Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Tadeusz Gajowniczek

Tadeusz Gajowniczek

Mężczyzna 1912 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Tadeusz Gajowniczek urodzony(a) 12 czer. 1912, Stawek (syn Józef Gajowniczek oraz Aleksandra Komorek).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Józef Gajowniczek urodzony(a) 13 mar. 1878, Stawek (syn Jakub Gajowniczek oraz Teofila Sabak).

    Józef poślubił(a) Aleksandra Komorek 24 sty. 1910, Latowicz. Aleksandra (córka Franciszek Komorek oraz Marianna Olko) urodzony(a) 27 wrz. 1893, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Aleksandra Komorek urodzony(a) 27 wrz. 1893, Kamionka (córka Franciszek Komorek oraz Marianna Olko).
    Dzieci:
    1. 1. Tadeusz Gajowniczek urodzony(a) 12 czer. 1912, Stawek.
    2. Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 16 maj 1914, Stawek.
    3. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jakub Gajowniczek urodzony(a) 19 lip. 1852, Strachomin (syn Jan Gajowniczek oraz Agnieszka Stosio).

    Jakub poślubił(a) Teofila Sabak 23 luty 1873, Latowicz. Teofila (córka Karol Sabak oraz Petronella Świątek) urodzony(a) 12 luty 1857, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Teofila Sabak urodzony(a) 12 luty 1857, Laliny (córka Karol Sabak oraz Petronella Świątek).
    Dzieci:
    1. 2. Józef Gajowniczek urodzony(a) 13 mar. 1878, Stawek.
    2. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 21 wrz. 1880, Stawek.
    3. Aleksandra Gajowniczek urodzony(a) 23 sty. 1886, Stawek.
    4. Kacper Gajowniczek urodzony(a) 5 sty. 1889, Stawek.
    5. Jan Gajowniczek urodzony(a) 26 maj 1891, Stawek.
    6. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 26 gru. 1893, Stawek; zgon 5 sier. 1916, Laliny.
    7. Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 13 maj 1897, Stawek.

  3. 6.  Franciszek Komorek urodzony(a) 1868, Drożdżówka (syn Piotr Komorek oraz Anna Lang).

    Franciszek poślubił(a) Marianna Olko 25 luty 1889, Latowicz. Marianna (córka Bonifacy Olko oraz Klara Brauła) urodzony(a) 20 sty. 1869, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Olko urodzony(a) 20 sty. 1869, Kamionka (córka Bonifacy Olko oraz Klara Brauła).
    Dzieci:
    1. Piotr Komorek urodzony(a) 2 mar. 1890, Kamionka.
    2. 3. Aleksandra Komorek urodzony(a) 27 wrz. 1893, Kamionka.
    3. Jan Komorek urodzony(a) 17 list. 1895, Wielgolas.
    4. Zygmunt Komorek urodzony(a) 14 sier. 1897, Kamionka.
    5. Michał Komorek urodzony(a) 15 sier. 1901, Kamionka.
    6. Józef Komorek urodzony(a) 4 kwie. 1903, Kamionka.
    7. Józef Komorek urodzony(a) 29 sty. 1908, Kamionka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Jan Gajowniczek urodzony(a) 20 sty. 1823, Strachomin (syn Mikołaj Gajowniczek oraz Magdalena Kusio).

    Jan poślubił(a) Agnieszka Stosio 31 sty. 1842, Latowicz. Agnieszka (córka Paweł Stosio oraz Marianna Sabak) urodzony(a) 19 sty. 1825, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Agnieszka Stosio urodzony(a) 19 sty. 1825, Chyżyny (córka Paweł Stosio oraz Marianna Sabak).
    Dzieci:
    1. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 8 sier. 1843, Strachomin.
    2. Józef Gajowniczek urodzony(a) 2 lip. 1845, Strachomin.
    3. Augustyn Gajowniczek urodzony(a) 9 sier. 1846, Strachomin.
    4. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 19 list. 1847, Strachomin.
    5. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 27 sty. 1849, Strachomin.
    6. 4. Jakub Gajowniczek urodzony(a) 19 lip. 1852, Strachomin.
    7. Balbina Gajowniczek urodzony(a) 20 mar. 1856, Strachomin.
    8. Szymon Gajowniczek urodzony(a) 21 paź. 1858, Strachomin.
    9. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 30 gru. 1862, Strachomin.
    10. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 25 paź. 1865, Strachomin.
    11. Elżbieta Gajowniczek urodzony(a) 28 paź. 1867, Strachomin.

  3. 10.  Karol Sabak urodzony(a) 4 list. 1834, Laliny (syn Mikołaj Sabak oraz Tekla Pazura); zgon 11 lip. 1891, Laliny.

