Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Ignacy Śluzek

Ignacy Śluzek

Mężczyzna 1904 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Ignacy Śluzek urodzony(a) 25 gru. 1904, Chyżyny (syn Paweł Śluzek oraz Franciszka Świątek).

    Ignacy poślubił(a) Helena Kaczorek 9 czer. 1930, Latowicz. Helena (córka Ludwik Kaczorek oraz Agnieszka Gajowniczek) urodzony(a) 17 list. 1906, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Paweł Śluzek urodzony(a) 18 czer. 1867, Chyżyny (syn Józef Śluzek oraz Zuzanna Gajowniczek).

    Paweł poślubił(a) Franciszka Świątek 3 luty 1902, Latowicz. Franciszka (córka Franciszek Świątek oraz Petronella Kielak) urodzony(a) 1881, Stanisławów; zgon 6 maj 1959, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Franciszka Świątek urodzony(a) 1881, Stanisławów (córka Franciszek Świątek oraz Petronella Kielak); zgon 6 maj 1959, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. Bronisław Śluzek urodzony(a) 5 wrz. 1903, Chyżyny.
    2. 1. Ignacy Śluzek urodzony(a) 25 gru. 1904, Chyżyny.
    3. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Józef Śluzek urodzony(a) 9 mar. 1834, Chyżyny (syn Jan Śluzek oraz Ludwika Świątek).

    Józef poślubił(a) Zuzanna Gajowniczek 12 luty 1854, Latowicz. Zuzanna (córka Jan Gajowniczek oraz Franciszka Chrust) urodzony(a) 6 sier. 1828, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Zuzanna Gajowniczek urodzony(a) 6 sier. 1828, Chyżyny (córka Jan Gajowniczek oraz Franciszka Chrust).
    Dzieci:
    1. Ludwika Śluzek urodzony(a) 12 wrz. 1855, Chyżyny.
    2. Michał Śluzek urodzony(a) 2 wrz. 1857, Chyżyny.
    3. Piotr Śluzek urodzony(a) 7 wrz. 1859, Chyżyny.
    4. Franciszka Śluzek urodzony(a) 6 mar. 1862, Chyżyny.
    5. Jan Śluzek urodzony(a) 26 kwie. 1863, Chyżyny.
    6. Marianna Śluzek urodzony(a) 7 sier. 1865, Chyżyny.
    7. 2. Paweł Śluzek urodzony(a) 18 czer. 1867, Chyżyny.

  3. 6.  Franciszek Świątek urodzony(a) 18 luty 1845, Strachomin (syn Augustyn Świątek oraz Karolina Salomea Świątek); zgon 16 lip. 1876, Waliska.

    Franciszek poślubił(a) Petronella Kielak 28 sty. 1866, Latowicz. Petronella (córka Jacenty Kielak oraz Marianna Pajda) urodzony(a) 4 czer. 1847, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Petronella Kielak urodzony(a) 4 czer. 1847, Waliska (córka Jacenty Kielak oraz Marianna Pajda).
    Dzieci:
    1. Marianna Świątek urodzony(a) 31 lip. 1868, Waliska; zgon 10 sty. 1928, Dębiniec.
    2. Józefa Świątek urodzony(a) 17 gru. 1875, Waliska; zgon 17 sier. 1877, Waliska.
    3. Franciszka Świątek urodzony(a) 17 gru. 1875, Waliska.
    4. 3. Franciszka Świątek urodzony(a) 1881, Stanisławów; zgon 6 maj 1959, Chyżyny.
    5. Katarzyna Świątek urodzony(a) 19 czer. 1871, Waliska; zgon 4 luty 1927, Stanisławów.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Jan Śluzek urodzony(a) 22 paź. 1803, Chyżyny (syn Wojciech Śluzek oraz Franciszka Woycik).

