Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Katarzyna Mućko

Katarzyna Mućko

Kobieta 1896 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Katarzyna Mućko urodzony(a) 13 list. 1896, Waliska (córka Franciszek Mućko oraz Marianna Jaworska).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Franciszek Mućko urodzony(a) 25 mar. 1867, Waliska (syn Paweł Mućko oraz Marianna Pajda).

    Franciszek poślubił(a) Marianna Jaworska 18 luty 1889, Latowicz. Marianna (córka Mateusz Jaworski oraz Franciszka Dyła) urodzony(a) 2 lip. 1865, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Jaworska urodzony(a) 2 lip. 1865, Kamionka (córka Mateusz Jaworski oraz Franciszka Dyła).
    Dzieci:
    1. Józef Mućko urodzony(a) 29 mar. 1894, Waliska.
    2. 1. Katarzyna Mućko urodzony(a) 13 list. 1896, Waliska.
    3. Anna Mućko urodzony(a) 3 luty 1899, Waliska.
    4. Zofia Mućko urodzony(a) 19 czer. 1902, Waliska.
    5. Marianna Mućko urodzony(a) 12 list. 1904, Waliska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Paweł Mućko urodzony(a) 18 sty. 1823, Waliska (syn Stanisław Mućko oraz Kornelia Sęktas).

    Paweł poślubił(a) Marianna Pajda 21 list. 1842, Latowicz. Marianna (córka Antoni Pajda oraz Petronella Grężak) urodzony(a) 3 luty 1824, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Pajda urodzony(a) 3 luty 1824, Waliska (córka Antoni Pajda oraz Petronella Grężak).
    Dzieci:
    1. Jakub Mućko urodzony(a) 20 lip. 1845, Waliska.
    2. Anna Mućko urodzony(a) 24 lip. 1848, Waliska.
    3. Aleksander Mućko urodzony(a) 17 lip. 1851, Waliska.
    4. Jan Mućko urodzony(a) 16 luty 1854, Waliska.
    5. Tekla Mućko urodzony(a) 22 wrz. 1857, Waliska.
    6. Rozalia Mućko urodzony(a) 1859, Waliska.
    7. Stanisław Kostka Mućko urodzony(a) 13 paź. 1860, Waliska.
    8. Jakub Mućko urodzony(a) 13 lip. 1862, Waliska.
    9. Szczepan Mućko urodzony(a) 26 gru. 1864, Waliska.
    10. 2. Franciszek Mućko urodzony(a) 25 mar. 1867, Waliska.

  3. 6.  Mateusz Jaworski urodzony(a) 21 list. 1824, Wielgolas (syn Kacper Melchior Jaworski oraz Marianna Świątek).

    Mateusz poślubił(a) Franciszka Dyła 26 list. 1849, Latowicz. Franciszka (córka Jacek Dyła oraz Katarzyna Zwierz) urodzony(a) 24 sier. 1827, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Franciszka Dyła urodzony(a) 24 sier. 1827, Kamionka (córka Jacek Dyła oraz Katarzyna Zwierz).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Jaworska urodzony(a) 1 list. 1851, Kamionka.
    2. Ludwik Jaworski urodzony(a) 3 sier. 1857, Kamionka.
    3. Walenty Jaworski urodzony(a) 28 sty. 1860, Dąbrówka.
    4. Bronisław Jaworski urodzony(a) 18 list. 1862, Kamionka.
    5. 3. Marianna Jaworska urodzony(a) 2 lip. 1865, Kamionka.
    6. Jan Jaworski urodzony(a) 11.081869, Kamionka.
    7. Stanisław Jaworski urodzony(a) 14 gru. 1878, Kamionka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Stanisław Mućko urodzony(a) 17 list. 1795, Waliska (syn Kazimierz Mućko oraz Marianna Ciążko).

