Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marianna Reda

Marianna Reda

Kobieta 1894 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marianna Reda urodzony(a) 16 sty. 1894, Chyżyny (córka Paweł Reda oraz Zuzanna Szczepańczyk).

    Marianna poślubił(a) F. Kowalski [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Paweł Reda urodzony(a) 11 sty. 1852, Chyżyny (syn Stanisław Reda oraz Marianna Sabak).

    Paweł poślubił(a) Zuzanna Szczepańczyk 31 sty. 1875, Latowicz. Zuzanna (córka Kazimierz Szczepańczyk oraz Apolonia Luba) urodzony(a) 1852, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Zuzanna Szczepańczyk urodzony(a) 1852, Transbór (córka Kazimierz Szczepańczyk oraz Apolonia Luba).
    Dzieci:
    1. Jan Reda urodzony(a) 6 gru. 1875, Chyżyny.
    2. Katarzyna Reda urodzony(a) 5 paź. 1877, Chyżyny.
    3. Ludwik Reda urodzony(a) 6 sier. 1880, Chyżyny.
    4. Stanisław Reda urodzony(a) 25 luty 1883, Chyżyny.
    5. Franciszek Reda urodzony(a) 20 wrz. 1885, Chyżyny.
    6. Józef Reda urodzony(a) 13 mar. 1888, Chyżyny.
    7. Aleksandra Reda urodzony(a) 21 lip. 1891, Chyżyny.
    8. 1. Marianna Reda urodzony(a) 16 sty. 1894, Chyżyny.
    9. Weronika Reda urodzony(a) 17 mar. 1897, Chyżyny.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Stanisław Reda urodzony(a) 4 maj 1828, Chyżyny (syn Jan Reda oraz Dorota Górska).

    Stanisław poślubił(a) Marianna Sabak 23 luty 1851, Latowicz. Marianna (córka Tomasz Sabak oraz Agnieszka Wiechetek) urodzony(a) 30 sier. 1824, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Sabak urodzony(a) 30 sier. 1824, Laliny (córka Tomasz Sabak oraz Agnieszka Wiechetek).
    Dzieci:
    1. 2. Paweł Reda urodzony(a) 11 sty. 1852, Chyżyny.
    2. Tomasz Reda urodzony(a) 18 gru. 1853, Chyżyny.
    3. Ludwika Reda urodzony(a) 25 kwie. 1855, Chyżyny.
    4. Józef Reda urodzony(a) 18 mar. 1859, Chyżyny.
    5. Anastazja Reda urodzony(a) 30 mar. 1861, Chyżyny.
    6. Piotr Reda urodzony(a) 21 mar. 1863, Chyżyny.
    7. Franciszka Reda urodzony(a) 27 paź. 1864, Chyżyny.
    8. Jan Reda urodzony(a) 4 maj 1867, Chyżyny.

  3. 6.  Kazimierz Szczepańczyk urodzony(a) 1 mar. 1829, Transbór (syn Franciszek Szczepańczyk oraz Małgorzata Rybak).

    Kazimierz poślubił(a) Apolonia Luba 31 sty. 1848, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Apolonia Luba
    Dzieci:
    1. Małgorzata Szczepańczyk urodzony(a) 28 czer. 1850, Transbór.
    2. 3. Zuzanna Szczepańczyk urodzony(a) 1852, Transbór.
    3. Jan Szczepańczyk urodzony(a) 5 czer. 1854, Transbór.
    4. Jan Szczepańczyk urodzony(a) 25 sty. 1856, Transbór.
    5. Paweł Szczepańczyk urodzony(a) 29 czer. 1857, Transbór.
    6. Marianna Szczepańczyk urodzony(a) 9 luty 1859, Transbór.
    7. Katarzyna Szczepańczyk urodzony(a) 25 kwie. 1860, Transbór.
    8. Marianna Szczepańczyk urodzony(a) 15 paź. 1862, Transbór.
    9. Jan Szczepańczyk urodzony(a) 22 sty. 1865, Transbór.
    10. Wiktoria Szczepańczyk urodzony(a) 17 sty. 1867, Transbór.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Jan Reda urodzony(a) 26 czer. 1787, Strachomin (syn Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).

