Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Franciszek Świątek

Franciszek Świątek

Mężczyzna 1845 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Franciszek Świątek urodzony(a) 18 luty 1845, Strachomin (syn Augustyn Świątek oraz Karolina Salomea Świątek).

    Franciszek poślubił(a) Petronella Kielak 28 sty. 1866, Latowicz. Petronella (córka Jacenty Kielak oraz Marianna Pajda) urodzony(a) 4 czer. 1847, Waliska. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Marianna Świątek urodzony(a) 31 lip. 1868, Waliska.
    2. Józefa Świątek urodzony(a) 17 gru. 1875, Waliska.
    3. Franciszka Świątek urodzony(a) 17 gru. 1875, Waliska.
    4. Franciszka Świątek urodzony(a) 1881, Stanisławów.
    5. Katarzyna Świątek urodzony(a) 19 czer. 1871, Waliska.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Augustyn Świątek urodzony(a) 28 sier. 1809, Strachomin (syn Paweł Świątek oraz Perpetua Chrościcka).

    Augustyn — Karolina Salomea Świątek. Karolina (córka Walenty Świątek oraz Julianna Niedek) urodzony(a) 1 list. 1818, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Karolina Salomea Świątek urodzony(a) 1 list. 1818, Strachomin (córka Walenty Świątek oraz Julianna Niedek).
    Dzieci:
    1. Jędrzej Świątek urodzony(a) 28 list. 1837, Strachomin.
    2. Piotr Świątek urodzony(a) 1 lip. 1839, Strachomin.
    3. Ludwika Świątek urodzony(a) 31 lip. 1841, Strachomin.
    4. 1. Franciszek Świątek urodzony(a) 18 luty 1845, Strachomin.
    5. Józef Świątek urodzony(a) 5 mar. 1847, Strachomin.
    6. Paweł Świątek urodzony(a) 12 sty. 1849, Strachomin.
    7. Jan Świątek urodzony(a) 14 lip. 1851, Strachomin.
    8. Stanisław Świątek urodzony(a) 5 maj 1853, Strachomin.
    9. Ludwik Świątek urodzony(a) 9 wrz. 1855, Strachomin.
    10. Marianna Świątek urodzony(a) 11 sier. 1857, Strachomin.
    11. Walenty Świątek urodzony(a) 19 list. 1858, Strachomin.
    12. Michał Świątek urodzony(a) 28 wrz. 1861, Strachomin.
    13. Jan Świątek urodzony(a) 26 paź. 1862, Strachomin.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Paweł Świątek urodzony(a) 1 lip. 1770, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek).

    Paweł poślubił(a) Perpetua Chrościcka 20 sty. 1799, Latowicz. Perpetua (córka Andrzej Chrościcki oraz Jadwiga) urodzony(a) 6 mar. 1777, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Perpetua Chrościcka urodzony(a) 6 mar. 1777, Strachomin (córka Andrzej Chrościcki oraz Jadwiga).
    Dzieci:
    1. Adrian Świątek urodzony(a) 8 wrz. 1801, Strachomin.
    2. Leon Świątek urodzony(a) 18 kwie. 1803, Strachomin.
    3. Anastazja Świątek urodzony(a) 5 sty. 1807, Strachomin.
    4. 2. Augustyn Świątek urodzony(a) 28 sier. 1809, Strachomin.
    5. Katarzyna Monika Świątek urodzony(a) 4 maj 1811, Strachomin.

  3. 6.  Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek).

    Walenty poślubił(a) Julianna Niedek 26 list. 1805, Latowicz. Julianna (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka) urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).
    Dzieci:
    1. Marianna Świątek urodzony(a) 20 sier. 1808, Strachomin.
    2. Hedwiga Świątek urodzony(a) 17 paź. 1809, Strachomin.
    3. Sylwester Świątek urodzony(a) 31 gru. 1810, Strachomin.
    4. Marianna Jadwiga Świątek urodzony(a) 8 paź. 1813, Strachomin.
    5. Magdalena Martyna Świątek urodzony(a) 22 maj 1816, Strachomin.
    6. 3. Karolina Salomea Świątek urodzony(a) 1 list. 1818, Strachomin.
    7. Agnieszka Świątek urodzony(a) 20 sty. 1823, Strachomin.
    8. Antoni Świątek urodzony(a) 4 czer. 1825, Strachomin.
    9. Anastazja Świątek urodzony(a) 29 wrz. 1827, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Walenty Świątek urodzony(a) 1728, Strachomin (syn N Świątek); zgon 24 gru. 1792, Strachomin.

    Walenty — Katarzyna Gajowniczek. Katarzyna urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Krystyna Świątek urodzony(a) 12 wrz. 1756, Strachomin.
    2. Katarzyna Świątek
    3. Anastazja Świątek urodzony(a) 27 gru. 1761, Strachomin.
    4. Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin.
    5. Benedykt Świątek urodzony(a) 16 lip. 1767, Strachomin.
    6. 4. Paweł Świątek urodzony(a) 1 lip. 1770, Strachomin.
    7. Grzegorz Świątek urodzony(a) 28 maj 1773, Strachomin.
    8. Aleksander Świątek urodzony(a) 3 maj 1776, Strachomin.
    9. Scholastyka Świątek urodzony(a) 17 luty 1779, Strachomin.

