Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Jan Kowalski

Jan Kowalski

Mężczyzna 1856 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Jan Kowalski urodzony(a) 15 maj 1856, Redzyńskie (syn Filip Jakub Kowalski oraz Zuzanna Pielasa).

    Jan poślubił(a) Franciszka Kulik 2 luty 1880, Latowicz. Franciszka (córka Tomasz Kulikowski oraz Katarzyna Elzbieta Kielak) urodzony(a) 3 kwie. 1863, Waliska. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Helena Kowalska urodzony(a) 18 kwie. 1881, Waliska.
    2. Weronika Kowalska urodzony(a) 28 sier. 1883, Waliska.
    3. Bronisława Julianna Kowalska urodzony(a) 15 paź. 1885, Waliska.
    4. Marianna Kowalska urodzony(a) 1889, Waliska.
    5. Stanisław Józef Kowalski urodzony(a) 20 kwie. 1891, Waliska.
    6. Franciszek Kowalski urodzony(a) 2 czer. 1894, Waliska.
    7. Bronisław Kowalski urodzony(a) 17 lip. 1896, Waliska.
    8. Walenty Bronisław Kowalski urodzony(a) 21 sty. 1899, Waliska.
    9. Stefania Kowalska urodzony(a) 1902, Waliska.
    10. Stefan Kowalski urodzony(a) 3 kwie. 1904, Waliska.
    11. Józef Kowalski urodzony(a) 1892, Waliska.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Filip Jakub Kowalski urodzony(a) 30 kwie. 1823, Redzyńskie (syn Szymon Kowalski oraz Krystyna Gielo).

    Filip poślubił(a) Zuzanna Pielasa 10 lip. 1842, Latowicz. Zuzanna (córka Franciszek Pielasa oraz Marianna Śluzek) urodzony(a) 3 sier. 1823, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Zuzanna Pielasa urodzony(a) 3 sier. 1823, Chyżyny (córka Franciszek Pielasa oraz Marianna Śluzek).
    Dzieci:
    1. Karol Kowalski urodzony(a) 1844, Redzyńskie.
    2. Klara Kowalska urodzony(a) 7 sier. 1845, Redzyńskie.
    3. Julianna Kowalska urodzony(a) 20 maj 1848, Redzyńskie.
    4. Marianna Kowalska urodzony(a) 18 lip. 1850, Redzyńskie; zgon 18 sty. 1890, Redzyńskie.
    5. Antoni Kowalski urodzony(a) 31,05.1853, Redzyńskie.
    6. 1. Jan Kowalski urodzony(a) 15 maj 1856, Redzyńskie.
    7. Tomasz Kowalski urodzony(a) 18 gru. 1858, Redzyńskie.
    8. Anastazja Kowalska urodzony(a) 24 gru. 1859, Redzyńskie.
    9. Anastazja Kowalska urodzony(a) 21 gru. 1862, Redzyńskie.
    10. Franciszka Kowalska urodzony(a) 30 mar. 1864, Redzyńskie.
    11. Piotr Kowalski urodzony(a) 23 kwie. 1867, Redzyńskie.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Szymon Kowalski urodzony(a) 1786 (syn Adalbertus Kowalski oraz Małgorzata Kowalska).

    Szymon poślubił(a) Krystyna Gielo 25 luty 1810, Latowicz. Krystyna (córka Tomasz Gielo oraz Katarzyna Reda) urodzony(a) 11 mar. 1794, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Krystyna Gielo urodzony(a) 11 mar. 1794, Strachomin (córka Tomasz Gielo oraz Katarzyna Reda).
    Dzieci:
    1. Antonina Marianna Kowalska urodzony(a) 31 maj 1811, Redzyńskie.
    2. Ignacy Piotr Kowalski urodzony(a) 29 lip. 1812, Redzyńskie.
    3. Rozalia Marianna Kowalska urodzony(a) 1 wrz. 1813, Redzyńskie; zgon 24 sty. 1885, Laliny.
    4. Kacper Antoni Kowalski urodzony(a) 9 sty. 1816, Redzyńskie.
    5. Hilary Paweł Kowalski urodzony(a) 12 sty. 1817, Redzyńskie.
    6. Łukasz Franciszek Kowalski urodzony(a) 16 paź. 1820, Redzyńskie.
    7. Jędrzej Grzegorz Kowalski urodzony(a) 26 list. 1821, Redzyńskie.
    8. 2. Filip Jakub Kowalski urodzony(a) 30 kwie. 1823, Redzyńskie.

