Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Jan Gelo

Jan Gelo

Mężczyzna 1897 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Jan Gelo urodzony(a) 27 list. 1897, Strachomin (syn Michał Gelo oraz Katarzyna Niedek).

    Jan poślubił(a) Stanisława Reda 20 czer. 1928, Latowicz. Stanisława (córka Walenty Reda oraz Marianna Płatek) urodzony(a) 26 kwie. 1907, Strachomin. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący

    Jan poślubił(a) Genowefa Kudlak 18 luty 1958, Latowicz. Genowefa (córka Piotr Kudlak oraz Marianna Kazimiera Szczepanik) urodzony(a) 1916, Jamielne. [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Michał Gelo urodzony(a) 21 wrz. 1858, Strachomin (syn Piotr Gelo oraz Ewa Niedek).

    Michał — Katarzyna Niedek. Katarzyna (córka Łukasz Niedek oraz Krystyna Reda) urodzony(a) 11 mar. 1870, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Katarzyna Niedek urodzony(a) 11 mar. 1870, Strachomin (córka Łukasz Niedek oraz Krystyna Reda).
    Dzieci:
    1. 1. Jan Gelo urodzony(a) 27 list. 1897, Strachomin.
    2. Marianna Gelo urodzony(a) 1903, Strachomin.
    3. Aleksandra Gielo urodzony(a) 2 mar. 1905, Strachomin.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Piotr Gelo urodzony(a) 29 czer. 1822, Strachomin (syn Błażej Gielo oraz Elżbieta Dzięcioł).

    Piotr poślubił(a) Ewa Niedek 9 luty 1846, Latowicz. Ewa (córka Aleksy Miedek oraz Brygida Gajowniczek) urodzony(a) 1824, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Ewa Niedek urodzony(a) 1824, Strachomin (córka Aleksy Miedek oraz Brygida Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Franciszka Gelo urodzony(a) 26 luty 1847, Strachomin.
    2. Wojciech Gelo urodzony(a) 7 kwie. 1850, Strachomin.
    3. 2. Michał Gelo urodzony(a) 21 wrz. 1858, Strachomin.
    4. Marianna Gelo urodzony(a) 1862, Strachomin.
    5. Ludwika Gelo urodzony(a) 25 sier. 1855, Strachomin.

  3. 6.  Łukasz Niedek urodzony(a) 10 paź. 1834, Strachomin (syn Baltazar Miedek oraz Marianna Chrzyptowicz).

    Łukasz poślubił(a) Krystyna Reda 24 luty 1867, Latowicz. Krystyna (córka Grzegorz Marcin Reda oraz Katarzyna Petronella Sabak) urodzony(a) 16 paź. 1844, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Krystyna Reda urodzony(a) 16 paź. 1844, Strachomin (córka Grzegorz Marcin Reda oraz Katarzyna Petronella Sabak).
    Dzieci:
    1. Marianna Niedek urodzony(a) 23 sty. 1868, Strachomin.
    2. 3. Katarzyna Niedek urodzony(a) 11 mar. 1870, Strachomin.
    3. Jan Miedek urodzony(a) 21 gru. 1872, Strachomin.
    4. Weronika Niedek urodzony(a) 19 list. 1875, Strachomin.
    5. Stanisław Miedek urodzony(a) 15 gru. 1877, Strachomin.
    6. Weronika Miedek urodzony(a) 19 sty. 1881, Strachomin.
    7. Michał Niedek urodzony(a) 1883, Strachomin.
    8. Aleksandra Niedek urodzony(a) 24 luty 1889, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Błażej Gielo urodzony(a) 4 luty 1798, Strachomin (syn Gabriel Gielo oraz Monika Reda).

    Błażej — Elżbieta Dzięcioł. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Elżbieta Dzięcioł (córka Wincenty Dzięcioł oraz Małgorzata Płatek).
    Dzieci:
    1. 4. Piotr Gelo urodzony(a) 29 czer. 1822, Strachomin.
    2. Marianna Gelo urodzony(a) 7 sier. 1828, Strachomin.

  3. 10.  Aleksy Miedek urodzony(a) 4 lip. 1771, Strachomin (syn Maciej Miedek oraz Barbara Kowalówna).

