Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Mężczyzna

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Henryk Saganowski urodzony(a) 9 gru. 1908, Wężyczyn (syn Jan Saganowski oraz Helena Fiołek).

    Henryk poślubił(a) Helena Płatek 15 list. 1936, Latowicz. Helena (córka Wiktor Walenty Płatek oraz Aleksandra Śluzek) urodzony(a) 1920, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Helena Płatek urodzony(a) 1920, Oleksianka (córka Wiktor Walenty Płatek oraz Aleksandra Śluzek).
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. 1. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Saganowski urodzony(a) 20 lip. 1869, Budziska (syn Józef Saganowski oraz Józefa Sabak).

    Jan poślubił(a) Helena Fiołek 13 sty. 1908, Latowicz. Helena (córka Grzegorz Fiołek, córka Grzegorz Fijołek oraz Marianna Jaglak) urodzony(a) 4 paź. 1884, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Helena Fiołek urodzony(a) 4 paź. 1884, Wężyczyn (córka Grzegorz Fiołek, córka Grzegorz Fijołek oraz Marianna Jaglak).
    Dzieci:
    1. 2. Henryk Saganowski urodzony(a) 9 gru. 1908, Wężyczyn.
    2. Wacław Saganowski urodzony(a) 14 gru. 1913, Wężyczyn.
    3. Helena Saganowska urodzony(a) 23 lip. 1916, Wężyczyn.
    4. Stefan Saganowski urodzony(a) 28 list. 1917, Wężyczyn.
    5. Regina Saganowska urodzony(a) 14 maj 1920, Wężyczyn.
    6. Zygmunt Saganowski urodzony(a) 15 list. 1922, Wężyczyn.
    7. Feliks Saganowski urodzony(a) 27 maj 1926, Wężyczyn.

  3. 6.  Wiktor Walenty Płatek urodzony(a) 5 luty 1894, Oleksianka (syn Jan Płatek oraz Julianna Sabak).

    Wiktor poślubił(a) Aleksandra Śluzek 3 mar. 1919, Latowicz. Aleksandra (córka Wincenty Śluzek oraz Weronika Anusz) urodzony(a) 11 czer. 1891, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Aleksandra Śluzek urodzony(a) 11 czer. 1891, Chyżyny (córka Wincenty Śluzek oraz Weronika Anusz).
    Dzieci:
    1. 3. Helena Płatek urodzony(a) 1920, Oleksianka.
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Żyjący


Pokolenie: 4

  1. 8.  Józef Saganowski urodzony(a) 11 mar. 1846, Budziska (syn Jan Józef Saganowski oraz Marianna Ćmoch).

    Józef poślubił(a) Józefa Sabak 29 sty. 1865, Latowicz. Józefa (córka Tomasz Sabak oraz Magdalena Wiechetek) urodzony(a) 2 kwie. 1846, Redzyńskie; zgon 10 list. 1920, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Józefa Sabak urodzony(a) 2 kwie. 1846, Redzyńskie (córka Tomasz Sabak oraz Magdalena Wiechetek); zgon 10 list. 1920, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Walenty Saganowski urodzony(a) 20 sty. 1867, Budziska.
    2. 4. Jan Saganowski urodzony(a) 20 lip. 1869, Budziska.
    3. Piotr Saganowski urodzony(a) 7 list. 1871, Budziska.
    4. Katarzyna Saganowska urodzony(a) 4 kwie. 1874, Budziska.
    5. Marianna Saganowska urodzony(a) 14 kwie. 1876, Budziska.
    6. Weronika Saganowska urodzony(a) 17 gru. 1878, Budziska.
    7. Helena Saganowska urodzony(a) 30 wrz. 1880, Budziska; zgon 23 luty 1968, Laliny.
    8. Julianna Saganowska urodzony(a) 24 mar. 1883, Budziska.
    9. Wiktoria Saganowska urodzony(a) 29 maj 1885, Budziska.
    10. Antoni Saganowski urodzony(a) 8 czer. 1888, Budziska.
    11. Franciszek Saganowski urodzony(a) 4 wrz. 1891, Budziska.

