Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Kobieta

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Gelo urodzony(a) 27 list. 1897, Strachomin (syn Michał Gelo oraz Katarzyna Niedek).

    Jan poślubił(a) Stanisława Reda 20 czer. 1928, Latowicz. Stanisława (córka Walenty Reda oraz Marianna Płatek) urodzony(a) 26 kwie. 1907, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Stanisława Reda urodzony(a) 26 kwie. 1907, Strachomin (córka Walenty Reda oraz Marianna Płatek).
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. 1. Żyjący
    3. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Michał Gelo urodzony(a) 21 wrz. 1858, Strachomin (syn Piotr Gelo oraz Ewa Niedek).

    Michał — Katarzyna Niedek. Katarzyna (córka Łukasz Niedek oraz Krystyna Reda) urodzony(a) 11 mar. 1870, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Katarzyna Niedek urodzony(a) 11 mar. 1870, Strachomin (córka Łukasz Niedek oraz Krystyna Reda).
    Dzieci:
    1. 2. Jan Gelo urodzony(a) 27 list. 1897, Strachomin.
    2. Marianna Gelo urodzony(a) 1903, Strachomin.
    3. Aleksandra Gielo urodzony(a) 2 mar. 1905, Strachomin.

  3. 6.  Walenty Reda urodzony(a) 12 luty 1866, Strachomin (syn Paweł Fabian Reda oraz Marianna Rosa).

    Walenty poślubił(a) Marianna Płatek 21 sty. 1895, Latowicz. Marianna (córka Jan Płatek oraz Franciszka Gajowniczek) urodzony(a) 29 sty. 1877, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Płatek urodzony(a) 29 sty. 1877, Oleksianka (córka Jan Płatek oraz Franciszka Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Helena Reda urodzony(a) 1 sty. 1896, Strachomin.
    2. Aleksandra Reda urodzony(a) 22 paź. 1897, Strachomin.
    3. Wiktor Reda urodzony(a) 26 sty. 1900, Strachomin.
    4. Jan Reda urodzony(a) 22 paź. 1901, Strachomin.
    5. Marianna Reda urodzony(a) 28 list. 1903, Strachomin.
    6. 3. Stanisława Reda urodzony(a) 26 kwie. 1907, Strachomin.
    7. Franciszek Reda urodzony(a) 20 mar. 1909, Strachomin.
    8. Bronisław Reda urodzony(a) 14 luty 1913, Strachomin.
    9. Waleria Reda urodzony(a) 20 list. 1915, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Piotr Gelo urodzony(a) 29 czer. 1822, Strachomin (syn Błażej Gielo oraz Elżbieta Dzięcioł).

    Piotr poślubił(a) Ewa Niedek 9 luty 1846, Latowicz. Ewa (córka Aleksy Miedek oraz Brygida Gajowniczek) urodzony(a) 1824, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Ewa Niedek urodzony(a) 1824, Strachomin (córka Aleksy Miedek oraz Brygida Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Franciszka Gelo urodzony(a) 26 luty 1847, Strachomin.
    2. Wojciech Gelo urodzony(a) 7 kwie. 1850, Strachomin.
    3. 4. Michał Gelo urodzony(a) 21 wrz. 1858, Strachomin.
    4. Marianna Gelo urodzony(a) 1862, Strachomin.
    5. Ludwika Gelo urodzony(a) 25 sier. 1855, Strachomin.

  3. 10.  Łukasz Niedek urodzony(a) 10 paź. 1834, Strachomin (syn Baltazar Miedek oraz Marianna Chrzyptowicz).

    Łukasz poślubił(a) Krystyna Reda 24 luty 1867, Latowicz. Krystyna (córka Grzegorz Marcin Reda oraz Katarzyna Petronella Sabak) urodzony(a) 16 paź. 1844, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Krystyna Reda urodzony(a) 16 paź. 1844, Strachomin (córka Grzegorz Marcin Reda oraz Katarzyna Petronella Sabak).
    Dzieci:
    1. Marianna Niedek urodzony(a) 23 sty. 1868, Strachomin.
    2. 5. Katarzyna Niedek urodzony(a) 11 mar. 1870, Strachomin.
    3. Jan Miedek urodzony(a) 21 gru. 1872, Strachomin.
    4. Weronika Niedek urodzony(a) 19 list. 1875, Strachomin.
    5. Stanisław Miedek urodzony(a) 15 gru. 1877, Strachomin.
    6. Weronika Miedek urodzony(a) 19 sty. 1881, Strachomin.
    7. Michał Niedek urodzony(a) 1883, Strachomin.
    8. Aleksandra Niedek urodzony(a) 24 luty 1889, Strachomin.

