Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Agnieszka Bieńko

Agnieszka Bieńko

Kobieta 1878 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Agnieszka Bieńko urodzony(a) 7 czer. 1878, Iwowe (córka Paweł Bieńko oraz Marianna Reda).

    Agnieszka poślubił(a) Jan Kowalski 3 luty 1897, Latowicz. Jan (syn Andrzej Kowalski oraz Franciszka Pęśko) urodzony(a) 3 luty 1873, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Bolesław Kowalski urodzony(a) 3 czer. 1898, Redzyńskie.
    2. Bronisława Kowalska urodzony(a) 15 kwie. 1905, Redzyńskie.
    3. Helena Kowalska urodzony(a) 5 sier. 1902, Redzyńskie.
    4. Stefania Kowalska urodzony(a) 2 czer. 1908, Redzyńskie.
    5. Stanisław Kowalski urodzony(a) 8 maj 1911, Redzyńskie.
    6. Władysława Kowalska urodzony(a) 18 sier. 1913, Redzyńskie; zgon 10 gru. 1997, Redzyńskie.
    7. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Paweł Bieńko urodzony(a) 30 czer. 1847, Iwowe (syn Grzegorz Kazimierz Bieńko oraz Marianna Katarzyna Kosut).

    Paweł poślubił(a) Marianna Reda 12 luty 1871, Latowicz. Marianna (córka Piotr Reda oraz Agnieszka Świątek) urodzony(a) 1 paź. 1854, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Reda urodzony(a) 1 paź. 1854, Wężyczyn (córka Piotr Reda oraz Agnieszka Świątek).
    Dzieci:
    1. Piotr Bieńko urodzony(a) 28 czer. 1872, Iwowe.
    2. 1. Agnieszka Bieńko urodzony(a) 7 czer. 1878, Iwowe.
    3. Franciszek Bieńko urodzony(a) 28 czer. 1881, Iwowe.
    4. Michał Bieńko urodzony(a) 17 sier. 1884, Iwowe.
    5. Walenty Bieńko urodzony(a) 11 luty 1873, Iwowe.
    6. Jan Bieńko urodzony(a) 5 czer. 1877, Iwowe.
    7. Marianna Bieńko urodzony(a) 26 sty. 1880, Iwowe.
    8. Weronika Bieńko urodzony(a) 12 luty 1888, Iwowe.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Grzegorz Kazimierz Bieńko urodzony(a) 8 mar. 1817, Iwowe (syn Jakub Bieńko oraz Pelagia Rogala).

    Grzegorz poślubił(a) Marianna Katarzyna Kosut 14 sty. 1838, Latowicz. Marianna (córka Feliks (Felicjan) Kosut oraz Scholastyka Świeczka) urodzony(a) 19 kwie. 1817, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Katarzyna Kosut urodzony(a) 19 kwie. 1817, Iwowe (córka Feliks (Felicjan) Kosut oraz Scholastyka Świeczka).
    Dzieci:
    1. Marianna Bieńko urodzony(a) 22 czer. 1839, Iwowe.
    2. Katarzyna Bieńko urodzony(a) 22 list. 1840, Iwowe.
    3. Elżbieta Bieńko urodzony(a) 29 czer. 1843, Iwowe.
    4. 2. Paweł Bieńko urodzony(a) 30 czer. 1847, Iwowe.
    5. Zofia Bieńko urodzony(a) 11 maj 1850, Iwowe.
    6. Zofia Bieńko urodzony(a) 15 maj 1853, Iwowe.

  3. 6.  Piotr Reda urodzony(a) 26 czer. 1826, Wężyczyn (syn Michał Reda oraz Małgorzata Kłos).

    Piotr poślubił(a) Agnieszka Świątek 27 sty. 1845, Latowicz. Agnieszka (córka Tomasz Świątek oraz Katarzyna Wiechetek) urodzony(a) 24 mar. 1827, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Agnieszka Świątek urodzony(a) 24 mar. 1827, Strachomin (córka Tomasz Świątek oraz Katarzyna Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Marianna Reda urodzony(a) 5 paź. 1846, Wężyczyn.
    2. Ludwik Reda urodzony(a) 24 sier. 1848, Wężyczyn.
    3. Magdalena Reda urodzony(a) 14 lip. 1850, Wężyczyn.
    4. Paweł Reda urodzony(a) 25 sty. 1852, Wężyczyn.
    5. 3. Marianna Reda urodzony(a) 1 paź. 1854, Wężyczyn.
    6. Jan Reda urodzony(a) 2 czer. 1857, Wężyczyn.
    7. Franciszka Reda urodzony(a) 5 lip. 1859, Wężyczyn.
    8. Petronella Reda urodzony(a) 6 mar. 1862, Wężyczyn.
    9. Franciszek Reda urodzony(a) 15 lip. 1863, Wężyczyn.
    10. Michał Reda urodzony(a) 26 wrz. 1869, Wężyczyn.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Jakub Bieńko urodzony(a) 24 lip. 1774, Iwowe (syn Wit Bieńko oraz Marianna Pieniak).

