Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Władysław Konopacki

Władysław Konopacki

Mężczyzna 1924 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Władysław Konopacki urodzony(a) 26 kwie. 1924, Redzyńskie (syn Jan Konopacki oraz Marianna Wysocka).

    Władysław poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Konopacki urodzony(a) 29 sty. 1866, Redzyńskie (syn Wojciech Konopacki oraz Marianna Chrzyptowicz).

    Jan — Marianna Wysocka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Wysocka
    Dzieci:
    1. 1. Władysław Konopacki urodzony(a) 26 kwie. 1924, Redzyńskie.
    2. Janina Konopacka urodzony(a) 17 sty. 1927, Redzyńskie.
    3. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Piotr Zdzisław Konopacki urodzony(a) 13 lip. 1935, Redzyńskie.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Wojciech Konopacki urodzony(a) 3 kwie. 1836, Redzyńskie (syn Tomasz Konopacki oraz Anastazja Kowalska).

    Wojciech poślubił(a) Marianna Chrzyptowicz 15 luty 1860, Latowicz. Marianna (córka Idzi Chrzyptowicz oraz Apolonia Nidek) urodzony(a) 15 gru. 1840, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Chrzyptowicz urodzony(a) 15 gru. 1840, Redzyńskie (córka Idzi Chrzyptowicz oraz Apolonia Nidek).
    Dzieci:
    1. Franciszka Konopacka urodzony(a) 30 mar. 1862, Redzyńskie.
    2. Katarzyna Konopacka urodzony(a) 14 list. 1864, Redzyńskie.
    3. 2. Jan Konopacki urodzony(a) 29 sty. 1866, Redzyńskie.
    4. Marcella Konopacka urodzony(a) 8 sty. 1869, Redzyńskie.
    5. Piotr Konopacki urodzony(a) 26 lip. 1871, Redzyńskie.
    6. Józef Konopacki urodzony(a) 20 luty 1874, Redzyńskie.
    7. Piotr Konopacki urodzony(a) 27 sier. 1876, Redzyńskie.
    8. Katarzyna Konopacka urodzony(a) 23 kwie. 1879, Redzyńskie.
    9. Aleksandra Konopacka urodzony(a) 1 sier. 1883, Redzyńskie.
    10. Weronika Konopacka urodzony(a) 5 czer. 1886, Redzyńskie.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Tomasz Konopacki urodzony(a) 1804, Iwowe (syn Antoni Konopacki oraz Brygida Całka).

    Tomasz poślubił(a) Anastazja Kowalska 19 luty 1832, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Anastazja Kowalska
    Dzieci:
    1. Marianna Konopacka urodzony(a) 1835, Redzyńskie.
    2. 4. Wojciech Konopacki urodzony(a) 3 kwie. 1836, Redzyńskie.

  3. 10.  Idzi Chrzyptowicz urodzony(a) 5 wrz. 1806, Redzyńskie (syn Franciszek Chrzyptowicz oraz Katarzyna Świeczka).

    Idzi poślubił(a) Apolonia Nidek 7 maj 1826, Latowicz. Apolonia (córka Aleksy Miedek oraz Brygida Gajowniczek) urodzony(a) 16 luty 1808, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Apolonia Nidek urodzony(a) 16 luty 1808, Strachomin (córka Aleksy Miedek oraz Brygida Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Szymon Chrzyptowicz urodzony(a) 28 paź. 1827, Redzyńskie.
    2. Jadwiga Chrzyptowicz urodzony(a) 10 paź. 1829, Redzyńskie.
    3. Feliks Chrzyptowicz urodzony(a) 28 maj 1833, Redzyńskie.
    4. Anastazja Chrzyptowicz urodzony(a) 4 kwie. 1838, Redzyńskie.
    5. 5. Marianna Chrzyptowicz urodzony(a) 15 gru. 1840, Redzyńskie.
    6. Jan Chrzyptowicz urodzony(a) 23 sier. 1843, Redzyńskie.
    7. Ludwika Chrzyptowicz urodzony(a) 19 luty 1846, Redzyńskie.
    8. Magdalena Chrzyptowicz urodzony(a) 29 czer. 1851, Redzyńskie.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Antoni Konopacki urodzony(a) 1769.

