Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Katarzyna Kłos

Katarzyna Kłos

Kobieta 1866 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Katarzyna Kłos urodzony(a) 15 gru. 1866, Wężyczyn (córka Kazimierz Kłos oraz Jadwiga Reda).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Kazimierz Kłos urodzony(a) 2 mar. 1826, Wężyczyn (syn Jakub Kłos oraz Agnieszka Domoń).

    Kazimierz poślubił(a) Jadwiga Reda 10 sty. 1858, Latowicz. Jadwiga (córka Jakub Reda oraz Marianna Jadwiga Świątek) urodzony(a) 4 paź. 1837, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Jadwiga Reda urodzony(a) 4 paź. 1837, Wężyczyn (córka Jakub Reda oraz Marianna Jadwiga Świątek).
    Dzieci:
    1. Anastazja Kłos urodzony(a) 20 gru. 1858, Wężyczyn.
    2. Jan Kłos urodzony(a) 1 sier. 1860, Wężyczyn.
    3. Barbara Kłos urodzony(a) 27 list. 1861, Wężyczyn.
    4. Marianna Kłos urodzony(a) 5 mar. 1864, Wężyczyn.
    5. Szczepan Kłos urodzony(a) 15 gru. 1866, Wężyczyn.
    6. 1. Katarzyna Kłos urodzony(a) 15 gru. 1866, Wężyczyn.
    7. Szczepan Kłos urodzony(a) 6 gru. 1870, Wężyczyn.
    8. Agnieszka Kłos urodzony(a) 5 maj 1872, Wężyczyn.
    9. Katarzyna Kłos urodzony(a) 14 maj 1875, Wężyczyn.
    10. Jan Kłos urodzony(a) 16 maj 1878, Wężyczyn.
    11. Władysław Kłos urodzony(a) 25 czer. 1880, Wężyczyn.
    12. Wojciech Kłos urodzony(a) 11 kwie. 1868, Wężyczyn.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jakub Kłos urodzony(a) 25 lip. 1796, Wężyczyn (syn Maciej Kłos oraz Franciszka Czerwonka).

    Jakub poślubił(a) Agnieszka Domoń 1 luty 1818, Latowicz. Agnieszka (córka Laurenty Domoń oraz Salomea Reda) urodzony(a) 14 sty. 1798, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Agnieszka Domoń urodzony(a) 14 sty. 1798, Wężyczyn (córka Laurenty Domoń oraz Salomea Reda).
    Dzieci:
    1. Anastazja Honorata Kłos urodzony(a) 1 sty. 1820, Wężyczyn.
    2. Ewa Kłos urodzony(a) 17 gru. 1822, Wężyczyn.
    3. Apolonia Kłos urodzony(a) 24 gru. 1824, Wężyczyn.
    4. 2. Kazimierz Kłos urodzony(a) 2 mar. 1826, Wężyczyn.
    5. Konstancja Kłos urodzony(a) 17 wrz. 1828, Wężyczyn.
    6. Marianna Kłos urodzony(a) 28 sty. 1831, Wężyczyn.
    7. Stanisław Kłos urodzony(a) 27 kwie. 1834, Wężyczyn.
    8. Marianna Kłos urodzony(a) 17 mar. 1837, Wężyczyn.

  3. 6.  Jakub Reda urodzony(a) 24 lip. 1806, Wężyczyn (syn Szymon Reda oraz Marianna Plichta).

    Jakub poślubił(a) Marianna Jadwiga Świątek 7 luty 1830, Latowicz. Marianna (córka Walenty Świątek oraz Julianna Niedek) urodzony(a) 8 paź. 1813, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Jadwiga Świątek urodzony(a) 8 paź. 1813, Strachomin (córka Walenty Świątek oraz Julianna Niedek).
    Dzieci:
    1. Jan Reda urodzony(a) 10 lip. 1832, Wężyczyn.
    2. Jan Reda urodzony(a) 20 paź. 1833, Wężyczyn.
    3. Józefa Reda urodzony(a) 18 mar. 1836, Wężyczyn.
    4. 3. Jadwiga Reda urodzony(a) 4 paź. 1837, Wężyczyn.
    5. Szymon Reda urodzony(a) 25 paź. 1839, Wężyczyn.
    6. Franciszek Reda urodzony(a) 4 paź. 1841, Wężyczyn.
    7. Wojciech Reda urodzony(a) 3 kwie. 1844, Wężyczyn.
    8. Magdalena Reda urodzony(a) 15 maj 1846, Wężyczyn.
    9. Katarzyna Reda urodzony(a) 18 list. 1848, Wężyczyn.
    10. Teofila Reda urodzony(a) 9 gru. 1854, Wężyczyn.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Maciej Kłos (syn Antoni Kłos oraz Marianna Luba).

