Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Wojciech Rybak

Wojciech Rybak

Mężczyzna 1842 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Wojciech Rybak urodzony(a) 3 kwie. 1842, Transbór (syn Piotr Paweł Rybak oraz Dorota Apolonia Całka).

    Wojciech poślubił(a) Marianna Reda 28 czer. 1868, Latowicz. Marianna (córka Telesfor Reda oraz Franciszka Zwierz) urodzony(a) 23 sty. 1851, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Helena Rybak urodzony(a) 13 sty. 1870, Transbór.
    2. Wiktoria Rybak urodzony(a) 12 luty 1876, Transbór.
    3. Michał Rybak urodzony(a) 27 wrz. 1878, Transbór.
    4. Marianna Rybak urodzony(a) 22 mar. 1874, Transbór.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Piotr Paweł Rybak urodzony(a) 29 czer. 1817, Transbór (syn Dydak Rybak oraz Scholastyka Wronowska).

    Piotr poślubił(a) Dorota Apolonia Całka 2 luty 1836, Latowicz. Dorota (córka Czesław Całka oraz Gertruda Rechnio) urodzony(a) 3 luty 1818, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Dorota Apolonia Całka urodzony(a) 3 luty 1818, Redzyńskie (córka Czesław Całka oraz Gertruda Rechnio).
    Dzieci:
    1. Petronella Rybak urodzony(a) 31 maj 1838, Transbór.
    2. Anastazja Rybak urodzony(a) 21 gru. 1839, Transbór.
    3. 1. Wojciech Rybak urodzony(a) 3 kwie. 1842, Transbór.
    4. Marianna Rybak urodzony(a) 20 mar. 1844, Transbór.
    5. Anastazja Rybak urodzony(a) 25 luty 1847, Transbór.
    6. Magdalena Rybak urodzony(a) 16 maj 1852, Transbór.
    7. Joanna Rybak urodzony(a) 19 sier. 1855, Transbór.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Dydak Rybak urodzony(a) 13 list. 1787, Transbór (syn Stanisław Rybak oraz Katarzyna Zwierz).

    Dydak poślubił(a) Scholastyka Wronowska 29 sty. 1815, Latowicz. Scholastyka (córka Marcin Wronowski oraz Katarzyna Pazura) urodzony(a) 17 luty 1793, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Scholastyka Wronowska urodzony(a) 17 luty 1793, Iwowe (córka Marcin Wronowski oraz Katarzyna Pazura).
    Dzieci:
    1. 2. Piotr Paweł Rybak urodzony(a) 29 czer. 1817, Transbór.
    2. Julian Rybak urodzony(a) 8 sty. 1825, Transbór.
    3. Franciszek Rybak urodzony(a) 22 maj 1827, Transbór.
    4. Konstanty Rybak urodzony(a) 8 kwie. 1830, Transbór.

  3. 6.  Czesław Całka urodzony(a) 21 lip. 1795, Redzyńskie (syn Benedykt Całka oraz Elżbieta Pęśko).

    Czesław poślubił(a) Gertruda Rechnio 9 luty 1817, Latowicz. Gertruda (córka Grzegorz Rechnio oraz Brygida Płatek) urodzony(a) 28 paź. 1793, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Gertruda Rechnio urodzony(a) 28 paź. 1793, Oleksianka (córka Grzegorz Rechnio oraz Brygida Płatek).
    Dzieci:
    1. 3. Dorota Apolonia Całka urodzony(a) 3 luty 1818, Redzyńskie.
    2. Anastazja Marianna Całka urodzony(a) 1 sty. 1821, Redzyńskie.
    3. Apolonia Całka urodzony(a) 15 luty 1823, Redzyńskie.
    4. Barbara Całka urodzony(a) 5 gru. 1825, Redzyńskie.
    5. Jan Całka urodzony(a) 8 czer. 1828, Redzyńskie.
    6. Monika Całka urodzony(a) 30 mar. 1831, Redzyńskie.
    7. Kacper Całka urodzony(a) 27 gru. 1833, Redzyńskie.
    8. Tomasz Całka urodzony(a) 17 gru. 1840, Redzyńskie.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Stanisław Rybak urodzony(a) 24 list. 1765, Transbór (syn Baltazar Rybak oraz Marianna).

