Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Franciszka Gielo

Franciszka Gielo

Kobieta 1800 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Franciszka Gielo urodzony(a) 1 wrz. 1800, Strachomin (córka Gabriel Gielo oraz Monika Reda).

    Franciszka — Walenty Kowalski. Walenty (syn Maciej Kowalski oraz Brygida Olko) urodzony(a) 24 luty 1796, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Augustyn Bartłomiej Kowalski urodzony(a) 25 sier. 1821, Redzyńskie.
    2. Walenty Kowalski urodzony(a) 14 luty 1821, Redzyńskie.
    3. Franciszek Kowalski urodzony(a) 3 paź. 1824, Redzyńskie.
    4. Barbara Kowalska urodzony(a) 25 list. 1829, Redzyńskie.
    5. Jan Kowalski urodzony(a) 24 czer. 1832, Redzyńskie.
    6. Michał Kowalski urodzony(a) 28 wrz. 1834, Redzyńskie.
    7. Maciej Kowalski urodzony(a) 22 luty 1838, Redzyńskie.
    8. Władysław Kowalski urodzony(a) 21 wrz. 1844, Redzyńskie.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Gabriel Gielo urodzony(a) 25 mar. 1761, Strachomin (syn Andrzej Gielo oraz Krystyna).

    Gabriel poślubił(a) Monika Reda 15 luty 1789, Latowicz. Monika (córka Paweł Reda oraz Agnieszka) urodzony(a) 8 kwie. 1766, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Monika Reda urodzony(a) 8 kwie. 1766, Strachomin (córka Paweł Reda oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. Chryzostom Gielo urodzony(a) 26 list. 1789, Strachomin.
    2. Filip Gielo urodzony(a) 27 maj 1791, Strachomin; zgon 5 czer. 1791, Strachomin.
    3. Antoni Gielo urodzony(a) 18 sty. 1795, Strachomin.
    4. Franciszka Gielo urodzony(a) 4 gru. 1796, Strachomin; zgon 16 gru. 1796, Strachomin.
    5. Błażej Gielo urodzony(a) 4 luty 1798, Strachomin.
    6. 1. Franciszka Gielo urodzony(a) 1 wrz. 1800, Strachomin.
    7. Agata Gielo urodzony(a) 28 sty. 1802, Strachomin; zgon 7 paź. 1804, Strachomin.
    8. Tadeusz Gielo urodzony(a) 30 paź. 1803, Strachomin; zgon 16 paź. 1804, Strachomin.
    9. Jan Gielo urodzony(a) 3 sty. 1805, Strachomin.
    10. Piotr Gielo urodzony(a) 6 lip. 1806, Strachomin.
    11. Elzbieta Gielo urodzony(a) 12 lip. 1808, Strachomin; zgon 16 gru. 1817, Strachomin.
    12. Petronella Gielo urodzony(a) 28 maj 1810, Strachomin; zgon 17 lip. 1813, Strachomin.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Andrzej Gielo urodzony(a) 1724 (syn N Gielo); zgon 11 gru. 1774, Strachomin.

    Andrzej — Krystyna. Krystyna urodzony(a) 1733; zgon 4 czer. 1793, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Krystyna urodzony(a) 1733; zgon 4 czer. 1793, Strachomin.
    Dzieci:
    1. 2. Gabriel Gielo urodzony(a) 25 mar. 1761, Strachomin.
    2. Teresa Gielo urodzony(a) 26 paź. 1769, Strachomin.

  3. 6.  Paweł Reda urodzony(a) 1738 (syn N Reda); zgon 17 maj 1802, Oleksianka.

    Paweł — Agnieszka. Agnieszka urodzony(a) 1717; zgon 12 kwie. 1767, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Agnieszka urodzony(a) 1717; zgon 12 kwie. 1767, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Krystyna Reda urodzony(a) 25 maj 1756, Strachomin.
    2. Marianna Reda urodzony(a) 8 sty. 1758, Strachomin.
    3. Adam Reda urodzony(a) 25 gru. 1759, Strachomin.
    4. Anastazja Reda urodzony(a) 1 sty. 1762, Strachomin.
    5. Katarzyna Reda urodzony(a) 22 list. 1763, Strachomin; zgon 20 sty. 1793, Redzyńskie.
    6. 3. Monika Reda urodzony(a) 8 kwie. 1766, Strachomin.
    7. Jadwiga Reda urodzony(a) 9 list. 1764, Strachomin; zgon 16 czer. 1768, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  N Gielo
    Dzieci:
    1. Krzysztof Gielo urodzony(a) 1712; zgon 19 paź. 1812, Oleksianka.
    2. Paweł Gielo urodzony(a) 1722; zgon 8 paź. 1786, Oleksianka.
    3. Grzegorz Gielo urodzony(a) 1724, Oleksianka; zgon 8 sty. 1794, Oleksianka.
    4. 4. Andrzej Gielo urodzony(a) 1724; zgon 11 gru. 1774, Strachomin.
    5. Stanisław Gielo urodzony(a) 1725; zgon 19 luty 1793, Strachomin.
    6. Andrzej Gielo
    7. Tomasz Gielo
    8. Tomasz Gielo

  2. 12.  N Reda
    Dzieci:
    1. Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin; zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.
    2. Józef Reda
    3. Dominik Reda urodzony(a) 1724; zgon 28 paź. 1794, Chyżyny.
    4. Marcin Reda urodzony(a) 1725; zgon 14 sty. 1795, Strachomin.
    5. Franciszek Reda zgon 20 luty 1813, Strachomin.
    6. Paweł Reda urodzony(a) 1735; zgon 9 gru. 1795, Strachomin.
    7. Mikołaj Reda
    8. 6. Paweł Reda urodzony(a) 1738; zgon 17 maj 1802, Oleksianka.
    9. Maciej Reda
    10. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin; zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.
    11. Ignacy Reda urodzony(a) 1743; zgon 3 kwie. 1796, Wężyczyn.
    12. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1745.