    Aleksy poślubił(a) Brygida Gajowniczek 9 luty 1806, Latowicz. Brygida (córka Franciszek Gajowniczek oraz Konstancja Świątek) urodzony(a) 9 paź. 1789, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Brygida Gajowniczek urodzony(a) 9 paź. 1789, Strachomin (córka Franciszek Gajowniczek oraz Konstancja Świątek).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Niedek urodzony(a) 18 sty. 1807, Strachomin; zgon 23 kwie. 1807, Strachomin.
    2. Apolonia Nidek urodzony(a) 16 luty 1808, Strachomin.
    3. Paweł Hilary Niedek urodzony(a) 14 sty. 1811, Strachomin; zgon 30 sty. 1815, Strachomin.
    4. Filip Jakub Niedek urodzony(a) 25 maj 1813, Strachomin.
    5. Piotr Paweł Niedek urodzony(a) 24 luty 1816, Strachomin.
    6. Eleonora Franciszka Niedek urodzony(a) 19 luty 1818, Strachomin.
    7. Feliks Nidek urodzony(a) 16 lip. 1831, Strachomin.
    8. 5. Ewa Niedek urodzony(a) 1824, Strachomin.
    9. Jakub Niedek urodzony(a) 16 lip. 1831, Strachomin.

  5. 12.  Baltazar Miedek urodzony(a) 6 sty. 1801, Strachomin (syn Bernard Niedek oraz Katarzyna Ryfka (Zatorska)).

    Baltazar poślubił(a) Marianna Chrzyptowicz 18 luty 1827, Latowicz. Marianna (córka Franciszek Chrzyptowicz oraz Katarzyna Świeczka) urodzony(a) 25 mar. 1809, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Marianna Chrzyptowicz urodzony(a) 25 mar. 1809, Redzyńskie (córka Franciszek Chrzyptowicz oraz Katarzyna Świeczka).
    Dzieci:
    1. Mikołaj Michał Nidek urodzony(a) 10 wrz. 1828, Strachomin.
    2. Marek Nidek urodzony(a) 6 paź. 1832, Strachomin.
    3. 6. Łukasz Niedek urodzony(a) 10 paź. 1834, Strachomin.
    4. Franciszka Nidek urodzony(a) 12 luty 1837, Strachomin.
    5. Kacper Miedek urodzony(a) 5 sty. 1840, Strachomin.
    6. Jan Midek urodzony(a) 13 gru. 1842, Strachomin.
    7. Katarzyna Miedek urodzony(a) 26 paź. 1846, Strachomin.
    8. Anna Miedek urodzony(a) 22 lip. 1850, Strachomin.

  7. 14.  Grzegorz Marcin Reda urodzony(a) 15 list. 1820, Strachomin (syn Romuald Reda oraz Ewa Miszta).

    Grzegorz poślubił(a) Katarzyna Petronella Sabak 18 sty. 1841, Latowicz. Katarzyna (córka Tomasz Sabak oraz Agnieszka Wiechetek) urodzony(a) 24 list. 1821, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Katarzyna Petronella Sabak urodzony(a) 24 list. 1821, Laliny (córka Tomasz Sabak oraz Agnieszka Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Magdalena Reda urodzony(a) 28 maj 1843, Strachomin.
    2. 7. Krystyna Reda urodzony(a) 16 paź. 1844, Strachomin.
    3. Ludwika Reda urodzony(a) 21 sier. 1847, Strachomin.
    4. Kazimierz Reda urodzony(a) 4 mar. 1850, Strachomin.
    5. Szczepan Reda urodzony(a) 21 gru. 1853, Strachomin.
    6. Marianna Reda urodzony(a) 20 mar. 1857, Strachomin.
    7. Józef Reda urodzony(a) 7 3 1860, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Gabriel Gielo urodzony(a) 25 mar. 1761, Strachomin (syn Andrzej Gielo oraz Krystyna).

    Gabriel poślubił(a) Monika Reda 15 luty 1789, Latowicz. Monika (córka Paweł Reda oraz Agnieszka) urodzony(a) 8 kwie. 1766, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Monika Reda urodzony(a) 8 kwie. 1766, Strachomin (córka Paweł Reda oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. Chryzostom Gielo urodzony(a) 26 list. 1789, Strachomin.
    2. Filip Gielo urodzony(a) 27 maj 1791, Strachomin; zgon 5 czer. 1791, Strachomin.
    3. Antoni Gielo urodzony(a) 18 sty. 1795, Strachomin.
    4. Franciszka Gielo urodzony(a) 4 gru. 1796, Strachomin; zgon 16 gru. 1796, Strachomin.
    5. 8. Błażej Gielo urodzony(a) 4 luty 1798, Strachomin.
    6. Franciszka Gielo urodzony(a) 1 wrz. 1800, Strachomin.
    7. Agata Gielo urodzony(a) 28 sty. 1802, Strachomin; zgon 7 paź. 1804, Strachomin.
    8. Tadeusz Gielo urodzony(a) 30 paź. 1803, Strachomin; zgon 16 paź. 1804, Strachomin.
    9. Jan Gielo urodzony(a) 3 sty. 1805, Strachomin.
    10. Piotr Gielo urodzony(a) 6 lip. 1806, Strachomin.
    11. Elzbieta Gielo urodzony(a) 12 lip. 1808, Strachomin; zgon 16 gru. 1817, Strachomin.
    12. Petronella Gielo urodzony(a) 28 maj 1810, Strachomin; zgon 17 lip. 1813, Strachomin.

