Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Jan Gajowniczek

Jan Gajowniczek

Mężczyzna 1902 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Jan Gajowniczek urodzony(a) 15 list. 1902, Strachomin (syn Marcin Gajowniczek oraz Marianna Miziarska).

    Jan poślubił(a) H. Całka [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Irena Stanisława Gajowniczek urodzony(a) 13 kwie. 1927, Strachomin.
    2. Regina Janina Gajowniczek urodzony(a) 22 czer. 1929, Strachomin.
    3. Marianna Stanisława Gajowniczek urodzony(a) 16 list. 1931, Strachomin.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Marcin Gajowniczek urodzony(a) 6 list. 1858, Strachomin (syn Walenty Jan Gajowniczek oraz Konstancja Łodyga).

    Marcin poślubił(a) Marianna Miziarska 27 sty. 1902, Latowicz. Marianna (córka Łukasz Miziarski oraz Marianna Suda) urodzony(a) 12 mar. 1874, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Miziarska urodzony(a) 12 mar. 1874, Latowicz (córka Łukasz Miziarski oraz Marianna Suda).
    Dzieci:
    1. 1. Jan Gajowniczek urodzony(a) 15 list. 1902, Strachomin.
    2. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 17 luty 1905, Strachomin.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Walenty Jan Gajowniczek urodzony(a) 6 luty 1815, Strachomin (syn Błażej Gajowniczek oraz Józefa Gajowniczek).

    Walenty poślubił(a) Konstancja Łodyga 18 paź. 1857, Latowicz. Konstancja (córka Szczepan Łodyga oraz Agata Rogala) urodzony(a) 4 wrz. 1830, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Konstancja Łodyga urodzony(a) 4 wrz. 1830, Iwowe (córka Szczepan Łodyga oraz Agata Rogala).
    Dzieci:
    1. 2. Marcin Gajowniczek urodzony(a) 6 list. 1858, Strachomin.
    2. Mikołaj Gajowniczek urodzony(a) 4 gru. 1861, Strachomin.
    3. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 23 sier. 1864, Strachomin.
    4. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 3 sty. 1870, Strachomin.

  3. 6.  Łukasz Miziarski urodzony(a) 12 paź. 1847, Wężyczyn (syn Jakub Ignacy Miziarski oraz Barbara Katarzyna Sadowska).

    Łukasz poślubił(a) Marianna Suda 21 maj 1871, Latowicz. Marianna (córka Józef Suda oraz Katarzyna Gajna) urodzony(a) 6 czer. 1842, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Suda urodzony(a) 6 czer. 1842, Latowicz (córka Józef Suda oraz Katarzyna Gajna).
    Dzieci:
    1. 3. Marianna Miziarska urodzony(a) 12 mar. 1874, Latowicz.
    2. Józef Miziarski urodzony(a) 3 luty 1877, Latowicz.
    3. Franciszek Miziarski urodzony(a) 25 paź. 1882, Wężyczyn.
    4. Stanisław Miziarski urodzony(a) 3 maj 1888, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Błażej Gajowniczek urodzony(a) 1 luty 1790, Strachomin (syn Józef Gajowniczek oraz Marianna Wronowska).

    Błażej poślubił(a) Józefa Gajowniczek 13 luty 1814, Latowicz. Józefa (córka Ignacy Gajowniczek oraz Monika Grasiak) urodzony(a) 19 mar. 1792, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Józefa Gajowniczek urodzony(a) 19 mar. 1792, Strachomin (córka Ignacy Gajowniczek oraz Monika Grasiak).
    Dzieci:
    1. 4. Walenty Jan Gajowniczek urodzony(a) 6 luty 1815, Strachomin.
    2. Katarzyna Teresa Gajowniczek urodzony(a) 22 kwie. 1817, Strachomin.
    3. Marianna Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 6 wrz. 1818, Strachomin.
    4. Faustyn Walenty Gajowniczek urodzony(a) 13 luty 1820, Strachomin.
    5. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 30 lip. 1823, Strachomin.
    6. Cecylia Gajowniczek urodzony(a) 5 list. 1824, Strachomin.
    7. Romuald Gajowniczek urodzony(a) 10 luty 1826, Strachomin.
    8. Małgorzata Gajowniczek urodzony(a) 7 lip. 1827, Strachomin.
    9. Krystyna Gajowniczek urodzony(a) 12 mar. 1829, Strachomin.
    10. Filip Gajowniczek urodzony(a) 1 maj 1832, Strachomin; zgon 9 kwie. 1872, Laliny.

