Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Stefania Płatek

Stefania Płatek

Kobieta 1899 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Stefania Płatek urodzony(a) 1899, Rudnik (córka Józef Płatek oraz Marianna Śluzek).

    Stefania poślubił(a) Stanisław Bogusz 25 luty 1924, Latowicz. Stanisław (syn Franciszek Bogusz oraz Marianna Kot) urodzony(a) 6 mar. 1897, Iwowe. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Mieczysław Eugeniusz Bogusz urodzony(a) 3 luty 1927, Iwowe.
    3. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. Żyjący
    7. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Józef Płatek urodzony(a) 1876, Rudnik (syn Ludwik Płatek oraz Helena Reda).

    Józef poślubił(a) Marianna Śluzek 15 luty 1898, Latowicz. Marianna (córka Wojciech Śluzek oraz Agnieszka Skorupa) urodzony(a) 17 lip. 1873, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Śluzek urodzony(a) 17 lip. 1873, Iwowe (córka Wojciech Śluzek oraz Agnieszka Skorupa).
    Dzieci:
    1. Marianna Płatek urodzony(a) 1905, Rudnik.
    2. 1. Stefania Płatek urodzony(a) 1899, Rudnik.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Ludwik Płatek (syn Felicjan Płatek oraz Wiktoria Stosio).

    Ludwik poślubił(a) Helena Reda 1859, Seroczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Helena Reda
    Dzieci:
    1. 2. Józef Płatek urodzony(a) 1876, Rudnik.

  3. 6.  Wojciech Śluzek urodzony(a) 7 kwie. 1836, Chyżyny (syn Jan Śluzek oraz Ludwika Świątek).

    Wojciech poślubił(a) Agnieszka Skorupa 21 luty 1859, Latowicz. Agnieszka (córka Ambroży Mikołaj Skorupa oraz Salomea Gertruda Szafrańska) urodzony(a) 19 sty. 1841, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Agnieszka Skorupa urodzony(a) 19 sty. 1841, Iwowe (córka Ambroży Mikołaj Skorupa oraz Salomea Gertruda Szafrańska).
    Dzieci:
    1. Hilary Śluzek urodzony(a) 8 sty. 1860, Iwowe.
    2. Józefa Śluzek urodzony(a) 19 mar. 1862, Iwowe.
    3. Aleksandra Śluzek urodzony(a) 31 maj 1865, Iwowe.
    4. Franciszek Śluzek urodzony(a) 29 sty. 1868, Iwowe.
    5. Jan Śluzek urodzony(a) 23 maj 1870, Iwowe.
    6. 3. Marianna Śluzek urodzony(a) 17 lip. 1873, Iwowe.
    7. Piotr Śluzek urodzony(a) 14 kwie. 1876, Iwowe.
    8. Karol Śluzek urodzony(a) 31 paź. 1878, Iwowe.
    9. Stanisław Śluzek urodzony(a) 7 list. 1881, Iwowe.
    10. Ludwik Śluzek urodzony(a) 25 sier. 1883, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Felicjan Płatek urodzony(a) 10 czer. 1792, Oleksianka (syn Baltazar Płatek oraz Scholastyka Dzięcioł).

    Felicjan poślubił(a) Wiktoria Stosio 25 sty. 1817, Seroczyn. Wiktoria (córka Szymon Stosio oraz Franciszka Gierat) urodzony(a) 1794, Rudnik. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Wiktoria Stosio urodzony(a) 1794, Rudnik (córka Szymon Stosio oraz Franciszka Gierat).
    Dzieci:
    1. Jacek Płatek urodzony(a) 1821, Rudnik.
    2. Kacper Płatek urodzony(a) 1824, Rudnik.
    3. Katarzyna Płatek urodzony(a) 1829, Rudnik.
    4. 4. Ludwik Płatek

  3. 12.  Jan Śluzek urodzony(a) 22 paź. 1803, Chyżyny (syn Wojciech Śluzek oraz Franciszka Woycik).

    Jan poślubił(a) Ludwika Świątek 2 luty 1823, Latowicz. Ludwika (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda) urodzony(a) 25 kwie. 1805, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 13.  Ludwika Świątek urodzony(a) 25 kwie. 1805, Strachomin (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda).
    Dzieci:
    1. Paweł Śluzek urodzony(a) 23 sty. 1824, Chyżyny.
    2. Michał Śluzek urodzony(a) 4 wrz. 1826, Chyżyny.
    3. Kacper Śluzek urodzony(a) 4 sty. 1829, Chyżyny.
    4. Rozalia Śluzek urodzony(a) 28 sier. 1832, Chyżyny.
    5. Józef Śluzek urodzony(a) 9 mar. 1834, Chyżyny.
    6. 6. Wojciech Śluzek urodzony(a) 7 kwie. 1836, Chyżyny.
    7. Stanisław Śluzek urodzony(a) 24 kwie. 1839, Chyżyny.
    8. Jan Śluzek urodzony(a) 5 lip. 1842, Chyżyny.
    9. Julianna Śluzek urodzony(a) 14 czer. 1848, Chyżyny.

