Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Jan Bogusz

Jan Bogusz

Mężczyzna 1839 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Jan Bogusz urodzony(a) 27 sty. 1839, Iwowe (syn Grzegorz Bogusz oraz Martyna Julianna Skorupa).

    Jan poślubił(a) Małgorzata Bogusz 2 luty 1857, Latowicz. Małgorzata (córka Paweł Bogusz oraz Elżbieta Jaworska) urodzony(a) 21 maj 1838, Iwowe. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Aleksander Bogusz urodzony(a) 18 luty 1859, Iwowe.
    2. Józef Bogusz urodzony(a) 15 mar. 1861, Iwowe.
    3. Franciszek Bogusz urodzony(a) 2 paź. 1863, Iwowe.
    4. Sczepan Bogusz urodzony(a) 23 gru. 1865, Iwowe.
    5. Kacper Bogusz urodzony(a) 6 sty. 1867, Iwowe.
    6. Szczepan Bogusz urodzony(a) 24 gru. 1869, Iwowe.
    7. Kacper Bogusz urodzony(a) 4 sty. 1872, Iwowe.
    8. Marianna Bogusz urodzony(a) 26 gru. 1874, Iwowe.
    9. Weronika Bogusz urodzony(a) 2 sier. 1877, Iwowe.
    10. Natalia Marianna Bogusz urodzony(a) 30 lip. 1880, Iwowe.
    11. Stanisław Bogusz urodzony(a) 26 mar. 1882, Iwowe.
    12. Marianna Bogusz urodzony(a) 17 wrz. 1884, Iwowe.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Grzegorz Bogusz urodzony(a) 11 maj 1804, Iwowe (syn Marek Bogus oraz Marianna Przybysz).

    Grzegorz poślubił(a) Martyna Julianna Skorupa 19 luty 1832, Latowicz. Martyna (córka Wincenty Skorupa oraz Ewa Gajowniczek) urodzony(a) 4 lip. 1812, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Martyna Julianna Skorupa urodzony(a) 4 lip. 1812, Iwowe (córka Wincenty Skorupa oraz Ewa Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Paweł Bogusz urodzony(a) 11 sty. 1833, Iwowe.
    2. Ewa Bogusz urodzony(a) 16 gru. 1834, Iwowe.
    3. Wojciech Bogusz urodzony(a) 16 kwie. 1836, Iwowe.
    4. 1. Jan Bogusz urodzony(a) 27 sty. 1839, Iwowe.
    5. Łukasz Bogusz urodzony(a) 15 paź. 1841, Iwowe.
    6. Antoni Bogusz urodzony(a) 10 czer. 1844, Iwowe.
    7. Kacper Bogusz urodzony(a) 31 gru. 1847, Iwowe.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Marek Bogus urodzony(a) 23 kwie. 1767, Iwowe (syn Piotr Bogusz oraz Anna Pieniak).

    Marek poślubił(a) Marianna Przybysz 24 sty. 1796, Latowicz. Marianna (córka Antoni Przybysz oraz Zofia Gałązkowa) urodzony(a) 18 sier. 1780, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Przybysz urodzony(a) 18 sier. 1780, Iwowe (córka Antoni Przybysz oraz Zofia Gałązkowa).
    Dzieci:
    1. Fabian Bogusz urodzony(a) 22 sty. 1799, Iwowe.
    2. Hedwiga Bogusz urodzony(a) 1 gru. 1801, Iwowe.
    3. 2. Grzegorz Bogusz urodzony(a) 11 maj 1804, Iwowe.
    4. Elżbieta Bogusz urodzony(a) 14 wrz. 1806, Iwowe.
    5. Józefa Franciszka Bogusz urodzony(a) 17 wrz. 1811, Iwowe.
    6. Zachariasz Karol Bogusz urodzony(a) 5 list. 1815, Iwowe.
    7. Walenty Bogusz urodzony(a) 13 luty 1809, Iwowe.
    8. Józef Damazy Bogusz urodzony(a) 9 gru. 1819, Iwowe.

  3. 6.  Wincenty Skorupa urodzony(a) 22 sty. 1777, Iwowe (syn Michał Skorupa oraz Katarzyna Pieniak).

    Wincenty poślubił(a) Ewa Gajowniczek 5 luty 1804, Latowicz. Ewa (córka Ludwik Gajowniczek oraz Franciszka Paśnik) urodzony(a) 24 gru. 1788, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Ewa Gajowniczek urodzony(a) 24 gru. 1788, Strachomin (córka Ludwik Gajowniczek oraz Franciszka Paśnik).
    Dzieci:
    1. Helena Skorupa urodzony(a) 5 mar. 1808, Iwowe.
    2. Marianna Skorupa urodzony(a) 28 sier. 1809, Iwowe; zgon 6 list. 1809, Iwowe.
    3. Katarzyna Marianna Skorupa urodzony(a) 8.9.11810, Iwowe.
    4. Katarzyna Skorupa urodzony(a) 9 wrz. 1810, Iwowe; zgon 24 luty 1890, Laliny.
    5. 3. Martyna Julianna Skorupa urodzony(a) 4 lip. 1812, Iwowe.
    6. Marianna Agnieszka Skorupa urodzony(a) 28 sty. 1816, Iwowe.
    7. Łucja Barbara Skorupa urodzony(a) 1 gru. 1817, Iwowe.
    8. Grzegorz Franciszek Skorupa urodzony(a) 7 mar. 1820, Iwowe.
    9. Józefa Skorupa urodzony(a) 4 kwie. 1824, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Piotr Bogusz urodzony(a) 1722 (syn N Bogusz); zgon 13 kwie. 1782, Iwowe.