  3. 6.  Franciszek Pielasa urodzony(a) 3 gru. 1781, Chyżyny (syn Jan Pielasa oraz Petronella Jaworska).

    Franciszek poślubił(a) Marianna Śluzek 25 luty 1810, Latowicz. Marianna (córka Baltazar Śluzek oraz Franciszka Chrzyptowicz) urodzony(a) 17 sty. 1790, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Śluzek urodzony(a) 17 sty. 1790, Redzyńskie (córka Baltazar Śluzek oraz Franciszka Chrzyptowicz).
    Dzieci:
    1. Wojciech Franciszek Pielasa urodzony(a) 11 wrz. 1812, Chyżyny.
    2. Piotr Paweł Pielasa urodzony(a) 29 czer. 1815, Chyżyny.
    3. Kazimierz Maciej Pielasa urodzony(a) 27 luty 1818, Chyżyny.
    4. Rafał Franciszek Pielasa urodzony(a) 9 paź. 1820, Chyżyny.
    5. 3. Zuzanna Pielasa urodzony(a) 3 sier. 1823, Chyżyny.
    6. Jakub Pielasa urodzony(a) 18 lip. 1826, Chyżyny.
    7. Marianna Pielasa urodzony(a) 28 luty 1829, Chyżyny.
    8. Bernard Pielasa urodzony(a) 27 maj 1832, Chyżyny.
    9. Leon Pielasa urodzony(a) 8 kwie. 1835, Chyżyny.


Pokolenie: 4

  1. 10.  Tomasz Gielo (syn N Gielo).

    Tomasz poślubił(a) Katarzyna Reda 1 luty 1784, Latowicz. Katarzyna (córka Marcin Reda oraz Marianna Rechniowa) urodzony(a) 26 list. 1760, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 11.  Katarzyna Reda urodzony(a) 26 list. 1760, Strachomin (córka Marcin Reda oraz Marianna Rechniowa).
    Dzieci:
    1. Karol Boromeusz Gielo urodzony(a) 4 list. 1785, Strachomin.
    2. Kornelia Gielo urodzony(a) 23 wrz. 1787, Strachomin; zgon 7 sty. 1788, Strachomin.
    3. Teresa Gielo urodzony(a) 19 paź. 1788, Strachomin.
    4. Filip Jakub Gielo urodzony(a) 1 maj 1790, Strachomin; zgon 5 gru. 1790, Strachomin.
    5. Józefat Gielo urodzony(a) 24 wrz. 1791, Strachomin.
    6. 5. Krystyna Gielo urodzony(a) 11 mar. 1794, Strachomin.
    7. Marianna Gielo urodzony(a) 7 sier. 1796, Strachomin; zgon 11 sier. 1796, Strachomin.
    8. Adalbertus Gielo urodzony(a) 24 kwie. 1798, Strachomin; zgon 11 kwie. 1799, Strachomin.
    9. Marcin Gielo urodzony(a) 9 wrz. 1800, Strachomin.
    10. Marianna Gielo urodzony(a) 27 czer. 1803, Strachomin.
    11. Piotr Gielo urodzony(a) 1 czer. 1806, Strachomin.

  3. 12.  Jan Pielasa (syn N Pielasa).

    Jan poślubił(a) Petronella Jaworska 4 luty 1781, Latowicz. Petronella (córka Franciszek Jaworski oraz Zofia) urodzony(a) 3 lip. 1761, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 13.  Petronella Jaworska urodzony(a) 3 lip. 1761, Chyżyny (córka Franciszek Jaworski oraz Zofia).
    Dzieci:
    1. 6. Franciszek Pielasa urodzony(a) 3 gru. 1781, Chyżyny.
    2. Łucja Pielasa urodzony(a) 12 gru. 1783, Chyżyny.
    3. Tekla Pielasa urodzony(a) 1 paź. 1786, Chyżyny; zgon 8 gru. 1788, Chyżyny.
    4. Kunegunda Pielasa urodzony(a) 30 lip. 1788, Chyżyny; zgon 6 mar. 1795, Chyżyny.
    5. Walenty Pielasa urodzony(a) 14 luty 1791, Chyżyny; zgon 21 mar. 1791, Chyżyny.
    6. Joanna Pielasa urodzony(a) 24 czer. 1792, Chyżyny; zgon 24 luty 1794, Chyżyny.
    7. Tomasz Pielasa urodzony(a) 23 wrz. 1794, Chyżyny; zgon 16 luty 1795, Chyżyny.
    8. Jan Pielasa urodzony(a) 1796, Chyżyny.
    9. Piotr Pielasa urodzony(a) 20 paź. 1799, Chyżyny; zgon 22 kwie. 1800, Chyżyny.
    10. Faustyn Pielasa urodzony(a) 15 luty 1804, Chyżyny.

