Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Jan Wiechetek

Jan Wiechetek

Mężczyzna 1854 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Jan Wiechetek urodzony(a) 15 czer. 1854, Oleksianka (syn Bernard Wiechetek oraz Krystyna Marianna Zarębska).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Bernard Wiechetek urodzony(a) 19 sier. 1830, Redzyńskie (syn Kacper Wiechetek oraz Franciszka Łodyga).

    Bernard poślubił(a) Krystyna Marianna Zarębska 8 list. 1852, Latowicz. Krystyna (córka Seweryn (Sylwester) Zarębski oraz Zuzanna Dzięcioł) urodzony(a) 15 wrz. 1821, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Krystyna Marianna Zarębska urodzony(a) 15 wrz. 1821, Oleksianka (córka Seweryn (Sylwester) Zarębski oraz Zuzanna Dzięcioł).
    Dzieci:
    1. 1. Jan Wiechetek urodzony(a) 15 czer. 1854, Oleksianka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Kacper Wiechetek urodzony(a) 8 sty. 1786, Redzyńskie (syn Łukasz Wiechetek oraz Katarzyna Śluzek); zgon 23 mar. 1832, Redzyńskie.

    Kacper poślubił(a) Franciszka Łodyga 4 list. 1810, Latowicz. Franciszka (córka Baltazar Łodyga oraz Elżbieta Pazura) urodzony(a) 10 mar. 1792, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Franciszka Łodyga urodzony(a) 10 mar. 1792, Laliny (córka Baltazar Łodyga oraz Elżbieta Pazura).
    Dzieci:
    1. Helena Kunegunda Wiechetek urodzony(a) 6 sier. 1814, Redzyńskie.
    2. Magdalena Katarzyna Wiechetek urodzony(a) 31 mar. 1817, Redzyńskie.
    3. Jacek Kajetan Wiechetek urodzony(a) 16 sier. 1818, Redzyńskie.
    4. Florian Stanisław Wiechetek urodzony(a) 11 maj 1821, Redzyńskie.
    5. Filip Jakub Wiechetek urodzony(a) 25 kwie. 1825, Redzyńskie.
    6. Paweł Wiechetek urodzony(a) 25 sty. 1828, Redzyńskie; zgon 19 luty 1831, Redzyńskie.
    7. 2. Bernard Wiechetek urodzony(a) 19 sier. 1830, Redzyńskie.

  3. 6.  Seweryn (Sylwester) Zarębski urodzony(a) 11 luty 1767, Oleksianka (syn Urban Zarembski oraz Marianna Soćko).

    Seweryn poślubił(a) Zuzanna Dzięcioł 9 czer. 1811, Latowicz. Zuzanna (córka Wincenty Dzięcioł oraz Małgorzata Płatek) urodzony(a) 10 sier. 1786, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Zuzanna Dzięcioł urodzony(a) 10 sier. 1786, Oleksianka (córka Wincenty Dzięcioł oraz Małgorzata Płatek).
    Dzieci:
    1. Marianna Gertruda Zarębska urodzony(a) 25 mar. 1816, Oleksianka.
    2. 3. Krystyna Marianna Zarębska urodzony(a) 15 wrz. 1821, Oleksianka.
    3. Wawrzyniec Piotr Zarębski urodzony(a) 8 sier. 1818, Oleksianka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Łukasz Wiechetek urodzony(a) 17 paź. 1756, Redzyńskie (syn Jakub Wiechetek oraz Zofia); zgon 17 sier. 1813, Redzyńskie.

    Łukasz poślubił(a) Katarzyna Śluzek 16 sty. 1785, Latowicz. Katarzyna (córka Jakub Śluzek oraz Marianna) urodzony(a) 15 list. 1763, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Katarzyna Śluzek urodzony(a) 15 list. 1763, Redzyńskie (córka Jakub Śluzek oraz Marianna).
    Dzieci:
    1. 4. Kacper Wiechetek urodzony(a) 8 sty. 1786, Redzyńskie; zgon 23 mar. 1832, Redzyńskie.
    2. Julianna Wiechetek urodzony(a) 19 luty 1788, Redzyńskie.
    3. Piotr Wiechetek urodzony(a) 28 kwie. 1789, Redzyńskie.
    4. Adam Wiechetek urodzony(a) 25 gru. 1791, Redzyńskie.
    5. Stefan Wiechetek urodzony(a) 2 sty. 1793, Redzyńskie.
    6. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 9 mar. 1797, Redzyńskie.
    7. Rozalia Wiechetek urodzony(a) 9 wrz. 1799, Redzyńskie.
    8. Marcella Wiechetek urodzony(a) 3 czer. 1802, Redzyńskie.
    9. Rozalia Wiechetek urodzony(a) 17 wrz. 1803, Redzyńskie.
    10. Urszula Wiechetek urodzony(a) 22 paź. 1806, Redzyńskie.

  3. 10.  Baltazar Łodyga urodzony(a) 1763, Laliny (syn Urban Łodyga oraz Agnieszka); zgon 11 czer. 1813, Laliny.

