Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Wojciech Rybak

Wojciech Rybak

Mężczyzna 1826 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Wojciech Rybak urodzony(a) 15 kwie. 1826, Transbór (syn Grzegorz Rybak oraz Julianna Prus).

    Wojciech poślubił(a) Apolonia Górska 31 sty. 1848, Latowicz. Apolonia (córka Stanisław Górski oraz Magdalena Rybak) urodzony(a) 21 luty 1827, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Jan Rybak urodzony(a) 26 gru. 1848, Chyżyny.
    2. Stanisław Rybak urodzony(a) 1 maj 1852, Transbór.
    3. Jan Rybak urodzony(a) 20 czer. 1856, Transbór.
    4. Marianna Rybak urodzony(a) 6 lip. 1858, Transbór.
    5. Kazimierz Rybak urodzony(a) 15 sty. 1862, Transbór.
    6. Grzegorz Rybak urodzony(a) 1 mar. 1865, Transbór.
    7. Paweł Rybak urodzony(a) 1 mar. 1865, Transbór.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Grzegorz Rybak urodzony(a) 11 mar. 1777, Transbór (syn Laurenty Rybak oraz Zofia Wronowska).

    Grzegorz poślubił(a) Julianna Prus 17 paź. 1819, Latowicz. Julianna (córka Andrzej Prus oraz Krystyna Świątek) urodzony(a) 15 luty 1784, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Julianna Prus urodzony(a) 15 luty 1784, Chyżyny (córka Andrzej Prus oraz Krystyna Świątek).
    Dzieci:
    1. Tekla Marianna Rybak urodzony(a) 21 wrz. 1820, Transbór.
    2. Rozalia Rybak urodzony(a) 31 sier. 1823, Transbór.
    3. 1. Wojciech Rybak urodzony(a) 15 kwie. 1826, Transbór.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Laurenty Rybak urodzony(a) 1725, Transbór (syn N Rybak); zgon 14 sty. 1805, Transbór.

    Laurenty poślubił(a) Zofia Wronowska 9 luty 1756, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Zofia Wronowska
    Dzieci:
    1. Paweł Rybak urodzony(a) 21 sty. 1757, Transbór.
    2. Katarzyna Rybak urodzony(a) 8 list. 1759, Transbór.
    3. Marianna Rybak urodzony(a) 30 gru. 1761, Transbór.
    4. Elżbieta Rybak urodzony(a) 9 lip. 1764, Transbór.
    5. Franciszka Rybak urodzony(a) 8 mar. 1767, Transbór.
    6. Gabriel Rybak urodzony(a) 23 mar. 1770, Transbór; zgon 20 luty 1773, Transbór.
    7. Kunegunda Rybak urodzony(a) 10 sier. 1772, Transbór; zgon 20 luty 1773, Transbór.
    8. Wiktoria Rybak urodzony(a) 5 sty. 1774, Transbór.
    9. 2. Grzegorz Rybak urodzony(a) 11 mar. 1777, Transbór.

  3. 6.  Andrzej Prus urodzony(a) 23 gru. 1760, Chyżyny (syn Adalbert Prus oraz Apolonia).

    Andrzej poślubił(a) Krystyna Świątek 1781, Latowicz. Krystyna (córka Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek) urodzony(a) 12 wrz. 1756, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Krystyna Świątek urodzony(a) 12 wrz. 1756, Strachomin (córka Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. 3. Julianna Prus urodzony(a) 15 luty 1784, Chyżyny.
    2. Janina Prus urodzony(a) 12 czer. 1787, Chyżyny; zgon 19 kwie. 1788, Chyżyny.
    3. Hilary (Paweł) Prus urodzony(a) 11 maj 1789, Chyżyny.
    4. Leon Prus urodzony(a) 10 kwie. 1792, Chyżyny; zgon 16 luty 1795, Chyżyny.
    5. Józefa Prus urodzony(a) 1796, Chyżyny.
    6. Filip Prus urodzony(a) 28 maj 1799, Chyżyny; zgon 24 paź. 1799, Chyżyny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  N Rybak
    Dzieci:
    1. 4. Laurenty Rybak urodzony(a) 1725, Transbór; zgon 14 sty. 1805, Transbór.
    2. Baltazar Rybak zgon 30 paź. 1795, Transbór.
    3. Andrzej Rybak urodzony(a) 1740; zgon 13 paź. 1790, Transbór.

  2. 12.  Adalbert Prus (syn N Prus oraz Marianna).

    Adalbert — Apolonia. [Arkusz rodzinny]


  3. 13.  Apolonia
    Dzieci:
    1. Scholastyka Prus urodzony(a) 12 luty 1757, Chyżyny.
    2. Marianna Prus urodzony(a) 21 czer. 1759, Chyżyny.
    3. 6. Andrzej Prus urodzony(a) 23 gru. 1760, Chyżyny.
    4. Małgorzata Prus urodzony(a) 4 lip. 1762, Chyżyny.
    5. Teresa Prus urodzony(a) 9 list. 1764, Chyżyny.
    6. Konstancja Prus urodzony(a) 4 mar. 1766, Chyżyny.
    7. Roch Prus urodzony(a) 12 sier. 1769, Chyżyny; zgon 12 kwie. 1771, Chyżyny.

  4. 14.  Walenty Świątek urodzony(a) 1728, Strachomin (syn N Świątek); zgon 24 gru. 1792, Strachomin.

    Walenty — Katarzyna Gajowniczek. Katarzyna urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  5. 15.  Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. 7. Krystyna Świątek urodzony(a) 12 wrz. 1756, Strachomin.
    2. Katarzyna Świątek
    3. Anastazja Świątek urodzony(a) 27 gru. 1761, Strachomin.
    4. Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin.
    5. Benedykt Świątek urodzony(a) 16 lip. 1767, Strachomin.
    6. Paweł Świątek urodzony(a) 1 lip. 1770, Strachomin.
    7. Grzegorz Świątek urodzony(a) 28 maj 1773, Strachomin.
    8. Aleksander Świątek urodzony(a) 3 maj 1776, Strachomin.
    9. Scholastyka Świątek urodzony(a) 17 luty 1779, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 24.  N Prus

    N — Marianna. Marianna urodzony(a) 1687; zgon 31 sier. 1777, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 25.  Marianna urodzony(a) 1687; zgon 31 sier. 1777, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. Maciej Prus urodzony(a) 1708; zgon 11 mar. 1778, Latowicz.
    2. Mateusz Prus urodzony(a) 1717, Chyżyny; zgon 22 wrz. 1757, Chyżyny.
    3. 12. Adalbert Prus

  3. 28.  N Świątek
    Dzieci:
    1. 14. Walenty Świątek urodzony(a) 1728, Strachomin; zgon 24 gru. 1792, Strachomin.
    2. Maciej Świątek urodzony(a) 1733; zgon 26 mar. 1793, Strachomin.
    3. Maciej Świątek urodzony(a) 1734; zgon 28 gru. 1789, Latowicz.
    4. Andrzej Świątek urodzony(a) 1736, Strachomin; zgon 27 paź. 1781, Strachomin.
    5. Józef Świątek urodzony(a) 1740; zgon 22 sier. 1810, Oleksianka.
    6. Józef Świątek urodzony(a) 1740, Latowicz; zgon 5 maj 1791, Latowicz.
    7. Franciszek Świątek urodzony(a) 1750; zgon 6 lip. 1805, Oleksianka.
    8. Augustyn Świątek urodzony(a) 1750; zgon 26 kwie. 1810, Wężyczyn.
    9. Michał Świątek urodzony(a) , Oleksianka.