  5. 12.  Paweł Fabian Reda urodzony(a) 20 sty. 1818, Chyżyny (syn Jędrzej Reda oraz Magdalena Chrust).

    Paweł — Marianna Rosa. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Marianna Rosa
    Dzieci:
    1. Agata Reda urodzony(a) 4 luty 1856, Strachomin.
    2. Franciszek Reda urodzony(a) 19 wrz. 1858, Strachomin.
    3. Konstanty Reda urodzony(a) 15 paź. 1862, Strachomin.
    4. Marcin Reda urodzony(a) 15 paź. 1862, Strachomin.
    5. 6. Walenty Reda urodzony(a) 12 luty 1866, Strachomin.

  7. 14.  Jan Płatek urodzony(a) 27 luty 1850, Oleksianka (syn Onufry Płatek oraz Marianna Świątek).

    Jan poślubił(a) Franciszka Gajowniczek Franciszka (córka Grzegorz Gajowniczek oraz Marianna Mrozek) urodzony(a) 13 kwie. 1837, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 13 kwie. 1837, Strachomin (córka Grzegorz Gajowniczek oraz Marianna Mrozek).
    Dzieci:
    1. 7. Marianna Płatek urodzony(a) 29 sty. 1877, Oleksianka.
    2. Anna Płatek urodzony(a) 8 paź. 1879, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Błażej Gielo urodzony(a) 4 luty 1798, Strachomin (syn Gabriel Gielo oraz Monika Reda).

    Błażej — Elżbieta Dzięcioł. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Elżbieta Dzięcioł (córka Wincenty Dzięcioł oraz Małgorzata Płatek).
    Dzieci:
    1. 8. Piotr Gelo urodzony(a) 29 czer. 1822, Strachomin.
    2. Marianna Gelo urodzony(a) 7 sier. 1828, Strachomin.

  3. 18.  Aleksy Miedek urodzony(a) 4 lip. 1771, Strachomin (syn Maciej Miedek oraz Barbara Kowalówna).

    Aleksy poślubił(a) Brygida Gajowniczek 9 luty 1806, Latowicz. Brygida (córka Franciszek Gajowniczek oraz Konstancja Świątek) urodzony(a) 9 paź. 1789, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Brygida Gajowniczek urodzony(a) 9 paź. 1789, Strachomin (córka Franciszek Gajowniczek oraz Konstancja Świątek).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Niedek urodzony(a) 18 sty. 1807, Strachomin; zgon 23 kwie. 1807, Strachomin.
    2. Apolonia Nidek urodzony(a) 16 luty 1808, Strachomin.
    3. Paweł Hilary Niedek urodzony(a) 14 sty. 1811, Strachomin; zgon 30 sty. 1815, Strachomin.
    4. Filip Jakub Niedek urodzony(a) 25 maj 1813, Strachomin.
    5. Piotr Paweł Niedek urodzony(a) 24 luty 1816, Strachomin.
    6. Eleonora Franciszka Niedek urodzony(a) 19 luty 1818, Strachomin.
    7. Feliks Nidek urodzony(a) 16 lip. 1831, Strachomin.
    8. 9. Ewa Niedek urodzony(a) 1824, Strachomin.
    9. Jakub Niedek urodzony(a) 16 lip. 1831, Strachomin.

  5. 20.  Baltazar Miedek urodzony(a) 6 sty. 1801, Strachomin (syn Bernard Niedek oraz Katarzyna Ryfka (Zatorska)).

    Baltazar poślubił(a) Marianna Chrzyptowicz 18 luty 1827, Latowicz. Marianna (córka Franciszek Chrzyptowicz oraz Katarzyna Świeczka) urodzony(a) 25 mar. 1809, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marianna Chrzyptowicz urodzony(a) 25 mar. 1809, Redzyńskie (córka Franciszek Chrzyptowicz oraz Katarzyna Świeczka).
    Dzieci:
    1. Mikołaj Michał Nidek urodzony(a) 10 wrz. 1828, Strachomin.
    2. Marek Nidek urodzony(a) 6 paź. 1832, Strachomin.
    3. 10. Łukasz Niedek urodzony(a) 10 paź. 1834, Strachomin.
    4. Franciszka Nidek urodzony(a) 12 luty 1837, Strachomin.
    5. Kacper Miedek urodzony(a) 5 sty. 1840, Strachomin.
    6. Jan Midek urodzony(a) 13 gru. 1842, Strachomin.
    7. Katarzyna Miedek urodzony(a) 26 paź. 1846, Strachomin.
    8. Anna Miedek urodzony(a) 22 lip. 1850, Strachomin.

