Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Czesław Sudakowski

Czesław Sudakowski

Mężczyzna 1910 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Czesław Sudakowski urodzony(a) 3 mar. 1910, Gościewicz (syn Władysław Sudakowski oraz Józefa Smykiewicz).

    Czesław poślubił(a) Genowefa R 5 luty 1939, Borowie. [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Władysław Sudakowski urodzony(a) 1867, Krystyna (syn Wawrzyniec Sudakowski oraz Katarzyna Makowska).

    Władysław poślubił(a) Józefa Smykiewicz 25 paź. 1896, Latowicz. Józefa (córka Antoni Smykiewicz oraz Ludwika Marylda Ewa Gałązka) urodzony(a) 18 mar. 1877, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Józefa Smykiewicz urodzony(a) 18 mar. 1877, Iwowe (córka Antoni Smykiewicz oraz Ludwika Marylda Ewa Gałązka).
    Dzieci:
    1. Wacława Aleksandra Sudakowska urodzony(a) 1897, Puznów.
    2. Henryka Sudakowska urodzony(a) 1899/340, Puznów.
    3. Zenon Sudakowski urodzony(a) 28 gru. 1902, Gościewicz.
    4. Kazimierz Sudakowski urodzony(a) 22 lip. 1906, Gościewicz.
    5. 1. Czesław Sudakowski urodzony(a) 3 mar. 1910, Gościewicz.
    6. Irena Sudakowska urodzony(a) 21 wrz. 1913, Gościewicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Wawrzyniec Sudakowski

    Wawrzyniec — Katarzyna Makowska. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Katarzyna Makowska
    Dzieci:
    1. Wojciech Sudykowski urodzony(a) 1856.
    2. Jan Sudakowski urodzony(a) 1860, Krystyna.
    3. Paweł Sudykowski urodzony(a) 1862.
    4. Antoni Sudykowski urodzony(a) 1864, Krystyna.
    5. 2. Władysław Sudakowski urodzony(a) 1867, Krystyna.
    6. Józef Sudykowski urodzony(a) 1870, Krystyna.
    7. Kazimierz Sudakowski urodzony(a) 1874, Gościewicz.
    8. Józefa Sudakowska urodzony(a) 1875, Krystyna.

  3. 6.  Antoni Smykiewicz urodzony(a) 1837, Magnuszew (syn Wojciech Smykiewicz oraz Franciszka Gołębiewska); zgon 9 luty 1895; was buried , Latowicz.

    Antoni poślubił(a) Ludwika Marylda Ewa Gałązka 2 luty 1859, Siennica. Ludwika (córka Tomasz Gałązka oraz Marianna Szamborska) urodzony(a) 1841, Kuflew; zgon 1898; was buried , Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Ludwika Marylda Ewa Gałązka urodzony(a) 1841, Kuflew (córka Tomasz Gałązka oraz Marianna Szamborska); zgon 1898; was buried , Latowicz.
    Dzieci:
    1. Bronisław Aleksander Smykiewicz urodzony(a) 18 list. 1859; zgon 1941, Warszawa.
    2. Eleonora Wiktoria Smykiewicz urodzony(a) 1 sty. 1862, Iwowe; zgon 15 wrz. 1932, Laliny.
    3. Teodozja Smykiewicz urodzony(a) 25 mar. 1864, Iwowe; zgon 24 paź. 1940, Warszawa; was buried , Cmentarz Brudnowski.
    4. Marcelli Jan Smykiewicz urodzony(a) 27 sty. 1867, Iwowe.
    5. Julian Smykiewicz urodzony(a) 6 paź. 1869, Iwowe.
    6. Edward Smykiewicz urodzony(a) 7 list. 1871, Iwowe.
    7. Paulina Smykiewicz urodzony(a) 14 czer. 1874, Iwowe; zgon 24 sier. 1950, Warszawa; was buried , Cm. Brudnowski kw.4D II.
    8. 3. Józefa Smykiewicz urodzony(a) 18 mar. 1877, Iwowe.
    9. Marcella Aleksandra Smykiewicz urodzony(a) 31 sty. 1880, Iwowe; zgon 31 mar. 1967, Latowicz.
    10. Helena Smykiewicz urodzony(a) 30 list. 1883, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 12.  Wojciech Smykiewicz

    Wojciech — Franciszka Gołębiewska. [Arkusz rodzinny]


  2. 13.  Franciszka Gołębiewska
    Dzieci:
    1. 6. Antoni Smykiewicz urodzony(a) 1837, Magnuszew; zgon 9 luty 1895; was buried , Latowicz.

  3. 14.  Tomasz Gałązka

    Tomasz — Marianna Szamborska. [Arkusz rodzinny]


  4. 15.  Marianna Szamborska
    Dzieci:
    1. 7. Ludwika Marylda Ewa Gałązka urodzony(a) 1841, Kuflew; zgon 1898; was buried , Latowicz.