Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Zofia Saganowska

Zofia Saganowska

Kobieta 1904 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Zofia Saganowska urodzony(a) 10 wrz. 1904, Redzyńskie (córka Piotr Saganowski oraz Marianna Olko).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Piotr Saganowski urodzony(a) 7 list. 1871, Budziska (syn Józef Saganowski oraz Józefa Sabak).

    Piotr poślubił(a) Marianna Olko 25 sty. 1899, Latowicz. Marianna (córka Wincenty Olko oraz Weronika Bobotek) urodzony(a) 27 kwie. 1879, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Olko urodzony(a) 27 kwie. 1879, Chyżyny (córka Wincenty Olko oraz Weronika Bobotek).
    Dzieci:
    1. Jan Saganowski urodzony(a) 21 czer. 1900, Redzyńskie.
    2. Stanisław Saganowski urodzony(a) 19 wrz. 1902, Redzyńskie.
    3. 1. Zofia Saganowska urodzony(a) 10 wrz. 1904, Redzyńskie.
    4. Franciszek Saganowski urodzony(a) 2 wrz. 1905, Redzyńskie.
    5. Bronisław Saganowski urodzony(a) 30 paź. 1907, Redzyńskie.
    6. Henryk Saganowski urodzony(a) 24 mar. 1910, Redzyńskie.
    7. Henryk Saganowski urodzony(a) 25 gru. 1912, Redzyńskie.
    8. Stefan Saganowski urodzony(a) 4 kwie. 1915, Redzyńskie.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Józef Saganowski urodzony(a) 11 mar. 1846, Budziska (syn Jan Józef Saganowski oraz Marianna Ćmoch).

    Józef poślubił(a) Józefa Sabak 29 sty. 1865, Latowicz. Józefa (córka Tomasz Sabak oraz Magdalena Wiechetek) urodzony(a) 2 kwie. 1846, Redzyńskie; zgon 10 list. 1920, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Józefa Sabak urodzony(a) 2 kwie. 1846, Redzyńskie (córka Tomasz Sabak oraz Magdalena Wiechetek); zgon 10 list. 1920, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Walenty Saganowski urodzony(a) 20 sty. 1867, Budziska.
    2. Jan Saganowski urodzony(a) 20 lip. 1869, Budziska.
    3. 2. Piotr Saganowski urodzony(a) 7 list. 1871, Budziska.
    4. Katarzyna Saganowska urodzony(a) 4 kwie. 1874, Budziska.
    5. Marianna Saganowska urodzony(a) 14 kwie. 1876, Budziska.
    6. Weronika Saganowska urodzony(a) 17 gru. 1878, Budziska.
    7. Helena Saganowska urodzony(a) 30 wrz. 1880, Budziska; zgon 23 luty 1968, Laliny.
    8. Julianna Saganowska urodzony(a) 24 mar. 1883, Budziska.
    9. Wiktoria Saganowska urodzony(a) 29 maj 1885, Budziska.
    10. Antoni Saganowski urodzony(a) 8 czer. 1888, Budziska.
    11. Franciszek Saganowski urodzony(a) 4 wrz. 1891, Budziska.

  3. 6.  Wincenty Olko urodzony(a) 4 kwie. 1845, Chyżyny (syn Piotr Olko oraz Marianna Goska).

    Wincenty poślubił(a) Weronika Bobotek 5 luty 1865, Latowicz. Weronika (córka Maciej Bobotek oraz Julianna Agnieszka Brauła) urodzony(a) 21 mar. 1844, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Weronika Bobotek urodzony(a) 21 mar. 1844, Chyżyny (córka Maciej Bobotek oraz Julianna Agnieszka Brauła).
    Dzieci:
    1. Ludwik Olko urodzony(a) 4 sier. 1866, Chyżyny.
    2. Jan Olko urodzony(a) 12 paź. 1867, Chyżyny.
    3. Katarzyna Olko urodzony(a) 26 paź. 1869, Chyżyny.
    4. Julianna Olko urodzony(a) 11 luty 1873, Chyżyny.
    5. Ignacy Olko urodzony(a) 29 sty. 1875, Chyżyny.
    6. 3. Marianna Olko urodzony(a) 27 kwie. 1879, Chyżyny.
    7. Franciszek Olko urodzony(a) 14 kwie. 1881, Chyżyny.
    8. Walenty Olko urodzony(a) 4 luty 1883, Chyżyny.
    9. Helena Olko urodzony(a) 25 sty. 1886, Chyżyny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Jan Józef Saganowski urodzony(a) 18 czer. 1820, Dębe Małe (syn Adam Saganowski oraz Rozalia Filipiak-Wiśniewska).

