Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Katarzyna Goska

Katarzyna Goska

Kobieta 1824 - 1828  (3 lat)

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Katarzyna Goska urodzony(a) 21 kwie. 1824, Redzyńskie (córka Antoni Goska oraz Julianna Jaworska); zgon 30 sty. 1828, Redzyńskie.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Antoni Goska urodzony(a) 13 sty. 1800, Redzyńskie (syn Józef Goska oraz Katarzyna Śluzek).

    Antoni poślubił(a) Julianna Jaworska 6 luty 1820, Latowicz. Julianna (córka Benedykt Jaworski oraz Jadwiga Michno) urodzony(a) 19 czer. 1796, Chyżyny; zgon 18 sty. 1881, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Julianna Jaworska urodzony(a) 19 czer. 1796, Chyżyny (córka Benedykt Jaworski oraz Jadwiga Michno); zgon 18 sty. 1881, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Ignacy Paweł Goska urodzony(a) 3 luty 1821, Redzyńskie; zgon 17 mar. 1828, Redzyńskie.
    2. Bernard Goska urodzony(a) 22 maj 1822, Redzyńskie.
    3. 1. Katarzyna Goska urodzony(a) 21 kwie. 1824, Redzyńskie; zgon 30 sty. 1828, Redzyńskie.
    4. Anastazja Goska urodzony(a) 27 list. 1825, Redzyńskie.
    5. Dionizy Goska urodzony(a) 7 paź. 1827, Redzyńskie; zgon 13 sty. 1828, Redzyńskie.
    6. Fabian Goska urodzony(a) 15 sty. 1829, Redzyńskie; zgon 8 sty. 1831, Redzyńskie.
    7. Elżbieta Goska urodzony(a) 23 czer. 1831, Redzyńskie.
    8. Onufry Goska urodzony(a) 7 czer. 1833, Redzyńskie.
    9. Józef Goska urodzony(a) 3 mar. 1835, Redzyńskie.
    10. Maciej Goska urodzony(a) 7 mar. 1837, Redzyńskie; zgon 21 luty 1842, Redzyńskie.
    11. Marianna Goska urodzony(a) 29 czer. 1839, Redzyńskie; zgon 1 sty. 1842, Redzyńskie.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Józef Goska urodzony(a) 13 mar. 1762, Redzyńskie (syn Józef Goska oraz Magdalena); zgon 18 list. 1825, Redzyńskie.

    Józef poślubił(a) Katarzyna Śluzek 13 sty. 1799, Latowicz. Katarzyna (córka Józef Śluzek oraz Marianna Wronowska) urodzony(a) 15 list. 1779, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Katarzyna Śluzek urodzony(a) 15 list. 1779, Redzyńskie (córka Józef Śluzek oraz Marianna Wronowska).
    Dzieci:
    1. 2. Antoni Goska urodzony(a) 13 sty. 1800, Redzyńskie.
    2. Franciszka Goska urodzony(a) 10 mar. 1802, Redzyńskie.
    3. Gertruda Goska urodzony(a) 25 wrz. 1804, Redzyńskie.
    4. Barbara Goska urodzony(a) 4 gru. 1807, Redzyńskie.
    5. Agnieszka Marianna Goska urodzony(a) 21 kwie. 1811, Redzyńskie.
    6. Grzegorz Tomasz Goska urodzony(a) 8 mar. 1814, Redzyńskie; zgon 8 maj 1823, Redzyńskie.
    7. Teresa Bregida Goska urodzony(a) 17 paź. 1817, Redzyńskie.
    8. Urszula Jadwiga Goska urodzony(a) 18 paź. 1820, Redzyńskie.

  3. 6.  Benedykt Jaworski urodzony(a) 25 mar. 1759, Chyżyny (syn Franciszek Jaworski oraz Zofia).

