Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marianna Bogusz

Marianna Bogusz

Kobieta 1874 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marianna Bogusz urodzony(a) 26 gru. 1874, Iwowe (córka Jan Bogusz oraz Małgorzata Bogusz).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Bogusz urodzony(a) 27 sty. 1839, Iwowe (syn Grzegorz Bogusz oraz Martyna Julianna Skorupa).

    Jan poślubił(a) Małgorzata Bogusz 2 luty 1857, Latowicz. Małgorzata (córka Paweł Bogusz oraz Elżbieta Jaworska) urodzony(a) 21 maj 1838, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Małgorzata Bogusz urodzony(a) 21 maj 1838, Iwowe (córka Paweł Bogusz oraz Elżbieta Jaworska).
    Dzieci:
    1. Aleksander Bogusz urodzony(a) 18 luty 1859, Iwowe.
    2. Józef Bogusz urodzony(a) 15 mar. 1861, Iwowe.
    3. Franciszek Bogusz urodzony(a) 2 paź. 1863, Iwowe.
    4. Sczepan Bogusz urodzony(a) 23 gru. 1865, Iwowe.
    5. Kacper Bogusz urodzony(a) 6 sty. 1867, Iwowe.
    6. Szczepan Bogusz urodzony(a) 24 gru. 1869, Iwowe.
    7. Kacper Bogusz urodzony(a) 4 sty. 1872, Iwowe.
    8. 1. Marianna Bogusz urodzony(a) 26 gru. 1874, Iwowe.
    9. Weronika Bogusz urodzony(a) 2 sier. 1877, Iwowe.
    10. Natalia Marianna Bogusz urodzony(a) 30 lip. 1880, Iwowe.
    11. Stanisław Bogusz urodzony(a) 26 mar. 1882, Iwowe.
    12. Marianna Bogusz urodzony(a) 17 wrz. 1884, Iwowe.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Grzegorz Bogusz urodzony(a) 11 maj 1804, Iwowe (syn Marek Bogus oraz Marianna Przybysz).

    Grzegorz poślubił(a) Martyna Julianna Skorupa 19 luty 1832, Latowicz. Martyna (córka Wincenty Skorupa oraz Ewa Gajowniczek) urodzony(a) 4 lip. 1812, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Martyna Julianna Skorupa urodzony(a) 4 lip. 1812, Iwowe (córka Wincenty Skorupa oraz Ewa Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Paweł Bogusz urodzony(a) 11 sty. 1833, Iwowe.
    2. Ewa Bogusz urodzony(a) 16 gru. 1834, Iwowe.
    3. Wojciech Bogusz urodzony(a) 16 kwie. 1836, Iwowe.
    4. 2. Jan Bogusz urodzony(a) 27 sty. 1839, Iwowe.
    5. Łukasz Bogusz urodzony(a) 15 paź. 1841, Iwowe.
    6. Antoni Bogusz urodzony(a) 10 czer. 1844, Iwowe.
    7. Kacper Bogusz urodzony(a) 31 gru. 1847, Iwowe.

  3. 6.  Paweł Bogusz urodzony(a) 14 sty. 1799, Iwowe (syn Grzegorz Bogus oraz Marianna Ozarek).

    Paweł poślubił(a) Elżbieta Jaworska 9 paź. 1831, Latowicz. Elżbieta (córka Benedykt Jaworski oraz Jadwiga Michno) urodzony(a) 5 lip. 1810, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Elżbieta Jaworska urodzony(a) 5 lip. 1810, Chyżyny (córka Benedykt Jaworski oraz Jadwiga Michno).
    Dzieci:
    1. Franciszek Bogusz urodzony(a) 24 wrz. 1833, Iwowe.
    2. Marianna Bogusz urodzony(a) 6 paź. 1835, Iwowe.
    3. 3. Małgorzata Bogusz urodzony(a) 21 maj 1838, Iwowe.
    4. Barbara Bogusz urodzony(a) 3 gru. 1840, Iwowe.
    5. Weronika Bogusz urodzony(a) 18 luty 1844, Iwowe.
    6. Mikołaj Bogusz urodzony(a) 21 list. 1846, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Marek Bogus urodzony(a) 23 kwie. 1767, Iwowe (syn Piotr Bogusz oraz Anna Pieniak).

    Marek poślubił(a) Marianna Przybysz 24 sty. 1796, Latowicz. Marianna (córka Antoni Przybysz oraz Zofia Gałązkowa) urodzony(a) 18 sier. 1780, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Przybysz urodzony(a) 18 sier. 1780, Iwowe (córka Antoni Przybysz oraz Zofia Gałązkowa).
    Dzieci:
    1. Fabian Bogusz urodzony(a) 22 sty. 1799, Iwowe.
    2. Hedwiga Bogusz urodzony(a) 1 gru. 1801, Iwowe.
    3. 4. Grzegorz Bogusz urodzony(a) 11 maj 1804, Iwowe.
    4. Elżbieta Bogusz urodzony(a) 14 wrz. 1806, Iwowe.
    5. Józefa Franciszka Bogusz urodzony(a) 17 wrz. 1811, Iwowe.
    6. Zachariasz Karol Bogusz urodzony(a) 5 list. 1815, Iwowe.
    7. Walenty Bogusz urodzony(a) 13 luty 1809, Iwowe.
    8. Józef Damazy Bogusz urodzony(a) 9 gru. 1819, Iwowe.

