Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Mężczyzna

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Zygmunt SaganowskiZygmunt Saganowski urodzony(a) 15 list. 1922, Wężyczyn (syn Jan Saganowski oraz Helena Fiołek).

    Zygmunt poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Żyjący
    Dzieci:
    1. 1. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Saganowski urodzony(a) 20 lip. 1869, Budziska (syn Józef Saganowski oraz Józefa Sabak).

    Jan poślubił(a) Helena Fiołek 13 sty. 1908, Latowicz. Helena (córka Grzegorz Fiołek, córka Grzegorz Fijołek oraz Marianna Jaglak) urodzony(a) 4 paź. 1884, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Helena Fiołek urodzony(a) 4 paź. 1884, Wężyczyn (córka Grzegorz Fiołek, córka Grzegorz Fijołek oraz Marianna Jaglak).
    Dzieci:
    1. Henryk Saganowski urodzony(a) 9 gru. 1908, Wężyczyn.
    2. Wacław Saganowski urodzony(a) 14 gru. 1913, Wężyczyn.
    3. Helena Saganowska urodzony(a) 23 lip. 1916, Wężyczyn.
    4. Stefan Saganowski urodzony(a) 28 list. 1917, Wężyczyn.
    5. Regina Saganowska urodzony(a) 14 maj 1920, Wężyczyn.
    6. 2. Zygmunt Saganowski urodzony(a) 15 list. 1922, Wężyczyn.
    7. Feliks Saganowski urodzony(a) 27 maj 1926, Wężyczyn.

  3. 6.  Franciszek Olko urodzony(a) 5 wrz. 1868, Wężyczyn (syn Andrzej Olko oraz Gertruda Wójcik).

    Franciszek — Marianna Domańska. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Domańska
    Dzieci:
    1. Stanisława Olko urodzony(a) 12 gru. 1903, Wężyczyn.
    2. Weronika Olko urodzony(a) 3 lip. 1905, Wężyczyn.
    3. Jan Olko urodzony(a) 25 sier. 1907, Wężyczyn.
    4. Ludwik Olko urodzony(a) 7 czer. 1910, Wężyczyn.
    5. Stanisław Olko urodzony(a) 28 list. 1912, Wężyczyn.
    6. Władysław Olko urodzony(a) 25 lip. 1915, Wężyczyn.
    7. 3. Żyjący


Pokolenie: 4

  1. 8.  Józef Saganowski urodzony(a) 11 mar. 1846, Budziska (syn Jan Józef Saganowski oraz Marianna Ćmoch).

    Józef poślubił(a) Józefa Sabak 29 sty. 1865, Latowicz. Józefa (córka Tomasz Sabak oraz Magdalena Wiechetek) urodzony(a) 2 kwie. 1846, Redzyńskie; zgon 10 list. 1920, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Józefa Sabak urodzony(a) 2 kwie. 1846, Redzyńskie (córka Tomasz Sabak oraz Magdalena Wiechetek); zgon 10 list. 1920, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Walenty Saganowski urodzony(a) 20 sty. 1867, Budziska.
    2. 4. Jan Saganowski urodzony(a) 20 lip. 1869, Budziska.
    3. Piotr Saganowski urodzony(a) 7 list. 1871, Budziska.
    4. Katarzyna Saganowska urodzony(a) 4 kwie. 1874, Budziska.
    5. Marianna Saganowska urodzony(a) 14 kwie. 1876, Budziska.
    6. Weronika Saganowska urodzony(a) 17 gru. 1878, Budziska.
    7. Helena Saganowska urodzony(a) 30 wrz. 1880, Budziska; zgon 23 luty 1968, Laliny.
    8. Julianna Saganowska urodzony(a) 24 mar. 1883, Budziska.
    9. Wiktoria Saganowska urodzony(a) 29 maj 1885, Budziska.
    10. Antoni Saganowski urodzony(a) 8 czer. 1888, Budziska.
    11. Franciszek Saganowski urodzony(a) 4 wrz. 1891, Budziska.

  3. 10.  Grzegorz Fijołek urodzony(a) 11 mar. 1851, Wężyczyn (syn Franciszek Ludwik Fijołek oraz Agnieszka Świątek).

