Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Mężczyzna

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Piotr Chrzanowski urodzony(a) 13 kwie. 1893, Strachomin (syn Wojciech Chrzanowski oraz Marianna Reda).

    Piotr poślubił(a) Stanisława Marianna Świątkowska 21 sty. 1920, Latowicz. Stanisława (córka Walenty Świątek oraz Marianna Miklaszewska) urodzony(a) 14 sier. 1900, Strachomin; zgon 25 czer. 1969, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Stanisława Marianna Świątkowska urodzony(a) 14 sier. 1900, Strachomin (córka Walenty Świątek oraz Marianna Miklaszewska); zgon 25 czer. 1969, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Janina Chrzanowska urodzony(a) 8 mar. 1920, Strachomin.
    2. 1. Żyjący
    3. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Wojciech Chrzanowski urodzony(a) 17 kwie. 1859, Strachomin (syn Mikołaj Chrzanowski oraz Marcella Reda).

    Wojciech poślubił(a) Marianna Reda 4 luty 1883, Latowicz. Marianna (córka Piotr Reda oraz Katarzyna Rechnio) urodzony(a) 27 list. 1863, Strachomin; zgon 8 maj 1945, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Reda urodzony(a) 27 list. 1863, Strachomin (córka Piotr Reda oraz Katarzyna Rechnio); zgon 8 maj 1945, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Aleksandra Chrzanowska urodzony(a) 13 list. 1884, Strachomin.
    2. Wiktor Chrzanowski urodzony(a) 22 mar. 1887, Strachomin.
    3. Helena Chrzanowska urodzony(a) 7 czer. 1890, Strachomin.
    4. 2. Piotr Chrzanowski urodzony(a) 13 kwie. 1893, Strachomin.
    5. Jan Chrzanowski urodzony(a) 23 mar. 1896, Strachomin.

  3. 6.  Walenty Świątek urodzony(a) 19 luty 1870, Strachomin (syn Stanisław Świątek oraz Marianna Ożarek); zgon 9 lip. 1905, Strachomin.

    Walenty poślubił(a) Marianna Miklaszewska 19 luty 1895, Latowicz. Marianna (córka Ludwik Franciszek Miklaszewski oraz Franciszka Wójtowicz) urodzony(a) 1870, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Miklaszewska urodzony(a) 1870, Latowicz (córka Ludwik Franciszek Miklaszewski oraz Franciszka Wójtowicz).
    Dzieci:
    1. Leokadia Świątek urodzony(a) 23 luty 1897, Strachomin; zgon 27 czer. 1978, Strachomin.
    2. Marianna Magdalena Świątek urodzony(a) 22 lip. 1898, Strachomin; zgon 4 list. 1900, Strachomin.
    3. 3. Stanisława Marianna Świątkowska urodzony(a) 14 sier. 1900, Strachomin; zgon 25 czer. 1969, Strachomin.
    4. Zofia Świątek urodzony(a) 5 kwie. 1902, Strachomin; zgon 21 kwie. 1992, Strachomin.
    5. Janina Świątek urodzony(a) 23 czer. 1904, Strachomin; zgon 15 list. 1988, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Mikołaj Chrzanowski urodzony(a) 11 gru. 1823, Strachomin (syn Mateusz Chrzanowski oraz Marcjanna Gajowniczek).

    Mikołaj poślubił(a) Marcella Reda 13 maj 1849, Latowicz. Marcella (córka Romuald Reda oraz Ewa Miszta) urodzony(a) 5 mar. 1825, Strachomin; zgon 25 mar. 1881, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marcella Reda urodzony(a) 5 mar. 1825, Strachomin (córka Romuald Reda oraz Ewa Miszta); zgon 25 mar. 1881, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Elżbieta Chrzanowska urodzony(a) 8 list. 1850, Strachomin.
    2. Paweł Chrzanowski urodzony(a) 16 sty. 1852, Strachomin.
    3. Franciszek Chrzanowski urodzony(a) 2 paź. 1853, Strachomin.
    4. Jan Chrzanowski urodzony(a) 10 maj 1857, Strachomin.
    5. 4. Wojciech Chrzanowski urodzony(a) 17 kwie. 1859, Strachomin.
    6. Marianna Chrzanowska urodzony(a) 28 wrz. 1860, Strachomin.
    7. Tomasz Chrzanowski urodzony(a) 9 gru. 1862, Strachomin.
    8. Agnieszka Chrzanowska urodzony(a) 19 sty. 1867, Strachomin.