  3. 10.  Wincenty Skorupa urodzony(a) 22 sty. 1777, Iwowe (syn Michał Skorupa oraz Katarzyna Pieniak).

    Wincenty poślubił(a) Ewa Gajowniczek 5 luty 1804, Latowicz. Ewa (córka Ludwik Gajowniczek oraz Franciszka Paśnik) urodzony(a) 24 gru. 1788, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Ewa Gajowniczek urodzony(a) 24 gru. 1788, Strachomin (córka Ludwik Gajowniczek oraz Franciszka Paśnik).
    Dzieci:
    1. Helena Skorupa urodzony(a) 5 mar. 1808, Iwowe.
    2. Marianna Skorupa urodzony(a) 28 sier. 1809, Iwowe; zgon 6 list. 1809, Iwowe.
    3. Katarzyna Marianna Skorupa urodzony(a) 8.9.11810, Iwowe.
    4. Katarzyna Skorupa urodzony(a) 9 wrz. 1810, Iwowe; zgon 24 luty 1890, Laliny.
    5. 5. Martyna Julianna Skorupa urodzony(a) 4 lip. 1812, Iwowe.
    6. Marianna Agnieszka Skorupa urodzony(a) 28 sty. 1816, Iwowe.
    7. Łucja Barbara Skorupa urodzony(a) 1 gru. 1817, Iwowe.
    8. Grzegorz Franciszek Skorupa urodzony(a) 7 mar. 1820, Iwowe.
    9. Józefa Skorupa urodzony(a) 4 kwie. 1824, Iwowe.

  5. 12.  Grzegorz Bogus urodzony(a) 1743, Kochany (syn N Bogusz); zgon 3 lip. 1813, Iwowe.

    Grzegorz — Marianna Ozarek. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Marianna Ozarek
    Dzieci:
    1. Jan Bogus urodzony(a) 21 paź. 1784, Iwowe; zgon 29 lip. 1785, Iwowe.
    2. Wiktoria Bogus urodzony(a) 6 mar. 1786, Iwowe.
    3. Janina Bogus urodzony(a) 25 paź. 1787, Iwowe.
    4. Nikodem Bogus urodzony(a) 1 czer. 1790, Iwowe.
    5. Joachim Bogus urodzony(a) 6 wrz. 1793, Iwowe.
    6. Ludwika Bogusz urodzony(a) 24 sier. 1794, Iwowe.
    7. Stefan Bogusz urodzony(a) 3 wrz. 1797, Iwowe; zgon 21 sty. 1798, Iwowe.
    8. 6. Paweł Bogusz urodzony(a) 14 sty. 1799, Iwowe.

  7. 14.  Benedykt Jaworski urodzony(a) 25 mar. 1759, Chyżyny (syn Franciszek Jaworski oraz Zofia).

    Benedykt poślubił(a) Jadwiga Michno 10 list. 1782, Latowicz. Jadwiga (córka Andrzej Michna oraz Anna Magdalena) urodzony(a) 24 paź. 1763, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Jadwiga Michno urodzony(a) 24 paź. 1763, Chyżyny (córka Andrzej Michna oraz Anna Magdalena).
    Dzieci:
    1. Franciszek Jaworski urodzony(a) 30 mar. 1783, Chyżyny.
    2. Brygida Jaworska urodzony(a) 10 paź. 1789, Chyżyny.
    3. Anna Jaworska urodzony(a) 26 lip. 1786, Chyżyny.
    4. Piotr Paweł Jaworski urodzony(a) 6 lip. 1788, Chyżyny.
    5. Małgorzata Jaworska urodzony(a) 8 czer. 1790, Chyżyny.
    6. Andrzej Jaworski urodzony(a) 3 luty 1792, Chyżyny.
    7. Grzegorz Jaworski urodzony(a) 12 mar. 1793, Chyżyny.
    8. Franciszek Jaworski urodzony(a) 23 wrz. 1794, Chyżyny.
    9. Kunegunda Jaworska urodzony(a) 4 sier. 1799, Chyżyny.
    10. Julianna Jaworska urodzony(a) 19 czer. 1796, Chyżyny; zgon 18 sty. 1881, Redzyńskie.
    11. Łucja Jaworska urodzony(a) 8 gru. 1801, Chyżyny.
    12. Anna Jaworska urodzony(a) 26 lip. 1786, Chyżyny.
    13. Faustyn Jaworski urodzony(a) 13 luty 1806, Chyżyny.
    14. 7. Elżbieta Jaworska urodzony(a) 5 lip. 1810, Chyżyny.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Piotr Bogusz urodzony(a) 1722 (syn N Bogusz); zgon 13 kwie. 1782, Iwowe.