    Stanisław poślubił(a) Kornelia Sęktas 9 luty 1817, Latowicz. Kornelia (córka Stanisław Sęktas oraz Franciszka Majak) urodzony(a) 20 mar. 1795, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Kornelia Sęktas urodzony(a) 20 mar. 1795, Waliska (córka Stanisław Sęktas oraz Franciszka Majak).
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. 4. Paweł Mućko urodzony(a) 18 sty. 1823, Waliska.
    4. Wojciech Mućko urodzony(a) 21 kwie. 1825, Waliska.
    5. Żyjący
    6. Żyjący
    7. Żyjący

  3. 10.  Antoni Pajda urodzony(a) 17 sty. 1793, Waliska (syn Józef Payda oraz Agnieszka Bajszczak).

    Antoni poślubił(a) Petronella Grężak 23 sty. 1820, Latowicz. Petronella (córka Laurenty Gręziak oraz Marianna Lachocka) urodzony(a) 29 maj 1803, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Petronella Grężak urodzony(a) 29 maj 1803, Waliska (córka Laurenty Gręziak oraz Marianna Lachocka).
    Dzieci:
    1. Kunegunda Pajda urodzony(a) 24 luty 1822, Waliska.
    2. 5. Marianna Pajda urodzony(a) 3 luty 1824, Waliska.
    3. Michał Pajda urodzony(a) 30 wrz. 1826, Waliska.
    4. Katarzyna Pajda urodzony(a) 18 maj 1829, Waliska.
    5. Grzegorz Pajda urodzony(a) 9 mar. 1832, Waliska.
    6. Jan Pajda urodzony(a) 25 gru. 1836, Waliska.
    7. Feliks Pajda urodzony(a) 20 mar. 1840, Waliska.

  5. 12.  Kacper Melchior Jaworski urodzony(a) 11 sty. 1794, Wielgolas (syn Jędrzej Jaworski oraz Marianna Łukaszek).

    Kacper poślubił(a) Marianna Świątek 26 sty. 1817, Latowicz. Marianna (córka Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek) urodzony(a) 16 lip. 1797, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Marianna Świątek urodzony(a) 16 lip. 1797, Strachomin (córka Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Marcella Marianna Jaworska urodzony(a) 25 kwie. 1818, Wielgolas.
    2. Elżbieta Marianna Jaworska urodzony(a) 11 lip. 1820, Wielgolas.
    3. Maciej Jaworski urodzony(a) 18 luty 1823, Wielgolas.
    4. 6. Mateusz Jaworski urodzony(a) 21 list. 1824, Wielgolas.
    5. Tomasz Jaworski urodzony(a) 18 gru. 1826, Wielgolas.
    6. Scholastyka Jaworska urodzony(a) 22 luty 1829, Wielgolas.
    7. Franciszek Jaworski urodzony(a) 30 mar. 1832, Wielgolas.
    8. Kunegunda Jaworska urodzony(a) 29 lip. 1835, Wielgolas.
    9. Mikołaj Jaworski urodzony(a) 3 gru. 1837, Wielgolas.
    10. Szymon Jaworski urodzony(a) 14 lip. 1840, Wielgolas.

  7. 14.  Jacek Dyła urodzony(a) 22 sier. 1802, Kamionka (syn Benedykt Dyła oraz Elżbieta Szostak).

    Jacek poślubił(a) Katarzyna Zwierz 17 luty 1822, Latowicz. Katarzyna (córka Kazimierz Zwierz oraz Domicella Śluzek) urodzony(a) 8 lip. 1798, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Katarzyna Zwierz urodzony(a) 8 lip. 1798, Transbór (córka Kazimierz Zwierz oraz Domicella Śluzek).
    Dzieci:
    1. Gertruda Dyła urodzony(a) 15 mar. 1823, Kamionka.
    2. Mateusz Dyła urodzony(a) 18 wrz. 1824, Kamionka.
    3. 7. Franciszka Dyła urodzony(a) 24 sier. 1827, Kamionka.
    4. Antonina Dyła urodzony(a) 11 czer. 1830, Kamionka.
    5. Marcella Dyła urodzony(a) 24 kwie. 1832, Kamionka.
    6. Anna Dyła urodzony(a) 24 lip. 1841, Kamionka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Kazimierz Mućko urodzony(a) 1745, Waliska (syn Marcin Mućko oraz Marianna).

