Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Kobieta

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Żyjący
    Dzieci:
    1. 1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Władysław Bogusz urodzony(a) 28 gru. 1893, Iwowe (syn Franciszek Bogusz oraz Marianna Kot).

    Władysław poślubił(a) Zofia Góral 8 luty 1928, Latowicz. Zofia (córka Piotr Góral oraz Marianna Zawadka) urodzony(a) 14 mar. 1902, Starogród Kolonia. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Zofia Góral urodzony(a) 14 mar. 1902, Starogród Kolonia (córka Piotr Góral oraz Marianna Zawadka).
    Dzieci:
    1. 2. Żyjący
    2. Żyjący

  3. 6.  Bolesław Brzezek urodzony(a) 1895, Warszawa (syn Franciszek Brzezek oraz Franciszka Górska).

    Bolesław poślubił(a) Franciszka Sikora 16 czer. 1919, Latowicz. Franciszka (córka Leon Sikora oraz Antonina Jarzębska) urodzony(a) 24 luty 1896, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Franciszka Sikora urodzony(a) 24 luty 1896, Transbór (córka Leon Sikora oraz Antonina Jarzębska).
    Dzieci:
    1. Stanisława Brzezek urodzony(a) 12 list. 1919, Iwowe.
    2. Żyjący
    3. Józef Władysław Brzezek urodzony(a) 8 maj 1924, Iwowe.
    4. Irene Antonina Brzezek urodzony(a) 28 czer. 1925, Iwowe.
    5. Leon Jan Brzezek urodzony(a) 7 wrz. 1927, Iwowe.
    6. Żyjący
    7. 3. Żyjący
    8. Tadeusz Brzezek urodzony(a) 4 sty. 1936, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Franciszek Bogusz urodzony(a) 2 paź. 1863, Iwowe (syn Jan Bogusz oraz Małgorzata Bogusz).

    Franciszek poślubił(a) Marianna Kot 8 luty 1893, Latowicz. Marianna (córka Błażej Kot oraz Agnieszka Brauła) urodzony(a) 19 sier. 1871, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Kot urodzony(a) 19 sier. 1871, Iwowe (córka Błażej Kot oraz Agnieszka Brauła).
    Dzieci:
    1. 4. Władysław Bogusz urodzony(a) 28 gru. 1893, Iwowe.
    2. Stanisław Bogusz urodzony(a) 6 mar. 1897, Iwowe.
    3. Leokadia Bogusz urodzony(a) 27 luty 1900, Iwowe.
    4. Stefan Bogusz urodzony(a) 31 sier. 1903, Iwowe.
    5. Stanisława Bogusz urodzony(a) 14 sty. 1911, Iwowe.

  3. 10.  Piotr Góral urodzony(a) 1854, Wiązowna (syn Jan Góral oraz Anastazja Krawczak).

    Piotr poślubił(a) Marianna Zawadka 14 list. 1881, Latowicz. Marianna (córka Mateusz Zawadka oraz Katarzyna Żołądek) urodzony(a) 1864, Żelazna. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Zawadka urodzony(a) 1864, Żelazna (córka Mateusz Zawadka oraz Katarzyna Żołądek).
    Dzieci:
    1. Józefa Góral urodzony(a) 9 mar. 1883, Starogród Kolonia.
    2. Jan Góral urodzony(a) 4 sty. 1885, Starogród Kolonia.
    3. Jan Góral urodzony(a) 28 kwie. 1886, Starogród Kolonia.
    4. Katarzyna Góral urodzony(a) 26 kwie. 1888, Starogród Kolonia.
    5. Karolina Góral urodzony(a) 12 luty 1891, Kol. Starogrodzka.
    6. Marianna Góral urodzony(a) 19 luty 1893, Starogród Kolonia.
    7. 5. Zofia Góral urodzony(a) 14 mar. 1902, Starogród Kolonia.
    8. Anna Góral urodzony(a) 19 lip. 1905, Starogród Kolonia.

  5. 12.  Franciszek Brzezek urodzony(a) 29 lip. 1871, Borówek (syn Ludwik Brzezek oraz Marianna Wiśniewska).

    Franciszek poślubił(a) Franciszka Górska Franciszka (córka Mikołaj Górski oraz Marcjanna Łapińska) urodzony(a) 29 lip. 1871, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Franciszka Górska urodzony(a) 29 lip. 1871, Borówek (córka Mikołaj Górski oraz Marcjanna Łapińska).
    Dzieci:
    1. 6. Bolesław Brzezek urodzony(a) 1895, Warszawa.
    2. Zofia Brzezek urodzony(a) 1897, Warszawa.

