił(a) Katarzyna Miedek Katarzyna (córka Grzegorz Midek oraz Marianna Soćko) urodzony(a) 12 kwie. 1777, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Katarzyna Miedek urodzony(a) 12 kwie. 1777, Latowicz (córka Grzegorz Midek oraz Marianna Soćko).
    Dzieci:
    1. 8. Józefat Paweł Janusz Wardzyński urodzony(a) 26 czer. 1803, Latowicz.
    2. Franciszek Wardzyński urodzony(a) 7 paź. 1804, Wielgolas.
    3. Ignacy Wardzyński urodzony(a) 17 sty. 1808, Latowicz.
    4. Wincenty Sebastian Wardzyński urodzony(a) 25 sty. 1814, Latowicz.
    5. Wincenty Wardzyński urodzony(a) 30 sty. 1814, Latowicz.

  3. 24.  Wojciech Ryćkowski

    Wojciech poślubił(a) Marianna Łukaszek 22 sty. 1797, Latowicz. Marianna (córka Franciszek Łukaszek oraz Zofia Polej) urodzony(a) 3 paź. 1779, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 25.  Marianna Łukaszek urodzony(a) 3 paź. 1779, Latowicz (córka Franciszek Łukaszek oraz Zofia Polej).
    Dzieci:
    1. 12. Karol Ryćkowski urodzony(a) 8 list. 1798, Latowicz.
    2. Jadwiga Ryćkowska urodzony(a) 9 paź. 1801, Latowicz.
    3. Benedykt Ryćkowski urodzony(a) 19 mar. 1805, Latowicz.
    4. Katarzyna Ryćkowska urodzony(a) 23 list. 1806, Latowicz.
    5. Katarzyna Ryćkowska urodzony(a) 22 list. 1808, Latowicz.
    6. Euzebi Hieronim Ryćkowski urodzony(a) 10 sier. 1811, Latowicz.
    7. Euzebiusz Ryćkowski urodzony(a) 11 sier. 1811, Latowicz.
    8. Tomasz Józef Ryćkowski urodzony(a) 14 gru. 1812, Latowicz.
    9. Tomasz Ryćkowski urodzony(a) 15 gru. 1812, Latowicz.
    10. Daria Urszula Ryćkowska urodzony(a) 23 paź. 1818, Latowicz.

  5. 26.  Tomasz Szeląg urodzony(a) 19 wrz. 1773, Latowicz (syn Andrzej Szeląg oraz Ewa).

    Tomasz poślubił(a) Agnieszka Rogala 2 luty 1795, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 27.  Agnieszka Rogala
    Dzieci:
    1. 13. Klara Szeląg urodzony(a) 14 maj 1800, Latowicz.
    2. Andrzej Szeląg urodzony(a) 21 list. 1802, Latowicz.
    3. Wincenty Szeląg urodzony(a) 3 kwie. 1805, Latowicz.
    4. Agata Szeląg urodzony(a) 4 luty 1807, Latowicz.
    5. Paweł Szeląg urodzony(a) 9 sty. 1809, Latowicz.
    6. Małgorzata Magdalena Szeląg urodzony(a) 4 czer. 1811, Latowicz.
    7. Małgorzata Szeląg urodzony(a) 4 czer. 1811, Latowicz.
    8. Gertruda Józefa Szeląg urodzony(a) 14 mar. 1814, Latowicz.
    9. Gertruda Józefa Szeląg urodzony(a) 16 mar. 1814, Latowicz.
    10. Feliks Marek Szeląg urodzony(a) 29 maj 1815, Latowicz.
    11. Monika Marcella Szeląg urodzony(a) 8 kwie. 1819, Latowicz.
    12. Krystyna Józefa Szeląg urodzony(a) 10 mar. 1821, Latowicz.

  7. 28.  Mikołaj Chróst (syn N Chrust).

    Mikołaj poślubił(a) Urszula Śledź 12 lip. 1789, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 29.  Urszula Śledź
    Dzieci:
    1. Helena Chróst urodzony(a) 23 maj 1791, Kamionka.
    2. Błażej Chróst urodzony(a) 3 luty 1793, Kamionka; zgon 8 luty 1794, Kamionka.
    3. Karol Chróst urodzony(a) 4 list. 1794, Kamionka; zgon 19 maj 1795, Kamionka.
    4. 14. Franciszek Chróst urodzony(a) 28 mar. 1796, Kamionka.
    5. Zuzanna Chróst urodzony(a) 9 sier. 1798, Kamionka.
    6. Joanna Chróst urodzony(a) 19 paź. 1800, Kamionka; zgon 31 lip. 1808, Kamionka.
    7. Tomasz Chróst urodzony(a) 13 gru. 1803, Kamionka; zgon 27 lip. 1808, Kamionka.
    8. Daniel Chróst urodzony(a) 19 sty. 1806, Kamionka; zgon 22 wrz. 1807, Kamionka.
    9. Elżbieta Chróst urodzony(a) 9 lip. 1808, Kamionka.

  9. 30.  Augustyn Reda urodzony(a) 26 sier. 1764, Strachomin (syn Józef Reda oraz Małgorzata).

    Augustyn poślubił(a) Klara Reda 23 luty 1794, Latowicz. Klara (córka Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio) urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  10. 31.  Klara Reda urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin (córka Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio).
    Dzieci:
    1. Marianna Reda urodzony(a) 30 czer. 1796, Strachomin; zgon 19 maj 1830, Laliny.
    2. 15. Łucja Reda urodzony(a) 19 gru. 1798, Strachomin.
    3. Stanisław Reda urodzony(a) 10 mar. 1801, Strachomin.
    4. Franciszek Reda urodzony(a) 16 wrz. 1802, Strachomin.
    5. Kajetan Reda urodzony(a) 3 sier. 1805, Strachomin.