    Kazimierz poślubił(a) Marianna Ciążko 15 sty. 1786, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Ciążko
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. 8. Stanisław Mućko urodzony(a) 17 list. 1795, Waliska.
    5. Jan Mućko urodzony(a) 28 maj 1799, Waliska; zgon 3 lip. 1800, Waliska.

  3. 18.  Stanisław Sęktas urodzony(a) 1746; zgon 6 mar. 1805, Waliska.

    Stanisław poślubił(a) Franciszka Majak 4 luty 1775, Latowicz. Franciszka (córka Michał Majak oraz Małgorzata) urodzony(a) 1750, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Franciszka Majak urodzony(a) 1750, Waliska (córka Michał Majak oraz Małgorzata).
    Dzieci:
    1. Petronella Sęktas urodzony(a) 19 maj 1776, Waliska.
    2. Piotr Sęktas urodzony(a) 30 kwie. 1778, Waliska.
    3. Mikołaj Sęktas urodzony(a) 11 wrz. 1780, Waliska.
    4. Adalbertus (Wojciech) Sęktas urodzony(a) 13 kwie. 1783, Waliska.
    5. Julianna Sęktas urodzony(a) 19 czer. 1785, Waliska.
    6. Ferdynand (Fryderyk) Sęktas urodzony(a) 28 sty. 1788, Waliska.
    7. Józef Sęktas urodzony(a) 20 mar. 1790, Waliska.
    8. Remigiusz Sęktas urodzony(a) 1 paź. 1792, Waliska.
    9. 9. Kornelia Sęktas urodzony(a) 20 mar. 1795, Waliska.

  5. 20.  Józef Payda urodzony(a) 1730, Waliska (syn N Pajda); zgon 28 wrz. 1810, Waliska.

    Józef — Agnieszka Bajszczak. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Agnieszka Bajszczak
    Dzieci:
    1. Łukasz Pajda urodzony(a) 21 paź. 1779, Waliska.
    2. Franciszka Payda urodzony(a) 16 mar. 1781, Waliska.
    3. Mateusz Payda urodzony(a) 23 luty 1784, Waliska.
    4. Augustyn Payda urodzony(a) 7 maj 1785, Waliska.
    5. Grzegorz Payda urodzony(a) 11 mar. 1787, Waliska.
    6. 10. Antoni Pajda urodzony(a) 17 sty. 1793, Waliska.

  7. 22.  Laurenty Gręziak urodzony(a) 7 sier. 1763, Waliska (syn Gabriel Gręziak oraz Krystyna).

    Laurenty poślubił(a) Marianna Lachocka 31 sty. 1790, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Marianna Lachocka
    Dzieci:
    1. Katarzyna Gręziak urodzony(a) 6 lip. 1791, Waliska.
    2. Kazimierz Gręziak urodzony(a) 3 mar. 1796, Waliska.
    3. Marcella Gręziak urodzony(a) 1 czer. 1798, Waliska.
    4. Maciej Gręziak urodzony(a) 23 luty 1801, Waliska.
    5. 11. Petronella Grężak urodzony(a) 29 maj 1803, Waliska.
    6. Michał Gręziak urodzony(a) 31.09.1806, Waliska.

  9. 24.  Jędrzej Jaworski urodzony(a) 1767 (syn N Jaworski); zgon 25 mar. 1812, Wielgolas.

    Jędrzej poślubił(a) Marianna Łukaszek 10 sty. 1790, Latowicz. Marianna (córka Michał Łukaszek oraz Anna) urodzony(a) 12 sier. 1756, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Marianna Łukaszek urodzony(a) 12 sier. 1756, Wielgolas (córka Michał Łukaszek oraz Anna).
    Dzieci:
    1. Gertruda Jaworska urodzony(a) 13 mar. 1791, Wielgolas.
    2. 12. Kacper Melchior Jaworski urodzony(a) 11 sty. 1794, Wielgolas.
    3. Franciszka Jaworska urodzony(a) 19 sier. 1797, Wielgolas.
    4. Paweł Jaworski urodzony(a) 30 czer. 1800, Wielgolas.