  3. 10.  Piotr Reda urodzony(a) 31 lip. 1841, Strachomin (syn Walenty Reda oraz Antonina Malko); zgon 15 wrz. 1917, Strachomin.

    Piotr poślubił(a) Katarzyna Rechnio 4 luty 1861, Latowicz. Katarzyna (córka Maciej Rechnio oraz Aniela Brygida Pazura) urodzony(a) 26 list. 1843, Oleksianka; zgon 8 sty. 1912, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Katarzyna Rechnio urodzony(a) 26 list. 1843, Oleksianka (córka Maciej Rechnio oraz Aniela Brygida Pazura); zgon 8 sty. 1912, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. Franciszek Reda urodzony(a) 6 lip. 1862, Strachomin; zgon 27 sier. 1862, Strachomin.
    2. 5. Marianna Reda urodzony(a) 27 list. 1863, Strachomin; zgon 8 maj 1945, Strachomin.
    3. Franciszka Reda urodzony(a) 11 list. 1865, Strachomin; zgon 16 list. 1865, Strachomin.
    4. Maria Magdalena Reda urodzony(a) 28 list. 1866, Strachomin; zgon 1 gru. 1866, Strachomin.
    5. Jan Reda urodzony(a) 19 list. 1867, Strachomin; zgon 7 mar. 1936, Strachomin.
    6. Maria Magdalena Reda urodzony(a) 19 list. 1867, Strachomin; zgon 21 lip. 1868, Strachomin.
    7. Agnieszka Reda urodzony(a) 26 sier. 1871, Strachomin; zgon 25 mar. 1892, Strachomin.
    8. Franciszek Reda urodzony(a) 7 paź. 1874, Strachomin; zgon 6 czer. 1881, Strachomin.
    9. Helena Reda urodzony(a) 27 luty 1878, Strachomin; zgon 28 czer. 1919, Strachomin.
    10. Anna Reda urodzony(a) 20 luty 1881, Strachomin; zgon 15 paź. 1882, Strachomin.

  5. 12.  Stanisław Świątek urodzony(a) 22 wrz. 1839, Strachomin (syn Franciszek Świątek oraz Weronika Nidek); zgon 6 lip. 1904, Strachomin.

    Stanisław poślubił(a) Marianna Ożarek 8 luty 1860, Latowicz. Marianna (córka Mikołaj Ożarek oraz Dorota Nidek) urodzony(a) 8 mar. 1841, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Marianna Ożarek urodzony(a) 8 mar. 1841, Latowicz (córka Mikołaj Ożarek oraz Dorota Nidek).
    Dzieci:
    1. Helena Świątek urodzony(a) 15 paź. 1861, Strachomin; zgon 4 mar. 1940, Strachomin.
    2. Aleksandra Świątek urodzony(a) 10 wrz. 1863, Strachomin.
    3. Teofila Świątek urodzony(a) 30 paź. 1865, Strachomin.
    4. Marianna Świątek ( Świątkowska ) urodzony(a) 13 luty 1868, Strachomin; zgon 25 wrz. 1932, Chyżyny.
    5. 6. Walenty Świątek urodzony(a) 19 luty 1870, Strachomin; zgon 9 lip. 1905, Strachomin.
    6. Jan Świątek urodzony(a) 1 mar. 1872, Strachomin.
    7. Franciszek Świątek urodzony(a) 30 sty. 1879, Strachomin; zgon 15 maj 1933, Rudka szp; was buried , Latowicz.
    8. Aleksander Świątek urodzony(a) 21 sier. 1881, Strachomin.

