Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Piotr Świątek

Piotr Świątek

Mężczyzna 1877 - 1880  (2 lat)

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Piotr Świątek urodzony(a) 4 paź. 1877, Iwowe (syn Tomasz Świątek oraz Katarzyna Bieńko); zgon 19 kwie. 1880, Iwowe.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Tomasz Świątek urodzony(a) 18 wrz. 1833, Strachomin (syn Augustyn Świątek oraz Agata Gajowniczek).

    Tomasz poślubił(a) Katarzyna Bieńko 21 list. 1853, Latowicz. Katarzyna (córka Jan Walenty Bieńko oraz Marianna Świeczka) urodzony(a) 9 list. 1837, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Katarzyna Bieńko urodzony(a) 9 list. 1837, Iwowe (córka Jan Walenty Bieńko oraz Marianna Świeczka).
    Dzieci:
    1. Franciszek Świątek urodzony(a) 10 paź. 1855, Iwowe.
    2. Magdalena Świątek urodzony(a) 25 maj 1867, Iwowe.
    3. Feliks Świątek urodzony(a) 28 maj 1872, Iwowe.
    4. Ignacy Świątek urodzony(a) 31 sty. 1875, Iwowe.
    5. 1. Piotr Świątek urodzony(a) 4 paź. 1877, Iwowe; zgon 19 kwie. 1880, Iwowe.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Augustyn Świątek urodzony(a) 28 sier. 1809, Strachomin (syn Paweł Świątek oraz Perpetua Chrościcka).

    Augustyn poślubił(a) Agata Gajowniczek 31 maj 1829, Latowicz. Agata (córka Grzegorz Gajowniczek oraz Scholastyka Nidek) urodzony(a) 25 sty. 1808, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Agata Gajowniczek urodzony(a) 25 sty. 1808, Strachomin (córka Grzegorz Gajowniczek oraz Scholastyka Nidek).
    Dzieci:
    1. Zuzanna Świątek urodzony(a) 20 wrz. 1832, Strachomin.
    2. 2. Tomasz Świątek urodzony(a) 18 wrz. 1833, Strachomin.

  3. 6.  Jan Walenty Bieńko urodzony(a) 5 lip. 1812, Iwowe (syn Tomasz Bieńko oraz Bertylda Dzięcioł).

    Jan poślubił(a) Marianna Świeczka 14 luty 1836, Latowicz. Marianna (córka Tomasz Świeczka oraz Zofia Sekta) urodzony(a) 19 gru. 1802, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Świeczka urodzony(a) 19 gru. 1802, Iwowe (córka Tomasz Świeczka oraz Zofia Sekta).
    Dzieci:
    1. 3. Katarzyna Bieńko urodzony(a) 9 list. 1837, Iwowe.
    2. Weronika Bieńko urodzony(a) 4 sty. 1840, Iwowe.
    3. Klemens Bieńko urodzony(a) 15 paź. 1843, Iwowe.
    4. Marianna Bieńko urodzony(a) 12 sier. 1845, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Paweł Świątek urodzony(a) 1 lip. 1770, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek).

    Paweł poślubił(a) Perpetua Chrościcka 20 sty. 1799, Latowicz. Perpetua (córka Andrzej Chrościcki oraz Jadwiga) urodzony(a) 6 mar. 1777, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Perpetua Chrościcka urodzony(a) 6 mar. 1777, Strachomin (córka Andrzej Chrościcki oraz Jadwiga).
    Dzieci:
    1. Adrian Świątek urodzony(a) 8 wrz. 1801, Strachomin.
    2. Leon Świątek urodzony(a) 18 kwie. 1803, Strachomin.
    3. Anastazja Świątek urodzony(a) 5 sty. 1807, Strachomin.
    4. 4. Augustyn Świątek urodzony(a) 28 sier. 1809, Strachomin.
    5. Katarzyna Monika Świątek urodzony(a) 4 maj 1811, Strachomin.

  3. 10.  Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 9 mar. 1779, Strachomin (syn Jakub Gajowniczek oraz Agnieszka Ożarek).