  5. 14.  Ambroży Mikołaj Skorupa urodzony(a) 7 gru. 1817, Iwowe (syn Walenty Skorupa oraz Julianna Kosut).

    Ambroży poślubił(a) Salomea Gertruda Szafrańska 18 list. 1839, Latowicz. Salomea (córka Wawrzyniec Szafrański oraz Katarzyna Maciejec) urodzony(a) 14 list. 1819, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  6. 15.  Salomea Gertruda Szafrańska urodzony(a) 14 list. 1819, Kamionka (córka Wawrzyniec Szafrański oraz Katarzyna Maciejec).
    Dzieci:
    1. 7. Agnieszka Skorupa urodzony(a) 19 sty. 1841, Iwowe.
    2. Marcin Skorupa urodzony(a) 12 list. 1842, Iwowe.
    3. Marianna Skorupa urodzony(a) 12 sier. 1845, Iwowe.
    4. Marianna Skorupa urodzony(a) 6 gru. 1847, Iwowe.
    5. Marianna Skorupa urodzony(a) 1 luty 1849, Iwowe.
    6. Weronika Skorupa urodzony(a) 11 kwie. 1851, Iwowe.
    7. Wojciech Skorupa urodzony(a) 22 kwie. 1852, Iwowe.
    8. Katarzyna Skorupa urodzony(a) 21 paź. 1856, Iwowe.
    9. Piotr Skorupa urodzony(a) 15 maj 1859, Iwowe.
    10. Mikołaj Skorupa urodzony(a) 5 gru. 1863, Iwowe.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Baltazar Płatek urodzony(a) 29 sty. 1766, Oleksianka (syn Paweł Płatek oraz Petronella Jesionówna).

    Baltazar poślubił(a) Scholastyka Dzięcioł Scholastyka (córka Paweł Dzięcioł oraz Marianna) urodzony(a) 23 luty 1766, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Scholastyka Dzięcioł urodzony(a) 23 luty 1766, Oleksianka (córka Paweł Dzięcioł oraz Marianna).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Płatek urodzony(a) 29 list. 1788, Oleksianka.
    2. Kacper Melchior Baltazar Płatek urodzony(a) 6 sty. 1790, Oleksianka.
    3. 8. Felicjan Płatek urodzony(a) 10 czer. 1792, Oleksianka.
    4. Magdalena Płatek urodzony(a) 19 lip. 1795, Oleksianka.
    5. Salomea Płatek urodzony(a) 16 list. 1797, Oleksianka.
    6. Franciszka Płatek urodzony(a) 5 kwie. 1800, Oleksianka.
    7. Remigiusz Płatek urodzony(a) 2 paź. 1805, Oleksianka.
    8. Salomea Płatek urodzony(a) 16 list. 1807, Oleksianka.

  3. 18.  Szymon Stosio

    Szymon — Franciszka Gierat. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Franciszka Gierat
    Dzieci:
    1. 9. Wiktoria Stosio urodzony(a) 1794, Rudnik.
    2. Maciej Stosio urodzony(a) 1801, Rudnik.
    3. Jan Stosio

  5. 24.  Wojciech Śluzek urodzony(a) 8 kwie. 1760, Chyżyny (syn Jakub Śluzek oraz Teresa).

    Wojciech poślubił(a) Franciszka Woycik 14 sty. 1787, Latowicz. Franciszka (córka Laurenty Woycik oraz Katarzyna) urodzony(a) 13 mar. 1766, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  6. 25.  Franciszka Woycik urodzony(a) 13 mar. 1766, Chyżyny (córka Laurenty Woycik oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Ludwika Śluzek urodzony(a) 12 wrz. 1787, Chyżyny; zgon 27 wrz. 1787, Chyżyny.
    2. Agnieszka Śluzek urodzony(a) 31 sty. 1789, Chyżyny; zgon 2 luty 1789, Chyżyny.
    3. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Helena Śluzek urodzony(a) 29 maj 1796, Chyżyny.
    6. Jakub Śluzek urodzony(a) 22 lip. 1799, Chyżyny; zgon 1 lip. 1800, Chyżyny.
    7. Monika Śluzek urodzony(a) 11 maj 1801, Chyżyny.
    8. 12. Jan Śluzek urodzony(a) 22 paź. 1803, Chyżyny.
    9. Żyjący

  7. 26.  Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek).

