Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Brygida Chrzyptowicz

Brygida Chrzyptowicz

Kobieta 1813 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Brygida Chrzyptowicz urodzony(a) 7 paź. 1813, Redzyńskie (córka Franciszek Chrzyptowicz oraz Katarzyna Świeczka).

    Brygida poślubił(a) Piotr Henryk Gielo 15 luty 1830, Latowicz. Piotr (syn Bonifacy Gielo oraz Teresa Woźniak (Osio)) urodzony(a) 16 sty. 1811, Strachomin. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Marcin Gielo urodzony(a) 8 list. 1832, Strachomin.
    2. Zuzanna Gielo urodzony(a) 19 wrz. 1836, Strachomin.
    3. Antoni Gielo urodzony(a) 9 czer. 1839, Strachomin.
    4. Onufry Gielo urodzony(a) 7 czer. 1842, Strachomin.
    5. Marianna Gielo urodzony(a) 27 sty. 1845, Strachomin.
    6. Karol Gielo urodzony(a) 28 paź. 1847, Strachomin.
    7. Szymon Gielo urodzony(a) 27 paź. 1848, Strachomin.
    8. Agnieszka Gielo urodzony(a) 20 gru. 1849, Strachomin.
    9. Katarzyna Gielo urodzony(a) 5 list. 1852, Strachomin.
    10. Anastazja Gielo urodzony(a) 23 mar. 1854, Strachomin.
    11. Franciszka Gielo urodzony(a) 10 gru. 1857, Strachomin.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Franciszek Chrzyptowicz urodzony(a) 15 kwie. 1763, Redzyńskie (syn Sebastian Chrzyptowicz oraz Anastazja).

    Franciszek poślubił(a) Katarzyna Świeczka 31 sty. 1796, Latowicz. Katarzyna (córka Tomasz Świeczka oraz Agnieszka Cygan) urodzony(a) 17 mar. 1779, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Katarzyna Świeczka urodzony(a) 17 mar. 1779, Wielgolas (córka Tomasz Świeczka oraz Agnieszka Cygan).
    Dzieci:
    1. Krystyna Chrzyptowicz urodzony(a) 22 lip. 1799, Redzyńskie; zgon 22 luty 1803, Redzyńskie.
    2. Wincenty Chrzyptowicz urodzony(a) 7 kwie. 1802, Redzyńskie; zgon 24 kwie. 1802, Redzyńskie.
    3. Żyjący
    4. Idzi Chrzyptowicz urodzony(a) 5 wrz. 1806, Redzyńskie.
    5. Żyjący
    6. Marianna Chrzyptowicz urodzony(a) 25 mar. 1809, Redzyńskie.
    7. Elzbieta Małgorzata Chrzyptowicz urodzony(a) 29 czer. 1811, Redzyńskie.
    8. 1. Brygida Chrzyptowicz urodzony(a) 7 paź. 1813, Redzyńskie.
    9. Rozalia Chrzyptowicz urodzony(a) 26 sier. 1817, Redzyńskie.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Sebastian Chrzyptowicz

    Sebastian — Anastazja. Anastazja urodzony(a) 1734; zgon 14 gru. 1794, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Anastazja urodzony(a) 1734; zgon 14 gru. 1794, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. 2. Franciszek Chrzyptowicz urodzony(a) 15 kwie. 1763, Redzyńskie.
    2. Żyjący
    3. Franciszka Chrzyptowicz urodzony(a) 15 kwie. 1763, Redzyńskie; zgon 3 luty 1825, Redzyńskie.
    4. Żyjący
    5. Ladysław Chrzyptowicz urodzony(a) 3 lip. 1768, Redzyńskie.

  3. 6.  Tomasz Świeczka urodzony(a) 1749, Wielgolas (syn N Świeczka); zgon 6 sty. 1795, Wielgolas.

    Tomasz poślubił(a) Agnieszka Cygan 2 luty 1777, Latowicz. Agnieszka (córka N Cygan) urodzony(a) , Borówek. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Agnieszka Cygan urodzony(a) , Borówek (córka N Cygan).
    Dzieci:
    1. 3. Katarzyna Świeczka urodzony(a) 17 mar. 1779, Wielgolas.
    2. Marianna Świeczka urodzony(a) 9 gru. 1781, Wielgolas.
    3. Klara Świeczka urodzony(a) 12 sier. 1787, Wielgolas.
    4. Magdalena Świeczka urodzony(a) 21 lip. 1790, Wielgolas.
    5. Scholastyka Świeczka urodzony(a) 17 luty 1793, Wielgolas; zgon 6 sier. 1794, Wielgolas.


Pokolenie: 4

  1. 12.  N Świeczka
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Świeczka urodzony(a) 1727; zgon 18 sty. 1805, Latowicz.
    2. Szymon Świeczka urodzony(a) 1731; zgon 14 mar. 1797, Strachomin.
    3. Jakub Świeczka urodzony(a) 1734; zgon 27 lip. 1794, Latowicz.
    4. 6. Tomasz Świeczka urodzony(a) 1749, Wielgolas; zgon 6 sty. 1795, Wielgolas.
    5. Walenty Świeczka urodzony(a) 1748, Iwowe; zgon 27 list. 1778, Iwowe.
    6. Jakub Świeczka urodzony(a) 1752; zgon 29 maj 1812, Strachomin.
    7. Adalbertus Świeczka
    8. Baltazar Świeczka

  2. 14.  N Cygan
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Cygan urodzony(a) 1692; zgon 18 list. 1772, Transbór.
    2. Grzegorz Cygan - Jarzębski urodzony(a) 1728; zgon 24 sty. 1808, Transbór.
    3. Szymon Cygan urodzony(a) 1731; zgon 8 kwie. 1788, Borówek.
    4. Walenty Cygan urodzony(a) 1736, Borówek; zgon 31 sty. 1812, Borówek.
    5. Adalbertus Cygan urodzony(a) 1741; zgon 26 sty. 1766, Borówek.
    6. Augustyn Cygan urodzony(a) 1743; zgon 13 kwie. 1813, Wielgolas.
    7. Baltazar Cygan urodzony(a) 1745, Transbór; zgon 31 maj 1795, Chyżyny.
    8. Adalbertus Cygan urodzony(a) 1745; zgon 29 mar. 1795, Transbór.
    9. Józef Cygan urodzony(a) 1747, Transbór; zgon 16 maj 1817, Transbór.
    10. Tomasz Cygan urodzony(a) 1752; zgon 4 kwie. 1818, Transbór.
    11. Salomea Cygan urodzony(a) 1743; zgon 3 sty. 1798, Iwowe.
    12. 7. Agnieszka Cygan urodzony(a) , Borówek.
    13. Żyjący