    Jan poślubił(a) Ludwika Świątek 2 luty 1823, Latowicz. Ludwika (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda) urodzony(a) 25 kwie. 1805, Strachomin; zgon 1 kwie. 1868, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Ludwika Świątek urodzony(a) 25 kwie. 1805, Strachomin (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda); zgon 1 kwie. 1868, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. Paweł Śluzek urodzony(a) 23 sty. 1824, Chyżyny.
    2. Michał Śluzek urodzony(a) 4 wrz. 1826, Chyżyny.
    3. Kacper Śluzek urodzony(a) 4 sty. 1829, Chyżyny.
    4. Rozalia Śluzek urodzony(a) 28 sier. 1832, Chyżyny.
    5. 4. Józef Śluzek urodzony(a) 9 mar. 1834, Chyżyny.
    6. Wojciech Śluzek urodzony(a) 7 kwie. 1836, Chyżyny.
    7. Stanisław Śluzek urodzony(a) 24 kwie. 1839, Chyżyny.
    8. Jan Śluzek urodzony(a) 5 lip. 1842, Chyżyny.
    9. Julianna Śluzek urodzony(a) 14 czer. 1848, Chyżyny.

  3. 10.  Jan Gajowniczek urodzony(a) 22 maj 1796, Strachomin (syn Marek Gajowniczek oraz Małgorzata Orowiecka).

    Jan poślubił(a) Franciszka Chrust 12 list. 1815, Latowicz. Franciszka (córka Jan Chrust oraz Jadwiga Bobotek) urodzony(a) 1796, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Franciszka Chrust urodzony(a) 1796, Chyżyny (córka Jan Chrust oraz Jadwiga Bobotek).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 20 kwie. 1824, Chyżyny.
    2. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 1 sier. 1826, Chyżyny.
    3. 5. Zuzanna Gajowniczek urodzony(a) 6 sier. 1828, Chyżyny.
    4. Monika Gajowniczek urodzony(a) 5 maj 1831, Chyżyny.
    5. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 1 kwie. 1834, Chyżyny.
    6. Sylwester Gajowniczek urodzony(a) 29 gru. 1836, Chyżyny.
    7. Wojciech Gajowniczek urodzony(a) 11 maj 1840, Chyżyny.

  5. 12.  Augustyn Świątek urodzony(a) 28 sier. 1809, Strachomin (syn Paweł Świątek oraz Perpetua Chrościcka); zgon 22 mar. 1887, Strachomin.

    Augustyn — Karolina Salomea Świątek. Karolina (córka Walenty Świątek oraz Julianna Niedek) urodzony(a) 1 list. 1818, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Karolina Salomea Świątek urodzony(a) 1 list. 1818, Strachomin (córka Walenty Świątek oraz Julianna Niedek).
    Dzieci:
    1. Jędrzej Świątek urodzony(a) 28 list. 1837, Strachomin; zgon 11 luty 1876, Iwowe.
    2. Piotr Świątek urodzony(a) 1 lip. 1839, Strachomin; zgon 17 sier. 1899, Strachomin.
    3. Ludwika Świątek urodzony(a) 31 lip. 1841, Strachomin; zgon 1 paź. 1870, Oleksianka.
    4. 6. Franciszek Świątek urodzony(a) 18 luty 1845, Strachomin; zgon 16 lip. 1876, Waliska.
    5. Józef Świątek urodzony(a) 5 mar. 1847, Strachomin; zgon 25 kwie. 1879, Strachomin.
    6. Paweł Świątek urodzony(a) 12 sty. 1849, Strachomin; zgon 22 sty. 1900, Strachomin.
    7. Jan Świątek urodzony(a) 14 lip. 1851, Strachomin; zgon 29 luty 1852, Strachomin.
    8. Stanisław Świątek urodzony(a) 5 maj 1853, Strachomin; zgon 21 gru. 1855, Strachomin.
    9. Ludwik Świątek urodzony(a) 9 wrz. 1855, Strachomin; zgon 25 sty. 1856, Strachomin.
    10. Marianna Świątek urodzony(a) 11 sier. 1857, Strachomin; zgon 14 gru. 1857, Strachomin.
    11. Walenty Świątek urodzony(a) 19 list. 1858, Strachomin; zgon 17 maj 1942, Redzyńskie.
    12. Michał Świątek urodzony(a) 28 wrz. 1861, Strachomin; zgon 12 paź. 1861, Strachomin.
    13. Jan Świątek urodzony(a) 26 paź. 1862, Strachomin.