  3. 10.  Szczepan Łodyga urodzony(a) 15 lip. 1790, Laliny (syn Adalbert Łodyga oraz Krystyna Jesień); zgon 15 sier. 1831, Iwowe.

    Szczepan poślubił(a) Agata Rogala 16 luty 1817, Latowicz. Agata (córka Paweł Rogala oraz Agnieszka Figiel) urodzony(a) 5 luty 1789, Iwowe; zgon 22 maj 1854, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Agata Rogala urodzony(a) 5 luty 1789, Iwowe (córka Paweł Rogala oraz Agnieszka Figiel); zgon 22 maj 1854, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Idzi Roch Łodyga urodzony(a) 25 sier. 1818, Iwowe.
    2. Magdalena Petronella Łodyga urodzony(a) 29 maj 1821, Iwowe.
    3. Franciszka Łodyga urodzony(a) 3 mar. 1824, Iwowe.
    4. Marianna Łodyga urodzony(a) 18 kwie. 1829, Iwowe; zgon 13 lip. 1829, Iwowe.
    5. 5. Konstancja Łodyga urodzony(a) 4 wrz. 1830, Iwowe.

  5. 12.  Jakub Ignacy Miziarski urodzony(a) 25 lip. 1819, Wielgolas (syn Bartłomiej Miziarski oraz Gertruda Kowalczyk).

    Jakub poślubił(a) Barbara Katarzyna Sadowska 16 luty 1841, Latowicz. Barbara (córka Benedykt Wincenty Sadowski oraz Magdalena Sabak) urodzony(a) 27 list. 1817, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Barbara Katarzyna Sadowska urodzony(a) 27 list. 1817, Wężyczyn (córka Benedykt Wincenty Sadowski oraz Magdalena Sabak).
    Dzieci:
    1. Walenty Miziarski urodzony(a) 9 luty 1842, Wężyczyn.
    2. Scholastyka Miziarska urodzony(a) 9 luty 1842, Wężyczyn.
    3. Hilary Miziarski urodzony(a) 14 sty. 1846, Wężyczyn.
    4. 6. Łukasz Miziarski urodzony(a) 12 paź. 1847, Wężyczyn.
    5. Marianna Miziarska urodzony(a) 15 sty. 1850, Wężyczyn.
    6. Józefa Miziarska urodzony(a) 7 mar. 1852, Wężyczyn.
    7. Michał Miziarski urodzony(a) 25 wrz. 1854, Wężyczyn.

  7. 14.  Józef Suda urodzony(a) 19 mar. 1789, Latowicz (syn Andrzej Suda oraz Cecylia Śluzek).

    Józef poślubił(a) Katarzyna Gajna 9 luty 1819, Latowicz. Katarzyna (córka Antoni Gajny oraz Franciszka Chróst) urodzony(a) 20 list. 1802, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Katarzyna Gajna urodzony(a) 20 list. 1802, Latowicz (córka Antoni Gajny oraz Franciszka Chróst).
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Ludwik Suda urodzony(a) 23 sier. 1821, Latowicz.
    2. Urszula Suda urodzony(a) 26 paź. 1823, Latowicz.
    3. Jadwiga Suda urodzony(a) 11 paź. 1827, Latowicz.
    4. Piotr Suda urodzony(a) 25 czer. 1829, Latowicz.
    5. Kazimierz Suda urodzony(a) 2 mar. 1832, Latowicz.
    6. Tomasz Suda urodzony(a) 6 gru. 1835, Latowicz.
    7. Tomasz Suda urodzony(a) 15 lip. 1838, Latowicz.
    8. 7. Marianna Suda urodzony(a) 6 czer. 1842, Latowicz.
    9. Jakub Suda urodzony(a) 17 lip. 1845, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Józef Gajowniczek urodzony(a) 19 mar. 1761, Strachomin (syn Stefan Gajowniczek oraz Małgorzata).