  3. 18.  Wincenty Dzięcioł (syn N Dzięcioł).

    Wincenty poślubił(a) Małgorzata Płatek 19 sty. 1777, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Małgorzata Płatek
    Dzieci:
    1. Zofia Gertruda Dzięcioł urodzony(a) 11 list. 1777, Oleksianka.
    2. Magdalena Dzięcioł urodzony(a) 20 lip. 1779, Oleksianka.
    3. Regina Dzięcioł urodzony(a) 14 wrz. 1781, Oleksianka.
    4. Zuzanna Dzięcioł urodzony(a) 10 sier. 1786, Oleksianka.
    5. Dydak Dzięcioł urodzony(a) 1789, Oleksianka.
    6. Roch Dzięcioł urodzony(a) 17 sier. 1791, Oleksianka.
    7. 9. Elżbieta Dzięcioł
    8. Marcin Dzięcioł urodzony(a) 20 wrz. 1796, Oleksianka.
    9. Filip Dzięcioł urodzony(a) 1 maj 1799, Oleksianka.

  5. 20.  Maciej Miedek urodzony(a) 1735, Strachomin (syn N Niedek); zgon 6 mar. 1825, Strachomin.

    Maciej poślubił(a) Barbara Kowalówna 24 luty 1767, Latowicz. Barbara urodzony(a) , Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Barbara Kowalówna urodzony(a) , Iwowe.
    Dzieci:
    1. Benedykt Nidek urodzony(a) 24 mar. 1768, Strachomin; zgon 10 wrz. 1791, Strachomin.
    2. 10. Aleksy Miedek urodzony(a) 4 lip. 1771, Strachomin.
    3. Błażej Miedek urodzony(a) 3 luty 1775, Strachomin.
    4. Stanisław Miedek urodzony(a) 6 maj 1780, Strachomin.
    5. Elżbieta Nidek urodzony(a) 9 list. 1783, Strachomin; zgon 22 paź. 1799, Strachomin.
    6. Scholastyka Nidek urodzony(a) 18 luty 1790, Strachomin.

  7. 22.  Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1760, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Franciszek poślubił(a) Konstancja Świątek 16 list. 1788, Latowicz. Konstancja (córka Józef Świątek oraz Marianna Kosutowa) urodzony(a) 19 luty 1769, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Konstancja Świątek urodzony(a) 19 luty 1769, Oleksianka (córka Józef Świątek oraz Marianna Kosutowa).
    Dzieci:
    1. 11. Brygida Gajowniczek urodzony(a) 9 paź. 1789, Strachomin.
    2. Filip Gajowniczek urodzony(a) 28 maj 1791, Strachomin.
    3. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 6 list. 1793, Strachomin; zgon 27 czer. 1810, Strachomin.
    4. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 21 luty 1796, Strachomin.
    5. Antoni Gajowniczek urodzony(a) 16 sty. 1798, Strachomin.
    6. Jan Gajowniczek urodzony(a) 13 gru. 1800, Strachomin; zgon 17 wrz. 1804, Strachomin.
    7. Alojzy Gajowniczek urodzony(a) 21 czer. 1803, Strachomin; zgon 10 czer. 1805, Strachomin.
    8. Marcjanna Gajowniczek urodzony(a) 8 wrz. 1805, Strachomin.
    9. Petronella Marianna Gajowniczek urodzony(a) 24 maj 1811, Strachomin.

  9. 24.  Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin (syn Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).

    Bernard — Katarzyna Ryfka (Zatorska). [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Katarzyna Ryfka (Zatorska)
    Dzieci:
    1. Remigiusz Niedek urodzony(a) 2 wrz. 1799, Strachomin; zgon 1 list. 1799, Strachomin.
    2. 12. Baltazar Miedek urodzony(a) 6 sty. 1801, Strachomin.
    3. Marianna Nidek urodzony(a) 6 kwie. 1803, Strachomin.
    4. Elżbieta Niedek urodzony(a) 29 czer. 1805, Strachomin; zgon 5 lip. 1805, Strachomin.
    5. Weronika Nidek urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin.
    6. Zofia Julianna Niedek urodzony(a) 18 czer. 1809, Strachomin.
    7. Łucja Marianna Niedek urodzony(a) 9 gru. 1811, Strachomin; zgon 28 gru. 1814, Strachomin.
    8. Karolina Jozefa Nidek urodzony(a) 31 paź. 1814, Strachomin.
    9. Anastazja Konstancja Niedek urodzony(a) 10 kwie. 1817, Strachomin; zgon 12 wrz. 1819, Strachomin.
    10. Apolonia Nidek urodzony(a) 1821, Strachomin.