    Piotr poślubił(a) Anna Pieniak 14 luty 1762, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Anna Pieniak
    Dzieci:
    1. Krystyna Bogusz urodzony(a) 25 lip. 1764, Iwowe.
    2. 4. Marek Bogus urodzony(a) 23 kwie. 1767, Iwowe.
    3. Agnieszka Bogusz urodzony(a) 28 sty. 1770, Iwowe.
    4. Marianna Bogusz urodzony(a) 21 wrz. 1772, Iwowe.
    5. Konstancja Bogusz urodzony(a) 20 luty 1775, Iwowe.
    6. Helena Bogusz urodzony(a) 15 mar. 1778, Iwowe; zgon 7 wrz. 1781, Iwowe.

  3. 10.  Antoni Przybysz urodzony(a) 1742 (syn N Przybysz); zgon 26 czer. 1798, Iwowe.

    Antoni poślubił(a) Zofia Gałązkowa 26 sty. 1772, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Zofia Gałązkowa
    Dzieci:
    1. Sylwester Przybysz urodzony(a) 31 gru. 1773, Iwowe.
    2. Łucja Przybysz urodzony(a) 12 gru. 1776, Iwowe.
    3. 5. Marianna Przybysz urodzony(a) 18 sier. 1780, Iwowe.
    4. Żyjący

  5. 12.  Michał Skorupa (syn N Skorupa).

    Michał poślubił(a) Katarzyna Pieniak 20 list. 1774, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Katarzyna Pieniak
    Dzieci:
    1. 6. Wincenty Skorupa urodzony(a) 22 sty. 1777, Iwowe.
    2. Mikołaj Skorupa urodzony(a) 10 wrz. 1780, Iwowe.
    3. Anastazja Skorupa urodzony(a) 6 sty. 1783, Iwowe; zgon 12 sty. 1783, Iwowe.
    4. Pium Skorupa urodzony(a) 28 mar. 1784, Iwowe.
    5. Kornelia Skorupa urodzony(a) 8 paź. 1786, Iwowe; zgon 14 sier. 1788, Iwowe.
    6. Piotr Skorupa urodzony(a) 29 sty. 1789, Iwowe.
    7. Franciszek Skorupa urodzony(a) 12 paź. 1791, Iwowe; zgon 31 sier. 1794, Iwowe.
    8. Cyprian Skorupa urodzony(a) 27 wrz. 1795, Iwowe.

  7. 14.  Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Ludwik — Franciszka Paśnik. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Franciszka Paśnik
    Dzieci:
    1. Cyprian Gajowniczek urodzony(a) 26 wrz. 1791, Strachomin; zgon 26 sty. 1796, Strachomin.
    2. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 15 sier. 1793, Strachomin.
    3. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 19 sty. 1796, Strachomin; zgon 6 mar. 1796, Strachomin.
    4. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 22 sty. 1797, Strachomin; zgon 5 maj 1805, Strachomin.
    5. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 14 luty 1799, Strachomin; zgon 23 maj 1805, Strachomin.
    6. Elżbieta Gajowniczek urodzony(a) 19 wrz. 1802, Strachomin.
    7. Karol Gajowniczek urodzony(a) 2 list. 1805, Strachomin; zgon 3 kwie. 1806, Strachomin.
    8. 7. Ewa Gajowniczek urodzony(a) 24 gru. 1788, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 20.  N Przybysz
    Dzieci:
    1. 10. Antoni Przybysz urodzony(a) 1742; zgon 26 czer. 1798, Iwowe.
    2. Mateusz Przybysz

  2. 24.  N Skorupa
    Dzieci:
    1. Tomasz Skorupa urodzony(a) 1705; zgon 2 sty. 1785, Iwowe.
    2. Walenty Skorupa urodzony(a) 1727; zgon 19 sier. 1777, Iwowe.
    3. Antoni Skorupa urodzony(a) 1728; zgon 30 sty. 1798, Iwowe.
    4. Bartłomiej Skorupa
    5. 12. Michał Skorupa
    6. Józef Skorupa

  3. 28.  Szymon Gajowniczek urodzony(a) 1701, Strachomin (syn N Gajowniczek); zgon 18 maj 1785, Strachomin.

    Szymon — Zuzanna Reda. Zuzanna urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 29.  Zuzanna Reda urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin.
    2. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 17 list. 1756, Strachomin; zgon 13 luty 1759, Strachomin.
    3. 14. Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin.
    4. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1760, Strachomin.
    5. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 15 list. 1761, Strachomin.
    6. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin.
    7. Bartłomiej Gajowniczek urodzony(a) 24 sier. 1765, Strachomin.
    8. Marek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1767, Strachomin.
    9. Barbara Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1770, Strachomin; zgon 19 mar. 1772, Strachomin.