  7. 14.  Ludwik Franciszek Miklaszewski urodzony(a) 28 paź. 1848, Latowicz (syn Dominik Miklaszewski oraz Weronika Wójtowicz).

    Ludwik poślubił(a) Franciszka Wójtowicz 11 list. 1867, Latowicz. Franciszka (córka Jan Ambroży Wójtowicz oraz Magdalena Ozimek) urodzony(a) 25 luty 1844, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Franciszka Wójtowicz urodzony(a) 25 luty 1844, Latowicz (córka Jan Ambroży Wójtowicz oraz Magdalena Ozimek).
    Dzieci:
    1. 7. Marianna Miklaszewska urodzony(a) 1870, Latowicz.
    2. Ludwik Miklaszewski urodzony(a) 7 sier. 1871, Latowicz.
    3. Weronika Miklaszewska urodzony(a) 26 paź. 1875, Latowicz.
    4. Natalia Miklaszewska urodzony(a) 4 wrz. 1879, Latowicz.
    5. Aleksandra Miklaszewska urodzony(a) 7 kwie. 1881, Latowicz.
    6. Feliks Ludwik Miklaszewski urodzony(a) 29 maj 1888, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Mateusz Chrzanowski urodzony(a) 6 wrz. 1797, Strachomin (syn Andrzej Chrzanowski oraz Franciszka Sochacka).

    Mateusz poślubił(a) Marcjanna Gajowniczek 25 sty. 1818, Latowicz. Marcjanna (córka Ignacy Gajowniczek oraz Magdalena Kenecka) urodzony(a) 9 sty. 1798, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marcjanna Gajowniczek urodzony(a) 9 sty. 1798, Strachomin (córka Ignacy Gajowniczek oraz Magdalena Kenecka).
    Dzieci:
    1. Paweł Fabian Chrzanowski urodzony(a) 25 sty. 1819, Strachomin.
    2. Marianna Agnieszka Chrzanowska urodzony(a) 13 sty. 1821, Strachomin.
    3. 8. Mikołaj Chrzanowski urodzony(a) 11 gru. 1823, Strachomin.
    4. Maciej Chrzanowski urodzony(a) 16 luty 1826, Strachomin.
    5. Marianna Chrzanowska urodzony(a) 28 sty. 1828, Strachomin.
    6. Augustyn Chrzanowski urodzony(a) 26 sier. 1830, Strachomin.
    7. Ludwika Chrzanowska urodzony(a) 27 mar. 1833, Strachomin.
    8. Marianna Chrzanowska urodzony(a) 2 sier. 1834, Strachomin.
    9. Piotr Chrzanowski urodzony(a) 24 czer. 1838, Strachomin.
    10. Józef Chrzanowski urodzony(a) 17 mar. 1844, Strachomin.

  3. 18.  Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin (syn Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio); zgon 29 mar. 1856, Strachomin.

    Romuald poślubił(a) Ewa Miszta 26 maj 1811, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Ewa Miszta
    Dzieci:
    1. Piotr Paweł Reda urodzony(a) 29 czer. 1812, Strachomin; zgon 23 luty 1814, Strachomin.
    2. Marianna Julianna Reda urodzony(a) 25 czer. 1814, Strachomin; zgon 23 kwie. 1888, Chyżyny.
    3. Elżbieta Petronella Reda urodzony(a) 7 lip. 1816, Strachomin; zgon 1 list. 1867, Transbór.
    4. Brygida Marianna Reda urodzony(a) 9 paź. 1818, Strachomin; zgon 4 maj 1897, Strachomin.
    5. Grzegorz Marcin Reda urodzony(a) 15 list. 1820, Strachomin; zgon 18 kwie. 1884, Strachomin.
    6. Kajetan Reda urodzony(a) 7 sier. 1823, Strachomin.
    7. 9. Marcella Reda urodzony(a) 5 mar. 1825, Strachomin; zgon 25 mar. 1881, Strachomin.
    8. Agnieszka Reda urodzony(a) 2 sty. 1827, Strachomin; zgon 12 czer. 1880, Chyżyny.
    9. Marianna Reda urodzony(a) 5 gru. 1830, Strachomin; zgon 6 gru. 1903, Strachomin.

