Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Mężczyzna

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Stefan Saganowski urodzony(a) 28 list. 1917, Wężyczyn (syn Jan Saganowski oraz Helena Fiołek).

    Stefan poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Żyjący
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. 1. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Saganowski urodzony(a) 20 lip. 1869, Budziska (syn Józef Saganowski oraz Józefa Sabak).

    Jan poślubił(a) Helena Fiołek 13 sty. 1908, Latowicz. Helena (córka Grzegorz Fiołek, córka Grzegorz Fijołek oraz Marianna Jaglak) urodzony(a) 4 paź. 1884, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Helena Fiołek urodzony(a) 4 paź. 1884, Wężyczyn (córka Grzegorz Fiołek, córka Grzegorz Fijołek oraz Marianna Jaglak).
    Dzieci:
    1. Henryk Saganowski urodzony(a) 9 gru. 1908, Wężyczyn.
    2. Wacław Saganowski urodzony(a) 14 gru. 1913, Wężyczyn.
    3. Helena Saganowska urodzony(a) 23 lip. 1916, Wężyczyn.
    4. 2. Stefan Saganowski urodzony(a) 28 list. 1917, Wężyczyn.
    5. Regina Saganowska urodzony(a) 14 maj 1920, Wężyczyn.
    6. Zygmunt Saganowski urodzony(a) 15 list. 1922, Wężyczyn.
    7. Feliks Saganowski urodzony(a) 27 maj 1926, Wężyczyn.

  3. 6.  Wojciech Zwierz urodzony(a) 14 kwie. 1873, Dąbrówka (syn Andrzej Zwierz oraz Apolonia Sabak).

    Wojciech poślubił(a) Wiktoria Zawadka 12 luty 1900, Latowicz. Wiktoria (córka Tomasz Zawadka oraz Ludwika Gelo) urodzony(a) 27 sier. 1883, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Wiktoria Zawadka urodzony(a) 27 sier. 1883, Transbór (córka Tomasz Zawadka oraz Ludwika Gelo).
    Dzieci:
    1. Bolesław Zwierz urodzony(a) 8 kwie. 1901, Dąbrówka.
    2. Ignacy Zwierz urodzony(a) 4 lip. 1905, Dąbrówka.
    3. Wiktor Marian Zwierz urodzony(a) 16 lip. 1921, Dąbrówka.
    4. Regina Feliksa Zwierz urodzony(a) 14 sty. 1923, Dąbrówka.
    5. 3. Żyjący


Pokolenie: 4

  1. 8.  Józef Saganowski urodzony(a) 11 mar. 1846, Budziska (syn Jan Józef Saganowski oraz Marianna Ćmoch).

    Józef poślubił(a) Józefa Sabak 29 sty. 1865, Latowicz. Józefa (córka Tomasz Sabak oraz Magdalena Wiechetek) urodzony(a) 2 kwie. 1846, Redzyńskie; zgon 10 list. 1920, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Józefa Sabak urodzony(a) 2 kwie. 1846, Redzyńskie (córka Tomasz Sabak oraz Magdalena Wiechetek); zgon 10 list. 1920, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Walenty Saganowski urodzony(a) 20 sty. 1867, Budziska.
    2. 4. Jan Saganowski urodzony(a) 20 lip. 1869, Budziska.
    3. Piotr Saganowski urodzony(a) 7 list. 1871, Budziska.
    4. Katarzyna Saganowska urodzony(a) 4 kwie. 1874, Budziska.
    5. Marianna Saganowska urodzony(a) 14 kwie. 1876, Budziska.
    6. Weronika Saganowska urodzony(a) 17 gru. 1878, Budziska.
    7. Helena Saganowska urodzony(a) 30 wrz. 1880, Budziska; zgon 23 luty 1968, Laliny.
    8. Julianna Saganowska urodzony(a) 24 mar. 1883, Budziska.
    9. Wiktoria Saganowska urodzony(a) 29 maj 1885, Budziska.
    10. Antoni Saganowski urodzony(a) 8 czer. 1888, Budziska.
    11. Franciszek Saganowski urodzony(a) 4 wrz. 1891, Budziska.