    Grzegorz — Marianna Jaglak. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Jaglak
    Dzieci:
    1. Józefa Fijołek urodzony(a) 11 paź. 1872, Wężyczyn.
    2. Katarzyna Fijołek urodzony(a) 1877, Wężyczyn.
    3. Franciszka Fijołek urodzony(a) 11 list. 1878, Wężyczyn.
    4. Ludwika Fijołek urodzony(a) 8 gru. 1879, Wężyczyn.
    5. 5. Helena Fiołek urodzony(a) 4 paź. 1884, Wężyczyn.
    6. Stanisław Fijołek urodzony(a) 27 luty 1883, Wężyczyn.
    7. Rozalia Fijołek urodzony(a) 28 czer. 1891, Wężyczyn.
    8. Helena Fijołek urodzony(a) 4 paź. 1884, Wężyczyn.
    9. Jan Fijołek urodzony(a) 12 lip. 1887, Wężyczyn.
    10. Władysław Fijołek urodzony(a) 10 sier. 1894, Wężyczyn.

  5. 12.  Andrzej Olko urodzony(a) 30 list. 1829, Kamionka (syn Jan Olko oraz Aleksandra Niedek).

    Andrzej poślubił(a) Gertruda Wójcik 5 paź. 1856, Latowicz. Gertruda (córka Marcin Wójcik oraz Karolina Błażejak - Kanclerz) urodzony(a) 2 sier. 1833, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Gertruda Wójcik urodzony(a) 2 sier. 1833, Waliska (córka Marcin Wójcik oraz Karolina Błażejak - Kanclerz).
    Dzieci:
    1. Grzegorz Olko urodzony(a) 14 mar. 1858, Chyżyny.
    2. Marianna Olko urodzony(a) 31 gru. 1859, Wężyczyn.
    3. Julianna Olko urodzony(a) 12 luty 1862, Wężyczyn.
    4. Józef Olko urodzony(a) 20 luty 1864, Wężyczyn.
    5. Franciszka Olko urodzony(a) 22 mar. 1866, Wężyczyn.
    6. 6. Franciszek Olko urodzony(a) 5 wrz. 1868, Wężyczyn.
    7. Agnieszka Olko urodzony(a) 13 sier. 1870, Wężyczyn.
    8. Jan Olko urodzony(a) 22 mar. 1872, Wężyczyn.
    9. Agnieszka Olko urodzony(a) 26 gru. 1874, Wężyczyn.
    10. Ludwik Olko urodzony(a) 27 gru. 1877, Wężyczyn.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Jan Józef Saganowski urodzony(a) 18 czer. 1820, Dębe Małe (syn Adam Saganowski oraz Rozalia Filipiak-Wiśniewska).

    Jan poślubił(a) Marianna Ćmoch 8 luty 1841, Latowicz. Marianna (córka Kazimierz Ćmoch oraz Agnieszka Duszyńska) urodzony(a) 26 sier. 1824, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Ćmoch urodzony(a) 26 sier. 1824, Budziska (córka Kazimierz Ćmoch oraz Agnieszka Duszyńska).
    Dzieci:
    1. Urszula Saganowska urodzony(a) 20 paź. 1843, Budziska.
    2. 8. Józef Saganowski urodzony(a) 11 mar. 1846, Budziska.
    3. Roch Saganowski urodzony(a) 15 sier. 1848, Budziska.
    4. Antonina Saganowska urodzony(a) 14 sty. 1852, Budziska.
    5. Franciszka Saganowska urodzony(a) 16 wrz. 1853, Budziska.
    6. Weronika Saganowska urodzony(a) 10 sty. 1857, Budziska.
    7. Wojciech Saganowski urodzony(a) 11 kwie. 1860, Budziska.
    8. Stanisław Saganowski urodzony(a) 9 maj 1863, Budziska.
    9. Antoni Saganowski urodzony(a) 12 czer. 1864, Budziska.

  3. 18.  Tomasz Sabak urodzony(a) 30 gru. 1797, Redzyńskie (syn Feliks Sabak oraz Katarzyna Bogusz); zgon 14 kwie. 1852, Redzyńskie.

    Tomasz poślubił(a) Magdalena Wiechetek 7 luty 1819, Latowicz. Magdalena (córka Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek oraz Katarzyna Nocek) urodzony(a) 8 maj 1802, Redzyńskie; zgon 28 kwie. 1864, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Magdalena Wiechetek urodzony(a) 8 maj 1802, Redzyńskie (córka Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek oraz Katarzyna Nocek); zgon 28 kwie. 1864, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Klara Sabak urodzony(a) 18 sier. 1822, Laliny.
    2. Katarzyna Sabak urodzony(a) 8 paź. 1824, Redzyńskie.
    3. Piotr Sabak urodzony(a) 2 sier. 1826, Redzyńskie; zgon 23 wrz. 1837, Redzyńskie.
    4. Izydor Sabak urodzony(a) 12 maj 1828, Redzyńskie; zgon 27 mar. 1831, Redzyńskie.
    5. Michał Sabak urodzony(a) 24 wrz. 1830, Redzyńskie; zgon 26 sty. 1909, Redzyńskie.
    6. Józef Sabak urodzony(a) 3 kwie. 1833, Redzyńskie; zgon 3 lip. 1836, Redzyńskie.
    7. Antoni Sabak urodzony(a) 13 sty. 1835, Redzyńskie; zgon 22 paź. 1898, Redzyńskie.
    8. Józef Sabak urodzony(a) 4 mar. 1837, Redzyńskie; zgon 28 wrz. 1886, Latowicz.
    9. Jan Sabak urodzony(a) 16 mar. 1839, Redzyńskie; zgon 20 sty. 1843, Redzyńskie.
    10. Marianna Sabak urodzony(a) 27 czer. 1841, Redzyńskie; zgon 5 wrz. 1914, Budziska.
    11. Franciszka Sabak urodzony(a) 8 paź. 1843, Redzyńskie; zgon 14 wrz. 1855, Redzyńskie.
    12. 9. Józefa Sabak urodzony(a) 2 kwie. 1846, Redzyńskie; zgon 10 list. 1920, Redzyńskie.