    Karol poślubił(a) Petronella Świątek 5 luty 1855, Latowicz. Petronella (córka Sylwester Świątek oraz Eleonora Scholastyka Reda) urodzony(a) 22 kwie. 1836, Strachomin; zgon 2 list. 1911, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Petronella Świątek urodzony(a) 22 kwie. 1836, Strachomin (córka Sylwester Świątek oraz Eleonora Scholastyka Reda); zgon 2 list. 1911, Laliny.
    Dzieci:
    1. 5. Teofila Sabak urodzony(a) 12 luty 1857, Laliny.
    2. Franciszek Sabak urodzony(a) 2 kwie. 1859, Laliny; zgon 7 kwie. 1942, Laliny.
    3. Agnieszka Sabak urodzony(a) 20 sty. 1861, Laliny.
    4. Julianna Sabak urodzony(a) 16 luty 1864, Laliny; zgon 20 sty. 1911, Sławiny.
    5. Jan Sabak urodzony(a) 16 maj 1866, Laliny; zgon 30 gru. 1946, Laliny.
    6. Walenty Sabak urodzony(a) 17 sty. 1870, Laliny; zgon 15 luty 1909, Laliny.
    7. Marianna Sabak urodzony(a) 24 maj 1874, Laliny; zgon 8 kwie. 1960, Laliny.
    8. Magdalena Sabak urodzony(a) 1876, Laliny.

  5. 12.  Piotr Komorek urodzony(a) 2 sier. 1807, Kamionka (syn Izydor Komorek oraz Jadwiga Pietrak).

    Piotr — Anna Lang. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Anna Lang
    Dzieci:
    1. Rozalia Komorek urodzony(a) 24 paź. 1860, Wyględówka.
    2. Franciszka Komorek urodzony(a) 9 luty 1864, Wyględówka.
    3. 6. Franciszek Komorek urodzony(a) 1868, Drożdżówka.

  7. 14.  Bonifacy Olko urodzony(a) 14 maj 1833, Kamionka (syn Jan Olko oraz Aleksandra Niedek).

    Bonifacy poślubił(a) Klara Brauła 15 list. 1852, Latowicz. Klara (córka Franciszek Brauła oraz Małgorzata Bobotek) urodzony(a) 14 sier. 1831, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Klara Brauła urodzony(a) 14 sier. 1831, Wielgolas (córka Franciszek Brauła oraz Małgorzata Bobotek).
    Dzieci:
    1. Ludwik Olko urodzony(a) 29 czer. 1853, Kamionka.
    2. Jan Olko urodzony(a) 15 sier. 1859, Kamionka.
    3. Agnieszka Olko urodzony(a) 7 mar. 1862, Kamionka.
    4. Julianna Olko urodzony(a) 17 czer. 1864, Kamionka.
    5. Kazimierz Olko urodzony(a) 24 luty 1866, Kamionka.
    6. 7. Marianna Olko urodzony(a) 20 sty. 1869, Kamionka.
    7. Walenty Olko urodzony(a) 5 luty 1871, Kamionka.
    8. Katarzyna Olko urodzony(a) 18 paź. 1873, Kamionka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Mikołaj Gajowniczek urodzony(a) 9 gru. 1794, Strachomin (syn Józef Gajowniczek oraz Marianna Wronowska).

    Mikołaj poślubił(a) Magdalena Kusio 21 sty. 1816, Latowicz. Magdalena (córka Laurenty (Wawrzyniec) Kusio oraz Teresa Świeczka) urodzony(a) 1792, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Magdalena Kusio urodzony(a) 1792, Redzyńskie (córka Laurenty (Wawrzyniec) Kusio oraz Teresa Świeczka).
    Dzieci:
    1. Marianna Elżbieta Gajowniczek urodzony(a) 11 list. 1817, Strachomin.
    2. Julianna Antonina Gajowniczek urodzony(a) 17 czer. 1819, Strachomin.
    3. Wawrzyniec Adrian Gajowniczek urodzony(a) 5 wrz. 1821, Strachomin.
    4. 8. Jan Gajowniczek urodzony(a) 20 sty. 1823, Strachomin.
    5. Martyna Gajowniczek urodzony(a) 23 sty. 1826, Strachomin.
    6. Antoni Gajowniczek urodzony(a) 20 maj 1828, Strachomin.
    7. Petronella Gajowniczek urodzony(a) 30 maj 1831, Strachomin.
    8. Małgorzata Gajowniczek urodzony(a) 6 czer. 1837, Strachomin.