    Grzegorz poślubił(a) Scholastyka Nidek 9 luty 1806, Latowicz. Scholastyka (córka Maciej Miedek oraz Barbara Kowalówna) urodzony(a) 18 luty 1790, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Scholastyka Nidek urodzony(a) 18 luty 1790, Strachomin (córka Maciej Miedek oraz Barbara Kowalówna).
    Dzieci:
    1. 5. Agata Gajowniczek urodzony(a) 25 sty. 1808, Strachomin.
    2. Anastazja Florentyna Gajowniczek urodzony(a) 2 maj 1811, Strachomin.
    3. Kornelia Klara Gajowniczek urodzony(a) 10 sier. 1812, Strachomin.
    4. Katarzyna Monika Gajowniczek urodzony(a) 10 maj 1814, Strachomin.
    5. Balbina Petronella Gajowniczek urodzony(a) 27 luty 1816, Strachomin.
    6. Paweł Walenty Gajowniczek urodzony(a) 18 sty. 1818, Strachomin.
    7. Marianna Jadwiga Gajowniczek urodzony(a) 31 lip. 1821, Strachomin.
    8. Aleksy Gajowniczek urodzony(a) 10 lip. 1825, Strachomin.
    9. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 17 paź. 1828, Strachomin.
    10. Martyna Gajowniczek urodzony(a) 31 sty. 1830, Strachomin.

  5. 12.  Tomasz Bieńko urodzony(a) 21 gru. 1780, Iwowe (syn Wit Bieńko oraz Marianna Pieniak).

    Tomasz poślubił(a) Bertylda Dzięcioł 28 sty. 1810, Latowicz. Bertylda (córka Franciszek Dzięcioł oraz Konstancja Bogusz) urodzony(a) 16 mar. 1791, Iwowe; zgon 6 luty 1866, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Bertylda Dzięcioł urodzony(a) 16 mar. 1791, Iwowe (córka Franciszek Dzięcioł oraz Konstancja Bogusz); zgon 6 luty 1866, Iwowe.
    Dzieci:
    1. 6. Jan Walenty Bieńko urodzony(a) 5 lip. 1812, Iwowe.
    2. Darja Krystyna Bieńko urodzony(a) 24 paź. 1814, Iwowe.
    3. Ewa Wiktoria Bieńko urodzony(a) 17 gru. 1816, Iwowe.
    4. Ambroży Mikołaj Bieńko urodzony(a) 7 gru. 1819, Iwowe.

  7. 14.  Tomasz Świeczka urodzony(a) 23 gru. 1778, Iwowe (syn Walenty Świeczka oraz Zofia Pazura).

    Tomasz poślubił(a) Zofia Sekta 1 czer. 1800, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Zofia Sekta
    Dzieci:
    1. 7. Marianna Świeczka urodzony(a) 19 gru. 1802, Iwowe.
    2. Dionizy Świeczka urodzony(a) 10 paź. 1804, Iwowe.
    3. Agnieszka Świeczka urodzony(a) 27 sty. 1807, Iwowe.
    4. Kilian Bonifacy Świeczka urodzony(a) 6 lip. 1812, Iwowe.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Walenty Świątek urodzony(a) 1728, Strachomin (syn N Świątek); zgon 24 gru. 1792, Strachomin.

    Walenty — Katarzyna Gajowniczek. Katarzyna urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Krystyna Świątek urodzony(a) 12 wrz. 1756, Strachomin.
    2. Katarzyna Świątek
    3. Anastazja Świątek urodzony(a) 27 gru. 1761, Strachomin.
    4. Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin.
    5. Benedykt Świątek urodzony(a) 16 lip. 1767, Strachomin.
    6. 8. Paweł Świątek urodzony(a) 1 lip. 1770, Strachomin.
    7. Grzegorz Świątek urodzony(a) 28 maj 1773, Strachomin.
    8. Aleksander Świątek urodzony(a) 3 maj 1776, Strachomin.
    9. Scholastyka Świątek urodzony(a) 17 luty 1779, Strachomin.

  3. 18.  Andrzej Chrościcki

    Andrzej — Jadwiga. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Jadwiga
    Dzieci:
    1. 9. Perpetua Chrościcka urodzony(a) 6 mar. 1777, Strachomin.

  5. 20.  Jakub Gajowniczek (syn Kilian Gajowniczek oraz Anna).

    Jakub poślubił(a) Agnieszka Ożarek 18 list. 1764, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Agnieszka Ożarek
    Dzieci:
    1. Jan Gajowniczek urodzony(a) 27 gru. 1766, Strachomin; zgon 28 maj 1767, Strachomin.
    2. Wincenty Gajowniczek urodzony(a) 19 kwie. 1768, Strachomin; zgon 22 luty 1772, Strachomin.
    3. Karol Gajowniczek urodzony(a) 4 list. 1775, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    4. Urszula Gajowniczek urodzony(a) 21 paź. 1777, Strachomin; zgon 27 paź. 1777, Strachomin.
    5. 10. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 9 mar. 1779, Strachomin.
    6. Scholastyka Gajowniczek urodzony(a) 19 luty 1782, Strachomin; zgon 13 luty 1785, Strachomin.
    7. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 12 kwie. 1773, Strachomin.