    Józef poślubił(a) Marianna Wronowska 1 luty 1789, Latowicz. Marianna (córka Piotr Wronoski oraz Katarzyna) urodzony(a) 10 gru. 1764, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Wronowska urodzony(a) 10 gru. 1764, Iwowe (córka Piotr Wronoski oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. 8. Błażej Gajowniczek urodzony(a) 1 luty 1790, Strachomin.
    2. Benedykt Gajowniczek urodzony(a) 21 mar. 1793, Strachomin.
    3. Mikołaj Gajowniczek urodzony(a) 9 gru. 1794, Strachomin.
    4. Romuald Gajowniczek urodzony(a) 5 luty 1797, Strachomin.
    5. Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 27 luty 1799, Strachomin; zgon 7 kwie. 1844, Laliny.
    6. Benedykt Gajowniczek urodzony(a) 22 mar. 1802, Strachomin.
    7. Łukasz Gajowniczek urodzony(a) 19 paź. 1805, Strachomin.

  3. 18.  Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Ignacy — Monika Grasiak. Monika urodzony(a) 1755; zgon 9 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Monika Grasiak urodzony(a) 1755; zgon 9 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Hilary Gajowniczek urodzony(a) 15 sty. 1778, Strachomin.
    2. Dominik Gajowniczek urodzony(a) 5 sier. 1779, Strachomin.
    3. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 11 mar. 1781, Strachomin.
    4. Józef /Gajowniczek Gajewski urodzony(a) 11 mar. 1783, Strachomin; zgon 2 maj 1832, Zastów.
    5. Wincenty Gajowniczek urodzony(a) 4 kwie. 1785, Strachomin.
    6. Donat Gajowniczek urodzony(a) 7 sier. 1787, Strachomin; zgon 1 paź. 1788, Strachomin.
    7. Barbara Gajowniczek urodzony(a) 19 gru. 1789, Strachomin.
    8. 9. Józefa Gajowniczek urodzony(a) 19 mar. 1792, Strachomin.
    9. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 13 kwie. 1794, Strachomin; zgon 8 luty 1795, Strachomin.

  5. 20.  Adalbert Łodyga urodzony(a) 11 kwie. 1756, Laliny (syn Bartłomiej Łodyga oraz Marianna); zgon 14 kwie. 1818, Laliny.

    Adalbert poślubił(a) Krystyna Jesień 6 luty 1780, Latowicz. Krystyna (córka Krzysztof Jesień oraz Zofia Łubian) urodzony(a) 13 wrz. 1761, Budziska; zgon 19 maj 1836, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Krystyna Jesień urodzony(a) 13 wrz. 1761, Budziska (córka Krzysztof Jesień oraz Zofia Łubian); zgon 19 maj 1836, Laliny.
    Dzieci:
    1. Weronika Łodyga urodzony(a) 6 luty 1779, Laliny; zgon 6 luty 1799, Laliny.
    2. Tomasz Łodyga urodzony(a) 9 gru. 1780, Laliny; zgon 10 wrz. 1831, Laliny.
    3. Jan Łodyga urodzony(a) 14 lip. 1782, Laliny.
    4. Franciszka Łodyga urodzony(a) 30 sty. 1785, Laliny; zgon 10 sty. 1801, Laliny.
    5. Konstancja Łodyga urodzony(a) 17 wrz. 1787, Laliny; zgon 9 czer. 1821, Laliny.
    6. 10. Szczepan Łodyga urodzony(a) 15 lip. 1790, Laliny; zgon 15 sier. 1831, Iwowe.
    7. Andrzej Łodyga urodzony(a) 16 lip. 1796, Laliny; zgon 1 wrz. 1831, Laliny.
    8. Feliks Łodyga urodzony(a) 4 czer. 1801, Laliny.
    9. Agnieszka Łodyga urodzony(a) 31 gru. 1802, Laliny; zgon 12 czer. 1805, Laliny.

