Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Kobieta

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) J. Gajowniczek [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. Żyjący
    7. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Wiktor Reda urodzony(a) 8 list. 1887, Strachomin (syn Paweł Reda oraz Katarzyna Sabak).

    Wiktor poślubił(a) Weronika Domuń 16 czer. 1920, Latowicz. Weronika (córka Grzegorz Domoń oraz Marianna Gajowniczek) urodzony(a) 12 luty 1896, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Weronika Domuń urodzony(a) 12 luty 1896, Wężyczyn (córka Grzegorz Domoń oraz Marianna Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. 1. Żyjący
    3. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Paweł Reda urodzony(a) 25 sty. 1852, Wężyczyn (syn Piotr Reda oraz Agnieszka Świątek).

    Paweł poślubił(a) Katarzyna Sabak 19 list. 1883, Latowicz. Katarzyna (córka Dominik Sabak oraz Faustyna Anusz) urodzony(a) 4 list. 1865, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Katarzyna Sabak urodzony(a) 4 list. 1865, Iwowe (córka Dominik Sabak oraz Faustyna Anusz).
    Dzieci:
    1. Wiktor Reda urodzony(a) 24 gru. 1885, Strachomin.
    2. 2. Wiktor Reda urodzony(a) 8 list. 1887, Strachomin.
    3. Weronika Reda urodzony(a) 3 sier. 1890, Strachomin.
    4. Piotr Reda urodzony(a) 15 paź. 1892, Strachomin.
    5. Walenty Reda urodzony(a) 14 sty. 1895, Strachomin.
    6. Ignacy Reda urodzony(a) 29 lip. 1896, Strachomin.
    7. Helena Reda urodzony(a) 18 gru. 1897, Strachomin.
    8. Antoni Reda urodzony(a) 16 lip. 1900, Strachomin.
    9. Walenty Reda urodzony(a) 4 luty 1903, Strachomin; zgon 18 gru. 1983, Strachomin.
    10. Franciszek Reda urodzony(a) 8 sty. 1907, Strachomin.

  3. 6.  Grzegorz Domoń urodzony(a) 21 luty 1865, Wężyczyn (syn Józefat Domoń oraz Franciszka Kłos).

    Grzegorz poślubił(a) Marianna Gajowniczek 8 luty 1891, Latowicz. Marianna (córka Tomasz Gajowniczek oraz Weronika Chrust) urodzony(a) 2 lip. 1866, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Gajowniczek urodzony(a) 2 lip. 1866, Strachomin (córka Tomasz Gajowniczek oraz Weronika Chrust).
    Dzieci:
    1. Jan Domoń urodzony(a) 13 gru. 1891, Wężyczyn.
    2. Julian Domoń urodzony(a) 11 wrz. 1893, Wężyczyn.
    3. 3. Weronika Domuń urodzony(a) 12 luty 1896, Wężyczyn.
    4. Bronisława Domuń urodzony(a) 11 wrz. 1897, Wężyczyn.
    5. Franciszka Domuń urodzony(a) 26 kwie. 1900, Wężyczyn.
    6. Franciszek Domoń urodzony(a) 1 kwie. 1905, Wężyczyn.
    7. Marianna Domoń urodzony(a) 10 list. 1908, Wężyczyn.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Piotr Reda urodzony(a) 26 czer. 1826, Wężyczyn (syn Michał Reda oraz Małgorzata Kłos).

    Piotr poślubił(a) Agnieszka Świątek 27 sty. 1845, Latowicz. Agnieszka (córka Tomasz Świątek oraz Katarzyna Wiechetek) urodzony(a) 24 mar. 1827, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Agnieszka Świątek urodzony(a) 24 mar. 1827, Strachomin (córka Tomasz Świątek oraz Katarzyna Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Marianna Reda urodzony(a) 5 paź. 1846, Wężyczyn.
    2. Ludwik Reda urodzony(a) 24 sier. 1848, Wężyczyn.
    3. Magdalena Reda urodzony(a) 14 lip. 1850, Wężyczyn.
    4. 4. Paweł Reda urodzony(a) 25 sty. 1852, Wężyczyn.
    5. Marianna Reda urodzony(a) 1 paź. 1854, Wężyczyn.
    6. Jan Reda urodzony(a) 2 czer. 1857, Wężyczyn.
    7. Franciszka Reda urodzony(a) 5 lip. 1859, Wężyczyn.
    8. Petronella Reda urodzony(a) 6 mar. 1862, Wężyczyn.
    9. Franciszek Reda urodzony(a) 15 lip. 1863, Wężyczyn.
    10. Michał Reda urodzony(a) 26 wrz. 1869, Wężyczyn.