  3. 10.  Grzegorz Fijołek urodzony(a) 11 mar. 1851, Wężyczyn (syn Franciszek Ludwik Fijołek oraz Agnieszka Świątek).

    Grzegorz — Marianna Jaglak. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Jaglak
    Dzieci:
    1. Józefa Fijołek urodzony(a) 11 paź. 1872, Wężyczyn.
    2. Katarzyna Fijołek urodzony(a) 1877, Wężyczyn.
    3. Franciszka Fijołek urodzony(a) 11 list. 1878, Wężyczyn.
    4. Ludwika Fijołek urodzony(a) 8 gru. 1879, Wężyczyn.
    5. 5. Helena Fiołek urodzony(a) 4 paź. 1884, Wężyczyn.
    6. Stanisław Fijołek urodzony(a) 27 luty 1883, Wężyczyn.
    7. Rozalia Fijołek urodzony(a) 28 czer. 1891, Wężyczyn.
    8. Helena Fijołek urodzony(a) 4 paź. 1884, Wężyczyn.
    9. Jan Fijołek urodzony(a) 12 lip. 1887, Wężyczyn.
    10. Władysław Fijołek urodzony(a) 10 sier. 1894, Wężyczyn.

  5. 12.  Jan Płatek urodzony(a) 1849, Oleksianka (syn Walenty Płatek oraz Franciszka (Dzięcioł) Gelo).

    Jan poślubił(a) Julianna Sabak 12 luty 1871, Latowicz. Julianna (córka Klemens Jędrzej Sabak oraz Łucja Marianna Pazura) urodzony(a) 13 luty 1851, Laliny; zgon 11 wrz. 1933, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Julianna Sabak urodzony(a) 13 luty 1851, Laliny (córka Klemens Jędrzej Sabak oraz Łucja Marianna Pazura); zgon 11 wrz. 1933, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. Aleksandra Płatek urodzony(a) 13 mar. 1874, Oleksianka.
    2. Katarzyna Płatek urodzony(a) 24 sty. 1877, Oleksianka.
    3. Piotr Płatek urodzony(a) 13 sty. 1880, Oleksianka.
    4. Stanisław Płatek urodzony(a) 24 mar. 1886, Oleksianka.
    5. Marianna Platek urodzony(a) 7 paź. 1888, Oleksianka; zgon 30 sty. 1975, Strachomin.
    6. Stefania Płatek urodzony(a) 28 sty. 1891, Oleksianka; zgon 30 sty. 1972, Oleksianka.
    7. 6. Wiktor Walenty Płatek urodzony(a) 5 luty 1894, Oleksianka.

  7. 14.  Wincenty Śluzek urodzony(a) 19 lip. 1848, Chyżyny (syn Paweł Śluzek oraz Marianna Grzenda).

    Wincenty poślubił(a) Weronika Anusz 12 luty 1871, Latowicz. Weronika (córka Fabian Anusz oraz Magdalena Zwierz) urodzony(a) 28 kwie. 1850, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Weronika Anusz urodzony(a) 28 kwie. 1850, Chyżyny (córka Fabian Anusz oraz Magdalena Zwierz).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Śluzek urodzony(a) 17 sty. 1877, Chyżyny.
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. 7. Aleksandra Śluzek urodzony(a) 11 czer. 1891, Chyżyny.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Jan Józef Saganowski urodzony(a) 18 czer. 1820, Dębe Małe (syn Adam Saganowski oraz Rozalia Filipiak-Wiśniewska).