    Stanisław poślubił(a) Katarzyna Zwierz 14 sty. 1787, Latowicz. Katarzyna (córka Grzegorz Zwierz oraz Agnieszka) urodzony(a) 26 list. 1765, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Katarzyna Zwierz urodzony(a) 26 list. 1765, Transbór (córka Grzegorz Zwierz oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. 4. Dydak Rybak urodzony(a) 13 list. 1787, Transbór.
    2. Joanna Rybak urodzony(a) 28 gru. 1790, Transbór.
    3. Józef Rybak urodzony(a) 19 mar. 1793, Transbór.
    4. Kacper Rybak urodzony(a) 5 sty. 1796, Transbór.
    5. Marianna Rybak urodzony(a) 2 lip. 1798, Transbór.
    6. Kunegunda Rybak urodzony(a) 2 sier. 1801, Transbór.
    7. Izydor Rybak urodzony(a) 26 mar. 1804, Transbór.
    8. Helwa Rybak urodzony(a) 1 sty. 1807, Transbór.
    9. Anastazja Rybak urodzony(a) 1 sty. 1807, Transbór.
    10. Małgorzata Rybak urodzony(a) 4 lip. 1808, Transbór.
    11. Franciszka Rybak urodzony(a) 4 lip. 1808, Transbór.

  3. 10.  Marcin Wronowski urodzony(a) 1747, Iwowe (syn Piotr Wronoski oraz Katarzyna); zgon 2 wrz. 1797, Iwowe.

    Marcin poślubił(a) Katarzyna Pazura 1 luty 1789, Latowicz. Katarzyna (córka Paweł Pazura oraz Regina Wiechetek) urodzony(a) 23 mar. 1765, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Katarzyna Pazura urodzony(a) 23 mar. 1765, Laliny (córka Paweł Pazura oraz Regina Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Aleksander Wronowski urodzony(a) 25 mar. 1790, Iwowe; zgon 1 kwie. 1790, Iwowe.
    2. 5. Scholastyka Wronowska urodzony(a) 17 luty 1793, Iwowe.
    3. Adalbert Wronowski urodzony(a) 23 kwie. 1796, Iwowe; zgon 17 gru. 1813, Iwowe.

  5. 12.  Benedykt Całka urodzony(a) 21 mar. 1762, Redzyńskie (syn Kazimierz Całka oraz Jadwiga).

    Benedykt poślubił(a) Elżbieta Pęśko 11 luty 1787, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Elżbieta Pęśko
    Dzieci:
    1. Wiktoria Całka urodzony(a) 22 gru. 1787, Redzyńskie; zgon 13 sty. 1791.
    2. Gertruda Całka urodzony(a) 14 mar. 1790, Redzyńskie.
    3. Mateusz Całka urodzony(a) 25 luty 1792, Redzyńskie; zgon 21 czer. 1792, Redzyńskie.
    4. Katarzyna Całka urodzony(a) 17 list. 1793, Redzyńskie; zgon 24 luty 1795, Redzyńskie.
    5. 6. Czesław Całka urodzony(a) 21 lip. 1795, Redzyńskie.
    6. Scholastyka Całka urodzony(a) 13 luty 1797, Redzyńskie; zgon 14 list. 1798, Redzyńskie.
    7. Julianna Całka urodzony(a) 19 czer. 1798, Redzyńskie.
    8. Klara Całka urodzony(a) 11 sier. 1803, Redzyńskie.

  7. 14.  Grzegorz Rechnio urodzony(a) 9 mar. 1760, Oleksianka (syn Marcin Rechnio oraz Anastazja).

    Grzegorz poślubił(a) Brygida Płatek 8 luty 1789, Latowicz. Brygida (córka Paweł Płatek oraz Petronella Jesionówna) urodzony(a) 1 paź. 1771, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Brygida Płatek urodzony(a) 1 paź. 1771, Oleksianka (córka Paweł Płatek oraz Petronella Jesionówna).
    Dzieci:
    1. Julianna Rechnio urodzony(a) 16 maj 1791, Oleksianka.
    2. 7. Gertruda Rechnio urodzony(a) 28 paź. 1793, Oleksianka.
    3. Magdalena Rechnio urodzony(a) 24 mar. 1796, Oleksianka.
    4. Mateusz Rechnio urodzony(a) 1798, Oleksianka.
    5. Hiacynt Rechnio urodzony(a) 16 sier. 1801, Oleksianka.
    6. Adam Janusz Rechnio urodzony(a) 26 gru. 1803, Oleksianka.
    7. Anastazja Rechnio urodzony(a) 28 gru. 1807, Oleksianka.
    8. Jan Rechnio urodzony(a) 4 czer. 1809, Oleksianka.
    9. Barbara Bibianna Rechnio urodzony(a) 26 list. 1811, Oleksianka.
    10. Paweł Hilary Rechnio urodzony(a) 8 sty. 1813, Oleksianka.
    11. Marcella Teresa Rechnio urodzony(a) 20 kwie. 1817, Oleksianka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Baltazar Rybak (syn N Rybak); zgon 30 paź. 1795, Transbór.