  3. 10.  Dominik Sabak urodzony(a) 5 sier. 1824, Iwowe (syn Paweł Sabak oraz Bertylda Dzięcioł); zgon 23 list. 1907, Iwowe.

    Dominik poślubił(a) Faustyna Anusz 18 list. 1850, Latowicz. Faustyna (córka Karol Janus oraz Rozalia Stosio) urodzony(a) 3 wrz. 1832, Chyżyny; zgon 3 kwie. 1866, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Faustyna Anusz urodzony(a) 3 wrz. 1832, Chyżyny (córka Karol Janus oraz Rozalia Stosio); zgon 3 kwie. 1866, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Sabak urodzony(a) 30 paź. 1851, Iwowe; zgon 25 paź. 1852, Iwowe.
    2. Marianna Sabak urodzony(a) 31 sty. 1854, Iwowe; zgon 11 lip. 1854, Iwowe.
    3. Karol Sabak urodzony(a) 27 paź. 1855, Iwowe; zgon 16 list. 1932, Chęcinach.
    4. Ludwika Sabak urodzony(a) 18 kwie. 1858, Iwowe; zgon 1 maj 1918, Laliny.
    5. Michał Sabak urodzony(a) 8 wrz. 1860, Iwowe; zgon 13 mar. 1867, Iwowe.
    6. Jan Sabak urodzony(a) 8 czer. 1863, Iwowe.
    7. 5. Katarzyna Sabak urodzony(a) 4 list. 1865, Iwowe.

  5. 12.  Józefat Domoń urodzony(a) 15 luty 1836, Wężyczyn (syn Dominik Domoń oraz Marcella Payda).

    Józefat poślubił(a) Franciszka Kłos 9 lip. 1860, Latowicz. Franciszka (córka Piotr Kłos oraz Małgorzata Chrust) urodzony(a) 17 wrz. 1833, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Franciszka Kłos urodzony(a) 17 wrz. 1833, Wężyczyn (córka Piotr Kłos oraz Małgorzata Chrust).
    Dzieci:
    1. Stanisław Domoń urodzony(a) 13 kwie. 1861, Wężyczyn.
    2. Walenty Domoń urodzony(a) 21 sty. 1863, Wężyczyn.
    3. 6. Grzegorz Domoń urodzony(a) 21 luty 1865, Wężyczyn.
    4. Piotr Domoń urodzony(a) 18 sty. 1867, Wężyczyn.
    5. Marianna Domoń urodzony(a) 29 sty. 1868, Wężyczyn.
    6. Małgorzata Domuń urodzony(a) 9 mar. 1870, Wężyczyn.
    7. Marianna Domuń urodzony(a) 11 sty. 1872, Wężyczyn.
    8. Szczepan Domuń urodzony(a) 5 gru. 1873, Wężyczyn.
    9. Józef Domuń urodzony(a) 5 mar. 1877, Wężyczyn.
    10. Wojciech Domuń urodzony(a) 21 kwie. 1879, Wężyczyn.

  7. 14.  Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 12 gru. 1842, Strachomin (syn Paweł Walenty Gajowniczek oraz Teresa Jadwiga Świątek).

    Tomasz poślubił(a) Weronika Chrust Weronika (córka Adrian Chrust ( Chrustowski ) oraz Marianna Gadaj) urodzony(a) 13 sty. 1846, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Weronika Chrust urodzony(a) 13 sty. 1846, Chyżyny (córka Adrian Chrust ( Chrustowski ) oraz Marianna Gadaj).
    Dzieci:
    1. 7. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 2 lip. 1866, Strachomin.
    2. Jan Gajowniczek urodzony(a) 1870, Strachomin.
    3. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 19 gru. 1871, Strachomin.
    4. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 26 lip. 1874, Strachomin.
    5. Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 19 kwie. 1877, Strachomin.
    6. Franciszek Alojzy Gajowniczek urodzony(a) 13 czer. 1880, Strachomin.
    7. Wiktor Gajowniczek urodzony(a) 20 luty 1883, Strachomin.
    8. Weronika Gajowniczek urodzony(a) 2 sier. 1886, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Michał Reda urodzony(a) 25 wrz. 1796, Wężyczyn (syn Walenty Reda oraz Franciszka Plichta).

