Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Anastazja Bieńko

Anastazja Bieńko

Kobieta 1823 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Anastazja Bieńko urodzony(a) 13 kwie. 1823, Iwowe (córka Stanisław Bieńko oraz Marianna Kosut).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Stanisław Bieńko urodzony(a) 20 list. 1800, Iwowe (syn Jakub Bieńko oraz Pelagia Rogala).

    Stanisław poślubił(a) Marianna Kosut 30 sty. 1820, Latowicz. Marianna (córka Marcin Kosut oraz Marianna Pęśko) urodzony(a) 21 list. 1801, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Kosut urodzony(a) 21 list. 1801, Iwowe (córka Marcin Kosut oraz Marianna Pęśko).
    Dzieci:
    1. 1. Anastazja Bieńko urodzony(a) 13 kwie. 1823, Iwowe.
    2. Jan Bieńko urodzony(a) 14 czer. 1826, Iwowe.
    3. Martyna Bieńko urodzony(a) 16 sty. 1829, Iwowe.
    4. Józefa Bieńko urodzony(a) 12 mar. 1833, Iwowe.
    5. Wojciech Bieńko urodzony(a) 9 kwie. 1837, Iwowe.
    6. Kazimierz Bieńko urodzony(a) 26 luty 1842, Iwowe.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jakub Bieńko urodzony(a) 24 lip. 1774, Iwowe (syn Wit Bieńko oraz Marianna Pieniak).

    Jakub — Pelagia Rogala. Pelagia (córka Grzegorz Rogala oraz Katarzyna Sztynka) urodzony(a) 25 mar. 1784, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Pelagia Rogala urodzony(a) 25 mar. 1784, Iwowe (córka Grzegorz Rogala oraz Katarzyna Sztynka).
    Dzieci:
    1. 2. Stanisław Bieńko urodzony(a) 20 list. 1800, Iwowe.
    2. Onufry Bieńko urodzony(a) 18 czer. 1802, Iwowe.
    3. Łukasz Bieńko urodzony(a) 13 paź. 1805, Iwowe.
    4. Grzegorz Kazimierz Bieńko urodzony(a) 8 mar. 1817, Iwowe.
    5. Ignacy Bieńko urodzony(a) 20 lip. 1822, Iwowe.

  3. 6.  Marcin Kosut urodzony(a) 1741, Iwowe (syn N Kosut); zgon 7 wrz. 1811, Iwowe.

    Marcin poślubił(a) Marianna Pęśko 11 maj 1788, Latowicz. Marianna (córka Adalbert Pęśko oraz Teresa) urodzony(a) 28 sty. 1762, Laliny; zgon 23 kwie. 1828, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Pęśko urodzony(a) 28 sty. 1762, Laliny (córka Adalbert Pęśko oraz Teresa); zgon 23 kwie. 1828, Laliny.
    Dzieci:
    1. Łucja Kosut urodzony(a) 7 mar. 1789, Iwowe; zgon 6 czer. 1789, Iwowe.
    2. Justyna Kosut urodzony(a) 17 kwie. 1790, Iwowe; zgon 23 kwie. 1790, Iwowe.
    3. Franciszek Kosut urodzony(a) 16 kwie. 1792, Iwowe.
    4. Jan Kosut urodzony(a) 9 sty. 1794, Iwowe; zgon 8 czer. 1794, Iwowe.
    5. Klara Kosut urodzony(a) 9 sier. 1798, Iwowe; zgon 27 maj 1800, Iwowe.
    6. 3. Marianna Kosut urodzony(a) 21 list. 1801, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Wit Bieńko urodzony(a) 1729, Iwowe (syn N Bieńko); zgon 20 kwie. 1789, Iwowe.

    Wit poślubił(a) Marianna Pieniak 27 sty. 1765, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Pieniak
    Dzieci:
    1. Magdalena Bieńko urodzony(a) , Iwowe.
    2. katarzyna Bieńko urodzony(a) 27 kwie. 1766, Iwowe; zgon 29 maj 1773, Iwowe.
    3. Klemens Bieńko urodzony(a) 27 list. 1768, Iwowe; zgon 2 luty 1777, Iwowe.
    4. Dominik Bieńko urodzony(a) 4 sier. 1771, Iwowe; zgon 29 maj 1773, Iwowe.
    5. 4. Jakub Bieńko urodzony(a) 24 lip. 1774, Iwowe.
    6. Scholastyka Bieńko urodzony(a) 10 luty 1777, Iwowe.
    7. Grzegorz Bieńko urodzony(a) 10 maj 1778, Iwowe.
    8. Tomasz Bieńko urodzony(a) 21 gru. 1780, Iwowe.
    9. Daniel Bieńko urodzony(a) 14 lip. 1783, Iwowe.

  3. 10.  Grzegorz Rogala urodzony(a) 1736 (syn N Rogala); zgon 9 list. 1786, Iwowe.

