Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Jędrzej Marcin Domoń

Jędrzej Marcin Domoń

Mężczyzna 1820 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Jędrzej Marcin Domoń urodzony(a) 25 list. 1820, Wężyczyn (syn Ludysław (Władysław) Domoń oraz Katarzyna Reda).

    Jędrzej poślubił(a) Katarzyna Elzbieta Kielak 7 luty 1842, Latowicz. Katarzyna (córka Roman Kielak oraz Tekla Mańkowska) urodzony(a) 29 list. 1820, Waliska. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Ludwik Domuń urodzony(a) 15 sier. 1843, Wężyczyn.
    2. Anna Domoń urodzony(a) 2 lip. 1845, Wężyczyn.
    3. Marianna Domuń urodzony(a) 15 luty 1849, Wężyczyn.
    4. Jan Domoń urodzony(a) 23 czer. 1851, Wężyczyn.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Ludysław (Władysław) Domoń urodzony(a) 2 paź. 1796, Wężyczyn (syn Ignacy Domoń oraz Franciszka Skorupa).

    Ludysław poślubił(a) Katarzyna Reda 30 sty. 1820, Latowicz. Katarzyna (córka Walenty Reda oraz Franciszka Plichta) urodzony(a) 20 mar. 1801, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Katarzyna Reda urodzony(a) 20 mar. 1801, Wężyczyn (córka Walenty Reda oraz Franciszka Plichta).
    Dzieci:
    1. 1. Jędrzej Marcin Domoń urodzony(a) 25 list. 1820, Wężyczyn.
    2. Franciszka Domoń urodzony(a) 13 sty. 1823, Wężyczyn.
    3. Faustyna Domoń urodzony(a) 18 luty 1825, Wężyczyn.
    4. Michał Domoń urodzony(a) 21 wrz. 1826, Wężyczyn.
    5. Julianna Domuń urodzony(a) 15 maj 1829, Wężyczyn.
    6. Marianna Domoń urodzony(a) 28 czer. 1832, Wężyczyn.
    7. Monika Domuń urodzony(a) 29 kwie. 1835, Wężyczyn.
    8. Mikołaj Domoń urodzony(a) 13 list. 1837, Wężyczyn.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Ignacy Domoń urodzony(a) 5 luty 1765, Wężyczyn (syn Paweł Domoń oraz Małgorzata Sabak).

    Ignacy poślubił(a) Franciszka Skorupa 26 sty. 1794, Latowicz. Franciszka (córka Walenty Skorupa oraz Małgorzata) urodzony(a) 10 mar. 1765, Iwowe; zgon 28 luty 1814, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Franciszka Skorupa urodzony(a) 10 mar. 1765, Iwowe (córka Walenty Skorupa oraz Małgorzata); zgon 28 luty 1814, Wężyczyn.
    Dzieci:
    1. Marcin Domoń urodzony(a) 31 sty. 1795, Wężyczyn.
    2. 2. Ludysław (Władysław) Domoń urodzony(a) 2 paź. 1796, Wężyczyn.
    3. Kunegunda Domoń urodzony(a) 3 sier. 1798, Wężyczyn.
    4. Barbara Domoń urodzony(a) 29 wrz. 1800, Wężyczyn.

  3. 6.  Walenty Reda urodzony(a) 14 luty 1768, Wężyczyn (syn Hiacynt Reda oraz Zofia Szeląg).

    Walenty — Franciszka Plichta. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Franciszka Plichta
    Dzieci:
    1. Michał Reda urodzony(a) 25 wrz. 1796, Wężyczyn.
    2. Józef Reda urodzony(a) 23 mar. 1799, Wężyczyn.
    3. 3. Katarzyna Reda urodzony(a) 20 mar. 1801, Wężyczyn.
    4. Franciszek Reda urodzony(a) 27 mar. 1803, Wężyczyn.
    5. Baltazar Reda urodzony(a) 2 sty. 1806, Wężyczyn; zgon 28 sty. 1806, Wężyczyn.
    6. Marianna Reda urodzony(a) 3 paź. 1807, Wężyczyn.
    7. Jan Paweł Reda urodzony(a) 16 czer. 1811, Wężyczyn.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Paweł Domoń urodzony(a) 1724 (syn N Domoń); zgon 4 mar. 1794, Wężyczyn.

    Paweł poślubił(a) Małgorzata Sabak 6 sier. 1758, Latowicz. Małgorzata (córka Grzegorz Sabak oraz Katarzyna) urodzony(a) 1738, Wężyczyn; zgon 2 list. 1793, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Małgorzata Sabak urodzony(a) 1738, Wężyczyn (córka Grzegorz Sabak oraz Katarzyna); zgon 2 list. 1793, Wężyczyn.
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Domoń urodzony(a) 19 sier. 1759, Wężyczyn.
    2. Andrzej Domoń urodzony(a) 14 list. 1762, Wężyczyn.
    3. 4. Ignacy Domoń urodzony(a) 5 luty 1765, Wężyczyn.
    4. Nikodem Domoń urodzony(a) 26 wrz. 1767, Wężyczyn; zgon 25 maj 1773, Wężyczyn.
    5. Franciszek Domoń urodzony(a) 3 paź. 1773, Wężyczyn.
    6. Sebestian Domoń urodzony(a) 25 sty. 1776, Wężyczyn.
    7. Krystyna Domoń urodzony(a) 15 lip. 1777, Wężyczyn; zgon 7 lip. 1780, Wężyczyn.
    8. Piotr Celesty Domoń urodzony(a) 22 maj 1780, Wężyczyn.
    9. Katarzyna Domoń urodzony(a) 14 kwie. 1782, Wężyczyn.

