Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Antoni Trejda

Antoni Trejda

Mężczyzna 1884 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Antoni Trejda urodzony(a) 11 czer. 1884, Waliska (syn Wawrzyniec Trejda oraz Magdalena Olko).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Wawrzyniec Trejda urodzony(a) 8 sier. 1856, Waliska (syn Jan Trejda oraz Teresa Świątek).

    Wawrzyniec poślubił(a) Magdalena Olko 4 luty 1877, Latowicz. Magdalena (córka Teodor Olko oraz Helena Szafrańska) urodzony(a) 25 maj 1852, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Magdalena Olko urodzony(a) 25 maj 1852, Kamionka (córka Teodor Olko oraz Helena Szafrańska).
    Dzieci:
    1. Jan Trejda urodzony(a) 14 czer. 1878, Waliska.
    2. 1. Antoni Trejda urodzony(a) 11 czer. 1884, Waliska.
    3. Piotr Trejda urodzony(a) 29 list. 1885, Waliska.
    4. Stanisław Trejda urodzony(a) 8 sier. 1888, Waliska.
    5. Aleksandra Trejda urodzony(a) 28 sier. 1891, Waliska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Trejda urodzony(a) 4 maj 1826, Waliska (syn Paweł Trejda oraz Ewa Payda).

    Jan poślubił(a) Teresa Świątek 2 luty 1847, Latowicz. Teresa (córka Marcin Świątek oraz Julianna Kosowska) urodzony(a) 25 paź. 1828, Dąbrówka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Teresa Świątek urodzony(a) 25 paź. 1828, Dąbrówka (córka Marcin Świątek oraz Julianna Kosowska).
    Dzieci:
    1. Ewa Trejda urodzony(a) 24 czer. 1851, Waliska.
    2. Marianna Trejda urodzony(a) 4 gru. 1853, Waliska.
    3. 2. Wawrzyniec Trejda urodzony(a) 8 sier. 1856, Waliska.
    4. Józef Trejda urodzony(a) 15 mar. 1859, Waliska.
    5. Józef Trejda urodzony(a) 9 czer. 1860, Waliska.
    6. Franciszka Trejda urodzony(a) 28 paź. 1861, Waliska.

  3. 6.  Teodor Olko urodzony(a) 4 list. 1822, Kamionka (syn Jan Olko oraz Aleksandra Niedek).

    Teodor poślubił(a) Helena Szafrańska 27 list. 1848, Latowicz. Helena (córka Wawrzyniec Szafrański oraz Katarzyna Maciejec) urodzony(a) 3 mar. 1824, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Helena Szafrańska urodzony(a) 3 mar. 1824, Kamionka (córka Wawrzyniec Szafrański oraz Katarzyna Maciejec).
    Dzieci:
    1. Józefa Olko urodzony(a) 16 paź. 1849, Kamionka.
    2. 3. Magdalena Olko urodzony(a) 25 maj 1852, Kamionka.
    3. Katarzyna Olko urodzony(a) 17 list. 1856, Kamionka.
    4. Jan Olko urodzony(a) 7 sier. 1860, Kamionka.
    5. Piotr Olko urodzony(a) 29 lip. 1866, Kamionka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Paweł Trejda urodzony(a) 21 luty 1793, Waliska (syn Szymon Treyda oraz Elżbieta Gręziak).

    Paweł poślubił(a) Ewa Payda 16 luty 1817, Latowicz. Ewa (córka Piotr Payda oraz Rozalia Gałązka - Piotrówna) urodzony(a) 24 gru. 1795, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Ewa Payda urodzony(a) 24 gru. 1795, Waliska (córka Piotr Payda oraz Rozalia Gałązka - Piotrówna).
    Dzieci:
    1. Klara Marianna Trejda urodzony(a) 19 sier. 1818, Waliska.
    2. Karol Szymon Trejda urodzony(a) 30 paź. 1820, Waliska.
    3. Jan Trejda urodzony(a) 3 lip. 1823, Waliska.
    4. 4. Jan Trejda urodzony(a) 4 maj 1826, Waliska.
    5. Kilian Trejda urodzony(a) 19 lip. 1829, Waliska.
    6. Jadwiga Trejda urodzony(a) 11 paź. 1832, Waliska.
    7. Marianna Trejda urodzony(a) 4 kwie. 1836, Waliska.
    8. Franciszek Trejda urodzony(a) 7 kwie. 1838, Waliska.

  3. 10.  Marcin Świątek urodzony(a) 12 list. 1775, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Łucja Podkowska).

    Marcin poślubił(a) Julianna Kosowska 7 lip. 1811, Latowicz. Julianna (córka Jan Kosowski oraz Brygida Krysiak) urodzony(a) 21 czer. 1787, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Julianna Kosowska urodzony(a) 21 czer. 1787, Waliska (córka Jan Kosowski oraz Brygida Krysiak).
    Dzieci:
    1. Leon Piotr Świątek urodzony(a) 12 kwie. 1812, Dąbrówka.
    2. Krystyna Tekla Świątek urodzony(a) 24 wrz. 1815, Dąbrówka.
    3. Izydor Wincenty Świątek urodzony(a) 3 kwie. 1818, Dąbrówka.
    4. Marianna Zuzanna Świątek urodzony(a) 10 sier. 1820, Dąbrówka.
    5. Michał Świątek urodzony(a) 24 wrz. 1823, Dąbrówka.
    6. 5. Teresa Świątek urodzony(a) 25 paź. 1828, Dąbrówka.