  3. 10.  Grzegorz Fijołek urodzony(a) 11 mar. 1851, Wężyczyn (syn Franciszek Ludwik Fijołek oraz Agnieszka Świątek).

    Grzegorz — Marianna Jaglak. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Jaglak
    Dzieci:
    1. Józefa Fijołek urodzony(a) 11 paź. 1872, Wężyczyn.
    2. Katarzyna Fijołek urodzony(a) 1877, Wężyczyn.
    3. Franciszka Fijołek urodzony(a) 11 list. 1878, Wężyczyn.
    4. Ludwika Fijołek urodzony(a) 8 gru. 1879, Wężyczyn.
    5. 5. Helena Fiołek urodzony(a) 4 paź. 1884, Wężyczyn.
    6. Stanisław Fijołek urodzony(a) 27 luty 1883, Wężyczyn.
    7. Rozalia Fijołek urodzony(a) 28 czer. 1891, Wężyczyn.
    8. Helena Fijołek urodzony(a) 4 paź. 1884, Wężyczyn.
    9. Jan Fijołek urodzony(a) 12 lip. 1887, Wężyczyn.
    10. Władysław Fijołek urodzony(a) 10 sier. 1894, Wężyczyn.

  5. 12.  Andrzej Zwierz urodzony(a) 20 list. 1844, Borówek (syn Franciszek Zwierz oraz Konstancja Marianna Jaguścińska).

    Andrzej poślubił(a) Apolonia Sabak 6 luty 1870, Latowicz. Apolonia (córka Adalbert Sabak oraz Barbara Domoń) urodzony(a) 8 luty 1835, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Apolonia Sabak urodzony(a) 8 luty 1835, Wężyczyn (córka Adalbert Sabak oraz Barbara Domoń).
    Dzieci:
    1. 6. Wojciech Zwierz urodzony(a) 14 kwie. 1873, Dąbrówka.
    2. Franciszka Zwierz urodzony(a) 12 wrz. 1875, Dąbrówka.
    3. Katarzyna Zwierz urodzony(a) 20 wrz. 1878, Dąbrówka.

  7. 14.  Tomasz Zawadka urodzony(a) 1847, Zawadka p. Parysów (syn Jan Zawadka oraz Małgorzata Żaczek).

    Tomasz poślubił(a) Ludwika Gelo 12 luty 1871, Latowicz. Ludwika (córka Ludwik Gielo oraz Katarzyna Marianna Sadowska) urodzony(a) 22 sier. 1838, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Ludwika Gelo urodzony(a) 22 sier. 1838, Borówek (córka Ludwik Gielo oraz Katarzyna Marianna Sadowska).
    Dzieci:
    1. Julianna Zawadka urodzony(a) 25 list. 1871, Transbór.
    2. Piotr Zawadka urodzony(a) 23 lip. 1874, Transbór.
    3. Marianna Zawadka urodzony(a) 22 lip. 1877, Transbór.
    4. 7. Wiktoria Zawadka urodzony(a) 27 sier. 1883, Transbór.
    5. Weronika Zawadka urodzony(a) 27 sier. 1883, Transbór.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Jan Józef Saganowski urodzony(a) 18 czer. 1820, Dębe Małe (syn Adam Saganowski oraz Rozalia Filipiak-Wiśniewska).

    Jan poślubił(a) Marianna Ćmoch 8 luty 1841, Latowicz. Marianna (córka Kazimierz Ćmoch oraz Agnieszka Duszyńska) urodzony(a) 26 sier. 1824, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Ćmoch urodzony(a) 26 sier. 1824, Budziska (córka Kazimierz Ćmoch oraz Agnieszka Duszyńska).
    Dzieci:
    1. Urszula Saganowska urodzony(a) 20 paź. 1843, Budziska.
    2. 8. Józef Saganowski urodzony(a) 11 mar. 1846, Budziska.
    3. Roch Saganowski urodzony(a) 15 sier. 1848, Budziska.
    4. Antonina Saganowska urodzony(a) 14 sty. 1852, Budziska.
    5. Franciszka Saganowska urodzony(a) 16 wrz. 1853, Budziska.
    6. Weronika Saganowska urodzony(a) 10 sty. 1857, Budziska.
    7. Wojciech Saganowski urodzony(a) 11 kwie. 1860, Budziska.
    8. Stanisław Saganowski urodzony(a) 9 maj 1863, Budziska.
    9. Antoni Saganowski urodzony(a) 12 czer. 1864, Budziska.