  3. 18.  Paweł Stosio urodzony(a) 12 sty. 1806, Wężyczyn (syn Balcer Majcher Stosio oraz Krystyna Wiechetek).

    Paweł poślubił(a) Marianna Sabak 1 luty 1824, Latowicz. Marianna (córka Piotr Sabak oraz Julianna Reda) urodzony(a) 22 wrz. 1807, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Marianna Sabak urodzony(a) 22 wrz. 1807, Wężyczyn (córka Piotr Sabak oraz Julianna Reda).
    Dzieci:
    1. 9. Agnieszka Stosio urodzony(a) 19 sty. 1825, Chyżyny.
    2. Stanisław Stosio urodzony(a) 12 list. 1826, Wężyczyn.
    3. Teresa Stosio urodzony(a) 26 paź. 1828, Wężyczyn.
    4. Teresa Stosio urodzony(a) 10 paź. 1830, Wężyczyn.
    5. Katarzyna Stosio urodzony(a) 24 list. 1832, Wężyczyn.
    6. Grzegorz Stosio urodzony(a) 7 mar. 1835, Wężyczyn.
    7. Walenty Stosio urodzony(a) 7 sty. 1838, Wężyczyn.
    8. Teodor Stosio urodzony(a) 29 mar. 1840, Wężyczyn.
    9. Julianna Stosio urodzony(a) 19 czer. 1842, Wężyczyn.
    10. Wojciech Stosio urodzony(a) 25 mar. 1844, Wężyczyn; zgon 20 wrz. 1919, Strachomin.
    11. Paweł Stosio urodzony(a) 5 paź. 1846, Wężyczyn.
    12. Małgorzata Stosio urodzony(a) 30 list. 1848, Wężyczyn; zgon 15 paź. 1919, Iwowe.
    13. Klara Stosio urodzony(a) 11 sier. 1851, Wężyczyn.

  5. 20.  Mikołaj Sabak urodzony(a) 9 gru. 1812, Laliny (syn Leon Sabak oraz Marcella Pęśko); zgon 1 mar. 1883, Laliny.

    Mikołaj poślubił(a) Tekla Pazura 26 luty 1832, Latowicz. Tekla (córka Remigiusz Pazura oraz Rozalia Dynek) urodzony(a) 23 wrz. 1810, Laliny; zgon 21 sier. 1872, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Tekla Pazura urodzony(a) 23 wrz. 1810, Laliny (córka Remigiusz Pazura oraz Rozalia Dynek); zgon 21 sier. 1872, Laliny.
    Dzieci:
    1. 10. Karol Sabak urodzony(a) 4 list. 1834, Laliny; zgon 11 lip. 1891, Laliny.
    2. Małgorzata Sabak urodzony(a) 13 lip. 1837, Laliny; zgon 18 wrz. 1894, Laliny.
    3. Julianna Sabak urodzony(a) 13 luty 1840, Laliny; zgon 9 mar. 1913, Laliny.
    4. Wojciech Sabak urodzony(a) 17 kwie. 1843, Laliny; zgon 18 czer. 1844, Laliny.
    5. Michał Sabak urodzony(a) 6 wrz. 1845, Laliny; zgon 9 sier. 1847, Laliny.
    6. Piotr Sabak urodzony(a) 27 lip. 1848, Laliny; zgon 20 mar. 1855, Laliny.
    7. Filip Sabak urodzony(a) 20 kwie. 1852, Laliny; zgon 3 kwie. 1855, Laliny.

  7. 22.  Sylwester Świątek urodzony(a) 31 gru. 1810, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Julianna Niedek).

    Sylwester poślubił(a) Eleonora Scholastyka Reda 13 luty 1831, Latowicz. Eleonora (córka Szymon Reda oraz Marianna Plichta) urodzony(a) 17 luty 1813, Wężyczyn; zgon 23 luty 1858, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Eleonora Scholastyka Reda urodzony(a) 17 luty 1813, Wężyczyn (córka Szymon Reda oraz Marianna Plichta); zgon 23 luty 1858, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Walenty Świątek urodzony(a) 15 2 1833, Strachomin; zgon 22 czer. 1879, Laliny.
    2. Jakub Świątek urodzony(a) 25 lip. 1834, Strachomin; zgon 3 gru. 1891, Iwowe.
    3. 11. Petronella Świątek urodzony(a) 22 kwie. 1836, Strachomin; zgon 2 list. 1911, Laliny.
    4. Piotr Świątek urodzony(a) 25 paź. 1837, Strachomin.
    5. Jan Świątek urodzony(a) 11 maj 1842, Strachomin.
    6. Franciszek Świątek urodzony(a) 1 czer. 1845, Strachomin.
    7. Marianna Świątek urodzony(a) 30 kwie. 1849, Strachomin.
    8. Marianna Świątek urodzony(a) 5 sier. 1850, Strachomin.