    Mikołaj poślubił(a) Małgorzata Reda 23 luty 1794, Latowicz. Małgorzata (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio) urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 27.  Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Świątek urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin.
    2. Jan Świątek urodzony(a) 28 sty. 1798, Strachomin.
    3. Kunegunda Świątek urodzony(a) 24 czer. 1800, Strachomin; zgon 5 maj 1805, Strachomin.
    4. Konstancja Świątek urodzony(a) 19 luty 1803, Strachomin; zgon 12 maj 1805, Strachomin.
    5. 13. Ludwika Świątek urodzony(a) 25 kwie. 1805, Strachomin.
    6. Franciszek Świątek urodzony(a) 12 paź. 1807, Strachomin.
    7. Izydor Świątek urodzony(a) 4 kwie. 1810, Strachomin.
    8. Roch Piotr Świątek urodzony(a) 13 sier. 1812, Strachomin.
    9. Bonifacy Jan Świątek urodzony(a) 19 czer. 1815, Strachomin.
    10. Teresa Jadwiga Świątek urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin.

  9. 28.  Walenty Skorupa urodzony(a) 12 luty 1783, Iwowe (syn Adalbertus Skorupa oraz Zofia Koza).

    Walenty poślubił(a) Julianna Kosut 24 sty. 1808, Latowicz. Julianna (córka Kazimierz Kosut oraz Agata Domoń) urodzony(a) 25 maj 1790, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  10. 29.  Julianna Kosut urodzony(a) 25 maj 1790, Iwowe (córka Kazimierz Kosut oraz Agata Domoń).
    Dzieci:
    1. Marianna Skorupa urodzony(a) 19 sier. 1809, Iwowe.
    2. Ignacy Piotr Skorupa urodzony(a) 29 lip. 1812, Iwowe.
    3. Piotr Paweł Skorupa urodzony(a) 3 czer. 1814, Iwowe.
    4. Jan Feliks Skorupa urodzony(a) 3 czer. 1814, Iwowe.
    5. Krystyna Skorupa urodzony(a) 23 lip. 1815, Iwowe.
    6. Benedykt Józef Skorupa urodzony(a) 23 lip. 1815, Iwowe.
    7. 14. Ambroży Mikołaj Skorupa urodzony(a) 7 gru. 1817, Iwowe.
    8. Tekla Krystyna Skorupa urodzony(a) 9 sier. 1820, Iwowe.
    9. Kunegunda Skorupa urodzony(a) 26 luty 1823, Iwowe.
    10. Klemens Skorupa urodzony(a) 27 list. 1825, Iwowe.
    11. Tekla Skorupa urodzony(a) 6 lip. 1829, Iwowe.
    12. Mateusz Skorupa urodzony(a) 29 paź. 1831, Iwowe.
    13. Karolina Skorupa urodzony(a) 29 paź. 1831, Iwowe.
    14. Katarzyna Skorupa urodzony(a) 24 list. 1835, Iwowe.

  11. 30.  Wawrzyniec Szafrański urodzony(a) 6 wrz. 1795, Latowicz (syn Adam Szafrański oraz Urszula Jarmul).

    Wawrzyniec poślubił(a) Katarzyna Maciejec 21 paź. 1810, Latowicz. Katarzyna (córka Laurenty Maciejec oraz Marianna Jakuskowa) urodzony(a) 16 list. 1794, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  12. 31.  Katarzyna Maciejec urodzony(a) 16 list. 1794, Kamionka (córka Laurenty Maciejec oraz Marianna Jakuskowa).
    Dzieci:
    1. Sylwester Jan Szafrański urodzony(a) 28 gru. 1811, Kamionka.
    2. Piotr Walenty Szafrański urodzony(a) 18 luty 1815, Kamionka.
    3. Aleksy Kilian Szafrański urodzony(a) 10 lip. 1817, Kamionka.
    4. 15. Salomea Gertruda Szafrańska urodzony(a) 14 list. 1819, Kamionka.
    5. Anna Szafrańska urodzony(a) 22 lip. 1822, Kamionka.
    6. Helena Szafrańska urodzony(a) 3 mar. 1824, Kamionka.
    7. Marianna Szafrańska urodzony(a) 7 sty. 1827, Kamionka.
    8. Agnieszka Szafrańska urodzony(a) 15 luty 1833, Kamionka.