  7. 14.  Leon Sikora urodzony(a) 1 luty 1868, Transbór (syn Józef Sikorski oraz Marianna Przybysz).

    Leon poślubił(a) Antonina Jarzębska Antonina (córka Leon Jarzębski oraz Katarzyna Piłka) urodzony(a) 1871, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Antonina Jarzębska urodzony(a) 1871, Transbór (córka Leon Jarzębski oraz Katarzyna Piłka).
    Dzieci:
    1. Piotr Sikora urodzony(a) 18 lip. 1889, Transbór.
    2. Aleksandra Sikora urodzony(a) 3 luty 1891, Transbór.
    3. Katarzyna Sikora urodzony(a) 12 wrz. 1893, Transbór.
    4. 7. Franciszka Sikora urodzony(a) 24 luty 1896, Transbór.
    5. Marianna Sikora urodzony(a) 7 gru. 1898, Transbór.
    6. Stefania Sikora urodzony(a) 26 wrz. 1902, Transbór.
    7. Aleksander Sikora urodzony(a) 30 lip. 1906, Transbór.
    8. Władysława Sikora urodzony(a) 8 mar. 1909, Transbór.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Jan Bogusz urodzony(a) 27 sty. 1839, Iwowe (syn Grzegorz Bogusz oraz Martyna Julianna Skorupa).

    Jan poślubił(a) Małgorzata Bogusz 2 luty 1857, Latowicz. Małgorzata (córka Paweł Bogusz oraz Elżbieta Jaworska) urodzony(a) 21 maj 1838, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Małgorzata Bogusz urodzony(a) 21 maj 1838, Iwowe (córka Paweł Bogusz oraz Elżbieta Jaworska).
    Dzieci:
    1. Aleksander Bogusz urodzony(a) 18 luty 1859, Iwowe.
    2. Józef Bogusz urodzony(a) 15 mar. 1861, Iwowe.
    3. 8. Franciszek Bogusz urodzony(a) 2 paź. 1863, Iwowe.
    4. Sczepan Bogusz urodzony(a) 23 gru. 1865, Iwowe.
    5. Kacper Bogusz urodzony(a) 6 sty. 1867, Iwowe.
    6. Szczepan Bogusz urodzony(a) 24 gru. 1869, Iwowe.
    7. Kacper Bogusz urodzony(a) 4 sty. 1872, Iwowe.
    8. Marianna Bogusz urodzony(a) 26 gru. 1874, Iwowe.
    9. Weronika Bogusz urodzony(a) 2 sier. 1877, Iwowe.
    10. Natalia Marianna Bogusz urodzony(a) 30 lip. 1880, Iwowe.
    11. Stanisław Bogusz urodzony(a) 26 mar. 1882, Iwowe.
    12. Marianna Bogusz urodzony(a) 17 wrz. 1884, Iwowe.

  3. 18.  Błażej Kot urodzony(a) 3 luty 1833, Iwowe (syn Karol Kot oraz Petronella Wronowska).

    Błażej poślubił(a) Agnieszka Brauła 29 sty. 1855, Latowicz. Agnieszka (córka Dydak Brauła oraz Marianna Gajowniczek) urodzony(a) 20 sty. 1835, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Agnieszka Brauła urodzony(a) 20 sty. 1835, Strachomin (córka Dydak Brauła oraz Marianna Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Marianna Kot urodzony(a) 9 sier. 1856, Iwowe.
    2. Antoni Kot urodzony(a) 10 czer. 1859, Iwowe.
    3. Jan Kot urodzony(a) 16 czer. 1860, Iwowe.
    4. Wojciech Kot urodzony(a) 13 kwie. 1863, Iwowe.
    5. Ludwik Kot urodzony(a) 10 sier. 1866, Iwowe.
    6. 9. Marianna Kot urodzony(a) 19 sier. 1871, Iwowe.
    7. Petronella Kot urodzony(a) 6 czer. 1874, Iwowe; zgon 29 czer. 1935, Iwowe.
    8. Katarzyna Kot urodzony(a) 13 paź. 1878, Iwowe.

  5. 20.  Jan Góral urodzony(a) 1824, Rybitwa (syn Andrzej Góral oraz Agnieszka Jagodzińska).

    Jan poślubił(a) Anastazja Krawczak 26 paź. 1845, Głusk - Leoncin. Anastazja urodzony(a) 1818, Wilków. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Anastazja Krawczak urodzony(a) 1818, Wilków.
    Dzieci:
    1. Franciszka Góral urodzony(a) 1850, Wilków.
    2. Józefa Góral urodzony(a) 1852, Dominów p. Głusk.
    3. 10. Piotr Góral urodzony(a) 1854, Wiązowna.
    4. Stanisław Góral urodzony(a) 1857, Borówek.
    5. Antoni Góral urodzony(a) 29 sty. 1864, Starogród.