  11. 26.  Andrzej Świątek urodzony(a) 30 list. 1756, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Marianna).

    Andrzej poślubił(a) Anastazja Gajowniczek 3 luty 1782, Latowicz. Anastazja (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda) urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).
    Dzieci:
    1. Cecylia Świątek urodzony(a) 22 list. 1782, Strachomin; zgon 20 mar. 1785, Strachomin.
    2. Teresa Świątek urodzony(a) 17 paź. 1784, Strachomin.
    3. Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin.
    4. Janina Świątek urodzony(a) 29 paź. 1788, Strachomin; zgon 20 gru. 1799, Strachomin.
    5. Dydak Świątek urodzony(a) 13 list. 1790, Strachomin; zgon 7 maj 1792, Strachomin.
    6. Franciszka Świątek urodzony(a) 11.031793, Strachomin; zgon 20 sty. 1796, Strachomin.
    7. 13. Marianna Świątek urodzony(a) 16 lip. 1797, Strachomin.
    8. Jan Świątek urodzony(a) 4 luty 1800, Strachomin.
    9. Antonina Świątek urodzony(a) 1803, Strachomin.
    10. Szczęsny Świątek urodzony(a) 9 sty. 1806, Strachomin.

  13. 28.  Benedykt Dyła urodzony(a) 30 mar. 1758, Kamionka (syn Jakub Dyła oraz Marianna).

    Benedykt poślubił(a) Elżbieta Szostak 26 luty 1786, Latowicz. Elżbieta (córka Adalbertus Szostak oraz Łucja) urodzony(a) 26 mar. 1760, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Elżbieta Szostak urodzony(a) 26 mar. 1760, Wężyczyn (córka Adalbertus Szostak oraz Łucja).
    Dzieci:
    1. izydor Dyła urodzony(a) 5 kwie. 1784, Kamionka; zgon 26 list. 1784, Kamionka.
    2. Godfryd Dyła urodzony(a) 13 sty. 1787, Kamionka.
    3. Mikołaj Dyła urodzony(a) 6 gru. 1789, Kamionka.
    4. Jan Dyła urodzony(a) 8 luty 1792, Kamionka.
    5. Izydor Dyła urodzony(a) 10 kwie. 1793, Kamionka; zgon 16 czer. 1802, Kamionka.
    6. Piotr Dyła urodzony(a) 2 sier. 1796, Kamionka; zgon 2 lip. 1816, Kamionka.
    7. Józef Dyła urodzony(a) 1 kwie. 1799, Kamionka; zgon 17 kwie. 1799, Kamionka.
    8. 14. Jacek Dyła urodzony(a) 22 sier. 1802, Kamionka.

  15. 30.  Kazimierz Zwierz urodzony(a) 27 luty 1759, Transbór (syn Grzegorz Zwierz oraz Agnieszka).

    Kazimierz poślubił(a) Domicella Śluzek 26 luty 1786, Latowicz. Domicella (córka Jakub Śluzek oraz Żyjący) urodzony(a) 12 lip. 1769, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Domicella Śluzek urodzony(a) 12 lip. 1769, Transbór (córka Jakub Śluzek oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. Sylwester Zwierz urodzony(a) 1 sty. 1787, Transbór; zgon 5 luty 1787, Transbór.
    2. Justyna Zwierz urodzony(a) 10 kwie. 1788, Transbór; zgon 24 kwie. 1788, Transbór.
    3. Augustyn Zwierz urodzony(a) 15 sier. 1790, Transbór.
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. 15. Katarzyna Zwierz urodzony(a) 8 lip. 1798, Transbór.
    7. Marianna Zwierz urodzony(a) 8 lip. 1798, Transbór; zgon 17 gru. 1799, Transbór.
    8. Małgorzata Zwierz urodzony(a) 13 lip. 1803, Transbór; zgon 26 mar. 1804, Transbór.