    Jan poślubił(a) Dorota Górska 21 maj 1809, Latowicz. Dorota (córka Laurenty Górski oraz Agata Grzęda) urodzony(a) 6 luty 1792, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Dorota Górska urodzony(a) 6 luty 1792, Chyżyny (córka Laurenty Górski oraz Agata Grzęda).
    Dzieci:
    1. Józef Reda urodzony(a) 1810, Chyżyny.
    2. Marcin Benedykt Reda urodzony(a) 9 list. 1811, Strachomin.
    3. Karolina Marianna Reda urodzony(a) 4 list. 1812, Strachomin.
    4. Szczepan Jan Reda urodzony(a) 24 gru. 1814, Strachomin.
    5. Telesfor Paweł Reda urodzony(a) 4 sty. 1816, Strachomin.
    6. Marianna Magdalena Reda urodzony(a) 3 lip. 1818, Chyżyny.
    7. Monika Marianna Reda urodzony(a) 3 maj 1821, Chyżyny; zgon 7 sier. 1861, Redzyńskie.
    8. Telesfor Reda urodzony(a) 19 czer. 1824, Chyżyny.
    9. Piotr Reda urodzony(a) 31 lip. 1826, Strachomin.
    10. 4. Stanisław Reda urodzony(a) 4 maj 1828, Chyżyny.
    11. Małgorzata Reda urodzony(a) 10 lip. 1831, Strachomin.
    12. Jan Reda urodzony(a) 17 paź. 1834, Strachomin.
    13. Piotr Reda urodzony(a) 18 czer. 1837, Strachomin.

  3. 10.  Tomasz Sabak urodzony(a) 15 wrz. 1800, Laliny (syn Maciej Sabak oraz Teresa Gryz); zgon 28 kwie. 1855, Laliny.

    Tomasz poślubił(a) Agnieszka Wiechetek 22 list. 1818, Latowicz. Agnieszka (córka Adalbertus Wiechetek oraz Apolonia Śluzek) urodzony(a) 27 sty. 1802, Redzyńskie; zgon 28 sty. 1874, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Agnieszka Wiechetek urodzony(a) 27 sty. 1802, Redzyńskie (córka Adalbertus Wiechetek oraz Apolonia Śluzek); zgon 28 sty. 1874, Laliny.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Petronella Sabak urodzony(a) 24 list. 1821, Laliny.
    2. 5. Marianna Sabak urodzony(a) 30 sier. 1824, Laliny.
    3. Brygida Sabak urodzony(a) 25 wrz. 1828, Laliny; zgon 24 paź. 1904, Laliny.
    4. Karol Sabak urodzony(a) 29 paź. 1831, Laliny; zgon 1 maj 1895, Laliny.
    5. Karolina Sabak urodzony(a) 5 paź. 1834, Laliny; zgon 4 maj 1860, Laliny.
    6. Krystyna Sabak urodzony(a) 6 czer. 1839, Laliny; zgon 7 paź. 1873, Laliny.
    7. Klemens Sabak urodzony(a) 18 list. 1843, Laliny; zgon 20 gru. 1921, Laliny.

  5. 12.  Franciszek Szczepańczyk urodzony(a) 1805, Transbór (syn Tomasz Szczepańczyk oraz Agnieszka Jakubicka).

    Franciszek poślubił(a) Małgorzata Rybak 10 luty 1828, Latowicz. Małgorzata (córka Stanisław Rybak oraz Katarzyna Zwierz) urodzony(a) 4 lip. 1808, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Małgorzata Rybak urodzony(a) 4 lip. 1808, Transbór (córka Stanisław Rybak oraz Katarzyna Zwierz).
    Dzieci:
    1. 6. Kazimierz Szczepańczyk urodzony(a) 1 mar. 1829, Transbór.
    2. Grzegorz Szczepańczyk urodzony(a) 12 mar. 1832, Transbór.
    3. Dominik Szczepańczyk urodzony(a) 3 sier. 1834, Transbór.
    4. Agnieszka Szczepańczyk urodzony(a) 14 sty. 1837, Transbór.
    5. Tekla Szczepańczyk urodzony(a) 22 wrz. 1839, Transbór.
    6. Magdalena Szczepańczyk urodzony(a) 7 lip. 1843, Transbór.
    7. Małgorzata Szczepańczyk urodzony(a) 14 lip. 1846, Transbór.
    8. Józefa Szczepańczyk urodzony(a) 2 sier. 1847, Transbór.
    9. Piotr Szczepańczyk urodzony(a) 31 lip. 1849, Transbór.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Franciszek Reda (syn N Reda); zgon 20 luty 1813, Strachomin.