    Baltazar poślubił(a) Elżbieta Pazura 19 list. 1780, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Elżbieta Pazura
    Dzieci:
    1. Mikołaj Łodyga urodzony(a) 1 gru. 1781, Laliny; zgon 24 lip. 1783, Laliny.
    2. Majcher Łodyga urodzony(a) 8 sty. 1783, Laliny; zgon 19 gru. 1824, Laliny.
    3. Paweł Łodyga urodzony(a) 13 sty. 1785, Laliny; zgon 21 maj 1786, Laliny.
    4. Petronella Łodyga urodzony(a) 30 maj 1787, Laliny; zgon 6 list. 1788, Laliny.
    5. Karol Łodyga urodzony(a) 5 list. 1789, Laliny; zgon 15 list. 1849, Laliny.
    6. 5. Franciszka Łodyga urodzony(a) 10 mar. 1792, Laliny.
    7. Felicjan Łodyga urodzony(a) 30 maj 1797, Laliny; zgon 7 mar. 1799, Laliny.

  5. 14.  Wincenty Dzięcioł (syn N Dzięcioł).

    Wincenty poślubił(a) Małgorzata Płatek 19 sty. 1777, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 15.  Małgorzata Płatek
    Dzieci:
    1. Zofia Gertruda Dzięcioł urodzony(a) 11 list. 1777, Oleksianka.
    2. Magdalena Dzięcioł urodzony(a) 20 lip. 1779, Oleksianka.
    3. Regina Dzięcioł urodzony(a) 14 wrz. 1781, Oleksianka.
    4. 7. Zuzanna Dzięcioł urodzony(a) 10 sier. 1786, Oleksianka.
    5. Dydak Dzięcioł urodzony(a) 1789, Oleksianka.
    6. Roch Dzięcioł urodzony(a) 17 sier. 1791, Oleksianka.
    7. Elżbieta Dzięcioł
    8. Marcin Dzięcioł urodzony(a) 20 wrz. 1796, Oleksianka.
    9. Filip Dzięcioł urodzony(a) 1 maj 1799, Oleksianka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Jakub Wiechetek urodzony(a) 1716, Redzyńskie (syn N Wiechetek); zgon 30 gru. 1796, Redzyńskie.

    Jakub — Zofia. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Zofia
    Dzieci:
    1. Jakub Wiechetek urodzony(a) 1754, Redzyńskie; zgon 29 gru. 1794, Redzyńskie.
    2. 8. Łukasz Wiechetek urodzony(a) 17 paź. 1756, Redzyńskie; zgon 17 sier. 1813, Redzyńskie.
    3. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 23 wrz. 1759, Redzyńskie.
    4. Adalbertus Wiechetek urodzony(a) 16 kwie. 1763, Redzyńskie.
    5. Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek urodzony(a) 12 sier. 1764, Redzyńskie.
    6. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 17 paź. 1768, Redzyńskie.

  3. 18.  Jakub Śluzek urodzony(a) 1722 (syn N Śluzek); zgon 23 lip. 1782, Redzyńskie.

    Jakub — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Marianna
    Dzieci:
    1. Józef Śluzek urodzony(a) 17 mar. 1756, Redzyńskie.
    2. Marcin Śluzek urodzony(a) 11 list. 1758, Redzyńskie; zgon 27 list. 1779, Redzyńskie.
    3. Jan Śluzek urodzony(a) 24 czer. 1761, Redzyńskie.
    4. 9. Katarzyna Śluzek urodzony(a) 15 list. 1763, Redzyńskie.
    5. Romuald Śluzek urodzony(a) 6 luty 1766, Redzyńskie; zgon 14 gru. 1828, Laliny.
    6. Maciej Śluzek urodzony(a) 26 luty 1769, Redzyńskie.

  5. 20.  Urban Łodyga urodzony(a) 1709, Laliny (syn N Łodyga); zgon 25 mar. 1787, Laliny.

    Urban — Agnieszka. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Agnieszka
    Dzieci:
    1. Krzysztof Łodyga urodzony(a) 27 kwie. 1758, Laliny.
    2. 10. Baltazar Łodyga urodzony(a) 1763, Laliny; zgon 11 czer. 1813, Laliny.
    3. Ludwik Łodyga urodzony(a) 26 sier. 1764, Laliny.

  7. 28.  N Dzięcioł
    Dzieci:
    1. Jakub Dzięcioł urodzony(a) 1704; zgon 31 sier. 1774, Oleksianka.
    2. Jakub Dzięcioł urodzony(a) 1709; zgon 29 gru. 1789, Latowicz.
    3. Paweł Dzięcioł urodzony(a) 1713; zgon 6 mar. 1773, Oleksianka.
    4. Paweł Dzięcioł urodzony(a) 1723, Redzyńskie; zgon 18 luty 1791, Redzyńskie.
    5. Stanisław Dzięcioł urodzony(a) 1730; zgon 7 sier. 1780, Strachomin.
    6. Antoni Dzięcioł urodzony(a) 1746; zgon 28 paź. 1766, Oleksianka.
    7. Franciszek Dzięcioł urodzony(a) 1753, Latowicz; zgon 28 sier. 1823, Latowicz.
    8. 14. Wincenty Dzięcioł