  7. 14.  Jacenty Kielak urodzony(a) 14 sier. 1823, Waliska (syn Roman Kielak oraz Tekla Mańkowska).

    Jacenty poślubił(a) Marianna Pajda 27 list. 1843, Latowicz. Marianna (córka Idzi (Egidiusz) Pajda oraz Katarzyna Gręziak) urodzony(a) 29 czer. 1826, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Marianna Pajda urodzony(a) 29 czer. 1826, Waliska (córka Idzi (Egidiusz) Pajda oraz Katarzyna Gręziak).
    Dzieci:
    1. Paweł Kielak urodzony(a) 15 sty. 1845, Waliska.
    2. Anna Kielak urodzony(a) 29 czer. 1846, Waliska.
    3. 7. Petronella Kielak urodzony(a) 4 czer. 1847, Waliska.
    4. Małgorzata Kielak urodzony(a) 1849, Waliska.
    5. Franciszka Kielak urodzony(a) 23 paź. 1851, Waliska.
    6. Anna Kielak urodzony(a) 1 lip. 1854, Waliska.
    7. Marianna Kielak urodzony(a) 7 wrz. 1855, Waliska.
    8. Jan Kielak urodzony(a) 4 maj 1860, Waliska.
    9. Józefa Kielak urodzony(a) 25 czer. 1862, Waliska.
    10. Antoni Kielak urodzony(a) 9 czer. 1864, Waliska.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Wojciech Śluzek urodzony(a) 8 kwie. 1760, Chyżyny (syn Jakub Śluzek oraz Teresa).

    Wojciech poślubił(a) Franciszka Woycik 14 sty. 1787, Latowicz. Franciszka (córka Laurenty Woycik oraz Katarzyna) urodzony(a) 13 mar. 1766, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Franciszka Woycik urodzony(a) 13 mar. 1766, Chyżyny (córka Laurenty Woycik oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Ludwika Śluzek urodzony(a) 12 wrz. 1787, Chyżyny; zgon 27 wrz. 1787, Chyżyny.
    2. Agnieszka Śluzek urodzony(a) 31 sty. 1789, Chyżyny; zgon 2 luty 1789, Chyżyny.
    3. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Helena Śluzek urodzony(a) 29 maj 1796, Chyżyny.
    6. Jakub Śluzek urodzony(a) 22 lip. 1799, Chyżyny; zgon 1 lip. 1800, Chyżyny.
    7. Monika Śluzek urodzony(a) 11 maj 1801, Chyżyny.
    8. 8. Jan Śluzek urodzony(a) 22 paź. 1803, Chyżyny.
    9. Żyjący

  3. 18.  Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek).

    Mikołaj poślubił(a) Małgorzata Reda 23 luty 1794, Latowicz. Małgorzata (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio) urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin; zgon 22 paź. 1831, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio); zgon 22 paź. 1831, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Świątek urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin; zgon 14 luty 1856, Chyżyny.
    2. Jan Świątek urodzony(a) 28 sty. 1798, Strachomin.
    3. Kunegunda Świątek urodzony(a) 24 czer. 1800, Strachomin; zgon 5 maj 1805, Strachomin.
    4. Konstancja Świątek urodzony(a) 19 luty 1803, Strachomin; zgon 12 maj 1805, Strachomin.
    5. 9. Ludwika Świątek urodzony(a) 25 kwie. 1805, Strachomin; zgon 1 kwie. 1868, Chyżyny.
    6. Franciszek Świątek urodzony(a) 12 paź. 1807, Strachomin; zgon 15 mar. 1856, Strachomin.
    7. Izydor Świątek urodzony(a) 4 kwie. 1810, Strachomin; zgon 1 list. 1865, Kamionka.
    8. Roch Piotr Świątek urodzony(a) 13 sier. 1812, Strachomin.
    9. Bonifacy Jan Świątek urodzony(a) 19 czer. 1815, Strachomin; zgon 27 paź. 1819, Strachomin.
    10. Teresa Jadwiga Świątek urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin; zgon 15 paź. 1887, Kamionka.