    Antoni poślubił(a) Brygida Całka 24 luty 1805, Latowicz. Brygida (córka Stanisław Całka oraz Franciszka Kupiec) urodzony(a) 11 paź. 1783, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Brygida Całka urodzony(a) 11 paź. 1783, Redzyńskie (córka Stanisław Całka oraz Franciszka Kupiec).
    Dzieci:
    1. 8. Tomasz Konopacki urodzony(a) 1804, Iwowe.
    2. Damazy Konopacki urodzony(a) 10 gru. 1809, Redzyńskie; zgon 17 gru. 1809, Redzyńskie.
    3. Marianna Konopacka urodzony(a) 10 gru. 1809, Redzyńskie; zgon 31 sty. 1819, Redzyńskie.

  3. 20.  Franciszek Chrzyptowicz urodzony(a) 15 kwie. 1763, Redzyńskie (syn Sebastian Chrzyptowicz oraz Anastazja).

    Franciszek poślubił(a) Katarzyna Świeczka 31 sty. 1796, Latowicz. Katarzyna (córka Tomasz Świeczka oraz Agnieszka Cygan) urodzony(a) 17 mar. 1779, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  4. 21.  Katarzyna Świeczka urodzony(a) 17 mar. 1779, Wielgolas (córka Tomasz Świeczka oraz Agnieszka Cygan).
    Dzieci:
    1. Krystyna Chrzyptowicz urodzony(a) 22 lip. 1799, Redzyńskie; zgon 22 luty 1803, Redzyńskie.
    2. Wincenty Chrzyptowicz urodzony(a) 7 kwie. 1802, Redzyńskie; zgon 24 kwie. 1802, Redzyńskie.
    3. Żyjący
    4. 10. Idzi Chrzyptowicz urodzony(a) 5 wrz. 1806, Redzyńskie.
    5. Żyjący
    6. Marianna Chrzyptowicz urodzony(a) 25 mar. 1809, Redzyńskie.
    7. Elzbieta Małgorzata Chrzyptowicz urodzony(a) 29 czer. 1811, Redzyńskie.
    8. Brygida Chrzyptowicz urodzony(a) 7 paź. 1813, Redzyńskie.
    9. Rozalia Chrzyptowicz urodzony(a) 26 sier. 1817, Redzyńskie.

  5. 22.  Aleksy Miedek urodzony(a) 4 lip. 1771, Strachomin (syn Maciej Miedek oraz Barbara Kowalówna).

    Aleksy poślubił(a) Brygida Gajowniczek 9 luty 1806, Latowicz. Brygida (córka Franciszek Gajowniczek oraz Konstancja Świątek) urodzony(a) 9 paź. 1789, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 23.  Brygida Gajowniczek urodzony(a) 9 paź. 1789, Strachomin (córka Franciszek Gajowniczek oraz Konstancja Świątek).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Niedek urodzony(a) 18 sty. 1807, Strachomin; zgon 23 kwie. 1807, Strachomin.
    2. 11. Apolonia Nidek urodzony(a) 16 luty 1808, Strachomin.
    3. Paweł Hilary Niedek urodzony(a) 14 sty. 1811, Strachomin; zgon 30 sty. 1815, Strachomin.
    4. Filip Jakub Niedek urodzony(a) 25 maj 1813, Strachomin.
    5. Piotr Paweł Niedek urodzony(a) 24 luty 1816, Strachomin.
    6. Eleonora Franciszka Niedek urodzony(a) 19 luty 1818, Strachomin.
    7. Feliks Nidek urodzony(a) 16 lip. 1831, Strachomin.
    8. Ewa Niedek urodzony(a) 1824, Strachomin.
    9. Jakub Niedek urodzony(a) 16 lip. 1831, Strachomin.