    Jakub — Pelagia Rogala. Pelagia (córka Grzegorz Rogala oraz Katarzyna Sztynka) urodzony(a) 25 mar. 1784, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Pelagia Rogala urodzony(a) 25 mar. 1784, Iwowe (córka Grzegorz Rogala oraz Katarzyna Sztynka).
    Dzieci:
    1. Stanisław Bieńko urodzony(a) 20 list. 1800, Iwowe.
    2. Onufry Bieńko urodzony(a) 18 czer. 1802, Iwowe.
    3. Łukasz Bieńko urodzony(a) 13 paź. 1805, Iwowe.
    4. 4. Grzegorz Kazimierz Bieńko urodzony(a) 8 mar. 1817, Iwowe.
    5. Ignacy Bieńko urodzony(a) 20 lip. 1822, Iwowe.

  3. 10.  Feliks (Felicjan) Kosut urodzony(a) 21 list. 1774, Iwowe (syn Maciej Kosut oraz Elzbieta).

    Feliks poślubił(a) Scholastyka Świeczka 19 luty 1792, Latowicz. Scholastyka (córka Walenty Świeczka oraz Zofia Pazura) urodzony(a) 20 luty 1776, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Scholastyka Świeczka urodzony(a) 20 luty 1776, Iwowe (córka Walenty Świeczka oraz Zofia Pazura).
    Dzieci:
    1. Teresa Kosut urodzony(a) 18 paź. 1796, Iwowe.
    2. Stanisław Kosut urodzony(a) 13 maj 1798, Iwowe.
    3. Marianna Kosut urodzony(a) 9 paź. 1802, Iwowe.
    4. Karolina Kosut urodzony(a) 1 list. 1805, Iwowe.
    5. Benedykt Kosut urodzony(a) 1 kwie. 1810, Iwowe.
    6. Idzi Piotr Kosut urodzony(a) 1 wrz. 1813, Iwowe.
    7. 5. Marianna Katarzyna Kosut urodzony(a) 19 kwie. 1817, Iwowe.

  5. 12.  Michał Reda urodzony(a) 25 wrz. 1796, Wężyczyn (syn Walenty Reda oraz Franciszka Plichta).

    Michał poślubił(a) Małgorzata Kłos 17 luty 1817, Latowicz. Małgorzata (córka Mikołaj Kłos oraz Katarzyna Duda) urodzony(a) 10 czer. 1800, Dąbrówka. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Małgorzata Kłos urodzony(a) 10 czer. 1800, Dąbrówka (córka Mikołaj Kłos oraz Katarzyna Duda).
    Dzieci:
    1. Marianna Reda urodzony(a) 25 mar. 1823, Wężyczyn.
    2. 6. Piotr Reda urodzony(a) 26 czer. 1826, Wężyczyn.
    3. Marianna Reda urodzony(a) 27 kwie. 1829, Wężyczyn.
    4. Franciszek Reda urodzony(a) 3 paź. 1832, Wężyczyn.

  7. 14.  Tomasz Świątek urodzony(a) 23 gru. 1797, Strachomin (syn Feliks Świątek oraz Franciszka Gajowniczek).

    Tomasz poślubił(a) Katarzyna Wiechetek 16 luty 1817, Latowicz. Katarzyna (córka Michał Wiechetek oraz Joanna Świeczka) urodzony(a) 25 wrz. 1799, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Katarzyna Wiechetek urodzony(a) 25 wrz. 1799, Redzyńskie (córka Michał Wiechetek oraz Joanna Świeczka).
    Dzieci:
    1. Jadwiga Franciszka Świątek urodzony(a) 8 paź. 1819, Strachomin.
    2. Elżbieta Świątek urodzony(a) 7 lip. 1822, Strachomin.
    3. Marianna Świątek urodzony(a) 29 mar. 1825, Strachomin.
    4. 7. Agnieszka Świątek urodzony(a) 24 mar. 1827, Strachomin.
    5. Magdalena Świątek urodzony(a) 20 maj 1829, Strachomin.
    6. Wojciech Świątek urodzony(a) 21 kwie. 1832, Strachomin.
    7. Michał Świątek urodzony(a) 23 wrz. 1834, Strachomin.
    8. Onufry Świątek urodzony(a) 12 czer. 1837, Starogród.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Wit Bieńko urodzony(a) 1729, Iwowe (syn N Bieńko); zgon 20 kwie. 1789, Iwowe.

