Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Wiktor Kazimierz Reda

Wiktor Kazimierz Reda

Mężczyzna 1896 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Wiktor Kazimierz Reda urodzony(a) 18 wrz. 1896, Strachomin (syn Józef Reda oraz Helena Świątek).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Józef Reda urodzony(a) 7 3 1860, Strachomin (syn Grzegorz Marcin Reda oraz Katarzyna Petronella Sabak).

    Józef poślubił(a) Helena Świątek 29 sty. 1883, Latowicz. Helena (córka Stanisław Świątek oraz Marianna Ożarek) urodzony(a) 15 paź. 1861, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Helena Świątek urodzony(a) 15 paź. 1861, Strachomin (córka Stanisław Świątek oraz Marianna Ożarek).
    Dzieci:
    1. Aleksandra Reda urodzony(a) 27 luty 1884, Strachomin.
    2. Stanisław Reda urodzony(a) 3 luty 1886, Strachomin.
    3. Weronika Reda urodzony(a) 2 luty 1887, Strachomin.
    4. Piotr Karol Reda urodzony(a) 22 paź. 1888, Strachomin.
    5. Walenty Reda urodzony(a) 10 luty 1890, Strachomin.
    6. Stefania Reda urodzony(a) 19 maj 1892, Strachomin.
    7. Marianna Reda urodzony(a) 16 kwie. 1894, Strachomin.
    8. 1. Wiktor Kazimierz Reda urodzony(a) 18 wrz. 1896, Strachomin.
    9. Helena Reda urodzony(a) 19 lip. 1898, Strachomin.
    10. Franciszek Reda urodzony(a) 28 paź. 1900, Strachomin.
    11. Helena Reda urodzony(a) 14 sty. 1904, Strachomin.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Grzegorz Marcin Reda urodzony(a) 15 list. 1820, Strachomin (syn Romuald Reda oraz Ewa Miszta).

    Grzegorz poślubił(a) Katarzyna Petronella Sabak 18 sty. 1841, Latowicz. Katarzyna (córka Tomasz Sabak oraz Agnieszka Wiechetek) urodzony(a) 24 list. 1821, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Katarzyna Petronella Sabak urodzony(a) 24 list. 1821, Laliny (córka Tomasz Sabak oraz Agnieszka Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Magdalena Reda urodzony(a) 28 maj 1843, Strachomin.
    2. Krystyna Reda urodzony(a) 16 paź. 1844, Strachomin.
    3. Ludwika Reda urodzony(a) 21 sier. 1847, Strachomin.
    4. Kazimierz Reda urodzony(a) 4 mar. 1850, Strachomin.
    5. Szczepan Reda urodzony(a) 21 gru. 1853, Strachomin.
    6. Marianna Reda urodzony(a) 20 mar. 1857, Strachomin.
    7. 2. Józef Reda urodzony(a) 7 3 1860, Strachomin.

  3. 6.  Stanisław Świątek urodzony(a) 22 wrz. 1839, Strachomin (syn Franciszek Świątek oraz Weronika Nidek).

    Stanisław poślubił(a) Marianna Ożarek 8 luty 1860, Latowicz. Marianna (córka Mikołaj Ożarek oraz Dorota Nidek) urodzony(a) 8 mar. 1841, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Ożarek urodzony(a) 8 mar. 1841, Latowicz (córka Mikołaj Ożarek oraz Dorota Nidek).
    Dzieci:
    1. 3. Helena Świątek urodzony(a) 15 paź. 1861, Strachomin.
    2. Aleksandra Świątek urodzony(a) 10 wrz. 1863, Strachomin.
    3. Teofila Świątek urodzony(a) 30 paź. 1865, Strachomin.
    4. Marianna Świątek ( Świątkowska ) urodzony(a) 13 luty 1868, Strachomin.
    5. Walenty Świątek urodzony(a) 19 luty 1870, Strachomin.
    6. Jan Świątek urodzony(a) 1 mar. 1872, Strachomin.
    7. Franciszek Świątek urodzony(a) 30 sty. 1879, Strachomin.
    8. Aleksander Świątek urodzony(a) 21 sier. 1881, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin (syn Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio).