  5. 12.  Jan Olko urodzony(a) 13 lip. 1777, Kamionka (syn Jakub Olko oraz Agnieszka Śluzek).

    Jan poślubił(a) Aleksandra Niedek 23 paź. 1808, Latowicz. Aleksandra (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka) urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).
    Dzieci:
    1. Michał Olko urodzony(a) 26 wrz. 1809, Kamionka; zgon 8 paź. 1809, Kamionka.
    2. Augustyn Olko urodzony(a) 12 lip. 1810, Kamionka.
    3. Anastazja Marcella Olko urodzony(a) 5 sty. 1813, Kamionka.
    4. Tekla Rozalia Olko urodzony(a) 11 wrz. 1815, Kamionka.
    5. Agnieszka Anastazja Olko urodzony(a) 27 gru. 1817, Kamionka.
    6. 6. Teodor Olko urodzony(a) 4 list. 1822, Kamionka.
    7. Ewa Olko urodzony(a) 21 gru. 1824, Kamionka.
    8. Petronella Olko urodzony(a) 27 czer. 1826, Kamionka.
    9. Marianna Olko urodzony(a) 8 lip. 1826, Kamionka.
    10. Dorota Olko urodzony(a) 5 luty 1827, Kamionka.
    11. Andrzej Olko urodzony(a) 30 list. 1829, Kamionka.
    12. Bonifacy Olko urodzony(a) 14 maj 1833, Kamionka.
    13. Wincenty Olko urodzony(a) 18 lip. 1835, Kamionka.

  7. 14.  Wawrzyniec Szafrański urodzony(a) 1787, Kuflew (syn Łukasz Szafrański oraz Małgorzata Gromulska).

    Wawrzyniec poślubił(a) Katarzyna Maciejec 21 paź. 1810, Latowicz. Katarzyna (córka Laurenty Maciejec oraz Marianna Jakuskowa) urodzony(a) 16 list. 1794, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Katarzyna Maciejec urodzony(a) 16 list. 1794, Kamionka (córka Laurenty Maciejec oraz Marianna Jakuskowa).
    Dzieci:
    1. Sylwester Jan Szafrański urodzony(a) 28 gru. 1811, Kamionka.
    2. Piotr Walenty Szafrański urodzony(a) 18 luty 1815, Kamionka.
    3. Aleksy Kilian Szafrański urodzony(a) 10 lip. 1817, Kamionka; zgon 1 czer. 1819, Kamionka.
    4. Salomea Gertruda Szafrańska urodzony(a) 14 list. 1819, Kamionka.
    5. Anna Szafrańska urodzony(a) 22 lip. 1822, Kamionka.
    6. 7. Helena Szafrańska urodzony(a) 3 mar. 1824, Kamionka.
    7. Marianna Szafrańska urodzony(a) 7 sty. 1827, Kamionka.
    8. Agnieszka Szafrańska urodzony(a) 15 luty 1833, Kamionka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Szymon Treyda urodzony(a) 29 paź. 1765, Waliska (syn Krzysztof Treyda oraz Marianna Pietrak).

    Szymon poślubił(a) Elżbieta Gręziak Elżbieta (córka Gabriel Gręziak oraz Krystyna) urodzony(a) 26 kwie. 1767, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Elżbieta Gręziak urodzony(a) 26 kwie. 1767, Waliska (córka Gabriel Gręziak oraz Krystyna).
    Dzieci:
    1. Stanisław Treyda urodzony(a) 17 list. 1790, Waliska; zgon 1 lip. 1802, Waliska.
    2. 8. Paweł Trejda urodzony(a) 21 luty 1793, Waliska.
    3. Piotr Treyda urodzony(a) 29 sty. 1796, Waliska; zgon 22 lip. 1796, Waliska.
    4. Filip Treyda urodzony(a) 2 maj 1798, Waliska; zgon 15 lip. 1798, Waliska.
    5. Filip Treyda urodzony(a) 4 czer. 1801, Waliska.
    6. Zuzanna Trejda urodzony(a) 9 sier. 1804, Waliska.

  3. 18.  Piotr Payda urodzony(a) 1 sier. 1756, Waliska (syn Adalbertus Payda oraz Marianna).