  7. 22.  Mateusz Zawadka

    Mateusz — Katarzyna Żołądek. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Katarzyna Żołądek
    Dzieci:
    1. 11. Marianna Zawadka urodzony(a) 1864, Żelazna.

  9. 24.  Ludwik Brzezek urodzony(a) 1803, Starogród (syn Józef Brzezek oraz Anastazja Sadowska).

    Ludwik poślubił(a) Marianna Wiśniewska Marianna (córka Karol Wiśniewski oraz Marianna Piłka) urodzony(a) 25 sty. 1829, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Marianna Wiśniewska urodzony(a) 25 sty. 1829, Starogród (córka Karol Wiśniewski oraz Marianna Piłka).
    Dzieci:
    1. Dominik Brzezek urodzony(a) 5 sier. 1843, Starogród.
    2. Jan Brzezek urodzony(a) 13 paź. 1845, Starogród.
    3. Jadwiga Brzezek urodzony(a) 15 paź. 1851, Starogród.
    4. Jan Brzezek urodzony(a) 22 luty 1862, Strachomin.
    5. 12. Franciszek Brzezek urodzony(a) 29 lip. 1871, Borówek.

  11. 26.  Mikołaj Górski urodzony(a) 4 gru. 1823, Borówek (syn Idzi Górski oraz Anastazja Mazek).

    Mikołaj poślubił(a) Marcjanna Łapińska Marcjanna (córka Grzegorz Łapiński oraz Marianna Kowalska) urodzony(a) 1848, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Marcjanna Łapińska urodzony(a) 1848, Wielgolas (córka Grzegorz Łapiński oraz Marianna Kowalska).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Górska urodzony(a) 5 maj 1869, Borówek.
    2. 13. Franciszka Górska urodzony(a) 29 lip. 1871, Borówek.
    3. Józef Górski urodzony(a) 7 paź. 1873, Borówek.
    4. Antoni Górski urodzony(a) 22 luty 1876, Borówek.
    5. Stanisław Górski urodzony(a) 20 kwie. 1878, Borówek.
    6. Zofia Górska urodzony(a) 6 paź. 1880, Borówek.
    7. Aleksandra Górska urodzony(a) 5,8,1887, Borówek.

  13. 28.  Józef Sikorski urodzony(a) 1821, Majdan (syn Stanisław Sikorski oraz Klara Ciborowska).

    Józef poślubił(a) Marianna Przybysz Marianna urodzony(a) 1 wrz. 1825, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Marianna Przybysz urodzony(a) 1 wrz. 1825, Transbór.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Sikora urodzony(a) 10 list. 1842, Transbór.
    2. Walenty Sikora urodzony(a) 28 sty. 1845, Transbór.
    3. Anna Sikora urodzony(a) 1847, Transbór.
    4. Antoni Sikora urodzony(a) 1850, Transbór.
    5. Agnieszka Sikora urodzony(a) 7 sty. 1853, Transbór.
    6. Marianna Sikora urodzony(a) 16 mar. 1856, Transbór.
    7. Jan Sikora urodzony(a) 20 luty 1858, Transbór.
    8. Józef Sikora urodzony(a) 30 mar. 1859, Transbór.
    9. 14. Leon Sikora urodzony(a) 1 luty 1868, Transbór.
    10. Franciszka Sikora urodzony(a) 22 sty. 1865, Transbór.
    11. Wiktoria Sikora urodzony(a) 1 maj 1868, Transbór.

  15. 30.  Leon Jarzębski urodzony(a) 21 maj 1841, Transbór (syn Maciej Wójcik - Jarzębski oraz Agata Agnieszka Górska).

    Leon poślubił(a) Katarzyna Piłka 3 luty 1862, Latowicz. Katarzyna (córka Jan Piłka oraz Antonina Zwierz) urodzony(a) 1843, Poschła. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Katarzyna Piłka urodzony(a) 1843, Poschła (córka Jan Piłka oraz Antonina Zwierz).
    Dzieci:
    1. Jan Jarzębski urodzony(a) 19 list. 1865, Transbór.
    2. Anna Jarzębska urodzony(a) 14 list. 1868, Transbór.
    3. 15. Antonina Jarzębska urodzony(a) 1871, Transbór.
    4. Stanisław Jarzębski urodzony(a) 18 maj 1875, Transbór.
    5. Piotr Jarzębski urodzony(a) 7 sty. 1879, Transbór.
    6. Franciszka Jarzębska urodzony(a) 13 mar. 1882, Transbór.