Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Agnieszka Świątek

Agnieszka Świątek

Kobieta 1833 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Agnieszka Świątek urodzony(a) 22 kwie. 1833, Kamionka (córka Faustyn Świątek oraz Franciszka Kempkowicz).

    Agnieszka poślubił(a) Wincenty Pielasa 22 list. 1857, Latowicz. Wincenty (syn Jan Pielasa oraz Magdalena Borówek) urodzony(a) 23 mar. 1828, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Ludwik Pielasa urodzony(a) 31 sier. 1858, Chyżyny.
    2. Ludwik Pielasa urodzony(a) 20 maj 1860, Chyżyny.
    3. Marianna Pielasa urodzony(a) 9 list. 1861, Chyżyny.
    4. Stanisław Pielasa urodzony(a) 25 kwie. 1864, Chyżyny.
    5. Jan Pielasa urodzony(a) 31 sty. 1867, Chyżyny.
    6. Kazimierz Pielasa urodzony(a) 11 lip. 1870, Chyżyny.
    7. Julianna Pielasa urodzony(a) 7 luty 1873, Chyżyny.
    8. Ludwika Pielasa urodzony(a) 7 sier. 1875, Budki Wielgoleskie.
    9. Anna Pielasa urodzony(a) 9 sier. 1879, Chyżyny.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Faustyn Świątek urodzony(a) 3 lip. 1808, Kamionka (syn Cyprian Świątek oraz Magdalena Konca).

    Faustyn poślubił(a) Franciszka Kempkowicz Franciszka (córka Jan de Matha Kępkowicz oraz Helena Dyła) urodzony(a) 16 luty 1809, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Franciszka Kempkowicz urodzony(a) 16 luty 1809, Wielgolas (córka Jan de Matha Kępkowicz oraz Helena Dyła).
    Dzieci:
    1. Jan Świątek urodzony(a) 17 czer. 1829, Kamionka.
    2. Maciej Świątek urodzony(a) 27 luty 1831, Kamionka.
    3. 1. Agnieszka Świątek urodzony(a) 22 kwie. 1833, Kamionka.
    4. Rozalia Świątek urodzony(a) 31 sier. 1835, Kamionka.
    5. Franciszka Świątek urodzony(a) 29 wrz. 1838, Kamionka.
    6. Daniel Świątek urodzony(a) 7 list. 1839, Kamionka.
    7. Grzegorz Świątek urodzony(a) 8 maj 1842, Kamionka.
    8. Franciszek Świątek urodzony(a) 16 lip. 1844, Kamionka.
    9. Józef Świątek urodzony(a) 11 mar. 1847, Kamionka.
    10. Apolonia Świątek urodzony(a) 9 luty 1850, Kamionka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Cyprian Świątek urodzony(a) 28 wrz. 1768, Strachomin (syn Maciej Świątek oraz Katarzyna Szeląg); zgon 2 paź. 1820, Kamionka.

    Cyprian — Magdalena Konca. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Magdalena Konca
    Dzieci:
    1. Karol Świątek urodzony(a) 5 list. 1796, Strachomin.
    2. Józef Świątek urodzony(a) 23 mar. 1799, Strachomin.
    3. Marianna Świątek urodzony(a) 3 lip. 1801, Strachomin; zgon 29 lip. 1808, Kamionka.
    4. Petronella Franciszka Świątek urodzony(a) 13 kwie. 1806, Kamionka.
    5. Stanisław Świątek urodzony(a) 8 maj 1808, Kamionka; zgon 16 maj 1808, Kamionka.
    6. 2. Faustyn Świątek urodzony(a) 3 lip. 1808, Kamionka.
    7. Kazimierz Maciej Świątek urodzony(a) 26 luty 1812, Kamionka.
    8. Kazimierz Maciej Świątek urodzony(a) 26 luty 1812, Kamionka.

  3. 6.  Jan de Matha Kępkowicz urodzony(a) 8 luty 1776, Iwowe (syn Krzysztof Kępkowicz oraz Rozalia Skorupa).

    Jan — Helena Dyła. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Helena Dyła (córka Adalbertus Dyła oraz Katarzyna Leszek).
    Dzieci:
    1. Tomasz Kępkowicz urodzony(a) 15 gru. 1801, Wielgolas; zgon 24 lip. 1804, Wielgolas.
    2. Agata Kępkowicz urodzony(a) 3 luty 1804, Wielgolas; zgon 29 mar. 1806, Wielgolas.
    3. Franciszek Kempkowicz urodzony(a) 29 mar. 1806, Wielgolas.
    4. 3. Franciszka Kempkowicz urodzony(a) 16 luty 1809, Wielgolas.
    5. Grzegorz Maciej Kępkowicz urodzony(a) 23 luty 1812, Wielgolas.
    6. Piotr Paweł Kępkowicz urodzony(a) 29 sty. 1815, Wielgolas.
    7. Ludwika Franciszka Kempkowicz urodzony(a) 1 kwie. 1819, Wielgolas.
    8. Kajetan Kempkowicz urodzony(a) 1 sier. 1822, Wielgolas.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Maciej Świątek urodzony(a) 1733 (syn N Świątek); zgon 26 mar. 1793, Strachomin.