    Jan poślubił(a) Marianna Ćmoch 8 luty 1841, Latowicz. Marianna (córka Kazimierz Ćmoch oraz Agnieszka Duszyńska) urodzony(a) 26 sier. 1824, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Ćmoch urodzony(a) 26 sier. 1824, Budziska (córka Kazimierz Ćmoch oraz Agnieszka Duszyńska).
    Dzieci:
    1. Urszula Saganowska urodzony(a) 20 paź. 1843, Budziska.
    2. 8. Józef Saganowski urodzony(a) 11 mar. 1846, Budziska.
    3. Roch Saganowski urodzony(a) 15 sier. 1848, Budziska.
    4. Antonina Saganowska urodzony(a) 14 sty. 1852, Budziska.
    5. Franciszka Saganowska urodzony(a) 16 wrz. 1853, Budziska.
    6. Weronika Saganowska urodzony(a) 10 sty. 1857, Budziska.
    7. Wojciech Saganowski urodzony(a) 11 kwie. 1860, Budziska.
    8. Stanisław Saganowski urodzony(a) 9 maj 1863, Budziska.
    9. Antoni Saganowski urodzony(a) 12 czer. 1864, Budziska.

  3. 18.  Tomasz Sabak urodzony(a) 30 gru. 1797, Redzyńskie (syn Feliks Sabak oraz Katarzyna Bogusz); zgon 14 kwie. 1852, Redzyńskie.

    Tomasz poślubił(a) Magdalena Wiechetek 7 luty 1819, Latowicz. Magdalena (córka Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek oraz Katarzyna Nocek) urodzony(a) 8 maj 1802, Redzyńskie; zgon 28 kwie. 1864, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Magdalena Wiechetek urodzony(a) 8 maj 1802, Redzyńskie (córka Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek oraz Katarzyna Nocek); zgon 28 kwie. 1864, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Klara Sabak urodzony(a) 18 sier. 1822, Laliny.
    2. Katarzyna Sabak urodzony(a) 8 paź. 1824, Redzyńskie.
    3. Piotr Sabak urodzony(a) 2 sier. 1826, Redzyńskie; zgon 23 wrz. 1837, Redzyńskie.
    4. Izydor Sabak urodzony(a) 12 maj 1828, Redzyńskie; zgon 27 mar. 1831, Redzyńskie.
    5. Michał Sabak urodzony(a) 24 wrz. 1830, Redzyńskie; zgon 26 sty. 1909, Redzyńskie.
    6. Józef Sabak urodzony(a) 3 kwie. 1833, Redzyńskie; zgon 3 lip. 1836, Redzyńskie.
    7. Antoni Sabak urodzony(a) 13 sty. 1835, Redzyńskie; zgon 22 paź. 1898, Redzyńskie.
    8. Józef Sabak urodzony(a) 4 mar. 1837, Redzyńskie; zgon 28 wrz. 1886, Latowicz.
    9. Jan Sabak urodzony(a) 16 mar. 1839, Redzyńskie; zgon 20 sty. 1843, Redzyńskie.
    10. Marianna Sabak urodzony(a) 27 czer. 1841, Redzyńskie; zgon 5 wrz. 1914, Budziska.
    11. Franciszka Sabak urodzony(a) 8 paź. 1843, Redzyńskie; zgon 14 wrz. 1855, Redzyńskie.
    12. 9. Józefa Sabak urodzony(a) 2 kwie. 1846, Redzyńskie; zgon 10 list. 1920, Redzyńskie.

  5. 20.  Franciszek Ludwik Fijołek urodzony(a) 2 kwie. 1819, Wężyczyn (syn Marek Fiałek oraz Jadwiga Raczyńska).

    Franciszek poślubił(a) Agnieszka Świątek 28 sty. 1839, Latowicz. Agnieszka (córka Walenty Świątek oraz Julianna Niedek) urodzony(a) 20 sty. 1823, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Agnieszka Świątek urodzony(a) 20 sty. 1823, Strachomin (córka Walenty Świątek oraz Julianna Niedek).
    Dzieci:
    1. Tomasz Fijołek urodzony(a) 14 wrz. 1841, Wężyczyn.
    2. Marianna Fijołek urodzony(a) 28 gru. 1843, Wężyczyn.
    3. Marianna Fijołek urodzony(a) 23 sier. 1846, Wężyczyn.
    4. Katarzyna Fijołek urodzony(a) 6 list. 1848, Wężyczyn.
    5. 10. Grzegorz Fijołek urodzony(a) 11 mar. 1851, Wężyczyn.
    6. Sylwester Fijołek urodzony(a) 25 sier. 1853, Wężyczyn.