  5. 20.  Marek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1767, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Marek — Małgorzata Orowiecka. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Małgorzata Orowiecka
    Dzieci:
    1. 10. Jan Gajowniczek urodzony(a) 22 maj 1796, Strachomin.
    2. Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 16 sier. 1798, Strachomin.
    3. Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 94 mar. 1801, Strachomin.
    4. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 3 kwie. 1803, Strachomin.
    5. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 28 luty 1809, Strachomin.
    6. Augustyn Jan Gajowniczek urodzony(a) 29 sier. 1811, Strachomin.
    7. Marianna Salomea Gajowniczek urodzony(a) 14 list. 1814, Strachomin.
    8. Wojciech Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 15 kwie. 1817, Strachomin.

  7. 22.  Jan Chrust

    Jan — Jadwiga Bobotek. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Jadwiga Bobotek
    Dzieci:
    1. 11. Franciszka Chrust urodzony(a) 1796, Chyżyny.

  9. 24.  Paweł Świątek urodzony(a) 1 lip. 1770, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek); zgon 2 kwie. 1843, Strachomin.

    Paweł poślubił(a) Perpetua Chrościcka 20 sty. 1799, Latowicz. Perpetua (córka Andrzej Chrościcki oraz Jadwiga) urodzony(a) 6 mar. 1777, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Perpetua Chrościcka urodzony(a) 6 mar. 1777, Strachomin (córka Andrzej Chrościcki oraz Jadwiga).
    Dzieci:
    1. Adrian Świątek urodzony(a) 8 wrz. 1801, Strachomin; zgon 22 wrz. 1805, Strachomin.
    2. Leon Świątek urodzony(a) 18 kwie. 1803, Strachomin.
    3. Anastazja Świątek urodzony(a) 5 sty. 1807, Strachomin; zgon 1 mar. 1867, Wielgolas.
    4. 12. Augustyn Świątek urodzony(a) 28 sier. 1809, Strachomin; zgon 22 mar. 1887, Strachomin.
    5. Katarzyna Monika Świątek urodzony(a) 4 maj 1811, Strachomin; zgon 24 mar. 1849, Strachomin.

  11. 26.  Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek); zgon 9 mar. 1854, Strachomin.

    Walenty poślubił(a) Julianna Niedek 26 list. 1805, Latowicz. Julianna (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka) urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).
    Dzieci:
    1. Marianna Świątek urodzony(a) 20 sier. 1808, Strachomin.
    2. Hedwiga Świątek urodzony(a) 17 paź. 1809, Strachomin; zgon 10 list. 1809, Strachomin.
    3. Sylwester Świątek urodzony(a) 31 gru. 1810, Strachomin; zgon 22 mar. 1872, Strachomin.
    4. Marianna Jadwiga Świątek urodzony(a) 8 paź. 1813, Strachomin; zgon 1 mar. 1886, Wężyczyn.
    5. Magdalena Martyna Świątek urodzony(a) 22 maj 1816, Strachomin; zgon 17 luty 1877, Iwowe.
    6. 13. Karolina Salomea Świątek urodzony(a) 1 list. 1818, Strachomin.
    7. Agnieszka Świątek urodzony(a) 20 sty. 1823, Strachomin.
    8. Antoni Świątek urodzony(a) 4 czer. 1825, Strachomin; zgon 21 maj 1880, Strachomin.
    9. Anastazja Świątek urodzony(a) 29 wrz. 1827, Strachomin; zgon 4 gru. 1888, Oleksianka.

  13. 28.  Roman Kielak urodzony(a) 1788, Kuflew (syn Jędrzej Kielak oraz Helena Piotrak).

    Roman — Tekla Mańkowska. Tekla urodzony(a) 1791, Kiczki. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Tekla Mańkowska urodzony(a) 1791, Kiczki.
    Dzieci:
    1. Jakub Franciszek Kielak urodzony(a) 23 lip. 1817, Waliska.
    2. Katarzyna Elzbieta Kielak urodzony(a) 29 list. 1820, Waliska.
    3. 14. Jacenty Kielak urodzony(a) 14 sier. 1823, Waliska.
    4. Stanisław Kielak urodzony(a) 24 kwie. 1827, Waliska.
    5. Franciszka Kielak urodzony(a) 11 czer. 1830, Waliska.