    Piotr poślubił(a) Anna Pieniak 14 luty 1762, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Anna Pieniak
    Dzieci:
    1. Krystyna Bogusz urodzony(a) 25 lip. 1764, Iwowe.
    2. 8. Marek Bogus urodzony(a) 23 kwie. 1767, Iwowe.
    3. Agnieszka Bogusz urodzony(a) 28 sty. 1770, Iwowe.
    4. Marianna Bogusz urodzony(a) 21 wrz. 1772, Iwowe.
    5. Konstancja Bogusz urodzony(a) 20 luty 1775, Iwowe.
    6. Helena Bogusz urodzony(a) 15 mar. 1778, Iwowe; zgon 7 wrz. 1781, Iwowe.

  3. 18.  Antoni Przybysz urodzony(a) 1742 (syn N Przybysz); zgon 26 czer. 1798, Iwowe.

    Antoni poślubił(a) Zofia Gałązkowa 26 sty. 1772, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Zofia Gałązkowa
    Dzieci:
    1. Sylwester Przybysz urodzony(a) 31 gru. 1773, Iwowe.
    2. Łucja Przybysz urodzony(a) 12 gru. 1776, Iwowe.
    3. 9. Marianna Przybysz urodzony(a) 18 sier. 1780, Iwowe.
    4. Żyjący

  5. 20.  Michał Skorupa (syn N Skorupa).

    Michał poślubił(a) Katarzyna Pieniak 20 list. 1774, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Katarzyna Pieniak
    Dzieci:
    1. 10. Wincenty Skorupa urodzony(a) 22 sty. 1777, Iwowe.
    2. Mikołaj Skorupa urodzony(a) 10 wrz. 1780, Iwowe.
    3. Anastazja Skorupa urodzony(a) 6 sty. 1783, Iwowe; zgon 12 sty. 1783, Iwowe.
    4. Pium Skorupa urodzony(a) 28 mar. 1784, Iwowe.
    5. Kornelia Skorupa urodzony(a) 8 paź. 1786, Iwowe; zgon 14 sier. 1788, Iwowe.
    6. Piotr Skorupa urodzony(a) 29 sty. 1789, Iwowe.
    7. Franciszek Skorupa urodzony(a) 12 paź. 1791, Iwowe; zgon 31 sier. 1794, Iwowe.
    8. Cyprian Skorupa urodzony(a) 27 wrz. 1795, Iwowe.

  7. 22.  Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Ludwik — Franciszka Paśnik. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Franciszka Paśnik
    Dzieci:
    1. Cyprian Gajowniczek urodzony(a) 26 wrz. 1791, Strachomin; zgon 26 sty. 1796, Strachomin.
    2. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 15 sier. 1793, Strachomin.
    3. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 19 sty. 1796, Strachomin; zgon 6 mar. 1796, Strachomin.
    4. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 22 sty. 1797, Strachomin; zgon 5 maj 1805, Strachomin.
    5. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 14 luty 1799, Strachomin; zgon 23 maj 1805, Strachomin.
    6. Elżbieta Gajowniczek urodzony(a) 19 wrz. 1802, Strachomin.
    7. Karol Gajowniczek urodzony(a) 2 list. 1805, Strachomin; zgon 3 kwie. 1806, Strachomin.
    8. 11. Ewa Gajowniczek urodzony(a) 24 gru. 1788, Strachomin.

  9. 24.  N Bogusz
    Dzieci:
    1. Piotr Bogusz urodzony(a) 1722; zgon 13 kwie. 1782, Iwowe.
    2. Łukasz Bogus urodzony(a) 1730; zgon 8 sier. 1800, Iwowe.
    3. Jan Bogusz zgon 19 luty 1783, Iwowe.
    4. 12. Grzegorz Bogus urodzony(a) 1743, Kochany; zgon 3 lip. 1813, Iwowe.

  10. 28.  Franciszek Jaworski urodzony(a) 1721 (syn N Jaworski); zgon 25 sty. 1788, Chyżyny.

    Franciszek — Zofia. [Arkusz rodzinny]


  11. 29.  Zofia
    Dzieci:
    1. Antoni Jaworski urodzony(a) 14 czer. 1756, Chyżyny.
    2. 14. Benedykt Jaworski urodzony(a) 25 mar. 1759, Chyżyny.
    3. Petronella Jaworska urodzony(a) 3 lip. 1761, Chyżyny.
    4. Marcin Jaworski urodzony(a) 13 list. 1763, Chyżyny.

  12. 30.  Andrzej Michna urodzony(a) 1742 (syn Żyjący); zgon 21 sier. 1772, Latowicz.

    Andrzej — Anna Magdalena. [Arkusz rodzinny]


  13. 31.  Anna Magdalena
    Dzieci:
    1. Józef Michna urodzony(a) 12 mar. 1757, Chyżyny; zgon 8 paź. 1757, Chyżyny.
    2. Krzysztof Michna urodzony(a) 6 wrz. 1758, Chyżyny.
    3. Mateusz Michna urodzony(a) 21 wrz. 1761, Chyżyny.
    4. 15. Jadwiga Michno urodzony(a) 24 paź. 1763, Chyżyny.