    Maciej poślubił(a) Katarzyna Szeląg 16 luty 1767, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Katarzyna Szeląg
    Dzieci:
    1. 4. Cyprian Świątek urodzony(a) 28 wrz. 1768, Strachomin; zgon 2 paź. 1820, Kamionka.
    2. Feliks Świątek urodzony(a) 2 wrz. 1770, Strachomin.
    3. Stanisław Świątek urodzony(a) 22 list. 1772, Strachomin.
    4. Gabriel Świątek urodzony(a) 19 mar. 1775, Strachomin.
    5. Mateusz Świątek urodzony(a) 21 luty 1779, Strachomin.
    6. Szymon Świątek urodzony(a) 1 list. 1782, Strachomin.
    7. Rozalia Świątek urodzony(a) 28 sier. 1785, Strachomin.
    8. Kazimierz Świątek urodzony(a) 28 luty 1777, Strachomin.

  3. 12.  Krzysztof Kępkowicz urodzony(a) 1736, Iwowe (syn Antoni Kępkowicz); zgon 12 mar. 1806, Iwowe.

    Krzysztof poślubił(a) Rozalia Skorupa 27 sty. 1765, Latowicz. Rozalia urodzony(a) 1748, Iwowe; zgon 27 kwie. 1793, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 13.  Rozalia Skorupa urodzony(a) 1748, Iwowe; zgon 27 kwie. 1793, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Jan Kępkowicz urodzony(a) 29 gru. 1765, Iwowe; zgon 25 sier. 1768, Iwowe.
    2. Władysław (Ludysław, Ludwik) Kępkowicz urodzony(a) 30 czer. 1768, Iwowe.
    3. Błażej Kępkowicz urodzony(a) 2 luty 1770, Iwowe; zgon 19 sier. 1771, Iwowe.
    4. Justyna Kępkowicz urodzony(a) 22 wrz. 1771, Iwowe; zgon 7 lip. 1772, Iwowe.
    5. Petronella Kępkowicz urodzony(a) 25 kwie. 1773, Iwowe.
    6. Romuald Kępkowicz urodzony(a) 7 luty 1775, Iwowe; zgon 14 luty 1775, Iwowe.
    7. 6. Jan de Matha Kępkowicz urodzony(a) 8 luty 1776, Iwowe.
    8. Kazimierz Kępkowicz urodzony(a) 10 mar. 1778, Iwowe.
    9. Fabian Kępkowicz urodzony(a) 18 sty. 1780, Iwowe.
    10. Franciszka Kępkowicz urodzony(a) 3 mar. 1782, Iwowe.
    11. Genowefa Kępkowicz urodzony(a) 3 sty. 1785, Iwowe; zgon 2 gru. 1789, Iwowe.

  5. 14.  Adalbertus Dyła urodzony(a) 1734, Wielgolas (syn N Dyła); zgon 19 gru. 1794, Wielgolas.

    Adalbertus poślubił(a) Katarzyna Leszek 14 luty 1773, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 15.  Katarzyna Leszek
    Dzieci:
    1. Roch Dyła urodzony(a) 16 sier. 1774, Wielgolas.
    2. 7. Helena Dyła
    3. Zofia Dyła urodzony(a) 3 maj 1777, Wielgolas.
    4. Laurenty Dyła urodzony(a) 12 sier. 1781, Wielgolas; zgon 19 gru. 1781, Wielgolas.
    5. Marianna Dyła urodzony(a) 15 wrz. 1782, Wielgolas; zgon 21 lip. 1785, Wielgolas.
    6. Magdalena Dyła urodzony(a) 29 maj 1785, Wielgolas; zgon 4 luty 1787, Wielgolas.
    7. Gracjan Dyła urodzony(a) 19 gru. 1787, Wielgolas; zgon 4 mar. 1788, Wielgolas.
    8. Barbara Dyła urodzony(a) 8 gru. 1789, Wielgolas; zgon 23 sty. 1795, Wielgolas.
    9. Grzegorz Dyła urodzony(a) 13 mar. 1793, Wielgolas; zgon 8 lip. 1794, Wielgolas.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Świątek
    Dzieci:
    1. Walenty Świątek urodzony(a) 1728, Strachomin; zgon 24 gru. 1792, Strachomin.
    2. 8. Maciej Świątek urodzony(a) 1733; zgon 26 mar. 1793, Strachomin.
    3. Maciej Świątek urodzony(a) 1734; zgon 28 gru. 1789, Latowicz.
    4. Andrzej Świątek urodzony(a) 1736, Strachomin; zgon 27 paź. 1781, Strachomin.
    5. Józef Świątek urodzony(a) 1740; zgon 22 sier. 1810, Oleksianka.
    6. Józef Świątek urodzony(a) 1740, Latowicz; zgon 5 maj 1791, Latowicz.
    7. Franciszek Świątek urodzony(a) 1750; zgon 6 lip. 1805, Oleksianka.
    8. Augustyn Świątek urodzony(a) 1750; zgon 26 kwie. 1810, Wężyczyn.
    9. Michał Świątek urodzony(a) , Oleksianka.

  2. 24.  Antoni Kępkowicz urodzony(a) 1693; zgon 9 sty. 1773, Iwowe.
    Dzieci:
    1. 12. Krzysztof Kępkowicz urodzony(a) 1736, Iwowe; zgon 12 mar. 1806, Iwowe.

  3. 28.  N Dyła
    Dzieci:
    1. 14. Adalbertus Dyła urodzony(a) 1734, Wielgolas; zgon 19 gru. 1794, Wielgolas.
    2. Jakub Dyła