  3. 18.  Tomasz Sabak urodzony(a) 30 gru. 1797, Redzyńskie (syn Feliks Sabak oraz Katarzyna Bogusz); zgon 14 kwie. 1852, Redzyńskie.

    Tomasz poślubił(a) Magdalena Wiechetek 7 luty 1819, Latowicz. Magdalena (córka Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek oraz Katarzyna Nocek) urodzony(a) 8 maj 1802, Redzyńskie; zgon 28 kwie. 1864, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Magdalena Wiechetek urodzony(a) 8 maj 1802, Redzyńskie (córka Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek oraz Katarzyna Nocek); zgon 28 kwie. 1864, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Klara Sabak urodzony(a) 18 sier. 1822, Laliny.
    2. Katarzyna Sabak urodzony(a) 8 paź. 1824, Redzyńskie.
    3. Piotr Sabak urodzony(a) 2 sier. 1826, Redzyńskie; zgon 23 wrz. 1837, Redzyńskie.
    4. Izydor Sabak urodzony(a) 12 maj 1828, Redzyńskie; zgon 27 mar. 1831, Redzyńskie.
    5. Michał Sabak urodzony(a) 24 wrz. 1830, Redzyńskie; zgon 26 sty. 1909, Redzyńskie.
    6. Józef Sabak urodzony(a) 3 kwie. 1833, Redzyńskie; zgon 3 lip. 1836, Redzyńskie.
    7. Antoni Sabak urodzony(a) 13 sty. 1835, Redzyńskie; zgon 22 paź. 1898, Redzyńskie.
    8. Józef Sabak urodzony(a) 4 mar. 1837, Redzyńskie; zgon 28 wrz. 1886, Latowicz.
    9. Jan Sabak urodzony(a) 16 mar. 1839, Redzyńskie; zgon 20 sty. 1843, Redzyńskie.
    10. Marianna Sabak urodzony(a) 27 czer. 1841, Redzyńskie; zgon 5 wrz. 1914, Budziska.
    11. Franciszka Sabak urodzony(a) 8 paź. 1843, Redzyńskie; zgon 14 wrz. 1855, Redzyńskie.
    12. 9. Józefa Sabak urodzony(a) 2 kwie. 1846, Redzyńskie; zgon 10 list. 1920, Redzyńskie.

  5. 20.  Franciszek Ludwik Fijołek urodzony(a) 2 kwie. 1819, Wężyczyn (syn Marek Fiałek oraz Jadwiga Raczyńska).

    Franciszek poślubił(a) Agnieszka Świątek 28 sty. 1839, Latowicz. Agnieszka (córka Walenty Świątek oraz Julianna Niedek) urodzony(a) 20 sty. 1823, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Agnieszka Świątek urodzony(a) 20 sty. 1823, Strachomin (córka Walenty Świątek oraz Julianna Niedek).
    Dzieci:
    1. Tomasz Fijołek urodzony(a) 14 wrz. 1841, Wężyczyn.
    2. Marianna Fijołek urodzony(a) 28 gru. 1843, Wężyczyn.
    3. Marianna Fijołek urodzony(a) 23 sier. 1846, Wężyczyn.
    4. Katarzyna Fijołek urodzony(a) 6 list. 1848, Wężyczyn.
    5. 10. Grzegorz Fijołek urodzony(a) 11 mar. 1851, Wężyczyn.
    6. Sylwester Fijołek urodzony(a) 25 sier. 1853, Wężyczyn.

  7. 24.  Franciszek Zwierz urodzony(a) 4 paź. 1808, Borówek (syn Adalbertus (Wojciech) Zwierz oraz Petronella Jarzębska - Cygan).