    Jan poślubił(a) Marianna Ćmoch 8 luty 1841, Latowicz. Marianna (córka Kazimierz Ćmoch oraz Agnieszka Duszyńska) urodzony(a) 26 sier. 1824, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Ćmoch urodzony(a) 26 sier. 1824, Budziska (córka Kazimierz Ćmoch oraz Agnieszka Duszyńska).
    Dzieci:
    1. Urszula Saganowska urodzony(a) 20 paź. 1843, Budziska.
    2. 4. Józef Saganowski urodzony(a) 11 mar. 1846, Budziska.
    3. Roch Saganowski urodzony(a) 15 sier. 1848, Budziska.
    4. Antonina Saganowska urodzony(a) 14 sty. 1852, Budziska.
    5. Franciszka Saganowska urodzony(a) 16 wrz. 1853, Budziska.
    6. Weronika Saganowska urodzony(a) 10 sty. 1857, Budziska.
    7. Wojciech Saganowski urodzony(a) 11 kwie. 1860, Budziska.
    8. Stanisław Saganowski urodzony(a) 9 maj 1863, Budziska.
    9. Antoni Saganowski urodzony(a) 12 czer. 1864, Budziska.

  3. 10.  Tomasz Sabak urodzony(a) 30 gru. 1797, Redzyńskie (syn Feliks Sabak oraz Katarzyna Bogusz); zgon 14 kwie. 1852, Redzyńskie.

    Tomasz poślubił(a) Magdalena Wiechetek 7 luty 1819, Latowicz. Magdalena (córka Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek oraz Katarzyna Nocek) urodzony(a) 8 maj 1802, Redzyńskie; zgon 28 kwie. 1864, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Magdalena Wiechetek urodzony(a) 8 maj 1802, Redzyńskie (córka Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek oraz Katarzyna Nocek); zgon 28 kwie. 1864, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Klara Sabak urodzony(a) 18 sier. 1822, Laliny.
    2. Katarzyna Sabak urodzony(a) 8 paź. 1824, Redzyńskie.
    3. Piotr Sabak urodzony(a) 2 sier. 1826, Redzyńskie; zgon 23 wrz. 1837, Redzyńskie.
    4. Izydor Sabak urodzony(a) 12 maj 1828, Redzyńskie; zgon 27 mar. 1831, Redzyńskie.
    5. Michał Sabak urodzony(a) 24 wrz. 1830, Redzyńskie; zgon 26 sty. 1909, Redzyńskie.
    6. Józef Sabak urodzony(a) 3 kwie. 1833, Redzyńskie; zgon 3 lip. 1836, Redzyńskie.
    7. Antoni Sabak urodzony(a) 13 sty. 1835, Redzyńskie; zgon 22 paź. 1898, Redzyńskie.
    8. Józef Sabak urodzony(a) 4 mar. 1837, Redzyńskie; zgon 28 wrz. 1886, Latowicz.
    9. Jan Sabak urodzony(a) 16 mar. 1839, Redzyńskie; zgon 20 sty. 1843, Redzyńskie.
    10. Marianna Sabak urodzony(a) 27 czer. 1841, Redzyńskie; zgon 5 wrz. 1914, Budziska.
    11. Franciszka Sabak urodzony(a) 8 paź. 1843, Redzyńskie; zgon 14 wrz. 1855, Redzyńskie.
    12. 5. Józefa Sabak urodzony(a) 2 kwie. 1846, Redzyńskie; zgon 10 list. 1920, Redzyńskie.

  5. 12.  Piotr Olko urodzony(a) 30 czer. 1806, Chyżyny (syn Maciej Olko oraz Zofia Kulik).