  7. 24.  Walenty Płatek urodzony(a) 6 luty 1825, Oleksianka (syn Paweł Płatek oraz Katarzyna Szeląg).

    Walenty poślubił(a) Franciszka (Dzięcioł) Gelo 15 luty 1848, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Franciszka (Dzięcioł) Gelo (córka Rozalia Gielo).
    Dzieci:
    1. Marianna Płatek urodzony(a) 24 paź. 1854, Oleksianka.
    2. 12. Jan Płatek urodzony(a) 1849, Oleksianka.
    3. Anna Płatek urodzony(a) 30 lip. 1860, Oleksianka.
    4. Julianna Płatek urodzony(a) 1 sty. 1863, Oleksianka.

  9. 26.  Klemens Jędrzej Sabak urodzony(a) 22 list. 1814, Laliny (syn Aleksy (Aleksander) Sabak oraz Tekla Dzięcioł); zgon 2 gru. 1858, Laliny.

    Klemens poślubił(a) Łucja Marianna Pazura 17 lip. 1843, Latowicz. Łucja (córka Jan Pazura oraz Joanna Śluzek) urodzony(a) 17 gru. 1816, Laliny; zgon 29 sty. 1883, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Łucja Marianna Pazura urodzony(a) 17 gru. 1816, Laliny (córka Jan Pazura oraz Joanna Śluzek); zgon 29 sty. 1883, Laliny.
    Dzieci:
    1. Stanisław Sabak urodzony(a) 15 list. 1844, Laliny; zgon 14 czer. 1916, Laliny.
    2. Kacper Sabak urodzony(a) 8 sty. 1847, Laliny; zgon 1 mar. 1899, Iwowe.
    3. Magdalena Sabak urodzony(a) 20 lip. 1849, Laliny; zgon 2 maj 1850, Laliny.
    4. 13. Julianna Sabak urodzony(a) 13 luty 1851, Laliny; zgon 11 wrz. 1933, Oleksianka.
    5. Błażej Sabak urodzony(a) 3 luty 1854, Laliny; zgon 2 sty. 1903, Dębe Małe.
    6. Aleksander Sabak urodzony(a) 6 list. 1858, Laliny; zgon 25 maj 1859, Laliny.

  11. 30.  Fabian Anusz urodzony(a) 19 sty. 1822, Chyżyny (syn Karol Janus oraz Rozalia Stosio).

    Fabian poślubił(a) Magdalena Zwierz 7 list. 1842, Latowicz. Magdalena (córka Hieronim Zwierz oraz Małgorzata Jarzębska) urodzony(a) 3 lip. 1824, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  12. 31.  Magdalena Zwierz urodzony(a) 3 lip. 1824, Borówek (córka Hieronim Zwierz oraz Małgorzata Jarzębska).
    Dzieci:
    1. Marianna Anusz urodzony(a) 24 sier. 1844, Chyżyny.
    2. Wojciech Anusz urodzony(a) 12 kwie. 1847, Chyżyny.
    3. 15. Weronika Anusz urodzony(a) 28 kwie. 1850, Chyżyny.
    4. Jan Anusz urodzony(a) 27 paź. 1852, Chyżyny.
    5. Jan Anusz urodzony(a) 14 czer. 1854, Chyżyny.
    6. Agnieszka Anusz urodzony(a) 6 kwie. 1857, Chyżyny.
    7. Teofila Anusz urodzony(a) 25 luty 1860, Chyżyny.
    8. Stanisław Anusz urodzony(a) 21 kwie. 1862, Chyżyny.
    9. Teofila Anusz urodzony(a) 29 lip. 1864, Chyżyny.
    10. Julianna Anusz urodzony(a) 23 maj 1868, Chyżyny.