    Baltazar — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna
    Dzieci:
    1. Jan Rybak urodzony(a) , Transbór.
    2. Magdalena Rybak urodzony(a) 6 maj 1759, Transbór.
    3. Krystyna Rybak urodzony(a) 25 lip. 1761, Transbór.
    4. Katarzyna Rybak
    5. 8. Stanisław Rybak urodzony(a) 24 list. 1765, Transbór.
    6. Fryderyk Rybak urodzony(a) 10 mar. 1768, Transbór; zgon 28 czer. 1769, Transbór.
    7. Jan Gwalbert Rybak urodzony(a) 3 lip. 1770, Transbór; zgon 5 luty 1773, Transbór.
    8. Gertruda Rybak urodzony(a) 18 list. 1773, Transbór.

  3. 18.  Grzegorz Zwierz urodzony(a) 1720 (syn N Zwierz); zgon 15 paź. 1800, Transbór.

    Grzegorz — Agnieszka. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Agnieszka
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Kazimierz Zwierz urodzony(a) 27 luty 1759, Transbór.
    3. Żyjący
    4. Ignacy Zwierz urodzony(a) 31 sty. 1762, Transbór; zgon 15 gru. 1766, Transbór.
    5. Walenty Zwierz urodzony(a) 13 luty 1764, Transbór.
    6. 9. Katarzyna Zwierz urodzony(a) 26 list. 1765, Transbór.
    7. Żyjący

  5. 20.  Piotr Wronoski urodzony(a) 1725, Iwowe (syn N Wronowski); zgon 18 sier. 1775, Iwowe.

    Piotr — Katarzyna. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Katarzyna
    Dzieci:
    1. Filip Wronoski urodzony(a) 1743, Iwowe; zgon 27 mar. 1778, Iwowe.
    2. 10. Marcin Wronowski urodzony(a) 1747, Iwowe; zgon 2 wrz. 1797, Iwowe.
    3. Paweł Wronowski urodzony(a) 1 sty. 1759, Iwowe.
    4. Agnieszka Wronowska urodzony(a) 19 sty. 1762, Iwowe.
    5. Marianna Wronowska urodzony(a) 10 gru. 1764, Iwowe.
    6. Walenty Wronowski urodzony(a) 14 luty 1768, Iwowe.
    7. Bartłomiej Wronowski urodzony(a) 25 sier. 1771, Iwowe.

  7. 22.  Paweł Pazura urodzony(a) 1743, Laliny (syn Paweł Pazura oraz N N).

    Paweł poślubił(a) Regina Wiechetek 19 luty 1764, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Regina Wiechetek
    Dzieci:
    1. 11. Katarzyna Pazura urodzony(a) 23 mar. 1765, Laliny.
    2. Wincenty Pazura urodzony(a) 9 kwie. 1767, Laliny; zgon 26 kwie. 1770, Laliny.
    3. Gabriel Pazura urodzony(a) 31 mar. 1770, Laliny.

  9. 24.  Kazimierz Całka urodzony(a) 1723, Redzyńskie (syn N Całka); zgon 12 maj 1778, Redzyńskie.

    Kazimierz — Jadwiga. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Jadwiga
    Dzieci:
    1. Marcin Całka urodzony(a) 11 list. 1758, Redzyńskie.
    2. 12. Benedykt Całka urodzony(a) 21 mar. 1762, Redzyńskie.

  11. 28.  Marcin Rechnio (syn N Rechnio).

    Marcin — Anastazja. Anastazja urodzony(a) 1719; zgon 23 mar. 1799, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Anastazja urodzony(a) 1719; zgon 23 mar. 1799, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. Dionizy Rechnio urodzony(a) 1745, Oleksianka.
    2. Szymon Rechnio urodzony(a) 1753, Oleksianka.
    3. Apolonia Rechnio urodzony(a) 1756, Oleksianka; zgon 12 mar. 1824, Redzyńskie.
    4. Mateusz Rechnio urodzony(a) 11 wrz. 1757, Oleksianka.
    5. 14. Grzegorz Rechnio urodzony(a) 9 mar. 1760, Oleksianka.
    6. Józef Rechnio urodzony(a) 19 mar. 1763, Oleksianka; zgon 1787, Oleksianka.

  13. 30.  Paweł Płatek urodzony(a) 1731, Oleksianka (syn N Płatek); zgon 11 kwie. 1810, Oleksianka.

    Paweł poślubił(a) Petronella Jesionówna 23 sty. 1763, Latowicz. Petronella urodzony(a) 1741; zgon 6 sier. 1786, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Petronella Jesionówna urodzony(a) 1741; zgon 6 sier. 1786, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. Anastazja Płatek urodzony(a) 21 gru. 1763, Oleksianka.
    2. Antoni Płatek urodzony(a) 22 sty. 1765, Oleksianka; zgon 29 czer. 1766, Oleksianka.
    3. Baltazar Płatek urodzony(a) 29 sty. 1766, Oleksianka.
    4. Ludwik Płatek urodzony(a) 4 wrz. 1768, Oleksianka.
    5. 15. Brygida Płatek urodzony(a) 1 paź. 1771, Oleksianka.