    Benedykt poślubił(a) Jadwiga Michno 10 list. 1782, Latowicz. Jadwiga (córka Andrzej Michna oraz Anna Magdalena) urodzony(a) 24 paź. 1763, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Jadwiga Michno urodzony(a) 24 paź. 1763, Chyżyny (córka Andrzej Michna oraz Anna Magdalena).
    Dzieci:
    1. Franciszek Jaworski urodzony(a) 30 mar. 1783, Chyżyny.
    2. Brygida Jaworska urodzony(a) 10 paź. 1789, Chyżyny.
    3. Anna Jaworska urodzony(a) 26 lip. 1786, Chyżyny.
    4. Piotr Paweł Jaworski urodzony(a) 6 lip. 1788, Chyżyny.
    5. Małgorzata Jaworska urodzony(a) 8 czer. 1790, Chyżyny.
    6. Andrzej Jaworski urodzony(a) 3 luty 1792, Chyżyny.
    7. Grzegorz Jaworski urodzony(a) 12 mar. 1793, Chyżyny.
    8. Franciszek Jaworski urodzony(a) 23 wrz. 1794, Chyżyny.
    9. Kunegunda Jaworska urodzony(a) 4 sier. 1799, Chyżyny.
    10. 3. Julianna Jaworska urodzony(a) 19 czer. 1796, Chyżyny; zgon 18 sty. 1881, Redzyńskie.
    11. Łucja Jaworska urodzony(a) 8 gru. 1801, Chyżyny.
    12. Anna Jaworska urodzony(a) 26 lip. 1786, Chyżyny.
    13. Faustyn Jaworski urodzony(a) 13 luty 1806, Chyżyny.
    14. Elżbieta Jaworska urodzony(a) 5 lip. 1810, Chyżyny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Józef Goska urodzony(a) 1723 (syn Żyjący); zgon 27 list. 1793, Redzyńskie.

    Józef — Magdalena. Magdalena urodzony(a) 1719; zgon 19 lip. 1799, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Magdalena urodzony(a) 1719; zgon 19 lip. 1799, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Aleksander Goska urodzony(a) 1753, Redzyńskie; zgon 18 lip. 1758, Redzyńskie.
    2. Katarzyna Goska urodzony(a) 21 kwie. 1757, Redzyńskie; zgon 4 paź. 1783, Laliny.
    3. Marianna Goska urodzony(a) 20 sier. 1759, Redzyńskie.
    4. 4. Józef Goska urodzony(a) 13 mar. 1762, Redzyńskie; zgon 18 list. 1825, Redzyńskie.
    5. Jan Goska urodzony(a) 4 luty 1765, Redzyńskie.
    6. Marcella Goska urodzony(a) 27 czer. 1767, Redzyńskie.
    7. Maciej Goska urodzony(a) 21 luty 1770, Redzyńskie; zgon 18 wrz. 1770, Redzyńskie.
    8. Kazimierz Goska urodzony(a) 1 mar. 1772, Redzyńskie; zgon 26 lip. 1773, Redzyńskie.

  3. 10.  Józef Śluzek urodzony(a) 1742, Redzyńskie (syn N Śluzek); zgon 14 czer. 1822, Redzyńskie.

    Józef poślubił(a) Marianna Wronowska 24 list. 1776, Latowicz. Marianna (córka Jan Wronowski oraz Zofia) urodzony(a) 1759, Oleksianka; zgon 14 maj 1809, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Wronowska urodzony(a) 1759, Oleksianka (córka Jan Wronowski oraz Zofia); zgon 14 maj 1809, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. 5. Katarzyna Śluzek urodzony(a) 15 list. 1779, Redzyńskie.
    3. Mateusz Śluzek urodzony(a) 19 wrz. 1780, Redzyńskie.
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. Żyjący

  5. 12.  Franciszek Jaworski urodzony(a) 1721 (syn N Jaworski); zgon 25 sty. 1788, Chyżyny.

    Franciszek — Zofia. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Zofia
    Dzieci:
    1. Antoni Jaworski urodzony(a) 14 czer. 1756, Chyżyny.
    2. 6. Benedykt Jaworski urodzony(a) 25 mar. 1759, Chyżyny.
    3. Petronella Jaworska urodzony(a) 3 lip. 1761, Chyżyny.
    4. Marcin Jaworski urodzony(a) 13 list. 1763, Chyżyny.

  7. 14.  Andrzej Michna urodzony(a) 1742 (syn Żyjący); zgon 21 sier. 1772, Latowicz.