  5. 20.  Franciszek Ludwik Fijołek urodzony(a) 2 kwie. 1819, Wężyczyn (syn Marek Fiałek oraz Jadwiga Raczyńska).

    Franciszek poślubił(a) Agnieszka Świątek 28 sty. 1839, Latowicz. Agnieszka (córka Walenty Świątek oraz Julianna Niedek) urodzony(a) 20 sty. 1823, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Agnieszka Świątek urodzony(a) 20 sty. 1823, Strachomin (córka Walenty Świątek oraz Julianna Niedek).
    Dzieci:
    1. Tomasz Fijołek urodzony(a) 14 wrz. 1841, Wężyczyn.
    2. Marianna Fijołek urodzony(a) 28 gru. 1843, Wężyczyn.
    3. Marianna Fijołek urodzony(a) 23 sier. 1846, Wężyczyn.
    4. Katarzyna Fijołek urodzony(a) 6 list. 1848, Wężyczyn.
    5. 10. Grzegorz Fijołek urodzony(a) 11 mar. 1851, Wężyczyn.
    6. Sylwester Fijołek urodzony(a) 25 sier. 1853, Wężyczyn.

  7. 24.  Jan Olko urodzony(a) 13 lip. 1777, Kamionka (syn Jakub Olko oraz Agnieszka Śluzek).

    Jan poślubił(a) Aleksandra Niedek 23 paź. 1808, Latowicz. Aleksandra (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka) urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).
    Dzieci:
    1. Michał Olko urodzony(a) 26 wrz. 1809, Kamionka; zgon 8 paź. 1809, Kamionka.
    2. Augustyn Olko urodzony(a) 12 lip. 1810, Kamionka.
    3. Anastazja Marcella Olko urodzony(a) 5 sty. 1813, Kamionka.
    4. Tekla Rozalia Olko urodzony(a) 11 wrz. 1815, Kamionka.
    5. Agnieszka Anastazja Olko urodzony(a) 27 gru. 1817, Kamionka.
    6. Teodor Olko urodzony(a) 4 list. 1822, Kamionka.
    7. Ewa Olko urodzony(a) 21 gru. 1824, Kamionka.
    8. Petronella Olko urodzony(a) 27 czer. 1826, Kamionka.
    9. Marianna Olko urodzony(a) 8 lip. 1826, Kamionka.
    10. Dorota Olko urodzony(a) 5 luty 1827, Kamionka.
    11. 12. Andrzej Olko urodzony(a) 30 list. 1829, Kamionka.
    12. Bonifacy Olko urodzony(a) 14 maj 1833, Kamionka.
    13. Wincenty Olko urodzony(a) 18 lip. 1835, Kamionka.

  9. 26.  Marcin Wójcik (syn Paweł Wójcik oraz Rozalia Payda).

    Marcin poślubił(a) Karolina Błażejak - Kanclerz 16 sty. 1831, Latowicz. Karolina (córka Wawrzyniec Błażejek - Kanclerz oraz Anna Rąbel) urodzony(a) 1807, Błażejki. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Karolina Błażejak - Kanclerz urodzony(a) 1807, Błażejki (córka Wawrzyniec Błażejek - Kanclerz oraz Anna Rąbel).
    Dzieci:
    1. 13. Gertruda Wójcik urodzony(a) 2 sier. 1833, Waliska.
    2. Żyjący
    3. Jan Wójcik urodzony(a) 22 czer. 1838, Waliska.
    4. Jan Wójcik urodzony(a) 22 czer. 1841, Waliska.
    5. Józef Wójcik urodzony(a) 21 sty. 1843, Waliska.
    6. Katarzyna Wójcik urodzony(a) 16 kwie. 1845, Waliska.