Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marianna Gajowniczek

Marianna Gajowniczek

Kobieta 1866 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marianna Gajowniczek urodzony(a) 2 lip. 1866, Strachomin (córka Tomasz Gajowniczek oraz Weronika Chrust).

    Marianna poślubił(a) Grzegorz Domoń 8 luty 1891, Latowicz. Grzegorz (syn Józefat Domoń oraz Franciszka Kłos) urodzony(a) 21 luty 1865, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Jan Domoń urodzony(a) 13 gru. 1891, Wężyczyn.
    2. Julian Domoń urodzony(a) 11 wrz. 1893, Wężyczyn.
    3. Weronika Domuń urodzony(a) 12 luty 1896, Wężyczyn.
    4. Bronisława Domuń urodzony(a) 11 wrz. 1897, Wężyczyn.
    5. Franciszka Domuń urodzony(a) 26 kwie. 1900, Wężyczyn.
    6. Franciszek Domoń urodzony(a) 1 kwie. 1905, Wężyczyn.
    7. Marianna Domoń urodzony(a) 10 list. 1908, Wężyczyn.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 12 gru. 1842, Strachomin (syn Paweł Walenty Gajowniczek oraz Teresa Jadwiga Świątek).

    Tomasz poślubił(a) Weronika Chrust Weronika (córka Adrian Chrust ( Chrustowski ) oraz Marianna Gadaj) urodzony(a) 13 sty. 1846, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Weronika Chrust urodzony(a) 13 sty. 1846, Chyżyny (córka Adrian Chrust ( Chrustowski ) oraz Marianna Gadaj).
    Dzieci:
    1. 1. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 2 lip. 1866, Strachomin.
    2. Jan Gajowniczek urodzony(a) 1870, Strachomin.
    3. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 19 gru. 1871, Strachomin.
    4. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 26 lip. 1874, Strachomin.
    5. Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 19 kwie. 1877, Strachomin.
    6. Franciszek Alojzy Gajowniczek urodzony(a) 13 czer. 1880, Strachomin.
    7. Wiktor Gajowniczek urodzony(a) 20 luty 1883, Strachomin.
    8. Weronika Gajowniczek urodzony(a) 2 sier. 1886, Strachomin.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Paweł Walenty Gajowniczek urodzony(a) 18 sty. 1818, Strachomin (syn Grzegorz Gajowniczek oraz Scholastyka Nidek).

    Paweł poślubił(a) Teresa Jadwiga Świątek 22 sty. 1837, Latowicz. Teresa (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda) urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Teresa Jadwiga Świątek urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda).
    Dzieci:
    1. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 13 luty 1840, Strachomin.
    2. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 24 paź. 1841, Strachomin.
    3. 2. Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 12 gru. 1842, Strachomin.
    4. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 10 kwie. 1846, Strachomin.
    5. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 28 list. 1848, Strachomin.

  3. 6.  Adrian Chrust ( Chrustowski ) urodzony(a) 3 wrz. 1822, Chyżyny (syn Krzysztof Chróst oraz Katarzyna Śluzek).

    Adrian poślubił(a) Marianna Gadaj 22 sty. 1843, Latowicz. Marianna urodzony(a) 1827, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Gadaj urodzony(a) 1827, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. 3. Weronika Chrust urodzony(a) 13 sty. 1846, Chyżyny.
    2. Anastazja Chrust urodzony(a) 20 gru. 1848, Chyżyny.
    3. Agnieszka Chrustowska urodzony(a) 16 sty. 1852, Chyżyny.
    4. Piotr Franciszek Chrustowski urodzony(a) 29 czer. 1854, Chyżyny.
    5. Jan Chrustowski urodzony(a) 18 paź. 1855, Chyżyny.
    6. Ignacy Błażej Chrustowski urodzony(a) 31 sty. 1858, Chyżyny.
    7. Jan Chrustowski urodzony(a) 1 czer. 1861, Chyżyny.
    8. Julianna Chrustowska urodzony(a) 24 czer. 1864, Chyżyny.
    9. Stanisław Chrustowski urodzony(a) 17 kwie. 1868, Chyżyny.
    10. Marianna Chrustowska urodzony(a) 27 lip. 1871, Chyżyny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 9 mar. 1779, Strachomin (syn Jakub Gajowniczek oraz Agnieszka Ożarek).