    Piotr poślubił(a) Marianna Goska 29 sty. 1826, Latowicz. Marianna (córka Jan Goska oraz Urszula Piórek) urodzony(a) 22 kwie. 1802, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Marianna Goska urodzony(a) 22 kwie. 1802, Redzyńskie (córka Jan Goska oraz Urszula Piórek).
    Dzieci:
    1. Benedykta Olko urodzony(a) 27 paź. 1826, Chyżyny.
    2. Anastazja Olko urodzony(a) 22 gru. 1833, Chyżyny.
    3. Marcin Olko urodzony(a) 6 paź. 1839, Chyżyny.
    4. Ludwika Olko urodzony(a) 17 sier. 1842, Chyżyny.
    5. 6. Wincenty Olko urodzony(a) 4 kwie. 1845, Chyżyny.

  7. 14.  Maciej Bobotek urodzony(a) 23 luty 1815, Chyżyny (syn Sylwester Bobotek oraz Joanna Rybak).

    Maciej poślubił(a) Julianna Agnieszka Brauła 31 sty. 1836, Latowicz. Julianna (córka Piotr Brauła oraz Franciszka Śluzek) urodzony(a) 2 sty. 1818, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Julianna Agnieszka Brauła urodzony(a) 2 sty. 1818, Chyżyny (córka Piotr Brauła oraz Franciszka Śluzek).
    Dzieci:
    1. Marianna Bobotek urodzony(a) 30 lip. 1837, Chyżyny.
    2. Ignacy Bobotek urodzony(a) 30 lip. 1841, Chyżyny.
    3. Eleonora Bobotek urodzony(a) 21 mar. 1844, Chyżyny.
    4. 7. Weronika Bobotek urodzony(a) 21 mar. 1844, Chyżyny.
    5. Katarzyna Bobotek urodzony(a) 18 lip. 1848, Chyżyny.
    6. Piotr Bobotek urodzony(a) 3 sier. 1850, Chyżyny.
    7. jan Bobotek urodzony(a) 16 kwie. 1852, Chyżyny.
    8. Mikołaj Bobotek urodzony(a) 26 list. 1854, Chyżyny.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Adam Saganowski urodzony(a) 1792, Kozłów (syn Tomasz Saganowski oraz Katarzyna Żurawek).

    Adam poślubił(a) Rozalia Filipiak-Wiśniewska 14 luty 1813, Latowicz. Rozalia (córka Wojciech Filipiak-Wiśniewski oraz Marianna Mucha) urodzony(a) 1796, Stok p. Ulan. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Rozalia Filipiak-Wiśniewska urodzony(a) 1796, Stok p. Ulan (córka Wojciech Filipiak-Wiśniewski oraz Marianna Mucha).
    Dzieci:
    1. Wojciech Franciszek Saganowski urodzony(a) 30 mar. 1816, Dębe Małe.
    2. Manika Aniela Saganowska urodzony(a) 2 maj 1817, Dębe Małe.
    3. 8. Jan Józef Saganowski urodzony(a) 18 czer. 1820, Dębe Małe.
    4. Kajeran Saganowski urodzony(a) 2 sier. 1823, Dębe Małe.
    5. Marianna Saganowska urodzony(a) 4 maj 1826, Dębe Małe.
    6. Anna Saganowska urodzony(a) 25 lip. 1827, Dębe Małe.

  3. 18.  Kazimierz Ćmoch urodzony(a) 5 mar. 1800, Budziska (syn Ambroży Ćmoch oraz Agnieszka Mucha).

    Kazimierz poślubił(a) Agnieszka Duszyńska 30 sty. 1820, Latowicz. Agnieszka (córka Felicjan Dusiński oraz Weronika Cupkówna) urodzony(a) 25 sty. 1800, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Agnieszka Duszyńska urodzony(a) 25 sty. 1800, Budziska (córka Felicjan Dusiński oraz Weronika Cupkówna).
    Dzieci:
    1. Karolina Ćmoch urodzony(a) 30 paź. 1821, Budziska.
    2. 9. Marianna Ćmoch urodzony(a) 26 sier. 1824, Budziska.
    3. Piotr Ćmoch urodzony(a) 31 lip. 1827, Budziska.
    4. Piotr Ćmoch urodzony(a) 26 czer. 1830, Budziska.
    5. Franciszka Ćmoch urodzony(a) 1834, Budziska.
    6. Kunegunda Czmoch urodzony(a) 1 gru. 1836, Budziska.

