Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Mężczyzna

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Żyjący
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. 1. Żyjący
    5. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Wiktor Reda urodzony(a) 8 list. 1887, Strachomin (syn Paweł Reda oraz Katarzyna Sabak).

    Wiktor poślubił(a) Weronika Domuń 16 czer. 1920, Latowicz. Weronika (córka Grzegorz Domoń oraz Marianna Gajowniczek) urodzony(a) 12 luty 1896, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Weronika Domuń urodzony(a) 12 luty 1896, Wężyczyn (córka Grzegorz Domoń oraz Marianna Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. 2. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący


Pokolenie: 4

  1. 8.  Paweł Reda urodzony(a) 25 sty. 1852, Wężyczyn (syn Piotr Reda oraz Agnieszka Świątek).

    Paweł poślubił(a) Katarzyna Sabak 19 list. 1883, Latowicz. Katarzyna (córka Dominik Sabak oraz Faustyna Anusz) urodzony(a) 4 list. 1865, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Katarzyna Sabak urodzony(a) 4 list. 1865, Iwowe (córka Dominik Sabak oraz Faustyna Anusz).
    Dzieci:
    1. Wiktor Reda urodzony(a) 24 gru. 1885, Strachomin.
    2. 4. Wiktor Reda urodzony(a) 8 list. 1887, Strachomin.
    3. Weronika Reda urodzony(a) 3 sier. 1890, Strachomin.
    4. Piotr Reda urodzony(a) 15 paź. 1892, Strachomin.
    5. Walenty Reda urodzony(a) 14 sty. 1895, Strachomin.
    6. Ignacy Reda urodzony(a) 29 lip. 1896, Strachomin.
    7. Helena Reda urodzony(a) 18 gru. 1897, Strachomin.
    8. Antoni Reda urodzony(a) 16 lip. 1900, Strachomin.
    9. Walenty Reda urodzony(a) 4 luty 1903, Strachomin; zgon 18 gru. 1983, Strachomin.
    10. Franciszek Reda urodzony(a) 8 sty. 1907, Strachomin.

  3. 10.  Grzegorz Domoń urodzony(a) 21 luty 1865, Wężyczyn (syn Józefat Domoń oraz Franciszka Kłos).

    Grzegorz poślubił(a) Marianna Gajowniczek 8 luty 1891, Latowicz. Marianna (córka Tomasz Gajowniczek oraz Weronika Chrust) urodzony(a) 2 lip. 1866, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Gajowniczek urodzony(a) 2 lip. 1866, Strachomin (córka Tomasz Gajowniczek oraz Weronika Chrust).
    Dzieci:
    1. Jan Domoń urodzony(a) 13 gru. 1891, Wężyczyn.
    2. Julian Domoń urodzony(a) 11 wrz. 1893, Wężyczyn.
    3. 5. Weronika Domuń urodzony(a) 12 luty 1896, Wężyczyn.
    4. Bronisława Domuń urodzony(a) 11 wrz. 1897, Wężyczyn.
    5. Franciszka Domuń urodzony(a) 26 kwie. 1900, Wężyczyn.
    6. Franciszek Domoń urodzony(a) 1 kwie. 1905, Wężyczyn.
    7. Marianna Domoń urodzony(a) 10 list. 1908, Wężyczyn.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Piotr Reda urodzony(a) 26 czer. 1826, Wężyczyn (syn Michał Reda oraz Małgorzata Kłos).

    Piotr poślubił(a) Agnieszka Świątek 27 sty. 1845, Latowicz. Agnieszka (córka Tomasz Świątek oraz Katarzyna Wiechetek) urodzony(a) 24 mar. 1827, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Agnieszka Świątek urodzony(a) 24 mar. 1827, Strachomin (córka Tomasz Świątek oraz Katarzyna Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Marianna Reda urodzony(a) 5 paź. 1846, Wężyczyn.
    2. Ludwik Reda urodzony(a) 24 sier. 1848, Wężyczyn.
    3. Magdalena Reda urodzony(a) 14 lip. 1850, Wężyczyn.
    4. 8. Paweł Reda urodzony(a) 25 sty. 1852, Wężyczyn.
    5. Marianna Reda urodzony(a) 1 paź. 1854, Wężyczyn.
    6. Jan Reda urodzony(a) 2 czer. 1857, Wężyczyn.
    7. Franciszka Reda urodzony(a) 5 lip. 1859, Wężyczyn.
    8. Petronella Reda urodzony(a) 6 mar. 1862, Wężyczyn.
    9. Franciszek Reda urodzony(a) 15 lip. 1863, Wężyczyn.
    10. Michał Reda urodzony(a) 26 wrz. 1869, Wężyczyn.