    Wit poślubił(a) Marianna Pieniak 27 sty. 1765, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Pieniak
    Dzieci:
    1. Magdalena Bieńko urodzony(a) , Iwowe.
    2. katarzyna Bieńko urodzony(a) 27 kwie. 1766, Iwowe; zgon 29 maj 1773, Iwowe.
    3. Klemens Bieńko urodzony(a) 27 list. 1768, Iwowe; zgon 2 luty 1777, Iwowe.
    4. Dominik Bieńko urodzony(a) 4 sier. 1771, Iwowe; zgon 29 maj 1773, Iwowe.
    5. 8. Jakub Bieńko urodzony(a) 24 lip. 1774, Iwowe.
    6. Scholastyka Bieńko urodzony(a) 10 luty 1777, Iwowe.
    7. Grzegorz Bieńko urodzony(a) 10 maj 1778, Iwowe.
    8. Tomasz Bieńko urodzony(a) 21 gru. 1780, Iwowe.
    9. Daniel Bieńko urodzony(a) 14 lip. 1783, Iwowe.

  3. 18.  Grzegorz Rogala urodzony(a) 1736 (syn N Rogala); zgon 9 list. 1786, Iwowe.

    Grzegorz poślubił(a) Katarzyna Sztynka 7 luty 1768, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Katarzyna Sztynka
    Dzieci:
    1. Cecylia Rogala urodzony(a) 27 list. 1770, Iwowe; zgon 10 lip. 1772, Iwowe.
    2. Sylwester Rogala urodzony(a) 2 sty. 1774, Iwowe.
    3. Agnieszka Rogala urodzony(a) 23 sty. 1778, Iwowe; zgon 5 lip. 1781, Iwowe.
    4. 9. Pelagia Rogala urodzony(a) 25 mar. 1784, Iwowe.

  5. 20.  Maciej Kosut urodzony(a) 1720, Iwowe (syn N Kosut); zgon 27 sty. 1800, Iwowe.

    Maciej poślubił(a) Elzbieta Elzbieta urodzony(a) 1740; zgon 27 luty 1800, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Elzbieta urodzony(a) 1740; zgon 27 luty 1800, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Petronella Kosut urodzony(a) 2 czer. 1771, Iwowe; zgon 24 gru. 1771, Iwowe.
    2. Agnieszka Kosut urodzony(a) 18 sty. 1773, Iwowe; zgon 2 sier. 1773, Iwowe.
    3. 10. Feliks (Felicjan) Kosut urodzony(a) 21 list. 1774, Iwowe.
    4. Filip Benedykt Kosut urodzony(a) 23 sier. 1777, Iwowe.
    5. Grzegorz Kosut urodzony(a) 10 maj 1780, Iwowe; zgon 26 czer. 1785, Iwowe.
    6. Karolina Kosut urodzony(a) 2 list. 1783, Iwowe.

  7. 22.  Walenty Świeczka urodzony(a) 1748, Iwowe (syn N Świeczka); zgon 27 list. 1778, Iwowe.

    Walenty poślubił(a) Zofia Pazura 20 list. 1774, Latowicz. Zofia (córka Jakub Pazura oraz Marianna) urodzony(a) 1750, Laliny; zgon 8 czer. 1800, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Zofia Pazura urodzony(a) 1750, Laliny (córka Jakub Pazura oraz Marianna); zgon 8 czer. 1800, Iwowe.
    Dzieci:
    1. 11. Scholastyka Świeczka urodzony(a) 20 luty 1776, Iwowe.
    2. Tomasz Świeczka urodzony(a) 23 gru. 1778, Iwowe.

  9. 24.  Walenty Reda urodzony(a) 14 luty 1768, Wężyczyn (syn Hiacynt Reda oraz Zofia Szeląg).

    Walenty — Franciszka Plichta. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Franciszka Plichta
    Dzieci:
    1. 12. Michał Reda urodzony(a) 25 wrz. 1796, Wężyczyn.
    2. Józef Reda urodzony(a) 23 mar. 1799, Wężyczyn.
    3. Katarzyna Reda urodzony(a) 20 mar. 1801, Wężyczyn.
    4. Franciszek Reda urodzony(a) 27 mar. 1803, Wężyczyn.
    5. Baltazar Reda urodzony(a) 2 sty. 1806, Wężyczyn; zgon 28 sty. 1806, Wężyczyn.
    6. Marianna Reda urodzony(a) 3 paź. 1807, Wężyczyn.
    7. Jan Paweł Reda urodzony(a) 16 czer. 1811, Wężyczyn.