  7. 22.  Grzegorz Marcin Reda urodzony(a) 15 list. 1820, Strachomin (syn Romuald Reda oraz Ewa Miszta).

    Grzegorz poślubił(a) Katarzyna Petronella Sabak 18 sty. 1841, Latowicz. Katarzyna (córka Tomasz Sabak oraz Agnieszka Wiechetek) urodzony(a) 24 list. 1821, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Katarzyna Petronella Sabak urodzony(a) 24 list. 1821, Laliny (córka Tomasz Sabak oraz Agnieszka Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Magdalena Reda urodzony(a) 28 maj 1843, Strachomin.
    2. 11. Krystyna Reda urodzony(a) 16 paź. 1844, Strachomin.
    3. Ludwika Reda urodzony(a) 21 sier. 1847, Strachomin.
    4. Kazimierz Reda urodzony(a) 4 mar. 1850, Strachomin.
    5. Szczepan Reda urodzony(a) 21 gru. 1853, Strachomin.
    6. Marianna Reda urodzony(a) 20 mar. 1857, Strachomin.
    7. Józef Reda urodzony(a) 7 3 1860, Strachomin.

  9. 24.  Jędrzej Reda urodzony(a) 16 paź. 1783, Strachomin (syn Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).

    Jędrzej poślubił(a) Magdalena Chrust Magdalena (córka Ignacy Chróst oraz Zofia Olko) urodzony(a) 8 kwie. 1792, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Magdalena Chrust urodzony(a) 8 kwie. 1792, Chyżyny (córka Ignacy Chróst oraz Zofia Olko).
    Dzieci:
    1. Piotr Reda urodzony(a) 26 list. 1809, Chyżyny.
    2. Brygida Franciszka Reda urodzony(a) 1 paź. 1812, Chyżyny.
    3. Konstanty Franciszek Reda urodzony(a) 9 kwie. 1815, Chyżyny.
    4. 12. Paweł Fabian Reda urodzony(a) 20 sty. 1818, Chyżyny.
    5. Jacek Wawrzyniec Reda urodzony(a) 14 sier. 1820, Strachomin.
    6. Marianna Reda urodzony(a) 4 paź. 1823, Strachomin.
    7. Piotr Reda urodzony(a) 18 maj 1827, Strachomin.

  11. 28.  Onufry Płatek urodzony(a) 11 czer. 1824, Oleksianka (syn Piotr Płatek oraz Julianna Całka).

    Onufry poślubił(a) Marianna Świątek 12 luty 1849, Latowicz. Marianna (córka Jan Świątek oraz Ewa Płatek) urodzony(a) 5 sty. 1828, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Marianna Świątek urodzony(a) 5 sty. 1828, Oleksianka (córka Jan Świątek oraz Ewa Płatek).
    Dzieci:
    1. 14. Jan Płatek urodzony(a) 27 luty 1850, Oleksianka.
    2. Katarzyna Płatek urodzony(a) 20 list. 1852, Oleksianka.
    3. Ludwika Płatek urodzony(a) 27 maj 1856, Oleksianka.
    4. Piotr Płatek urodzony(a) 31 sty. 1859, Oleksianka.
    5. Ludwik Płatek urodzony(a) 1 sty. 1862, Oleksianka.
    6. Paweł Płatek urodzony(a) 28 sier. 1864, Oleksianka.
    7. Teofila Płatek urodzony(a) 23 lip. 1867, Oleksianka.
    8. Karol Płatek urodzony(a) 26 paź. 1870, Oleksianka.

  13. 30.  Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 28 luty 1809, Strachomin (syn Marek Gajowniczek oraz Małgorzata Orowiecka).

    Grzegorz — Marianna Mrozek. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Marianna Mrozek
    Dzieci:
    1. Michał Gajowniczek urodzony(a) 28 wrz. 1830, Strachomin.
    2. Szymon Gajowniczek urodzony(a) 16 luty 1833, Strachomin.
    3. Józef Gajowniczek urodzony(a) 17 mar. 1835, Strachomin.
    4. 15. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 13 kwie. 1837, Strachomin.
    5. Anna Gajowniczek urodzony(a) 26 lip. 1839, Strachomin.
    6. Leon Gajowniczek urodzony(a) 21 mar. 1842, Strachomin.
    7. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 20 list. 1843, Strachomin.
    8. Jan Gajowniczek urodzony(a) 29 sier. 1846, Strachomin.
    9. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 8 luty 1849, Strachomin.