    Franciszek poślubił(a) Konstancja Marianna Jaguścińska 2 luty 1834, Latowicz. Konstancja (córka Stanisław Jaguściński oraz Małgorzata Dąbrowska) urodzony(a) 9 kwie. 1813, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Konstancja Marianna Jaguścińska urodzony(a) 9 kwie. 1813, Starogród (córka Stanisław Jaguściński oraz Małgorzata Dąbrowska).
    Dzieci:
    1. Jan Zwierz urodzony(a) 19 list. 1834, Borówek.
    2. Marianna Zwierz urodzony(a) 6 wrz. 1837, Borówek.
    3. Michał Zwierz urodzony(a) 28 wrz. 1839, Borówek.
    4. Wojciech Zwierz urodzony(a) 5 kwie. 1842, Borówek.
    5. 12. Andrzej Zwierz urodzony(a) 20 list. 1844, Borówek.
    6. Julianna Zwierz urodzony(a) 2 list. 1847, Borówek.
    7. Helena Zwierz urodzony(a) 28 luty 1851, Borówek.
    8. Walenty Zwierz urodzony(a) 5 luty 1854, Borówek.

  9. 26.  Adalbert Sabak urodzony(a) 17 kwie. 1803, Wężyczyn (syn Piotr Sabak oraz Julianna Reda).

    Adalbert poślubił(a) Barbara Domoń 9 luty 1822, Latowicz. Barbara (córka Ignacy Domoń oraz Franciszka Skorupa) urodzony(a) 29 wrz. 1800, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Barbara Domoń urodzony(a) 29 wrz. 1800, Wężyczyn (córka Ignacy Domoń oraz Franciszka Skorupa).
    Dzieci:
    1. Tomasz Sabak urodzony(a) 14 gru. 1823, Wężyczyn.
    2. Piotr Sabak urodzony(a) 21 sier. 1827, Wężyczyn.
    3. Onufry Sabak urodzony(a) 7 czer. 1830, Wężyczyn.
    4. Michał Sabak urodzony(a) 30 wrz. 1833, Wężyczyn.
    5. 13. Apolonia Sabak urodzony(a) 8 luty 1835, Wężyczyn.
    6. Marianna Sabak urodzony(a) 12 sier. 1837, Wężyczyn.
    7. Julianna Sabak urodzony(a) 11 2 1840, Wężyczyn.
    8. Roch Sabak urodzony(a) 14 sier. 1846, Wężyczyn; zgon 4 czer. 1916, Wężyczyn.

  11. 28.  Jan Zawadka

    Jan — Małgorzata Żaczek. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Małgorzata Żaczek
    Dzieci:
    1. 14. Tomasz Zawadka urodzony(a) 1847, Zawadka p. Parysów.
    2. Józef Zawadka urodzony(a) 1853, Zawadki.
    3. Stanisław Zawadka urodzony(a) 1856, Zawadki.

  13. 30.  Ludwik Gielo urodzony(a) 25 sier. 1805, Strachomin (syn Bonifacy Gielo oraz Teresa Woźniak (Osio)).

    Ludwik poślubił(a) Katarzyna Marianna Sadowska 7 luty 1830, Latowicz. Katarzyna (córka Kacper Sadowski oraz Domicella Zwierz) urodzony(a) 24 list. 1814, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Katarzyna Marianna Sadowska urodzony(a) 24 list. 1814, Borówek (córka Kacper Sadowski oraz Domicella Zwierz).
    Dzieci:
    1. Marcella Gielo urodzony(a) 3 kwie. 1831, Borówek.
    2. Stanisław Gelo urodzony(a) 7 maj 1833, Borówek.
    3. Salomea Gielo urodzony(a) 17 list. 1835, Borówek.
    4. 15. Ludwika Gelo urodzony(a) 22 sier. 1838, Borówek.
    5. Anna Gielo urodzony(a) 23 lip. 1841, Borówek.
    6. Marianna Gielo urodzony(a) 26 maj 1844, Borówek.