  5. 20.  Feliks Sabak urodzony(a) 13 lip. 1774, Redzyńskie (syn Franciszek Sabak oraz Magdalena Kusio); zgon 23 sty. 1842, Redzyńskie.

    Feliks poślubił(a) Katarzyna Bogusz 24 sty. 1796, Latowicz. Katarzyna (córka Grzegorz Bogus oraz Marianna Pieniak) urodzony(a) 1779, Iwowe; zgon 27 list. 1839, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Katarzyna Bogusz urodzony(a) 1779, Iwowe (córka Grzegorz Bogus oraz Marianna Pieniak); zgon 27 list. 1839, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. 10. Tomasz Sabak urodzony(a) 30 gru. 1797, Redzyńskie; zgon 14 kwie. 1852, Redzyńskie.
    2. Franciszek Sabak urodzony(a) 9 wrz. 1800, Redzyńskie; zgon 27 kwie. 1802, Redzyńskie.
    3. Monika Sabak urodzony(a) 14 maj 1803, Redzyńskie; zgon 22 maj 1803, Redzyńskie.
    4. Wincenty Sabak urodzony(a) 14 lip. 1804, Redzyńskie; zgon 30 lip. 1811, Redzyńskie.
    5. Krystyna Sabak urodzony(a) 15 mar. 1807, Redzyńskie.
    6. Faustyn Sabak urodzony(a) 12 luty 1810, Redzyńskie; zgon 22 sier. 1811, Redzyńskie.
    7. Jadwiga Teresa Sabak urodzony(a) 4 paź. 1812, Redzyńskie; zgon 14 maj 1816, Redzyńskie.
    8. Wojciech Franciszek Sabak urodzony(a) 16 kwie. 1816, Redzyńskie; zgon 2 list. 1900, Laliny.
    9. Marianna Franciszka Sabak urodzony(a) 28 mar. 1819, Redzyńskie; zgon 20 list. 1820, Laliny.

  7. 22.  Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek urodzony(a) 12 sier. 1764, Redzyńskie (syn Jakub Wiechetek oraz Zofia).

    Laurenty — Katarzyna Nocek. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Katarzyna Nocek
    Dzieci:
    1. Krystyna Wiechetek zgon 16 paź. 1844, Laliny.
    2. Mikołaj Wiechetek urodzony(a) 7 gru. 1790, Redzyńskie; zgon 25 lip. 1844, Laliny.
    3. Ladysław Wiechetek urodzony(a) 25 wrz. 1792, Redzyńskie.
    4. Agnieszka Wiechetek urodzony(a) 19 sty. 1795, Redzyńskie.
    5. Dorota Wiechetek urodzony(a) 7 luty 1797, Redzyńskie.
    6. Karolina Wiechetek urodzony(a) 7 paź. 1798, Redzyńskie.
    7. Franciszka Wiechetek urodzony(a) 9 wrz. 1800, Redzyńskie.
    8. 11. Magdalena Wiechetek urodzony(a) 8 maj 1802, Redzyńskie; zgon 28 kwie. 1864, Redzyńskie.
    9. Monika Wiechetek urodzony(a) 21 sier. 1804, Redzyńskie; zgon 30 mar. 1868, Laliny.
    10. Joanna Wiechetek urodzony(a) 23 paź. 1806, Redzyńskie.

  9. 24.  Maciej Olko urodzony(a) 24 luty 1777, Chyżyny (syn Piotr Olko oraz Ewa).

    Maciej poślubił(a) Zofia Kulik 27 sty. 1799, Latowicz. Zofia (córka Laurenty Kulik oraz Katarzyna Zwierz) urodzony(a) 12 maj 1777, Transbór; zgon 26 luty 1844, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Zofia Kulik urodzony(a) 12 maj 1777, Transbór (córka Laurenty Kulik oraz Katarzyna Zwierz); zgon 26 luty 1844, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. Adam Olko urodzony(a) 24 gru. 1799, Chyżyny; zgon 6 sty. 1800, Chyżyny.
    2. Marianna Olko urodzony(a) 13 sty. 1801, Chyżyny; zgon 15 paź. 1802, Chyżyny.
    3. Dydak Olko urodzony(a) 16 list. 1803, Chyżyny; zgon 14 lip. 1805, Chyżyny.
    4. 12. Piotr Olko urodzony(a) 30 czer. 1806, Chyżyny.