  7. 22.  Maciej Miedek urodzony(a) 1735, Strachomin (syn N Niedek); zgon 6 mar. 1825, Strachomin.

    Maciej poślubił(a) Barbara Kowalówna 24 luty 1767, Latowicz. Barbara urodzony(a) , Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Barbara Kowalówna urodzony(a) , Iwowe.
    Dzieci:
    1. Benedykt Nidek urodzony(a) 24 mar. 1768, Strachomin; zgon 10 wrz. 1791, Strachomin.
    2. Aleksy Miedek urodzony(a) 4 lip. 1771, Strachomin.
    3. Błażej Miedek urodzony(a) 3 luty 1775, Strachomin.
    4. Stanisław Miedek urodzony(a) 6 maj 1780, Strachomin.
    5. Elżbieta Nidek urodzony(a) 9 list. 1783, Strachomin; zgon 22 paź. 1799, Strachomin.
    6. 11. Scholastyka Nidek urodzony(a) 18 luty 1790, Strachomin.

  9. 24.  Wit Bieńko urodzony(a) 1729, Iwowe (syn N Bieńko); zgon 20 kwie. 1789, Iwowe.

    Wit poślubił(a) Marianna Pieniak 27 sty. 1765, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Marianna Pieniak
    Dzieci:
    1. Magdalena Bieńko urodzony(a) , Iwowe.
    2. katarzyna Bieńko urodzony(a) 27 kwie. 1766, Iwowe; zgon 29 maj 1773, Iwowe.
    3. Klemens Bieńko urodzony(a) 27 list. 1768, Iwowe; zgon 2 luty 1777, Iwowe.
    4. Dominik Bieńko urodzony(a) 4 sier. 1771, Iwowe; zgon 29 maj 1773, Iwowe.
    5. Jakub Bieńko urodzony(a) 24 lip. 1774, Iwowe.
    6. Scholastyka Bieńko urodzony(a) 10 luty 1777, Iwowe.
    7. Grzegorz Bieńko urodzony(a) 10 maj 1778, Iwowe.
    8. 12. Tomasz Bieńko urodzony(a) 21 gru. 1780, Iwowe.
    9. Daniel Bieńko urodzony(a) 14 lip. 1783, Iwowe.

  11. 26.  Franciszek Dzięcioł urodzony(a) 14 paź. 1759, Oleksianka (syn Jakub Dzięcioł oraz Marianna); zgon 22 gru. 1819, Iwowe.

    Franciszek poślubił(a) Konstancja Bogusz 4 luty 1786, Latowicz. Konstancja (córka Łukasz Bogus oraz Katarzyna) urodzony(a) 1 mar. 1766, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Konstancja Bogusz urodzony(a) 1 mar. 1766, Iwowe (córka Łukasz Bogus oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Dawid Dzięcioł urodzony(a) 14 gru. 1788, Iwowe.
    2. 13. Bertylda Dzięcioł urodzony(a) 16 mar. 1791, Iwowe; zgon 6 luty 1866, Iwowe.
    3. Hipolit Dzięcioł urodzony(a) 11 sier. 1793, Iwowe.
    4. Tekla Dzięcioł urodzony(a) 11 sier. 1793, Iwowe; zgon 20 mar. 1852, Laliny.
    5. Walenty Dzięcioł urodzony(a) 10 luty 1796, Iwowe.
    6. Bonifacy Dzięcioł urodzony(a) 21 maj 1797, Iwowe.
    7. Józef Dzięcioł urodzony(a) 23 mar. 1800, Iwowe.
    8. Mateusz Władysław Dzięcioł urodzony(a) 20 wrz. 1810, Iwowe.
    9. Hilary Dzięcioł urodzony(a) 26 sty. 1806, Iwowe.

  13. 28.  Walenty Świeczka urodzony(a) 1748, Iwowe (syn N Świeczka); zgon 27 list. 1778, Iwowe.

    Walenty poślubił(a) Zofia Pazura 20 list. 1774, Latowicz. Zofia (córka Jakub Pazura oraz Marianna) urodzony(a) 1750, Laliny; zgon 8 czer. 1800, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Zofia Pazura urodzony(a) 1750, Laliny (córka Jakub Pazura oraz Marianna); zgon 8 czer. 1800, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Scholastyka Świeczka urodzony(a) 20 luty 1776, Iwowe.
    2. 14. Tomasz Świeczka urodzony(a) 23 gru. 1778, Iwowe.