    Michał poślubił(a) Małgorzata Kłos 17 luty 1817, Latowicz. Małgorzata (córka Mikołaj Kłos oraz Katarzyna Duda) urodzony(a) 10 czer. 1800, Dąbrówka. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Małgorzata Kłos urodzony(a) 10 czer. 1800, Dąbrówka (córka Mikołaj Kłos oraz Katarzyna Duda).
    Dzieci:
    1. Marianna Reda urodzony(a) 25 mar. 1823, Wężyczyn.
    2. 8. Piotr Reda urodzony(a) 26 czer. 1826, Wężyczyn.
    3. Marianna Reda urodzony(a) 27 kwie. 1829, Wężyczyn.
    4. Franciszek Reda urodzony(a) 3 paź. 1832, Wężyczyn.

  3. 18.  Tomasz Świątek urodzony(a) 23 gru. 1797, Strachomin (syn Feliks Świątek oraz Franciszka Gajowniczek).

    Tomasz poślubił(a) Katarzyna Wiechetek 16 luty 1817, Latowicz. Katarzyna (córka Michał Wiechetek oraz Joanna Świeczka) urodzony(a) 25 wrz. 1799, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Katarzyna Wiechetek urodzony(a) 25 wrz. 1799, Redzyńskie (córka Michał Wiechetek oraz Joanna Świeczka).
    Dzieci:
    1. Jadwiga Franciszka Świątek urodzony(a) 8 paź. 1819, Strachomin.
    2. Elżbieta Świątek urodzony(a) 7 lip. 1822, Strachomin.
    3. Marianna Świątek urodzony(a) 29 mar. 1825, Strachomin.
    4. 9. Agnieszka Świątek urodzony(a) 24 mar. 1827, Strachomin.
    5. Magdalena Świątek urodzony(a) 20 maj 1829, Strachomin.
    6. Wojciech Świątek urodzony(a) 21 kwie. 1832, Strachomin.
    7. Michał Świątek urodzony(a) 23 wrz. 1834, Strachomin.
    8. Onufry Świątek urodzony(a) 12 czer. 1837, Starogród.

  5. 20.  Paweł Sabak urodzony(a) 17 sty. 1798, Laliny (syn Józef Sabak oraz Bogumiła Świątek); zgon 28 maj 1850, Iwowe.

    Paweł poślubił(a) Bertylda Dzięcioł 11 sty. 1824, Latowicz. Bertylda (córka Franciszek Dzięcioł oraz Konstancja Bogusz) urodzony(a) 16 mar. 1791, Iwowe; zgon 6 luty 1866, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Bertylda Dzięcioł urodzony(a) 16 mar. 1791, Iwowe (córka Franciszek Dzięcioł oraz Konstancja Bogusz); zgon 6 luty 1866, Iwowe.
    Dzieci:
    1. 10. Dominik Sabak urodzony(a) 5 sier. 1824, Iwowe; zgon 23 list. 1907, Iwowe.
    2. Marianna Sabak urodzony(a) 16 sier. 1827, Iwowe; zgon 18 czer. 1856, Laliny.
    3. Elżbieta Sabak urodzony(a) 8 czer. 1832, Iwowe.

  7. 22.  Karol Janus urodzony(a) 4 list. 1798, Chyżyny (syn Stanisław Janus oraz Anastazja Świątek).