  3. 18.  Dominik Sabak urodzony(a) 5 sier. 1824, Iwowe (syn Paweł Sabak oraz Bertylda Dzięcioł); zgon 23 list. 1907, Iwowe.

    Dominik poślubił(a) Faustyna Anusz 18 list. 1850, Latowicz. Faustyna (córka Karol Janus oraz Rozalia Stosio) urodzony(a) 3 wrz. 1832, Chyżyny; zgon 3 kwie. 1866, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Faustyna Anusz urodzony(a) 3 wrz. 1832, Chyżyny (córka Karol Janus oraz Rozalia Stosio); zgon 3 kwie. 1866, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Sabak urodzony(a) 30 paź. 1851, Iwowe; zgon 25 paź. 1852, Iwowe.
    2. Marianna Sabak urodzony(a) 31 sty. 1854, Iwowe; zgon 11 lip. 1854, Iwowe.
    3. Karol Sabak urodzony(a) 27 paź. 1855, Iwowe; zgon 16 list. 1932, Chęcinach.
    4. Ludwika Sabak urodzony(a) 18 kwie. 1858, Iwowe; zgon 1 maj 1918, Laliny.
    5. Michał Sabak urodzony(a) 8 wrz. 1860, Iwowe; zgon 13 mar. 1867, Iwowe.
    6. Jan Sabak urodzony(a) 8 czer. 1863, Iwowe.
    7. 9. Katarzyna Sabak urodzony(a) 4 list. 1865, Iwowe.

  5. 20.  Józefat Domoń urodzony(a) 15 luty 1836, Wężyczyn (syn Dominik Domoń oraz Marcella Payda).

    Józefat poślubił(a) Franciszka Kłos 9 lip. 1860, Latowicz. Franciszka (córka Piotr Kłos oraz Małgorzata Chrust) urodzony(a) 17 wrz. 1833, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Franciszka Kłos urodzony(a) 17 wrz. 1833, Wężyczyn (córka Piotr Kłos oraz Małgorzata Chrust).
    Dzieci:
    1. Stanisław Domoń urodzony(a) 13 kwie. 1861, Wężyczyn.
    2. Walenty Domoń urodzony(a) 21 sty. 1863, Wężyczyn.
    3. 10. Grzegorz Domoń urodzony(a) 21 luty 1865, Wężyczyn.
    4. Piotr Domoń urodzony(a) 18 sty. 1867, Wężyczyn.
    5. Marianna Domoń urodzony(a) 29 sty. 1868, Wężyczyn.
    6. Małgorzata Domuń urodzony(a) 9 mar. 1870, Wężyczyn.
    7. Marianna Domuń urodzony(a) 11 sty. 1872, Wężyczyn.
    8. Szczepan Domuń urodzony(a) 5 gru. 1873, Wężyczyn.
    9. Józef Domuń urodzony(a) 5 mar. 1877, Wężyczyn.
    10. Wojciech Domuń urodzony(a) 21 kwie. 1879, Wężyczyn.

  7. 22.  Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 12 gru. 1842, Strachomin (syn Paweł Walenty Gajowniczek oraz Teresa Jadwiga Świątek).

    Tomasz poślubił(a) Weronika Chrust Weronika (córka Adrian Chrust ( Chrustowski ) oraz Marianna Gadaj) urodzony(a) 13 sty. 1846, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Weronika Chrust urodzony(a) 13 sty. 1846, Chyżyny (córka Adrian Chrust ( Chrustowski ) oraz Marianna Gadaj).
    Dzieci:
    1. 11. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 2 lip. 1866, Strachomin.
    2. Jan Gajowniczek urodzony(a) 1870, Strachomin.
    3. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 19 gru. 1871, Strachomin.
    4. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 26 lip. 1874, Strachomin.
    5. Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 19 kwie. 1877, Strachomin.
    6. Franciszek Alojzy Gajowniczek urodzony(a) 13 czer. 1880, Strachomin.
    7. Wiktor Gajowniczek urodzony(a) 20 luty 1883, Strachomin.
    8. Weronika Gajowniczek urodzony(a) 2 sier. 1886, Strachomin.