  11. 26.  Franciszek Chrzyptowicz urodzony(a) 15 kwie. 1763, Redzyńskie (syn Sebastian Chrzyptowicz oraz Anastazja).

    Franciszek poślubił(a) Katarzyna Świeczka 31 sty. 1796, Latowicz. Katarzyna (córka Tomasz Świeczka oraz Agnieszka Cygan) urodzony(a) 17 mar. 1779, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Katarzyna Świeczka urodzony(a) 17 mar. 1779, Wielgolas (córka Tomasz Świeczka oraz Agnieszka Cygan).
    Dzieci:
    1. Krystyna Chrzyptowicz urodzony(a) 22 lip. 1799, Redzyńskie; zgon 22 luty 1803, Redzyńskie.
    2. Wincenty Chrzyptowicz urodzony(a) 7 kwie. 1802, Redzyńskie; zgon 24 kwie. 1802, Redzyńskie.
    3. Żyjący
    4. Idzi Chrzyptowicz urodzony(a) 5 wrz. 1806, Redzyńskie.
    5. Żyjący
    6. 13. Marianna Chrzyptowicz urodzony(a) 25 mar. 1809, Redzyńskie.
    7. Elzbieta Małgorzata Chrzyptowicz urodzony(a) 29 czer. 1811, Redzyńskie.
    8. Brygida Chrzyptowicz urodzony(a) 7 paź. 1813, Redzyńskie.
    9. Rozalia Chrzyptowicz urodzony(a) 26 sier. 1817, Redzyńskie.

  13. 28.  Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin (syn Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio).

    Romuald poślubił(a) Ewa Miszta 26 maj 1811, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Ewa Miszta
    Dzieci:
    1. Piotr Paweł Reda urodzony(a) 29 czer. 1812, Strachomin.
    2. Marianna Julianna Reda urodzony(a) 25 czer. 1814, Strachomin.
    3. Elżbieta Petronella Reda urodzony(a) 7 lip. 1816, Strachomin.
    4. Brygida Marianna Reda urodzony(a) 9 paź. 1818, Strachomin.
    5. 14. Grzegorz Marcin Reda urodzony(a) 15 list. 1820, Strachomin.
    6. Kajetan Reda urodzony(a) 7 sier. 1823, Strachomin.
    7. Marcella Reda urodzony(a) 5 mar. 1825, Strachomin.
    8. Agnieszka Reda urodzony(a) 2 sty. 1827, Strachomin.
    9. Marianna Reda urodzony(a) 5 gru. 1830, Strachomin.

  15. 30.  Tomasz Sabak urodzony(a) 15 wrz. 1800, Laliny (syn Maciej Sabak oraz Teresa Gryz); zgon 28 kwie. 1855, Laliny.

    Tomasz poślubił(a) Agnieszka Wiechetek 22 list. 1818, Latowicz. Agnieszka (córka Adalbertus Wiechetek oraz Apolonia Śluzek) urodzony(a) 27 sty. 1802, Redzyńskie; zgon 28 sty. 1874, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Agnieszka Wiechetek urodzony(a) 27 sty. 1802, Redzyńskie (córka Adalbertus Wiechetek oraz Apolonia Śluzek); zgon 28 sty. 1874, Laliny.
    Dzieci:
    1. 15. Katarzyna Petronella Sabak urodzony(a) 24 list. 1821, Laliny.
    2. Marianna Sabak urodzony(a) 30 sier. 1824, Laliny.
    3. Brygida Sabak urodzony(a) 25 wrz. 1828, Laliny; zgon 24 paź. 1904, Laliny.
    4. Karol Sabak urodzony(a) 29 paź. 1831, Laliny; zgon 1 maj 1895, Laliny.
    5. Karolina Sabak urodzony(a) 5 paź. 1834, Laliny; zgon 4 maj 1860, Laliny.
    6. Krystyna Sabak urodzony(a) 6 czer. 1839, Laliny; zgon 7 paź. 1873, Laliny.
    7. Klemens Sabak urodzony(a) 18 list. 1843, Laliny; zgon 20 gru. 1921, Laliny.