    Romuald poślubił(a) Ewa Miszta 26 maj 1811, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Ewa Miszta
    Dzieci:
    1. Piotr Paweł Reda urodzony(a) 29 czer. 1812, Strachomin.
    2. Marianna Julianna Reda urodzony(a) 25 czer. 1814, Strachomin.
    3. Elżbieta Petronella Reda urodzony(a) 7 lip. 1816, Strachomin.
    4. Brygida Marianna Reda urodzony(a) 9 paź. 1818, Strachomin.
    5. 4. Grzegorz Marcin Reda urodzony(a) 15 list. 1820, Strachomin.
    6. Kajetan Reda urodzony(a) 7 sier. 1823, Strachomin.
    7. Marcella Reda urodzony(a) 5 mar. 1825, Strachomin.
    8. Agnieszka Reda urodzony(a) 2 sty. 1827, Strachomin.
    9. Marianna Reda urodzony(a) 5 gru. 1830, Strachomin.

  3. 10.  Tomasz Sabak urodzony(a) 15 wrz. 1800, Laliny (syn Maciej Sabak oraz Teresa Gryz); zgon 28 kwie. 1855, Laliny.

    Tomasz poślubił(a) Agnieszka Wiechetek 22 list. 1818, Latowicz. Agnieszka (córka Adalbertus Wiechetek oraz Apolonia Śluzek) urodzony(a) 27 sty. 1802, Redzyńskie; zgon 28 sty. 1874, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Agnieszka Wiechetek urodzony(a) 27 sty. 1802, Redzyńskie (córka Adalbertus Wiechetek oraz Apolonia Śluzek); zgon 28 sty. 1874, Laliny.
    Dzieci:
    1. 5. Katarzyna Petronella Sabak urodzony(a) 24 list. 1821, Laliny.
    2. Marianna Sabak urodzony(a) 30 sier. 1824, Laliny.
    3. Brygida Sabak urodzony(a) 25 wrz. 1828, Laliny; zgon 24 paź. 1904, Laliny.
    4. Karol Sabak urodzony(a) 29 paź. 1831, Laliny; zgon 1 maj 1895, Laliny.
    5. Karolina Sabak urodzony(a) 5 paź. 1834, Laliny; zgon 4 maj 1860, Laliny.
    6. Krystyna Sabak urodzony(a) 6 czer. 1839, Laliny; zgon 7 paź. 1873, Laliny.
    7. Klemens Sabak urodzony(a) 18 list. 1843, Laliny; zgon 20 gru. 1921, Laliny.

  5. 12.  Franciszek Świątek urodzony(a) 12 paź. 1807, Strachomin (syn Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda).

    Franciszek poślubił(a) Weronika Nidek 18 luty 1827, Latowicz. Weronika (córka Bernard Niedek oraz Katarzyna Ryfka (Zatorska)) urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Weronika Nidek urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin (córka Bernard Niedek oraz Katarzyna Ryfka (Zatorska)).
    Dzieci:
    1. Zuzanna Świątek urodzony(a) 14 wrz. 1829, Strachomin.
    2. Jan Świątek urodzony(a) 21 czer. 1833, Strachomin.
    3. Ignacy Świątek urodzony(a) 1 luty 1837, Strachomin.
    4. 6. Stanisław Świątek urodzony(a) 22 wrz. 1839, Strachomin.
    5. Marianna Świątek urodzony(a) 27 luty 1842, Strachomin.
    6. Salomea Świątek urodzony(a) 30 paź. 1843, Strachomin.
    7. Julianna Świątek urodzony(a) 29 paź. 1844, Strachomin; zgon 21 list. 1884, Laliny.
    8. Marianna Świątek urodzony(a) 24 mar. 1847, Strachomin; zgon 6 sty. 1922, Wężyczyn.
    9. Antonina Świątek urodzony(a) 31 maj 1850, Strachomin.

  7. 14.  Mikołaj Ożarek urodzony(a) 8 gru. 1805, Latowicz (syn Karol Ożarek oraz Małgorzata Bojanek).

    Mikołaj poślubił(a) Dorota Nidek 27 sty. 1824, Latowicz. Dorota (córka Jan Nidkiewicz oraz Małgorzata Walewska) urodzony(a) 1804, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Dorota Nidek urodzony(a) 1804, Latowicz (córka Jan Nidkiewicz oraz Małgorzata Walewska).
    Dzieci:
    1. Piotr Ożarek urodzony(a) 22 czer. 1827, Latowicz.
    2. Franciszka Ożarek urodzony(a) 1 mar. 1831, Latowicz.
    3. Ludwika Ożarek urodzony(a) 24 sier. 1832, Latowicz.
    4. Karol Ożarek urodzony(a) 24 paź. 1837, Latowicz.
    5. Agnieszka Ożarek urodzony(a) 21 paź. 1838, Latowicz.
    6. 7. Marianna Ożarek urodzony(a) 8 mar. 1841, Latowicz.
    7. Helena Ożarek urodzony(a) 10 kwie. 1845, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin (syn N Reda); zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.