  11. 26.  Mikołaj Kłos urodzony(a) 10.12. 1772, Dąbrówka (syn Antoni Kłos oraz Marianna Luba).

    Mikołaj — Katarzyna Duda. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Katarzyna Duda
    Dzieci:
    1. Roch Kłos urodzony(a) 16 sier. 1797, Dąbrówka; zgon 21 paź. 1797, Dąbrówka.
    2. Franciszek Kłos urodzony(a) 8 paź. 1798, Dąbrówka; zgon 10 czer. 1800, Dąbrówka.
    3. 13. Małgorzata Kłos urodzony(a) 10 czer. 1800, Dąbrówka.
    4. Magdalena Kłos urodzony(a) 24 lip. 1802, Dąbrówka.
    5. Scholastyka Kłos urodzony(a) 11 luty 1806, Dąbrówka.
    6. Marianna Kłos urodzony(a) 19 lip. 1807, Dąbrówka; zgon 27 wrz. 1807, Dąbrówka.
    7. Marcella Kłos urodzony(a) 30 wrz. 1808, Dąbrówka.
    8. Wojciech Marceli Kłos urodzony(a) 19 kwie. 1811, Dąbrówka; zgon 6 lip. 1819, Dąbrówka.
    9. Stanisław Teodor Kłos urodzony(a) 19 kwie. 1815, Dąbrówka; zgon 13 sier. 1815, Dąbrówka.
    10. Antonina Franciszka Kłos urodzony(a) 8 sty. 1817, Dąbrówka; zgon 10 mar. 1817, Dąbrówka.
    11. Balbina Ewa Kłos urodzony(a) 16 gru. 1818, Dąbrówka.

  13. 28.  Feliks Świątek urodzony(a) 2 wrz. 1770, Strachomin (syn Maciej Świątek oraz Katarzyna Szeląg).

    Feliks poślubił(a) Franciszka Gajowniczek 7 luty 1796, Latowicz. Franciszka (córka Laurenty (Wawrzyniec) Gajowniczek oraz Krystyna Kania) urodzony(a) 5 kwie. 1780, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 5 kwie. 1780, Strachomin (córka Laurenty (Wawrzyniec) Gajowniczek oraz Krystyna Kania).
    Dzieci:
    1. 14. Tomasz Świątek urodzony(a) 23 gru. 1797, Strachomin.
    2. Jan Świątek urodzony(a) 18 czer. 1803, Strachomin; zgon 13 lip. 1807, Strachomin.
    3. Petronella Świątek urodzony(a) 13 maj 1806, Strachomin; zgon 11 wrz. 1807, Strachomin.
    4. Elżbieta Świątek urodzony(a) 15 wrz. 1808, Strachomin; zgon 20 list. 1811, Strachomin.
    5. Antoni Barnaba Świątek urodzony(a) 12 czer. 1811, Strachomin.
    6. Marianna Elżbieta Świątek urodzony(a) 1 lip. 1813, Strachomin; zgon 24 luty 1815, Strachomin.

  15. 30.  Michał Wiechetek urodzony(a) 2 paź. 1765, Redzyńskie (syn Tomasz Wiechetek oraz Ewa Całczyna).

    Michał poślubił(a) Joanna Świeczka 24 sty. 1796, Latowicz. Joanna (córka Mikołaj Świeczka oraz Franciszka Kusio) urodzony(a) 25 paź. 1778, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Joanna Świeczka urodzony(a) 25 paź. 1778, Chyżyny (córka Mikołaj Świeczka oraz Franciszka Kusio).
    Dzieci:
    1. 15. Katarzyna Wiechetek urodzony(a) 25 wrz. 1799, Redzyńskie.
    2. Hiacynt Wiechetek urodzony(a) 30 sier. 1802, Redzyńskie.
    3. Hieronim Wiechetek urodzony(a) 27 wrz. 1803, Redzyńskie.
    4. Marianna Wiechetek urodzony(a) 7 wrz. 1806, Redzyńskie.
    5. Brygida Wiechetek urodzony(a) 1811, Redzyńskie.
    6. Paweł Polikarp Wiechetek urodzony(a) 23 sty. 1811, Redzyńskie.
    7. Florian Jerzy Wiechetek urodzony(a) 5 luty 1813, Redzyńskie.
    8. Elzbieta Salomea Wiechetek urodzony(a) 15 list. 1815, Redzyńskie.
    9. Piotr Walenty Wiechetek urodzony(a) 18 luty 1817, Redzyńskie.
    10. Monika Joanna Wiechetek urodzony(a) 26 maj 1820, Redzyńskie; zgon 3 luty 1896, Laliny.