    Piotr poślubił(a) Rozalia Gałązka - Piotrówna 19 list. 1780, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Rozalia Gałązka - Piotrówna
    Dzieci:
    1. Rozalia Payda urodzony(a) 31 sier. 1781, Waliska.
    2. Ferdynand Payda urodzony(a) 29 maj 1784, Waliska; zgon 30 maj 1784, Waliska.
    3. Helena Payda urodzony(a) 2 sier. 1785, Waliska.
    4. Joanna Helena Payda urodzony(a) 23 czer. 1788, Waliska.
    5. Idzi (Egidiusz) Pajda urodzony(a) 1 wrz. 1791, Waliska.
    6. 9. Ewa Payda urodzony(a) 24 gru. 1795, Waliska.
    7. Magdalena Pajda urodzony(a) 21 lip. 1800, Waliska.

  5. 20.  Andrzej Świątek urodzony(a) 1736, Strachomin (syn N Świątek); zgon 27 paź. 1781, Strachomin.

    Andrzej poślubił(a) Łucja Podkowska 25 list. 1764, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Łucja Podkowska
    Dzieci:
    1. Helena Świątek urodzony(a) 22 mar. 1767, Strachomin.
    2. Dionizy Świątek urodzony(a) 8 paź. 1769, Strachomin; zgon 3 maj 1772, Strachomin.
    3. Róża Świątek urodzony(a) 29 sier. 1772, Strachomin.
    4. 10. Marcin Świątek urodzony(a) 12 list. 1775, Strachomin.
    5. Gabriel Świątek urodzony(a) 15 kwie. 1778, Strachomin.

  7. 24.  Jakub Olko urodzony(a) 1764, Kamionka (syn N Olko); zgon 20 paź. 1791, Kamionka.

    Jakub poślubił(a) Agnieszka Śluzek 5 luty 1764, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Agnieszka Śluzek
    Dzieci:
    1. Franciszek Olko urodzony(a) 9 kwie. 1765, Kamionka; zgon 1 maj 1772, Kamionka.
    2. Bazyli Olko urodzony(a) 8 lip. 1767, Kamionka; zgon 11 maj 1775, Kamionka.
    3. Franciszek Olko urodzony(a) 12 mar. 1770, Kamionka; zgon 19 list. 1770, Kamionka.
    4. Dominik Olko urodzony(a) 3 sier. 1771, Kamionka; zgon 4 sier. 1771, Kamionka.
    5. Antoni Olko urodzony(a) 5 czer. 1773, Kamionka.
    6. 12. Jan Olko urodzony(a) 13 lip. 1777, Kamionka.
    7. Władysław Olko urodzony(a) 23 wrz. 1781, Kamionka.
    8. Mateusz Olko urodzony(a) 20 luty 1785, Kamionka; zgon 6 mar. 1785, Kamionka.

  9. 26.  Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744 (syn N Niedek); zgon 18 luty 1820, Strachomin.

    Kazimierz poślubił(a) Franciszka Kozianka Franciszka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Franciszka Kozianka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Andrzej Miedek urodzony(a) 4 luty 1770, Strachomin.
    2. Karol Niedek urodzony(a) 10 list. 1772, Strachomin; zgon 17 list. 1772, Strachomin.
    3. Franciszek Miedek urodzony(a) 10 kwie. 1774, Strachomin; zgon 14 maj 1775, Strachomin.
    4. Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin.
    5. Justyna Nidek urodzony(a) 27 czer. 1779, Strachomin.
    6. Grzegorz Nidek urodzony(a) 13 mar. 1782, Strachomin.
    7. Komelia Nidek urodzony(a) 18 wrz. 1785, Strachomin.
    8. Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin.
    9. Helena Nidek urodzony(a) 2 sier. 1790, Strachomin.
    10. 13. Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin.

  11. 28.  Łukasz Szafrański urodzony(a) , Mała Wieś p. Kuflew (syn Mateusz Szafrański oraz Helena Fałdapusz).

    Łukasz poślubił(a) Małgorzata Gromulska 1780/17, Kuflew. Małgorzata (córka Wojciech Gromulski oraz Petronella Lech) urodzony(a) 1762/474, Trojanów p. Kuflew. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Małgorzata Gromulska urodzony(a) 1762/474, Trojanów p. Kuflew (córka Wojciech Gromulski oraz Petronella Lech).
    Dzieci:
    1. 14. Wawrzyniec Szafrański urodzony(a) 1787, Kuflew.
    2. Stanisław Kostka Leopold Szafrański urodzony(a) 1799, Mała Wieś p. Kuflew.

  13. 30.  Laurenty Maciejec urodzony(a) 13 sier. 1765, Dąbrówka (syn Adalbertus Maciejec oraz Teresa Cierzniowa); zgon 6 lip. 1813, Dąbrówka.

    Laurenty poślubił(a) Marianna Jakuskowa [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Marianna Jakuskowa
    Dzieci:
    1. Łucja Maciejec urodzony(a) 14 gru. 1790, Kamionka; zgon 20 luty 1791, Kamionka.
    2. Kazimierz Maciejec urodzony(a) 1 mar. 1792, Kamionka.
    3. 15. Katarzyna Maciejec urodzony(a) 16 list. 1794, Kamionka.
    4. Scholastyka Maciejec urodzony(a) 18 luty 1798, Kamionka.
    5. Monika Maciejec urodzony(a) 11 maj 1800, Kamionka; zgon 17 maj 1800, Kamionka.