  7. 22.  Paweł Rogala urodzony(a) 1755 (syn N Rogala); zgon 4 mar. 1795, Iwowe.

    Paweł — Agnieszka Figiel. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Agnieszka Figiel
    Dzieci:
    1. Jan Rogala urodzony(a) 20 list. 1784, Iwowe; zgon 15 lip. 1785, Iwowe.
    2. Walenty Rogala urodzony(a) 23 maj 1786, Iwowe.
    3. 11. Agata Rogala urodzony(a) 5 luty 1789, Iwowe; zgon 22 maj 1854, Iwowe.
    4. Helena Rogala urodzony(a) 24 luty 1792, Iwowe.
    5. Marianna Rogala urodzony(a) 1798, Iwowe.

  9. 26.  Benedykt Wincenty Sadowski urodzony(a) 1788, Borki (syn Franciszek Sadowski oraz Barbara Krasna).

    Benedykt poślubił(a) Magdalena Sabak 2 czer. 1811, Latowicz. Magdalena (córka Hiacynt Sabak oraz Helena Gajowniczek) urodzony(a) 27 maj 1792, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Magdalena Sabak urodzony(a) 27 maj 1792, Wężyczyn (córka Hiacynt Sabak oraz Helena Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Małgorzata Sadowska urodzony(a) 6 czer. 1812, Wężyczyn.
    2. Marianna Barbara Sadowska urodzony(a) 7 gru. 1814, Wężyczyn.
    3. Tomasz Euzebi Sadowski urodzony(a) 18 gru. 1820, Wężyczyn.
    4. Fabian Sadowski urodzony(a) 15 sty. 1822, Wężyczyn.
    5. 13. Barbara Katarzyna Sadowska urodzony(a) 27 list. 1817, Wężyczyn.

  11. 28.  Andrzej Suda urodzony(a) 15 list. 1756, Latowicz (syn Stanisław Suda oraz Marianna).

    Andrzej poślubił(a) Cecylia Śluzek 24 sty. 1780, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Cecylia Śluzek
    Dzieci:
    1. Franciszek Suda urodzony(a) 30 sty. 1783, Latowicz.
    2. Bertylda Suda urodzony(a) 25 paź. 1785, Latowicz; zgon 3 sier. 1789, Latowicz.
    3. 14. Józef Suda urodzony(a) 19 mar. 1789, Latowicz.
    4. Żyjący
    5. Salomea Suda urodzony(a) 12 paź. 1799, Latowicz.

  13. 30.  Antoni Gajny urodzony(a) 6 czer. 1756, Latowicz.

    Antoni poślubił(a) Franciszka Chróst 26 sty. 1783, Latowicz. Franciszka (córka Adalbertus Chróst oraz Małgorzata Woyt) urodzony(a) 1 kwie. 1764, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Franciszka Chróst urodzony(a) 1 kwie. 1764, Kamionka (córka Adalbertus Chróst oraz Małgorzata Woyt).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Gajny urodzony(a) 12 sty. 1784, Latowicz; zgon 22 sier. 1785, Latowicz.
    2. Walenty Gajny urodzony(a) 20 luty 1786, Latowicz; zgon 19 lip. 1798, Latowicz.
    3. Julianna Gajny urodzony(a) 21 wrz. 1788, Latowicz; zgon 12 lip. 1789, Latowicz.
    4. Marcin Gajny urodzony(a) 12 list. 1790, Latowicz; zgon 10 sty. 1818, Latowicz.
    5. Tomasz Gajny urodzony(a) 28 paź. 1793, Latowicz.
    6. Andrzej Gajny urodzony(a) 10 list. 1796, Latowicz.
    7. Benedykt Gajny urodzony(a) 26 mar. 1800, Latowicz.
    8. Wiktoria Gajny urodzony(a) 5 sty. 1805, Latowicz; zgon 29 gru. 1810, Latowicz.
    9. 15. Katarzyna Gajna urodzony(a) 20 list. 1802, Latowicz.