    Grzegorz poślubił(a) Scholastyka Nidek 9 luty 1806, Latowicz. Scholastyka (córka Maciej Miedek oraz Barbara Kowalówna) urodzony(a) 18 luty 1790, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Scholastyka Nidek urodzony(a) 18 luty 1790, Strachomin (córka Maciej Miedek oraz Barbara Kowalówna).
    Dzieci:
    1. Agata Gajowniczek urodzony(a) 25 sty. 1808, Strachomin.
    2. Anastazja Florentyna Gajowniczek urodzony(a) 2 maj 1811, Strachomin.
    3. Kornelia Klara Gajowniczek urodzony(a) 10 sier. 1812, Strachomin.
    4. Katarzyna Monika Gajowniczek urodzony(a) 10 maj 1814, Strachomin.
    5. Balbina Petronella Gajowniczek urodzony(a) 27 luty 1816, Strachomin.
    6. 4. Paweł Walenty Gajowniczek urodzony(a) 18 sty. 1818, Strachomin.
    7. Marianna Jadwiga Gajowniczek urodzony(a) 31 lip. 1821, Strachomin.
    8. Aleksy Gajowniczek urodzony(a) 10 lip. 1825, Strachomin.
    9. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 17 paź. 1828, Strachomin.
    10. Martyna Gajowniczek urodzony(a) 31 sty. 1830, Strachomin.

  3. 12.  Krzysztof Chróst urodzony(a) 22 lip. 1793, Chyżyny (syn Piotr Chrust oraz Marcella Goska).

    Krzysztof poślubił(a) Katarzyna Śluzek 5 luty 1815, Latowicz. Katarzyna (córka Jan Śluzek oraz Cecylia Rogala) urodzony(a) 19 kwie. 1797, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 13.  Katarzyna Śluzek urodzony(a) 19 kwie. 1797, Chyżyny (córka Jan Śluzek oraz Cecylia Rogala).
    Dzieci:
    1. Weronika Anastazja Chróst urodzony(a) 1 kwie. 1816, Chyżyny.
    2. Franciszek Borgiasz Chróst urodzony(a) 4 paź. 1817, Chyżyny.
    3. Marianna Franciszka Chróst urodzony(a) 23 mar. 1820, Chyżyny.
    4. 6. Adrian Chrust ( Chrustowski ) urodzony(a) 3 wrz. 1822, Chyżyny.
    5. Barbara Chrust urodzony(a) 27 list. 1824, Chyżyny.
    6. Roch Chróst urodzony(a) 14 sier. 1830, Chyżyny.
    7. Apolonia Chrust urodzony(a) 6 luty 1828, Chyżyny.
    8. Marianna Chróst urodzony(a) 4 sier. 1830, Chyżyny.
    9. Sylwester Chróst urodzony(a) 30 gru. 1831, Chyżyny.
    10. Stanisław Chróst urodzony(a) 29 kwie. 1834, Chyżyny.
    11. Elzbieta Chróst urodzony(a) 22 kwie. 1839, Chyżyny.
    12. Wojciech Chróst urodzony(a) 22 kwie. 1839, Chyżyny.
    13. Magdalena Chróst urodzony(a) 24 maj 1841, Chyżyny.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Jakub Gajowniczek (syn Kilian Gajowniczek oraz Anna).