  5. 14.  Baltazar Śluzek (syn N Śluzek).

    Baltazar poślubił(a) Franciszka Chrzyptowicz 15 luty 1784, Latowicz. Franciszka (córka Sebastian Chrzyptowicz oraz Anastazja) urodzony(a) 15 kwie. 1763, Redzyńskie; zgon 3 luty 1825, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  6. 15.  Franciszka Chrzyptowicz urodzony(a) 15 kwie. 1763, Redzyńskie (córka Sebastian Chrzyptowicz oraz Anastazja); zgon 3 luty 1825, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Adam Śluzek urodzony(a) 25 gru. 1784, Redzyńskie; zgon 12 luty 1787, Redzyńskie.
    2. Regina Śluzek urodzony(a) 14 czer. 1787, Redzyńskie; zgon 2 sty. 1806, Redzyńskie.
    3. Marcella Śluzek urodzony(a) 17 sty. 1790, Redzyńskie; zgon 4 wrz. 1809, Laliny.
    4. 7. Marianna Śluzek urodzony(a) 17 sty. 1790, Redzyńskie.
    5. Kajetan Śluzek urodzony(a) 7 sier. 1792, Redzyńskie; zgon 12 kwie. 1799, Redzyńskie.


Pokolenie: 5

  1. 20.  N Gielo
    Dzieci:
    1. Krzysztof Gielo urodzony(a) 1712; zgon 19 paź. 1812, Oleksianka.
    2. Paweł Gielo urodzony(a) 1722; zgon 8 paź. 1786, Oleksianka.
    3. Grzegorz Gielo urodzony(a) 1724, Oleksianka; zgon 8 sty. 1794, Oleksianka.
    4. Andrzej Gielo urodzony(a) 1724; zgon 11 gru. 1774, Strachomin.
    5. Stanisław Gielo urodzony(a) 1725; zgon 19 luty 1793, Strachomin.
    6. Andrzej Gielo
    7. 10. Tomasz Gielo
    8. Tomasz Gielo

  2. 22.  Marcin Reda urodzony(a) 1725 (syn N Reda); zgon 14 sty. 1795, Strachomin.

    Marcin poślubił(a) Marianna Rechniowa [Arkusz rodzinny]


  3. 23.  Marianna Rechniowa
    Dzieci:
    1. Jakub Reda urodzony(a) 1 maj 1759, Strachomin.
    2. 11. Katarzyna Reda urodzony(a) 26 list. 1760, Strachomin.

  4. 24.  N Pielasa
    Dzieci:
    1. Jakub Pielasa urodzony(a) 1711, Chyżyny; zgon 12 sier. 1801, Chyżyny.
    2. Baltazar Pielasa urodzony(a) 1736; zgon 3 mar. 1796, Chyżyny.
    3. 12. Jan Pielasa

  5. 26.  Franciszek Jaworski urodzony(a) 1721 (syn N Jaworski); zgon 25 sty. 1788, Chyżyny.

    Franciszek — Zofia. [Arkusz rodzinny]


  6. 27.  Zofia
    Dzieci:
    1. Antoni Jaworski urodzony(a) 14 czer. 1756, Chyżyny.
    2. Benedykt Jaworski urodzony(a) 25 mar. 1759, Chyżyny.
    3. 13. Petronella Jaworska urodzony(a) 3 lip. 1761, Chyżyny.
    4. Marcin Jaworski urodzony(a) 13 list. 1763, Chyżyny.

  7. 30.  Sebastian Chrzyptowicz

    Sebastian — Anastazja. Anastazja urodzony(a) 1734; zgon 14 gru. 1794, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  8. 31.  Anastazja urodzony(a) 1734; zgon 14 gru. 1794, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Franciszek Chrzyptowicz urodzony(a) 15 kwie. 1763, Redzyńskie.
    2. Żyjący
    3. 15. Franciszka Chrzyptowicz urodzony(a) 15 kwie. 1763, Redzyńskie; zgon 3 luty 1825, Redzyńskie.
    4. Żyjący
    5. Ladysław Chrzyptowicz urodzony(a) 3 lip. 1768, Redzyńskie.