    Bartłomiej poślubił(a) Marianna Kusio 26 sty. 1766, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Kusio (córka Tomasz Kusio oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Wincenty Reda urodzony(a) 18 kwie. 1768, Strachomin; zgon 16 lip. 1772, Strachomin.
    2. Bibianna Reda urodzony(a) 30 list. 1770, Strachomin.
    3. Brygida Reda urodzony(a) 2 luty 1772, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    4. Wiktoria Reda urodzony(a) 25 gru. 1773, Strachomin.
    5. Klara Reda urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin.
    6. Brygida Reda urodzony(a) 4 paź. 1779, Strachomin.
    7. Tekla Reda urodzony(a) 1 list. 1782, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    8. Monika Reda urodzony(a) 5 maj 1785, Strachomin; zgon 28 wrz. 1789, Strachomin.
    9. Walerian Reda urodzony(a) 16 gru. 1787, Strachomin; zgon 21 gru. 1787, Strachomin.
    10. 8. Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin.
    11. Marianna Reda urodzony(a) 30 mar. 1794, Strachomin; zgon 2 mar. 1796, Strachomin.

  3. 20.  Maciej Sabak urodzony(a) 1744, Laliny (syn Melchior Sabak oraz Marianna); zgon 15 luty 1814, Laliny.

    Maciej — Teresa Gryz. Teresa zgon 22 gru. 1824, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 21.  Teresa Gryz zgon 22 gru. 1824, Laliny.
    Dzieci:
    1. Ambroży Sabak urodzony(a) 9 gru. 1784, Laliny; zgon 23 paź. 1851, Laliny.
    2. Szymon Sabak urodzony(a) 1 list. 1787, Laliny; zgon 14 list. 1787, Laliny.
    3. Eleonora Sabak urodzony(a) 24 luty 1789, Laliny; zgon 28 sier. 1831, Laliny.
    4. Józefat (Józef) Sabak urodzony(a) 27 wrz. 1791, Laliny; zgon 25 kwie. 1857, Redzyńskie.
    5. Jan Sabak urodzony(a) 27 sty. 1794, Laliny; zgon 5 luty 1796, Laliny.
    6. Łucja Sabak urodzony(a) 11 gru. 1796, Laliny; zgon 12 gru. 1796, Laliny.
    7. Tomasz Sabak urodzony(a) 12 gru. 1796, Laliny; zgon 12 gru. 1796, Laliny.
    8. 10. Tomasz Sabak urodzony(a) 15 wrz. 1800, Laliny; zgon 28 kwie. 1855, Laliny.

  5. 22.  Adalbertus Wiechetek urodzony(a) 28 kwie. 1778, Redzyńskie (syn Augustyn Wiechetek oraz Krystyna Kusio).

    Adalbertus poślubił(a) Apolonia Śluzek 20 sty. 1800, Latowicz. Apolonia (córka Józef Śluzek oraz Apolonia Rechnio) urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  6. 23.  Apolonia Śluzek urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie (córka Józef Śluzek oraz Apolonia Rechnio).
    Dzieci:
    1. 11. Agnieszka Wiechetek urodzony(a) 27 sty. 1802, Redzyńskie; zgon 28 sty. 1874, Laliny.
    2. Józefa Wiechetek urodzony(a) 18 mar. 1804, Redzyńskie; zgon 6 kwie. 1805, Redzyńskie.
    3. Onufry Wiechetek urodzony(a) 1 czer. 1806, Redzyńskie; zgon 10 sier. 1807, Redzyńskie.
    4. Marianna Wiechetek urodzony(a) 19 sier. 1808, Redzyńskie; zgon 4 wrz. 1809, Redzyńskie.
    5. Piotr Wiechetek urodzony(a) 24 lip. 1810, Redzyńskie.
    6. Monika Katarzyna Wiechetek urodzony(a) 8 maj 1813, Redzyńskie.
    7. Szymon Rafał Wiechetek urodzony(a) 22 paź. 1815, Redzyńskie.
    8. Kazimierz Ignacy Wiechetek urodzony(a) 17 luty 1818, Redzyńskie.
    9. Krzysztof Piotr Wiechetek urodzony(a) 26 lip. 1820, Redzyńskie.
    10. Tekla Wiechetek urodzony(a) 11 wrz. 1824, Redzyńskie.
    11. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 27 mar. 1827, Redzyńskie.

  7. 24.  Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek).