    Karol — Rozalia Stosio. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Rozalia Stosio
    Dzieci:
    1. Paweł Maycher Anusz urodzony(a) 7 sty. 1820, Chyżyny.
    2. Fabian Anusz urodzony(a) 19 sty. 1822, Chyżyny.
    3. Kazimierz Anusz urodzony(a) 2 mar. 1825, Chyżyny.
    4. Jan Anusz urodzony(a) 6 list. 1826, Chyżyny.
    5. Magdalena Anusz urodzony(a) 5 maj 1830, Chyżyny.
    6. 11. Faustyna Anusz urodzony(a) 3 wrz. 1832, Chyżyny; zgon 3 kwie. 1866, Iwowe.
    7. Marianna Anusz urodzony(a) 1 sty. 1835, Chyżyny.
    8. Tomasz Anusz urodzony(a) 18 gru. 1837, Chyżyny.
    9. Małgorzata Anusz urodzony(a) 10 czer. 1840, Chyżyny.

  9. 26.  Piotr Kłos urodzony(a) 31 maj 1810, Wężyczyn (syn Maciej Kłos oraz Franciszka Czerwonka).

    Piotr poślubił(a) Małgorzata Chrust 7 luty 1830, Latowicz. Małgorzata (córka Damazy Chróst oraz Marianna Jesień) urodzony(a) 1811, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Małgorzata Chrust urodzony(a) 1811, Kamionka (córka Damazy Chróst oraz Marianna Jesień).
    Dzieci:
    1. Marianna Kłos urodzony(a) 31 gru. 1831, Wężyczyn.
    2. 13. Franciszka Kłos urodzony(a) 17 wrz. 1833, Wężyczyn.
    3. Mateusz Kłos urodzony(a) 2 wrz. 1835, Wężyczyn.
    4. Agata Kłos urodzony(a) 27 sty. 1838, Wężyczyn.
    5. Franciszek Kłos urodzony(a) 25 paź. 1840, Wężyczyn.
    6. Anna Kłos urodzony(a) 11 sty. 1844, Wężyczyn.
    7. Agnieszka Kłos urodzony(a) 31 sty. 1846, Wężyczyn.
    8. Jadwiga Kłos urodzony(a) 1 kwie. 1848, Wężyczyn.
    9. Walenty Kłos urodzony(a) 15 luty 1849, Wężyczyn.
    10. Maria Magdalena Kłos urodzony(a) 25 czer. 1850, Wężyczyn.
    11. Petronella Kłos urodzony(a) 23 maj 1853, Wężyczyn.
    12. Anna Kłos urodzony(a) 11 lip. 1856, Wężyczyn.

  11. 28.  Paweł Walenty Gajowniczek urodzony(a) 18 sty. 1818, Strachomin (syn Grzegorz Gajowniczek oraz Scholastyka Nidek).

    Paweł poślubił(a) Teresa Jadwiga Świątek 22 sty. 1837, Latowicz. Teresa (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda) urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Teresa Jadwiga Świątek urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda).
    Dzieci:
    1. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 13 luty 1840, Strachomin.
    2. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 24 paź. 1841, Strachomin.
    3. 14. Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 12 gru. 1842, Strachomin.
    4. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 10 kwie. 1846, Strachomin.
    5. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 28 list. 1848, Strachomin.

  13. 30.  Adrian Chrust ( Chrustowski ) urodzony(a) 3 wrz. 1822, Chyżyny (syn Krzysztof Chróst oraz Katarzyna Śluzek).

    Adrian poślubił(a) Marianna Gadaj 22 sty. 1843, Latowicz. Marianna urodzony(a) 1827, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Marianna Gadaj urodzony(a) 1827, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. 15. Weronika Chrust urodzony(a) 13 sty. 1846, Chyżyny.
    2. Anastazja Chrust urodzony(a) 20 gru. 1848, Chyżyny.
    3. Agnieszka Chrustowska urodzony(a) 16 sty. 1852, Chyżyny.
    4. Piotr Franciszek Chrustowski urodzony(a) 29 czer. 1854, Chyżyny.
    5. Jan Chrustowski urodzony(a) 18 paź. 1855, Chyżyny.
    6. Ignacy Błażej Chrustowski urodzony(a) 31 sty. 1858, Chyżyny.
    7. Jan Chrustowski urodzony(a) 1 czer. 1861, Chyżyny.
    8. Julianna Chrustowska urodzony(a) 24 czer. 1864, Chyżyny.
    9. Stanisław Chrustowski urodzony(a) 17 kwie. 1868, Chyżyny.
    10. Marianna Chrustowska urodzony(a) 27 lip. 1871, Chyżyny.