  5. 20.  Walenty Reda urodzony(a) 14 luty 1794, Strachomin (syn Paweł Reda oraz Kornelia Gortat); zgon 23 luty 1856, Strachomin.

    Walenty — Antonina Malko. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Antonina Malko
    Dzieci:
    1. Martyna Reda urodzony(a) 25 sty. 1831, Strachomin.
    2. Józef Reda urodzony(a) 4 mar. 1833, Strachomin; zgon 2 gru. 1908, Stanisławów.
    3. Marianna Reda urodzony(a) 25 luty 1836, Strachomin; zgon 10 sier. 1842, Strachomin.
    4. Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1838, Strachomin; zgon 5 czer. 1840, Strachomin.
    5. 10. Piotr Reda urodzony(a) 31 lip. 1841, Strachomin; zgon 15 wrz. 1917, Strachomin.
    6. Agnieszka Reda urodzony(a) 7 sty. 1844, Strachomin; zgon 12 list. 1866, Oleksianka.
    7. Jan Reda urodzony(a) 16 kwie. 1848, Strachomin; zgon 25 gru. 1866, Strachomin.

  7. 22.  Maciej Rechnio urodzony(a) 24 luty 1805, Oleksianka (syn Karol Rechnio oraz Marianna Zadrożna); zgon 8 gru. 1876, Oleksianka.

    Maciej poślubił(a) Aniela Brygida Pazura 17 luty 1833, Latowicz. Aniela (córka Roch Pazura oraz Katarzyna Jesień) urodzony(a) 2 paź. 1816, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Aniela Brygida Pazura urodzony(a) 2 paź. 1816, Laliny (córka Roch Pazura oraz Katarzyna Jesień).
    Dzieci:
    1. Dominik Rechnio urodzony(a) 2 sier. 1834, Oleksianka; zgon 19 paź. 1834, Oleksianka.
    2. Julianna Rechnio urodzony(a) 14 luty 1839, Oleksianka.
    3. Brygida Rechnio urodzony(a) 4 paź. 1842, Oleksianka; zgon 7 sty. 1843, Oleksianka.
    4. 11. Katarzyna Rechnio urodzony(a) 26 list. 1843, Oleksianka; zgon 8 sty. 1912, Oleksianka.
    5. Tomasz Rechnio urodzony(a) 9 gru. 1846, Oleksianka; zgon 5 sty. 1917, Oleksianka.
    6. Weronika Rechnio urodzony(a) 3 luty 1849, Oleksianka; zgon 10 gru. 1851, Oleksianka.
    7. Paweł Rechnio urodzony(a) 21 gru. 1850, Oleksianka; zgon 5 sty. 1851, Oleksianka.
    8. Franciszek Rechnio urodzony(a) 2 paź. 1852, Oleksianka; zgon 16 mar. 1855, Oleksianka.
    9. Franciszka Rechnio urodzony(a) 3 paź. 1855, Oleksianka; zgon 21 luty 1857, Oleksianka.
    10. Franciszka Rechnio urodzony(a) 16 wrz. 1857, Oleksianka; zgon 24 gru. 1915, Strachomin.

  9. 24.  Franciszek Świątek urodzony(a) 12 paź. 1807, Strachomin (syn Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda); zgon 15 mar. 1856, Strachomin.