    Franciszek poślubił(a) Marianna Rechnio 15 luty 1767, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Rechnio
    Dzieci:
    1. Karol Reda urodzony(a) 7 list. 1768, Strachomin.
    2. Cyprian Reda urodzony(a) 14 wrz. 1771, Strachomin; zgon 21 wrz. 1771, Strachomin.
    3. Katarzyna Reda urodzony(a) 24 list. 1772, Strachomin; zgon 18 wrz. 1799, Redzyńskie.
    4. Franciszek Reda Reda urodzony(a) 11 paź. 1775, Strachomin; zgon 24 sier. 1776, Strachomin.
    5. Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin.
    6. Krystyna Reda urodzony(a) 14 wrz. 1780, Strachomin.
    7. Jędrzej Reda urodzony(a) 16 paź. 1783, Strachomin.
    8. 8. Jan Reda urodzony(a) 26 czer. 1787, Strachomin.
    9. Damazy Reda urodzony(a) 13 gru. 1791, Strachomin; zgon 30 kwie. 1808, Strachomin.

  3. 18.  Laurenty Górski urodzony(a) 1739 (syn N Górski); zgon 19 luty 1819, Chyżyny.

    Laurenty poślubił(a) Agata Grzęda 19 sty. 1777, Latowicz. Agata (córka N Grzenda) urodzony(a) 1744, Chyżyny; zgon 12 luty 1819, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Agata Grzęda urodzony(a) 1744, Chyżyny (córka N Grzenda); zgon 12 luty 1819, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. Feliks Górski urodzony(a) 20 list. 1777, Chyżyny.
    2. Piotr Górski urodzony(a) 28 kwie. 1782, Chyżyny.
    3. Joanna Górska urodzony(a) 27 gru. 1785, Chyżyny.
    4. Szymon Górski urodzony(a) 11 luty 1789, Chyżyny; zgon 13 gru. 1789, Chyżyny.
    5. 9. Dorota Górska urodzony(a) 6 luty 1792, Chyżyny.
    6. Stanisław Górski urodzony(a) 24 list. 1793, Chyżyny.

  5. 20.  Maciej Sabak urodzony(a) 1744, Laliny (syn Melchior Sabak oraz Marianna); zgon 15 luty 1814, Laliny.

    Maciej — Teresa Gryz. Teresa zgon 22 gru. 1824, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Teresa Gryz zgon 22 gru. 1824, Laliny.
    Dzieci:
    1. Ambroży Sabak urodzony(a) 9 gru. 1784, Laliny; zgon 23 paź. 1851, Laliny.
    2. Szymon Sabak urodzony(a) 1 list. 1787, Laliny; zgon 14 list. 1787, Laliny.
    3. Eleonora Sabak urodzony(a) 24 luty 1789, Laliny; zgon 28 sier. 1831, Laliny.
    4. Józefat (Józef) Sabak urodzony(a) 27 wrz. 1791, Laliny; zgon 25 kwie. 1857, Redzyńskie.
    5. Jan Sabak urodzony(a) 27 sty. 1794, Laliny; zgon 5 luty 1796, Laliny.
    6. Łucja Sabak urodzony(a) 11 gru. 1796, Laliny; zgon 12 gru. 1796, Laliny.
    7. Tomasz Sabak urodzony(a) 12 gru. 1796, Laliny; zgon 12 gru. 1796, Laliny.
    8. 10. Tomasz Sabak urodzony(a) 15 wrz. 1800, Laliny; zgon 28 kwie. 1855, Laliny.

  7. 22.  Adalbertus Wiechetek urodzony(a) 28 kwie. 1778, Redzyńskie (syn Augustyn Wiechetek oraz Krystyna Kusio).