    Andrzej — Anna Magdalena. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Anna Magdalena
    Dzieci:
    1. Józef Michna urodzony(a) 12 mar. 1757, Chyżyny; zgon 8 paź. 1757, Chyżyny.
    2. Krzysztof Michna urodzony(a) 6 wrz. 1758, Chyżyny.
    3. Mateusz Michna urodzony(a) 21 wrz. 1761, Chyżyny.
    4. 7. Jadwiga Michno urodzony(a) 24 paź. 1763, Chyżyny.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Żyjący
    Dzieci:
    1. 8. Józef Goska urodzony(a) 1723; zgon 27 list. 1793, Redzyńskie.
    2. Idzi Goska urodzony(a) , Dąbrówka.
    3. Żyjący
    4. Maciej Goska urodzony(a) , Wola Starogrodzka.
    5. Florian Goska urodzony(a) , Wola Starogrodzka.

  2. 20.  N Śluzek
    Dzieci:
    1. Walenty Śluzek urodzony(a) 1716; zgon 11 lip. 1776, Transbór.
    2. Jakub Śluzek urodzony(a) 1717; zgon 19 mar. 1784, Chyżyny.
    3. Jakub Śluzek urodzony(a) 1722; zgon 23 lip. 1782, Redzyńskie.
    4. Jakub Śluzek urodzony(a) 1729, Chyżyny; zgon 17 maj 1769, Chyżyny.
    5. Bartłomiej Śluzek urodzony(a) 1729, Chyżyny; zgon 10 kwie. 1809, Chyżyny.
    6. Adam Śluzek urodzony(a) 1738, Redzyńskie; zgon 15 kwie. 1798, Redzyńskie.
    7. Krzysztof Śluzek urodzony(a) 1738; zgon 3 paź. 1803, Redzyńskie.
    8. Maciej Śluzek urodzony(a) 1739; zgon 13 kwie. 1809, Latowicz.
    9. 10. Józef Śluzek urodzony(a) 1742, Redzyńskie; zgon 14 czer. 1822, Redzyńskie.
    10. Maciej Śluzek urodzony(a) 1746, Wielgolas; zgon 19 maj 1795, Chyżyny.
    11. Baltazar Śluzek

  3. 22.  Jan Wronowski urodzony(a) 1715 (syn N Wronowski); zgon 13 list. 1765, Oleksianka.

    Jan — Zofia. Zofia urodzony(a) 1724. [Arkusz rodzinny]


  4. 23.  Zofia urodzony(a) 1724.
    Dzieci:
    1. Antoni Wronowski urodzony(a) 1742, Oleksianka; zgon 31 paź. 1782, Oleksianka.
    2. Magdalena Wronowska urodzony(a) 6 lip. 1756, Oleksianka.
    3. Franciszek Wronowski urodzony(a) 8 paź. 1758, Oleksianka; zgon 15 paź. 1758, Oleksianka.
    4. 11. Marianna Wronowska urodzony(a) 1759, Oleksianka; zgon 14 maj 1809, Redzyńskie.
    5. Barbara Wronowska urodzony(a) 1 list. 1759, Oleksianka.
    6. Małgorzata Wronowska urodzony(a) 12 lip. 1761, Oleksianka.
    7. Grzegorz Wronowski urodzony(a) 4 mar. 1766, Oleksianka.

  5. 24.  N Jaworski
    Dzieci:
    1. 12. Franciszek Jaworski urodzony(a) 1721; zgon 25 sty. 1788, Chyżyny.
    2. Michał Jaworski urodzony(a) 1755; zgon 16 mar. 1795, Wielgolas.
    3. Jędrzej Jaworski urodzony(a) 1767; zgon 25 mar. 1812, Wielgolas.

  6. 28.  Żyjący
    Dzieci:
    1. Antoni Michna urodzony(a) 1724; zgon 31 gru. 1784, Latowicz.
    2. Jan Michna urodzony(a) 1731; zgon 24 kwie. 1771, Redzyńskie.
    3. Łukasz Michna urodzony(a) 1731; zgon 29 czer. 1783, Latowicz.
    4. 14. Andrzej Michna urodzony(a) 1742; zgon 21 sier. 1772, Latowicz.
    5. Bartłomiej Michna urodzony(a) , Chyżyny.
    6. Aleksander Michna urodzony(a) 1766; zgon 5 gru. 1809, Latowicz.