    Maciej poślubił(a) Franciszka Czerwonka 21 czer. 1795, Latowicz. Franciszka (córka Jan Czerwonka oraz Żyjący) urodzony(a) 7 mar. 1762, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Franciszka Czerwonka urodzony(a) 7 mar. 1762, Latowicz (córka Jan Czerwonka oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. 4. Jakub Kłos urodzony(a) 25 lip. 1796, Wężyczyn.
    2. Marianna Kłos urodzony(a) 6 sty. 1800, Wężyczyn.
    3. Tekla Kłos urodzony(a) 26 paź. 1804, Wężyczyn.
    4. Elżbieta Kłos urodzony(a) 5 wrz. 1806, Wężyczyn.
    5. Piotr Kłos urodzony(a) 31 maj 1810, Wężyczyn.

  3. 10.  Laurenty Domoń urodzony(a) 1753, Wężyczyn (syn N Domoń); zgon 28 list. 1813, Wężyczyn.

    Laurenty poślubił(a) Salomea Reda 22 list. 1795, Latowicz. Salomea (córka Hiacynt Reda oraz Zofia Szeląg) urodzony(a) 5 maj 1774, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Salomea Reda urodzony(a) 5 maj 1774, Wężyczyn (córka Hiacynt Reda oraz Zofia Szeląg).
    Dzieci:
    1. 5. Agnieszka Domoń urodzony(a) 14 sty. 1798, Wężyczyn.
    2. Wincenty Domoń urodzony(a) 6 kwie. 1803, Wężyczyn; zgon 15 luty 1805, Wężyczyn.
    3. Jan Domoń urodzony(a) 10 czer. 1805, Wężyczyn; zgon 29 czer. 1805, Wężyczyn.
    4. Łukasz Domoń urodzony(a) 21 paź. 1806, Wężyczyn; zgon 20 luty 1807, Wężyczyn.
    5. Katarzyna Domoń urodzony(a) 23 luty 1809, Wężyczyn.

  5. 12.  Szymon Reda urodzony(a) 31 paź. 1779, Strachomin (syn Paweł Reda oraz Zofia Chrzanowska).

    Szymon poślubił(a) Marianna Plichta 03.061804, Latowicz. Marianna urodzony(a) 1774. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Marianna Plichta urodzony(a) 1774.
    Dzieci:
    1. 6. Jakub Reda urodzony(a) 24 lip. 1806, Wężyczyn.
    2. Józefa Reda urodzony(a) 29 mar. 1808, Wężyczyn.
    3. Anastazja Reda urodzony(a) 3 kwie. 1810, Wężyczyn.
    4. Eleonora Scholastyka Reda urodzony(a) 17 luty 1813, Wężyczyn; zgon 23 luty 1858, Strachomin.
    5. Teresa Pelagia Reda urodzony(a) 8 paź. 1815, Wężyczyn.

  7. 14.  Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek).

    Walenty poślubił(a) Julianna Niedek 26 list. 1805, Latowicz. Julianna (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka) urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).
    Dzieci:
    1. Marianna Świątek urodzony(a) 20 sier. 1808, Strachomin.
    2. Hedwiga Świątek urodzony(a) 17 paź. 1809, Strachomin.
    3. Sylwester Świątek urodzony(a) 31 gru. 1810, Strachomin.
    4. 7. Marianna Jadwiga Świątek urodzony(a) 8 paź. 1813, Strachomin.
    5. Magdalena Martyna Świątek urodzony(a) 22 maj 1816, Strachomin.
    6. Karolina Salomea Świątek urodzony(a) 1 list. 1818, Strachomin.
    7. Agnieszka Świątek urodzony(a) 20 sty. 1823, Strachomin.
    8. Antoni Świątek urodzony(a) 4 czer. 1825, Strachomin.
    9. Anastazja Świątek urodzony(a) 29 wrz. 1827, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Antoni Kłos urodzony(a) 1723 (syn N Kłos); zgon 7 list. 1803, Dąbrówka.

    Antoni — Marianna Luba. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Luba
    Dzieci:
    1. Anastazja Kłos urodzony(a) 15 gru. 1757, Dąbrówka.
    2. Piotr Kłos urodzony(a) 25 luty 1766, Dąbrówka; zgon 21 paź. 1766, Dąbrówka.
    3. Klara Kłos urodzony(a) 06.08 1767, Dąbrówka.
    4. Franciszek Kłos urodzony(a) 08.03 1770, Dąbrówka; zgon 07.08,1770, Dąbrówka.
    5. Mikołaj Kłos urodzony(a) 10.12. 1772, Dąbrówka.
    6. Faustyn Kłos urodzony(a) 16 luty 1775, Dąbrówka.
    7. 8. Maciej Kłos

  3. 18.  Jan Czerwonka urodzony(a) 1732 (syn N Czerwonka); zgon 25 czer. 1782, Latowicz.