    Franciszek poślubił(a) Weronika Nidek 18 luty 1827, Latowicz. Weronika (córka Bernard Niedek oraz Katarzyna Ryfka (Zatorska)) urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin; zgon 14 wrz. 1880, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Weronika Nidek urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin (córka Bernard Niedek oraz Katarzyna Ryfka (Zatorska)); zgon 14 wrz. 1880, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Zuzanna Świątek urodzony(a) 14 wrz. 1829, Strachomin; zgon 21 paź. 1831, Strachomin.
    2. Jan Świątek urodzony(a) 21 czer. 1833, Strachomin; zgon 13 gru. 1836, Strachomin.
    3. Ignacy Świątek urodzony(a) 1 luty 1837, Strachomin; zgon 6 list. 1927, Strachomin.
    4. 12. Stanisław Świątek urodzony(a) 22 wrz. 1839, Strachomin; zgon 6 lip. 1904, Strachomin.
    5. Marianna Świątek urodzony(a) 27 luty 1842, Strachomin; zgon 5 gru. 1842, Strachomin.
    6. Salomea Świątek urodzony(a) 30 paź. 1843, Strachomin; zgon 7 list. 1843, Strachomin.
    7. Julianna Świątek urodzony(a) 29 paź. 1844, Strachomin; zgon 21 list. 1884, Laliny.
    8. Marianna Świątek urodzony(a) 24 mar. 1847, Strachomin; zgon 6 sty. 1922, Wężyczyn.
    9. Antonina Świątek urodzony(a) 31 maj 1850, Strachomin; zgon 20 kwie. 1911, Redzyńskie.

  11. 26.  Mikołaj Ożarek urodzony(a) 8 gru. 1805, Latowicz (syn Karol Ożarek oraz Małgorzata Bojanek).

    Mikołaj poślubił(a) Dorota Nidek 27 sty. 1824, Latowicz. Dorota (córka Jan Nidkiewicz oraz Małgorzata Walewska) urodzony(a) 1804, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Dorota Nidek urodzony(a) 1804, Latowicz (córka Jan Nidkiewicz oraz Małgorzata Walewska).
    Dzieci:
    1. Piotr Ożarek urodzony(a) 22 czer. 1827, Latowicz.
    2. Franciszka Ożarek urodzony(a) 1 mar. 1831, Latowicz.
    3. Ludwika Ożarek urodzony(a) 24 sier. 1832, Latowicz.
    4. Karol Ożarek urodzony(a) 24 paź. 1837, Latowicz.
    5. Agnieszka Ożarek urodzony(a) 21 paź. 1838, Latowicz.
    6. 13. Marianna Ożarek urodzony(a) 8 mar. 1841, Latowicz.
    7. Helena Ożarek urodzony(a) 10 kwie. 1845, Latowicz.

  13. 28.  Dominik Miklaszewski urodzony(a) 1804, Wiejsieje (syn Bartłomiej Miklaszewski oraz Rozalia Wolińska).

    Dominik poślubił(a) Weronika Wójtowicz 24 sty. 1848, Latowicz. Weronika (córka Łukasz Woytowicz oraz Joanna Bojanek) urodzony(a) 7 kwie. 1811, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Weronika Wójtowicz urodzony(a) 7 kwie. 1811, Latowicz (córka Łukasz Woytowicz oraz Joanna Bojanek).
    Dzieci:
    1. 14. Ludwik Franciszek Miklaszewski urodzony(a) 28 paź. 1848, Latowicz.
    2. Karol Miklaszewski urodzony(a) 1 list. 1852, Latowicz.

  15. 30.  Jan Ambroży Wójtowicz urodzony(a) 1 maj 1824, Latowicz (syn Faustyn Wójtowicz oraz Agnieszka Ozimek).

    Jan poślubił(a) Magdalena Ozimek Magdalena (córka Stanisław Ozimek oraz Agnieszka Ożarek) urodzony(a) 1 maj 1824, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Magdalena Ozimek urodzony(a) 1 maj 1824, Latowicz (córka Stanisław Ozimek oraz Agnieszka Ożarek).
    Dzieci:
    1. 15. Franciszka Wójtowicz urodzony(a) 25 luty 1844, Latowicz.
    2. Franciszek Wójtowicz urodzony(a) 25 luty 1844, Latowicz.
    3. Aniela Wójtowicz urodzony(a) 30 mar. 1847, Latowicz.
    4. Marianna Wójtowicz urodzony(a) 5 gru. 1847, Latowicz.
    5. Weronika Wójtowicz urodzony(a) 21 gru. 1851, Latowicz.
    6. Wincenty Wójtowicz urodzony(a) 2 lip. 1859, Latowicz.