    Adalbertus poślubił(a) Apolonia Śluzek 20 sty. 1800, Latowicz. Apolonia (córka Józef Śluzek oraz Apolonia Rechnio) urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Apolonia Śluzek urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie (córka Józef Śluzek oraz Apolonia Rechnio).
    Dzieci:
    1. 11. Agnieszka Wiechetek urodzony(a) 27 sty. 1802, Redzyńskie; zgon 28 sty. 1874, Laliny.
    2. Józefa Wiechetek urodzony(a) 18 mar. 1804, Redzyńskie; zgon 6 kwie. 1805, Redzyńskie.
    3. Onufry Wiechetek urodzony(a) 1 czer. 1806, Redzyńskie; zgon 10 sier. 1807, Redzyńskie.
    4. Marianna Wiechetek urodzony(a) 19 sier. 1808, Redzyńskie; zgon 4 wrz. 1809, Redzyńskie.
    5. Piotr Wiechetek urodzony(a) 24 lip. 1810, Redzyńskie.
    6. Monika Katarzyna Wiechetek urodzony(a) 8 maj 1813, Redzyńskie.
    7. Szymon Rafał Wiechetek urodzony(a) 22 paź. 1815, Redzyńskie.
    8. Kazimierz Ignacy Wiechetek urodzony(a) 17 luty 1818, Redzyńskie.
    9. Krzysztof Piotr Wiechetek urodzony(a) 26 lip. 1820, Redzyńskie.
    10. Tekla Wiechetek urodzony(a) 11 wrz. 1824, Redzyńskie.
    11. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 27 mar. 1827, Redzyńskie.

  9. 24.  Tomasz Szczepańczyk

    Tomasz poślubił(a) Agnieszka Jakubicka 19 sty. 1794, Latowicz. Agnieszka (córka Marcin Jakubicki oraz Agnieszka) urodzony(a) 30 sty. 1774, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Agnieszka Jakubicka urodzony(a) 30 sty. 1774, Transbór (córka Marcin Jakubicki oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. Tomasz Szczepańczyk urodzony(a) 25 mar. 1801, Transbór.
    2. 12. Franciszek Szczepańczyk urodzony(a) 1805, Transbór.
    3. Anastazja Szczepańczyk urodzony(a) 28 gru. 1807, Transbór.
    4. Mateusz Franciszek Szczepańczyk urodzony(a) 24 wrz. 1810, Transbór.
    5. Mateusz Szczepańczyk urodzony(a) 25 wrz. 1810, Transbór.
    6. Krystyna Kunegunda Szczepańczyk urodzony(a) 6 kwie. 1812, Transbór.
    7. Piotr Maciej Szczepańczyk urodzony(a) 22 luty 1815, Transbór.

  11. 26.  Stanisław Rybak urodzony(a) 24 list. 1765, Transbór (syn Baltazar Rybak oraz Marianna).

    Stanisław poślubił(a) Katarzyna Zwierz 14 sty. 1787, Latowicz. Katarzyna (córka Grzegorz Zwierz oraz Agnieszka) urodzony(a) 26 list. 1765, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Katarzyna Zwierz urodzony(a) 26 list. 1765, Transbór (córka Grzegorz Zwierz oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. Dydak Rybak urodzony(a) 13 list. 1787, Transbór.
    2. Joanna Rybak urodzony(a) 28 gru. 1790, Transbór.
    3. Józef Rybak urodzony(a) 19 mar. 1793, Transbór.
    4. Kacper Rybak urodzony(a) 5 sty. 1796, Transbór.
    5. Marianna Rybak urodzony(a) 2 lip. 1798, Transbór.
    6. Kunegunda Rybak urodzony(a) 2 sier. 1801, Transbór.
    7. Izydor Rybak urodzony(a) 26 mar. 1804, Transbór.
    8. Helwa Rybak urodzony(a) 1 sty. 1807, Transbór.
    9. Anastazja Rybak urodzony(a) 1 sty. 1807, Transbór.
    10. 13. Małgorzata Rybak urodzony(a) 4 lip. 1808, Transbór.
    11. Franciszka Rybak urodzony(a) 4 lip. 1808, Transbór.