    Grzegorz poślubił(a) Katarzyna Sztynka 7 luty 1768, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Katarzyna Sztynka
    Dzieci:
    1. Cecylia Rogala urodzony(a) 27 list. 1770, Iwowe; zgon 10 lip. 1772, Iwowe.
    2. Sylwester Rogala urodzony(a) 2 sty. 1774, Iwowe.
    3. Agnieszka Rogala urodzony(a) 23 sty. 1778, Iwowe; zgon 5 lip. 1781, Iwowe.
    4. 5. Pelagia Rogala urodzony(a) 25 mar. 1784, Iwowe.

  5. 12.  N Kosut
    Dzieci:
    1. Paweł Kosut urodzony(a) 1678; zgon 16 lip. 1768, Iwowe.
    2. Maciej Kosut urodzony(a) 1720, Iwowe; zgon 27 sty. 1800, Iwowe.
    3. Łukasz Kosut urodzony(a) 1724, Iwowe; zgon 18 maj 1774, Iwowe.
    4. Adalbertus Kosut urodzony(a) 1724, Iwowe; zgon 7 list. 1794, Iwowe.
    5. Bartłomiej Kosut urodzony(a) 1735, Iwowe; zgon 30 wrz. 1795, Iwowe.
    6. 6. Marcin Kosut urodzony(a) 1741, Iwowe; zgon 7 wrz. 1811, Iwowe.
    7. Krystyna Kosut
    8. Kazimierz Kosut urodzony(a) , Iwowe.
    9. Adalbertus Kosut
    10. Tomasz Kosut
    11. Grzegorz Kosut
    12. Antoni Kosut urodzony(a) 1751, Iwowe; zgon 7 maj 1801, Iwowe.
    13. Walenty Kosut urodzony(a) 1753, Iwowe; zgon 25 wrz. 1793, Iwowe.
    14. Marianna Kosut urodzony(a) 1753, Iwowe; zgon 11 paź. 1773, Iwowe.
    15. Marianna Kosut urodzony(a) , Iwowe; zgon 1763, Iwowe.
    16. Teresa Kosut urodzony(a) 1760, Iwowe; zgon 23 mar. 1793, Iwowe.

  6. 14.  Adalbert Pęśko urodzony(a) 1711, Laliny (syn N Pęśko); zgon 1 lip. 1801, Laliny.

    Adalbert — Teresa. [Arkusz rodzinny]


  7. 15.  Teresa
    Dzieci:
    1. Idzi Pęśko urodzony(a) 1744, Oleksianka; zgon 9 gru. 1794, Redzyńskie.
    2. Jan Pęszko urodzony(a) 22 paź. 1758, Laliny.
    3. 7. Marianna Pęśko urodzony(a) 28 sty. 1762, Laliny; zgon 23 kwie. 1828, Laliny.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Bieńko
    Dzieci:
    1. 8. Wit Bieńko urodzony(a) 1729, Iwowe; zgon 20 kwie. 1789, Iwowe.
    2. Adalbert Bieńko urodzony(a) 1739, Iwowe; zgon 7 czer. 1799, Iwowe.
    3. Piotr Bieńko urodzony(a) 1741, Iwowe; zgon 28 mar. 1796, Iwowe.
    4. Łukasz Bieńko urodzony(a) 1744, Iwowe; zgon 19 sty. 1814, Latowicz.
    5. Marcin Bieńko urodzony(a) 1746, Iwowe; zgon 3 kwie. 1796, Iwowe.
    6. Krzysztof Bieńko urodzony(a) 1759, Iwowe; zgon 31 sty. 1773, Iwowe.
    7. Adalbertus Bieńko Bieńko urodzony(a) 1747; zgon 16 czer. 1812, Iwowe.

  2. 20.  N Rogala
    Dzieci:
    1. Jakub Rogala urodzony(a) 1721, Latowicz; zgon 15 luty 1789, Latowicz.
    2. Walenty Rogala urodzony(a) 1727, Iwowe; zgon 5 list. 1777, Iwowe.
    3. Jan Rogala urodzony(a) 1727; zgon 6 mar. 1784, Iwowe.
    4. Andrzej Rogala urodzony(a) 1730, Iwowe; zgon 16 wrz. 1783, Iwowe.
    5. Adalbertus Rogala urodzony(a) 1735; zgon 27 sty. 1795, Latowicz.
    6. 10. Grzegorz Rogala urodzony(a) 1736; zgon 9 list. 1786, Iwowe.
    7. Roch Rogala urodzony(a) 1741; zgon 30 lip. 1811, Latowicz.
    8. Paweł Rogala urodzony(a) 1755; zgon 4 mar. 1795, Iwowe.
    9. Piotr Rogala urodzony(a) 1758; zgon 3 mar. 1806, Iwowe.
    10. Stanisław Rogala urodzony(a) 1760; zgon 20 sty. 1820, Latowicz.
    11. Józef Rogala
    12. Marcin Rogala urodzony(a) 1769.

  3. 28.  N Pęśko
    Dzieci:
    1. 14. Adalbert Pęśko urodzony(a) 1711, Laliny; zgon 1 lip. 1801, Laliny.
    2. Bartłomiej Pęśko urodzony(a) 1715; zgon 18 maj 1775, Laliny.
    3. Krzysztof Pęśko urodzony(a) 1719; zgon 10 sier. 1789, Laliny.