  11. 26.  Jan Goska urodzony(a) 4 luty 1765, Redzyńskie (syn Józef Goska oraz Magdalena).

    Jan poślubił(a) Urszula Piórek 2 luty 1795, Latowicz. Urszula (córka Michał Piórek oraz Marianna Gielo) urodzony(a) 9 list. 1768, Oleksianka; zgon 15 kwie. 1809, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Urszula Piórek urodzony(a) 9 list. 1768, Oleksianka (córka Michał Piórek oraz Marianna Gielo); zgon 15 kwie. 1809, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Piotr Goska urodzony(a) 22 paź. 1795, Redzyńskie; zgon 2 list. 1795, Redzyńskie.
    2. Marianna Goska urodzony(a) 7 mar. 1797, Redzyńskie; zgon 15 mar. 1797, Redzyńskie.
    3. Walenty Goska urodzony(a) 18 luty 1798, Redzyńskie; zgon 30 mar. 1798, Redzyńskie.
    4. Mateusz Goska urodzony(a) 24 luty 1799, Redzyńskie.
    5. 13. Marianna Goska urodzony(a) 22 kwie. 1802, Redzyńskie.
    6. Franciszka Goska urodzony(a) 11 mar. 1804, Redzyńskie.
    7. Anastazja Goska urodzony(a) 4 sty. 1807, Redzyńskie.

  13. 28.  Sylwester Bobotek urodzony(a) 1 sty. 1781, Chyżyny (syn Tadeusz Bobotek oraz Agnieszka Borówek).

    Sylwester poślubił(a) Joanna Rybak 25 luty 1810, Latowicz. Joanna (córka Stanisław Rybak oraz Katarzyna Zwierz) urodzony(a) 28 gru. 1790, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Joanna Rybak urodzony(a) 28 gru. 1790, Transbór (córka Stanisław Rybak oraz Katarzyna Zwierz).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Bobotek urodzony(a) 21 sty. 1812, Chyżyny.
    2. 14. Maciej Bobotek urodzony(a) 23 luty 1815, Chyżyny.
    3. Katarzyna Karolina Bobotek urodzony(a) 6 list. 1816, Chyżyny.
    4. Anastazja Bobotek urodzony(a) 1 sty. 1819, Chyżyny.
    5. Małgorzata Bobotek urodzony(a) 8 czer. 1822, Chyżyny.
    6. Stanisław Bobotek urodzony(a) 29 kwie. 1827, Chyżyny.
    7. Marianna Bobotek urodzony(a) 15 sier. 1832, Chyżyny.

  15. 30.  Piotr Brauła urodzony(a) 21 luty 1794, Wielgolas (syn Maciej Brauła oraz Wiktoria Reda).

    Piotr poślubił(a) Franciszka Śluzek 29 paź. 1815, Latowicz. Franciszka (córka Jan Śluzek oraz Cecylia Rogala) urodzony(a) 4 kwie. 1800, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Franciszka Śluzek urodzony(a) 4 kwie. 1800, Chyżyny (córka Jan Śluzek oraz Cecylia Rogala).
    Dzieci:
    1. 15. Julianna Agnieszka Brauła urodzony(a) 2 sty. 1818, Chyżyny.
    2. Adrian Brauła urodzony(a) 9 wrz. 1823, Chyżyny.
    3. Maciej Brauła urodzony(a) 23 luty 1826, Chyżyny.
    4. Marianna Brauła urodzony(a) 8 wrz. 1834, Chyżyny.
    5. Mikołaj Brauła urodzony(a) 1 gru. 1835, Chyżyny.
    6. Weronika Braulińska urodzony(a) 26 kwie. 1838, Chyżyny.
    7. Ludwik Brauła urodzony(a) 13 sier. 1842, Chyżyny.