  3. 10.  Andrzej Chrościcki

    Andrzej — Jadwiga. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Jadwiga
    Dzieci:
    1. 5. Perpetua Chrościcka urodzony(a) 6 mar. 1777, Strachomin.

  5. 12.  Andrzej Świątek urodzony(a) 30 list. 1756, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Marianna).

    Andrzej poślubił(a) Anastazja Gajowniczek 3 luty 1782, Latowicz. Anastazja (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda) urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).
    Dzieci:
    1. Cecylia Świątek urodzony(a) 22 list. 1782, Strachomin; zgon 20 mar. 1785, Strachomin.
    2. Teresa Świątek urodzony(a) 17 paź. 1784, Strachomin.
    3. 6. Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin.
    4. Janina Świątek urodzony(a) 29 paź. 1788, Strachomin; zgon 20 gru. 1799, Strachomin.
    5. Dydak Świątek urodzony(a) 13 list. 1790, Strachomin; zgon 7 maj 1792, Strachomin.
    6. Franciszka Świątek urodzony(a) 11.031793, Strachomin; zgon 20 sty. 1796, Strachomin.
    7. Marianna Świątek urodzony(a) 16 lip. 1797, Strachomin.
    8. Jan Świątek urodzony(a) 4 luty 1800, Strachomin.
    9. Antonina Świątek urodzony(a) 1803, Strachomin.
    10. Szczęsny Świątek urodzony(a) 9 sty. 1806, Strachomin.

  7. 14.  Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744 (syn N Niedek); zgon 18 luty 1820, Strachomin.

    Kazimierz poślubił(a) Franciszka Kozianka Franciszka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Franciszka Kozianka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Andrzej Miedek urodzony(a) 4 luty 1770, Strachomin.
    2. Karol Niedek urodzony(a) 10 list. 1772, Strachomin; zgon 17 list. 1772, Strachomin.
    3. Franciszek Miedek urodzony(a) 10 kwie. 1774, Strachomin; zgon 14 maj 1775, Strachomin.
    4. Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin.
    5. Justyna Nidek urodzony(a) 27 czer. 1779, Strachomin.
    6. Grzegorz Nidek urodzony(a) 13 mar. 1782, Strachomin.
    7. Komelia Nidek urodzony(a) 18 wrz. 1785, Strachomin.
    8. 7. Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin.
    9. Helena Nidek urodzony(a) 2 sier. 1790, Strachomin.
    10. Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Świątek
    Dzieci:
    1. 8. Walenty Świątek urodzony(a) 1728, Strachomin; zgon 24 gru. 1792, Strachomin.
    2. Maciej Świątek urodzony(a) 1733; zgon 26 mar. 1793, Strachomin.
    3. Maciej Świątek urodzony(a) 1734; zgon 28 gru. 1789, Latowicz.
    4. Andrzej Świątek urodzony(a) 1736, Strachomin; zgon 27 paź. 1781, Strachomin.
    5. Józef Świątek urodzony(a) 1740; zgon 22 sier. 1810, Oleksianka.
    6. Józef Świątek urodzony(a) 1740, Latowicz; zgon 5 maj 1791, Latowicz.
    7. Franciszek Świątek urodzony(a) 1750; zgon 6 lip. 1805, Oleksianka.
    8. Augustyn Świątek urodzony(a) 1750; zgon 26 kwie. 1810, Wężyczyn.
    9. Michał Świątek urodzony(a) , Oleksianka.

  2. 24.  Andrzej Świątek urodzony(a) 1736, Strachomin (syn N Świątek); zgon 27 paź. 1781, Strachomin.

    Andrzej — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  3. 25.  Marianna
    Dzieci:
    1. 12. Andrzej Świątek urodzony(a) 30 list. 1756, Strachomin.
    2. Rozalia i Ludwika Świątek urodzony(a) 6 wrz. 1764, Strachomin.

  4. 26.  Szymon Gajowniczek urodzony(a) 1701, Strachomin (syn N Gajowniczek); zgon 18 maj 1785, Strachomin.

    Szymon — Zuzanna Reda. Zuzanna urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  5. 27.  Zuzanna Reda urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin.
    2. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 17 list. 1756, Strachomin; zgon 13 luty 1759, Strachomin.
    3. Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin.
    4. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1760, Strachomin.
    5. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 15 list. 1761, Strachomin.
    6. 13. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin.
    7. Bartłomiej Gajowniczek urodzony(a) 24 sier. 1765, Strachomin.
    8. Marek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1767, Strachomin.
    9. Barbara Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1770, Strachomin; zgon 19 mar. 1772, Strachomin.

  6. 28.  N Niedek
    Dzieci:
    1. Antoni Nidek urodzony(a) 1723; zgon 26 mar. 1800, Latowicz.
    2. Maciej Miedek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 6 mar. 1825, Strachomin.
    3. 14. Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744; zgon 18 luty 1820, Strachomin.
    4. Grzegorz Midek urodzony(a) 1745; zgon 21 sty. 1825, Latowicz.
    5. Andrzej Nidek
    6. Żyjący