    Jakub poślubił(a) Agnieszka Ożarek 18 list. 1764, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Agnieszka Ożarek
    Dzieci:
    1. Jan Gajowniczek urodzony(a) 27 gru. 1766, Strachomin; zgon 28 maj 1767, Strachomin.
    2. Wincenty Gajowniczek urodzony(a) 19 kwie. 1768, Strachomin; zgon 22 luty 1772, Strachomin.
    3. Karol Gajowniczek urodzony(a) 4 list. 1775, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    4. Urszula Gajowniczek urodzony(a) 21 paź. 1777, Strachomin; zgon 27 paź. 1777, Strachomin.
    5. 8. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 9 mar. 1779, Strachomin.
    6. Scholastyka Gajowniczek urodzony(a) 19 luty 1782, Strachomin; zgon 13 luty 1785, Strachomin.
    7. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 12 kwie. 1773, Strachomin.

  3. 18.  Maciej Miedek urodzony(a) 1735, Strachomin (syn N Niedek); zgon 6 mar. 1825, Strachomin.

    Maciej poślubił(a) Barbara Kowalówna 24 luty 1767, Latowicz. Barbara urodzony(a) , Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Barbara Kowalówna urodzony(a) , Iwowe.
    Dzieci:
    1. Benedykt Nidek urodzony(a) 24 mar. 1768, Strachomin; zgon 10 wrz. 1791, Strachomin.
    2. Aleksy Miedek urodzony(a) 4 lip. 1771, Strachomin.
    3. Błażej Miedek urodzony(a) 3 luty 1775, Strachomin.
    4. Stanisław Miedek urodzony(a) 6 maj 1780, Strachomin.
    5. Elżbieta Nidek urodzony(a) 9 list. 1783, Strachomin; zgon 22 paź. 1799, Strachomin.
    6. 9. Scholastyka Nidek urodzony(a) 18 luty 1790, Strachomin.

  5. 24.  Piotr Chrust urodzony(a) 1 czer. 1766, Chyżyny (syn Grzegorz Chróst oraz Marianna).

    Piotr poślubił(a) Marcella Goska 8 luty 1789, Latowicz. Marcella (córka Józef Goska oraz Magdalena) urodzony(a) 27 czer. 1767, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  6. 25.  Marcella Goska urodzony(a) 27 czer. 1767, Redzyńskie (córka Józef Goska oraz Magdalena).
    Dzieci:
    1. Benedykt Chróst urodzony(a) 30 mar. 1791, Chyżyny.
    2. 12. Krzysztof Chróst urodzony(a) 22 lip. 1793, Chyżyny.
    3. Józef Chróst urodzony(a) 20 mar. 1796, Chyżyny.
    4. Mateusz Chróst urodzony(a) 23 wrz. 1798, Chyżyny.
    5. Bartłomiej Chróst urodzony(a) 26 sier. 1801, Chyżyny.
    6. Jan Chróst urodzony(a) 26 sty. 1804, Chyżyny.
    7. Marianna Chróst urodzony(a) 7 sier. 1808, Chyżyny.
    8. Urszula Chrust urodzony(a) 21 paź. 1806, Chyżyny.

  7. 26.  Jan Śluzek urodzony(a) 9 luty 1768, Chyżyny (syn Bartłomiej Śluzek oraz Anastazja Zwierz).

    Jan poślubił(a) Cecylia Rogala 23 sty. 1791, Latowicz. Cecylia (córka Andrzej Rogala oraz Elżbieta Górska) urodzony(a) 28 list. 1770, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  8. 27.  Cecylia Rogala urodzony(a) 28 list. 1770, Iwowe (córka Andrzej Rogala oraz Elżbieta Górska).
    Dzieci:
    1. Adalbertus Śluzek urodzony(a) 24 kwie. 1793, Chyżyny; zgon 28 czer. 1795, Chyżyny.
    2. Żyjący
    3. 13. Katarzyna Śluzek urodzony(a) 19 kwie. 1797, Chyżyny.
    4. Franciszka Śluzek urodzony(a) 4 kwie. 1800, Chyżyny.
    5. Żyjący
    6. Żyjący
    7. Adalbertus Śluzek urodzony(a) 24 kwie. 1808, Chyżyny; zgon 10 luty 1811, Chyżyny.
    8. Franciszek Wincenty Śluzek urodzony(a) 9 paź. 1810, Chyżyny; zgon 18 gru. 1810, Chyżyny.
    9. Żyjący