    Mikołaj poślubił(a) Małgorzata Reda 23 luty 1794, Latowicz. Małgorzata (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio) urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Świątek urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin.
    2. Jan Świątek urodzony(a) 28 sty. 1798, Strachomin.
    3. Kunegunda Świątek urodzony(a) 24 czer. 1800, Strachomin; zgon 5 maj 1805, Strachomin.
    4. Konstancja Świątek urodzony(a) 19 luty 1803, Strachomin; zgon 12 maj 1805, Strachomin.
    5. Ludwika Świątek urodzony(a) 25 kwie. 1805, Strachomin.
    6. 12. Franciszek Świątek urodzony(a) 12 paź. 1807, Strachomin.
    7. Izydor Świątek urodzony(a) 4 kwie. 1810, Strachomin.
    8. Roch Piotr Świątek urodzony(a) 13 sier. 1812, Strachomin.
    9. Bonifacy Jan Świątek urodzony(a) 19 czer. 1815, Strachomin.
    10. Teresa Jadwiga Świątek urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin.

  9. 26.  Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin (syn Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).

    Bernard — Katarzyna Ryfka (Zatorska). [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Katarzyna Ryfka (Zatorska)
    Dzieci:
    1. Remigiusz Niedek urodzony(a) 2 wrz. 1799, Strachomin; zgon 1 list. 1799, Strachomin.
    2. Baltazar Miedek urodzony(a) 6 sty. 1801, Strachomin.
    3. Marianna Nidek urodzony(a) 6 kwie. 1803, Strachomin.
    4. Elżbieta Niedek urodzony(a) 29 czer. 1805, Strachomin; zgon 5 lip. 1805, Strachomin.
    5. 13. Weronika Nidek urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin.
    6. Zofia Julianna Niedek urodzony(a) 18 czer. 1809, Strachomin.
    7. Łucja Marianna Niedek urodzony(a) 9 gru. 1811, Strachomin; zgon 28 gru. 1814, Strachomin.
    8. Karolina Jozefa Nidek urodzony(a) 31 paź. 1814, Strachomin.
    9. Anastazja Konstancja Niedek urodzony(a) 10 kwie. 1817, Strachomin; zgon 12 wrz. 1819, Strachomin.
    10. Apolonia Nidek urodzony(a) 1821, Strachomin.

  11. 28.  Karol Ożarek urodzony(a) 4 list. 1773, Latowicz (syn Fabian Ożarek oraz Katarzyna Bojanek); zgon 20 kwie. 1814, Latowicz.

    Karol poślubił(a) Małgorzata Bojanek 24 sty. 1796, Latowicz. Małgorzata (córka Grzegorz Bojanek oraz Ewa Ciernio) urodzony(a) 6 lip. 1778, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Małgorzata Bojanek urodzony(a) 6 lip. 1778, Latowicz (córka Grzegorz Bojanek oraz Ewa Ciernio).
    Dzieci:
    1. Julianna Ożarek urodzony(a) 18 luty 1796, Latowicz; zgon 3 gru. 1801, Latowicz.
    2. Marianna Ożarek urodzony(a) 5 kwie. 1799, Latowicz; zgon 12 gru. 1801, Latowicz.
    3. Katarzyna Ożarek urodzony(a) 5 list. 1801, Latowicz; zgon 26 wrz. 1802, Latowicz.
    4. Franciszka Ożarek urodzony(a) 23 sier. 1803, Latowicz.
    5. 14. Mikołaj Ożarek urodzony(a) 8 gru. 1805, Latowicz.
    6. Julianna Ożarek urodzony(a) 13 luty 1808, Latowicz.
    7. Katarzyna Ożarek urodzony(a) 31 mar. 1810, Latowicz.
    8. Jan Ubald Ożarek urodzony(a) 10 maj 1811, Latowicz; zgon 28 lip. 1813, Latowicz.
    9. Janusz Ożarek urodzony(a) 11 maj 1811, Latowicz.

  13. 30.  Jan Nidkiewicz urodzony(a) 25 czer. 1771, Latowicz (syn Andrzej Nidek oraz Rozalia Maleta).

    Jan poślubił(a) Małgorzata Walewska 16 luty 1800, Latowicz. Małgorzata (córka Maciej Walewski oraz Marianna) urodzony(a) 16 lip. 1761, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Małgorzata Walewska urodzony(a) 16 lip. 1761, Latowicz (córka Maciej Walewski oraz Marianna).
    Dzieci:
    1. Adalbertus (Wojciech) Nidek urodzony(a) 11 kwie. 1801, Latowicz.
    2. 15. Dorota Nidek urodzony(a) 1804, Latowicz.