  3. 10.  Walenty Skorupa urodzony(a) 1727 (syn N Skorupa); zgon 19 sier. 1777, Iwowe.

    Walenty — Małgorzata. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Małgorzata
    Dzieci:
    1. Łukasz Skorupa urodzony(a) 24 paź. 1757, Iwowe; zgon 17 list. 1758, Iwowe.
    2. Regina Skorupa urodzony(a) 20 sier. 1759, Iwowe.
    3. Idzi Skorupa urodzony(a) 1763, Iwowe.
    4. 5. Franciszka Skorupa urodzony(a) 10 mar. 1765, Iwowe; zgon 28 luty 1814, Wężyczyn.
    5. Szymon Skorupa urodzony(a) 21 luty 1768, Iwowe.

  5. 12.  Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin (syn N Reda); zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.

    Hiacynt poślubił(a) Zofia Szeląg 30 sty. 1757, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Zofia Szeląg
    Dzieci:
    1. marianna Reda urodzony(a) 29 list. 1757, Wężyczyn.
    2. Jadwiga Reda urodzony(a) 15 paź. 1759, Wężyczyn.
    3. Teresa Reda urodzony(a) 24 paź. 1761, Wężyczyn.
    4. Julianna Reda urodzony(a) 27 maj 1764, Wężyczyn.
    5. 6. Walenty Reda urodzony(a) 14 luty 1768, Wężyczyn.
    6. Salomea Reda urodzony(a) 5 maj 1774, Wężyczyn.
    7. Felicjan Reda urodzony(a) 8 czer. 1777, Wężyczyn.
    8. Baltazar Reda urodzony(a) 8 sty. 1785, Wężyczyn; zgon 19 sty. 1785, Wężyczyn.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Domoń
    Dzieci:
    1. 8. Paweł Domoń urodzony(a) 1724; zgon 4 mar. 1794, Wężyczyn.
    2. Laurenty Domoń urodzony(a) 1753, Wężyczyn; zgon 28 list. 1813, Wężyczyn.
    3. Stanisław Domoń
    4. Tomasz Domoń urodzony(a) 1772, Wężyczyn; zgon 21 lip. 1822, Wężyczyn.

  2. 18.  Grzegorz Sabak urodzony(a) 1710, Wężyczyn (syn nSabak); zgon 1 mar. 1780, Wężyczyn.

    Grzegorz — Katarzyna. [Arkusz rodzinny]


  3. 19.  Katarzyna
    Dzieci:
    1. 9. Małgorzata Sabak urodzony(a) 1738, Wężyczyn; zgon 2 list. 1793, Wężyczyn.
    2. Rozalia Sabak urodzony(a) 1743, Wężyczyn.
    3. Katarzyna Sabak urodzony(a) 1752, Wężyczyn; zgon 6 sty. 1756, Wężyczyn.
    4. Marianna Sabak urodzony(a) 1756, Wężyczyn; zgon 12 list. 1786, Wężyczyn.
    5. Stefan Sabak urodzony(a) 31 sier. 1760, Wężyczyn; zgon 4 mar. 1786, Wężyczyn.

  4. 20.  N Skorupa
    Dzieci:
    1. Tomasz Skorupa urodzony(a) 1705; zgon 2 sty. 1785, Iwowe.
    2. 10. Walenty Skorupa urodzony(a) 1727; zgon 19 sier. 1777, Iwowe.
    3. Antoni Skorupa urodzony(a) 1728; zgon 30 sty. 1798, Iwowe.
    4. Bartłomiej Skorupa
    5. Michał Skorupa
    6. Józef Skorupa

  5. 24.  N Reda
    Dzieci:
    1. 12. Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin; zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.
    2. Józef Reda
    3. Dominik Reda urodzony(a) 1724; zgon 28 paź. 1794, Chyżyny.
    4. Marcin Reda urodzony(a) 1725; zgon 14 sty. 1795, Strachomin.
    5. Franciszek Reda zgon 20 luty 1813, Strachomin.
    6. Paweł Reda urodzony(a) 1735; zgon 9 gru. 1795, Strachomin.
    7. Mikołaj Reda
    8. Paweł Reda urodzony(a) 1738; zgon 17 maj 1802, Oleksianka.
    9. Maciej Reda
    10. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin; zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.
    11. Ignacy Reda urodzony(a) 1743; zgon 3 kwie. 1796, Wężyczyn.
    12. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1745.