    Jan — Żyjący. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Żyjący
    Dzieci:
    1. Adalbertus Czerwonka urodzony(a) 4 kwie. 1756, Wężyczyn.
    2. 9. Franciszka Czerwonka urodzony(a) 7 mar. 1762, Latowicz.
    3. Agata Czerwonka urodzony(a) 3 luty 1765, Latowicz; zgon 13 sier. 1767, Latowicz.
    4. Monika Czerwonka urodzony(a) 21 kwie. 1767, Latowicz.
    5. Kacper Czerwonka urodzony(a) 11 sty. 1771, Latowicz.
    6. Kazimierz Czerwonka urodzony(a) 6 mar. 1774, Latowicz; zgon 2 wrz. 1775, Latowicz.

  5. 20.  N Domoń
    Dzieci:
    1. Paweł Domoń urodzony(a) 1724; zgon 4 mar. 1794, Wężyczyn.
    2. 10. Laurenty Domoń urodzony(a) 1753, Wężyczyn; zgon 28 list. 1813, Wężyczyn.
    3. Stanisław Domoń
    4. Tomasz Domoń urodzony(a) 1772, Wężyczyn; zgon 21 lip. 1822, Wężyczyn.

  6. 22.  Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin (syn N Reda); zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.

    Hiacynt poślubił(a) Zofia Szeląg 30 sty. 1757, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  7. 23.  Zofia Szeląg
    Dzieci:
    1. marianna Reda urodzony(a) 29 list. 1757, Wężyczyn.
    2. Jadwiga Reda urodzony(a) 15 paź. 1759, Wężyczyn.
    3. Teresa Reda urodzony(a) 24 paź. 1761, Wężyczyn.
    4. Julianna Reda urodzony(a) 27 maj 1764, Wężyczyn.
    5. Walenty Reda urodzony(a) 14 luty 1768, Wężyczyn.
    6. 11. Salomea Reda urodzony(a) 5 maj 1774, Wężyczyn.
    7. Felicjan Reda urodzony(a) 8 czer. 1777, Wężyczyn.
    8. Baltazar Reda urodzony(a) 8 sty. 1785, Wężyczyn; zgon 19 sty. 1785, Wężyczyn.

  8. 24.  Paweł Reda urodzony(a) 1735 (syn N Reda); zgon 9 gru. 1795, Strachomin.

    Paweł poślubił(a) Zofia Chrzanowska 15 list. 1761, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  9. 25.  Zofia Chrzanowska
    Dzieci:
    1. Stanisław Reda urodzony(a) 5 maj 1762, Strachomin.
    2. Michał Reda urodzony(a) 29 wrz. 1767, Strachomin.
    3. Sylwester Reda urodzony(a) 18 gru. 1770, Strachomin.
    4. Wiktoria Reda urodzony(a) 7 sty. 1774, Strachomin.
    5. Jadwiga Reda urodzony(a) 13 paź. 1776, Strachomin; zgon 26 list. 1778, Strachomin.
    6. 12. Szymon Reda urodzony(a) 31 paź. 1779, Strachomin.
    7. Małgorzata Reda urodzony(a) 6 czer. 1782, Strachomin.

  10. 28.  Andrzej Świątek urodzony(a) 30 list. 1756, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Marianna).

    Andrzej poślubił(a) Anastazja Gajowniczek 3 luty 1782, Latowicz. Anastazja (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda) urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  11. 29.  Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).
    Dzieci:
    1. Cecylia Świątek urodzony(a) 22 list. 1782, Strachomin; zgon 20 mar. 1785, Strachomin.
    2. Teresa Świątek urodzony(a) 17 paź. 1784, Strachomin.
    3. 14. Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin.
    4. Janina Świątek urodzony(a) 29 paź. 1788, Strachomin; zgon 20 gru. 1799, Strachomin.
    5. Dydak Świątek urodzony(a) 13 list. 1790, Strachomin; zgon 7 maj 1792, Strachomin.
    6. Franciszka Świątek urodzony(a) 11.031793, Strachomin; zgon 20 sty. 1796, Strachomin.
    7. Marianna Świątek urodzony(a) 16 lip. 1797, Strachomin.
    8. Jan Świątek urodzony(a) 4 luty 1800, Strachomin.
    9. Antonina Świątek urodzony(a) 1803, Strachomin.
    10. Szczęsny Świątek urodzony(a) 9 sty. 1806, Strachomin.

  12. 30.  Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744 (syn N Niedek); zgon 18 luty 1820, Strachomin.

    Kazimierz poślubił(a) Franciszka Kozianka Franciszka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  13. 31.  Franciszka Kozianka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Andrzej Miedek urodzony(a) 4 luty 1770, Strachomin.
    2. Karol Niedek urodzony(a) 10 list. 1772, Strachomin; zgon 17 list. 1772, Strachomin.
    3. Franciszek Miedek urodzony(a) 10 kwie. 1774, Strachomin; zgon 14 maj 1775, Strachomin.
    4. Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin.
    5. Justyna Nidek urodzony(a) 27 czer. 1779, Strachomin.
    6. Grzegorz Nidek urodzony(a) 13 mar. 1782, Strachomin.
    7. Komelia Nidek urodzony(a) 18 wrz. 1785, Strachomin.
    8. 15. Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin.
    9. Helena Nidek urodzony(a) 2 sier. 1790, Strachomin.
    10. Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin.