Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Józef Trejda

Józef Trejda

Mężczyzna 1860 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Józef Trejda urodzony(a) 9 czer. 1860, Waliska (syn Jan Trejda oraz Teresa Świątek).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Trejda urodzony(a) 4 maj 1826, Waliska (syn Paweł Trejda oraz Ewa Payda).

    Jan poślubił(a) Teresa Świątek 2 luty 1847, Latowicz. Teresa (córka Marcin Świątek oraz Julianna Kosowska) urodzony(a) 25 paź. 1828, Dąbrówka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Teresa Świątek urodzony(a) 25 paź. 1828, Dąbrówka (córka Marcin Świątek oraz Julianna Kosowska).
    Dzieci:
    1. Ewa Trejda urodzony(a) 24 czer. 1851, Waliska.
    2. Marianna Trejda urodzony(a) 4 gru. 1853, Waliska.
    3. Wawrzyniec Trejda urodzony(a) 8 sier. 1856, Waliska.
    4. Józef Trejda urodzony(a) 15 mar. 1859, Waliska.
    5. 1. Józef Trejda urodzony(a) 9 czer. 1860, Waliska.
    6. Franciszka Trejda urodzony(a) 28 paź. 1861, Waliska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Paweł Trejda urodzony(a) 21 luty 1793, Waliska (syn Szymon Treyda oraz Elżbieta Gręziak).

    Paweł poślubił(a) Ewa Payda 16 luty 1817, Latowicz. Ewa (córka Piotr Payda oraz Rozalia Gałązka - Piotrówna) urodzony(a) 24 gru. 1795, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Ewa Payda urodzony(a) 24 gru. 1795, Waliska (córka Piotr Payda oraz Rozalia Gałązka - Piotrówna).
    Dzieci:
    1. Klara Marianna Trejda urodzony(a) 19 sier. 1818, Waliska.
    2. Karol Szymon Trejda urodzony(a) 30 paź. 1820, Waliska.
    3. Jan Trejda urodzony(a) 3 lip. 1823, Waliska.
    4. 2. Jan Trejda urodzony(a) 4 maj 1826, Waliska.
    5. Kilian Trejda urodzony(a) 19 lip. 1829, Waliska.
    6. Jadwiga Trejda urodzony(a) 11 paź. 1832, Waliska.
    7. Marianna Trejda urodzony(a) 4 kwie. 1836, Waliska.
    8. Franciszek Trejda urodzony(a) 7 kwie. 1838, Waliska.

  3. 6.  Marcin Świątek urodzony(a) 12 list. 1775, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Łucja Podkowska).

    Marcin poślubił(a) Julianna Kosowska 7 lip. 1811, Latowicz. Julianna (córka Jan Kosowski oraz Brygida Krysiak) urodzony(a) 21 czer. 1787, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Julianna Kosowska urodzony(a) 21 czer. 1787, Waliska (córka Jan Kosowski oraz Brygida Krysiak).
    Dzieci:
    1. Leon Piotr Świątek urodzony(a) 12 kwie. 1812, Dąbrówka.
    2. Krystyna Tekla Świątek urodzony(a) 24 wrz. 1815, Dąbrówka.
    3. Izydor Wincenty Świątek urodzony(a) 3 kwie. 1818, Dąbrówka.
    4. Marianna Zuzanna Świątek urodzony(a) 10 sier. 1820, Dąbrówka.
    5. Michał Świątek urodzony(a) 24 wrz. 1823, Dąbrówka.
    6. 3. Teresa Świątek urodzony(a) 25 paź. 1828, Dąbrówka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Szymon Treyda urodzony(a) 29 paź. 1765, Waliska (syn Krzysztof Treyda oraz Marianna Pietrak).

    Szymon poślubił(a) Elżbieta Gręziak Elżbieta (córka Gabriel Gręziak oraz Krystyna) urodzony(a) 26 kwie. 1767, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Elżbieta Gręziak urodzony(a) 26 kwie. 1767, Waliska (córka Gabriel Gręziak oraz Krystyna).
    Dzieci:
    1. Stanisław Treyda urodzony(a) 17 list. 1790, Waliska; zgon 1 lip. 1802, Waliska.
    2. 4. Paweł Trejda urodzony(a) 21 luty 1793, Waliska.
    3. Piotr Treyda urodzony(a) 29 sty. 1796, Waliska; zgon 22 lip. 1796, Waliska.
    4. Filip Treyda urodzony(a) 2 maj 1798, Waliska; zgon 15 lip. 1798, Waliska.
    5. Filip Treyda urodzony(a) 4 czer. 1801, Waliska.
    6. Zuzanna Trejda urodzony(a) 9 sier. 1804, Waliska.

  3. 10.  Piotr Payda urodzony(a) 1 sier. 1756, Waliska (syn Adalbertus Payda oraz Marianna).

    Piotr poślubił(a) Rozalia Gałązka - Piotrówna 19 list. 1780, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Rozalia Gałązka - Piotrówna
    Dzieci:
    1. Rozalia Payda urodzony(a) 31 sier. 1781, Waliska.
    2. Ferdynand Payda urodzony(a) 29 maj 1784, Waliska; zgon 30 maj 1784, Waliska.
    3. Helena Payda urodzony(a) 2 sier. 1785, Waliska.
    4. Joanna Helena Payda urodzony(a) 23 czer. 1788, Waliska.
    5. Idzi (Egidiusz) Pajda urodzony(a) 1 wrz. 1791, Waliska.
    6. 5. Ewa Payda urodzony(a) 24 gru. 1795, Waliska.
    7. Magdalena Pajda urodzony(a) 21 lip. 1800, Waliska.

  5. 12.  Andrzej Świątek urodzony(a) 1736, Strachomin (syn N Świątek); zgon 27 paź. 1781, Strachomin.

    Andrzej poślubił(a) Łucja Podkowska 25 list. 1764, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Łucja Podkowska
    Dzieci:
    1. Helena Świątek urodzony(a) 22 mar. 1767, Strachomin.
    2. Dionizy Świątek urodzony(a) 8 paź. 1769, Strachomin; zgon 3 maj 1772, Strachomin.
    3. Róża Świątek urodzony(a) 29 sier. 1772, Strachomin.
    4. 6. Marcin Świątek urodzony(a) 12 list. 1775, Strachomin.
    5. Gabriel Świątek urodzony(a) 15 kwie. 1778, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Krzysztof Treyda (syn N Treyda).

    Krzysztof — Marianna Pietrak. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Pietrak
    Dzieci:
    1. 8. Szymon Treyda urodzony(a) 29 paź. 1765, Waliska.

  3. 18.  Gabriel Gręziak urodzony(a) 1722 (syn N Gręziak); zgon 20 kwie. 1772, Waliska.

    Gabriel — Krystyna. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Krystyna
    Dzieci:
    1. Ewa Gręziak urodzony(a) 13 maj 1756, Waliska.
    2. Małgorzata Gręziak urodzony(a) 7 czer. 1761, Waliska.
    3. Laurenty Gręziak urodzony(a) 7 sier. 1763, Waliska.
    4. 9. Elżbieta Gręziak urodzony(a) 26 kwie. 1767, Waliska.

  5. 20.  Adalbertus Payda urodzony(a) 1694 (syn N Pajda); zgon 15 lip. 1779, Waliska.

    Adalbertus — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marianna
    Dzieci:
    1. 10. Piotr Payda urodzony(a) 1 sier. 1756, Waliska.
    2. Magdalena Payda urodzony(a) 22 lip. 1759, Waliska.
    3. Franciszek Payda urodzony(a) 14 paź. 1761, Waliska.
    4. Marianna Payda urodzony(a) 5 kwie. 1764, Waliska.
    5. Ambroży Payda urodzony(a) 5 gru. 1767, Waliska; zgon 30 gru. 1767, Waliska.
    6. Piotr de Abcantara Payda urodzony(a) 20 paź. 1768, Waliska; zgon 11 gru. 1768, Waliska.

  7. 24.  N Świątek
    Dzieci:
    1. Walenty Świątek urodzony(a) 1728, Strachomin; zgon 24 gru. 1792, Strachomin.
    2. Maciej Świątek urodzony(a) 1733; zgon 26 mar. 1793, Strachomin.
    3. Maciej Świątek urodzony(a) 1734; zgon 28 gru. 1789, Latowicz.
    4. 12. Andrzej Świątek urodzony(a) 1736, Strachomin; zgon 27 paź. 1781, Strachomin.
    5. Józef Świątek urodzony(a) 1740; zgon 22 sier. 1810, Oleksianka.
    6. Józef Świątek urodzony(a) 1740, Latowicz; zgon 5 maj 1791, Latowicz.
    7. Franciszek Świątek urodzony(a) 1750; zgon 6 lip. 1805, Oleksianka.
    8. Augustyn Świątek urodzony(a) 1750; zgon 26 kwie. 1810, Wężyczyn.
    9. Michał Świątek urodzony(a) , Oleksianka.