  9. 24.  Izydor Komorek urodzony(a) 7 kwie. 1777, Kamionka (syn Krzysztof Komorek oraz Marianna).

    Izydor poślubił(a) Jadwiga Pietrak 20 sty. 1800, Latowicz. Jadwiga (córka Adam Piotrak oraz Katarzyna Śledź) urodzony(a) 10 paź. 1782, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Jadwiga Pietrak urodzony(a) 10 paź. 1782, Waliska (córka Adam Piotrak oraz Katarzyna Śledź).
    Dzieci:
    1. Mikołaj Komorek urodzony(a) 10 wrz. 1801, Kamionka; zgon 30 kwie. 1802, Kamionka.
    2. Scholastyka Komorek urodzony(a) 13 luty 1803, Kamionka; zgon 19 sier. 1805, Kamionka.
    3. Leon Komorek urodzony(a) 28 kwie. 1805, Kamionka; zgon 14 gru. 1811, Kamionka.
    4. 12. Piotr Komorek urodzony(a) 2 sier. 1807, Kamionka.
    5. Hiacynt Komorek urodzony(a) 7 sty. 1810, Kamionka; zgon 2 wrz. 1811, Kamionka.
    6. Walenty Paweł Komorek urodzony(a) 11 luty 1812, Kamionka.
    7. Petronella Joanna Komorek urodzony(a) 25 maj 1814, Kamionka; zgon 14 wrz. 1814, Kamionka.
    8. Salomea Katarzyna Komorek urodzony(a) 26 list. 1816, Kamionka.
    9. Filip Jakub Komorek urodzony(a) 11 maj 1819, Kamionka.
    10. Paweł Komorek urodzony(a) 1 lip. 1822, Kamionka.
    11. Rafał Komorek urodzony(a) 23 paź. 1824, Kamionka.

  11. 28.  Jan Olko urodzony(a) 13 lip. 1777, Kamionka (syn Jakub Olko oraz Agnieszka Śluzek).

    Jan poślubił(a) Aleksandra Niedek 23 paź. 1808, Latowicz. Aleksandra (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka) urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).
    Dzieci:
    1. Michał Olko urodzony(a) 26 wrz. 1809, Kamionka; zgon 8 paź. 1809, Kamionka.
    2. Augustyn Olko urodzony(a) 12 lip. 1810, Kamionka.
    3. Anastazja Marcella Olko urodzony(a) 5 sty. 1813, Kamionka.
    4. Tekla Rozalia Olko urodzony(a) 11 wrz. 1815, Kamionka.
    5. Agnieszka Anastazja Olko urodzony(a) 27 gru. 1817, Kamionka.
    6. Teodor Olko urodzony(a) 4 list. 1822, Kamionka.
    7. Ewa Olko urodzony(a) 21 gru. 1824, Kamionka.
    8. Petronella Olko urodzony(a) 27 czer. 1826, Kamionka.
    9. Marianna Olko urodzony(a) 8 lip. 1826, Kamionka.
    10. Dorota Olko urodzony(a) 5 luty 1827, Kamionka.
    11. Andrzej Olko urodzony(a) 30 list. 1829, Kamionka.
    12. 14. Bonifacy Olko urodzony(a) 14 maj 1833, Kamionka.
    13. Wincenty Olko urodzony(a) 18 lip. 1835, Kamionka.

  13. 30.  Franciszek Brauła urodzony(a) 17 wrz. 1799, Wielgolas (syn Maciej Brauła oraz Wiktoria Reda).

    Franciszek poślubił(a) Małgorzata Bobotek 29 sty. 1826, Latowicz. Małgorzata (córka Wincenty Bobotek oraz Elżbieta Zwierz) urodzony(a) 29 maj 1803, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Małgorzata Bobotek urodzony(a) 29 maj 1803, Chyżyny (córka Wincenty Bobotek oraz Elżbieta Zwierz).
    Dzieci:
    1. Scholastyka Brauła urodzony(a) 23 luty 1827, Chyżyny.
    2. 15. Klara Brauła urodzony(a) 14 sier. 1831, Wielgolas.
    3. Urszula Brauła urodzony(a) 24 list. 1832, Chyżyny.
    4. Weronika Brauła urodzony(a) 30 sty. 1837, Strachomin.
    5. Franciszka Brauła urodzony(a) 20 sier. 1839, Kamionka.
    6. Marianna Brauła