Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marianna Chrzyptowicz

Marianna Chrzyptowicz

Kobieta 1840 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marianna Chrzyptowicz urodzony(a) 15 gru. 1840, Redzyńskie (córka Idzi Chrzyptowicz oraz Apolonia Nidek).

    Marianna poślubił(a) Wojciech Konopacki 15 luty 1860, Latowicz. Wojciech (syn Tomasz Konopacki oraz Anastazja Kowalska) urodzony(a) 3 kwie. 1836, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Franciszka Konopacka urodzony(a) 30 mar. 1862, Redzyńskie.
    2. Katarzyna Konopacka urodzony(a) 14 list. 1864, Redzyńskie.
    3. Jan Konopacki urodzony(a) 29 sty. 1866, Redzyńskie.
    4. Marcella Konopacka urodzony(a) 8 sty. 1869, Redzyńskie.
    5. Piotr Konopacki urodzony(a) 26 lip. 1871, Redzyńskie.
    6. Józef Konopacki urodzony(a) 20 luty 1874, Redzyńskie.
    7. Piotr Konopacki urodzony(a) 27 sier. 1876, Redzyńskie.
    8. Katarzyna Konopacka urodzony(a) 23 kwie. 1879, Redzyńskie.
    9. Aleksandra Konopacka urodzony(a) 1 sier. 1883, Redzyńskie.
    10. Weronika Konopacka urodzony(a) 5 czer. 1886, Redzyńskie.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Idzi Chrzyptowicz urodzony(a) 5 wrz. 1806, Redzyńskie (syn Franciszek Chrzyptowicz oraz Katarzyna Świeczka).

    Idzi poślubił(a) Apolonia Nidek 7 maj 1826, Latowicz. Apolonia (córka Aleksy Miedek oraz Brygida Gajowniczek) urodzony(a) 16 luty 1808, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Apolonia Nidek urodzony(a) 16 luty 1808, Strachomin (córka Aleksy Miedek oraz Brygida Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Szymon Chrzyptowicz urodzony(a) 28 paź. 1827, Redzyńskie.
    2. Jadwiga Chrzyptowicz urodzony(a) 10 paź. 1829, Redzyńskie.
    3. Feliks Chrzyptowicz urodzony(a) 28 maj 1833, Redzyńskie.
    4. Anastazja Chrzyptowicz urodzony(a) 4 kwie. 1838, Redzyńskie.
    5. 1. Marianna Chrzyptowicz urodzony(a) 15 gru. 1840, Redzyńskie.
    6. Jan Chrzyptowicz urodzony(a) 23 sier. 1843, Redzyńskie.
    7. Ludwika Chrzyptowicz urodzony(a) 19 luty 1846, Redzyńskie.
    8. Magdalena Chrzyptowicz urodzony(a) 29 czer. 1851, Redzyńskie.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Franciszek Chrzyptowicz urodzony(a) 15 kwie. 1763, Redzyńskie (syn Sebastian Chrzyptowicz oraz Anastazja).

    Franciszek poślubił(a) Katarzyna Świeczka 31 sty. 1796, Latowicz. Katarzyna (córka Tomasz Świeczka oraz Agnieszka Cygan) urodzony(a) 17 mar. 1779, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Katarzyna Świeczka urodzony(a) 17 mar. 1779, Wielgolas (córka Tomasz Świeczka oraz Agnieszka Cygan).
    Dzieci:
    1. Krystyna Chrzyptowicz urodzony(a) 22 lip. 1799, Redzyńskie; zgon 22 luty 1803, Redzyńskie.
    2. Wincenty Chrzyptowicz urodzony(a) 7 kwie. 1802, Redzyńskie; zgon 24 kwie. 1802, Redzyńskie.
    3. Żyjący
    4. 2. Idzi Chrzyptowicz urodzony(a) 5 wrz. 1806, Redzyńskie.
    5. Żyjący
    6. Marianna Chrzyptowicz urodzony(a) 25 mar. 1809, Redzyńskie.
    7. Elzbieta Małgorzata Chrzyptowicz urodzony(a) 29 czer. 1811, Redzyńskie.
    8. Brygida Chrzyptowicz urodzony(a) 7 paź. 1813, Redzyńskie.
    9. Rozalia Chrzyptowicz urodzony(a) 26 sier. 1817, Redzyńskie.

  3. 6.  Aleksy Miedek urodzony(a) 4 lip. 1771, Strachomin (syn Maciej Miedek oraz Barbara Kowalówna).

    Aleksy poślubił(a) Brygida Gajowniczek 9 luty 1806, Latowicz. Brygida (córka Franciszek Gajowniczek oraz Konstancja Świątek) urodzony(a) 9 paź. 1789, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Brygida Gajowniczek urodzony(a) 9 paź. 1789, Strachomin (córka Franciszek Gajowniczek oraz Konstancja Świątek).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Niedek urodzony(a) 18 sty. 1807, Strachomin; zgon 23 kwie. 1807, Strachomin.
    2. 3. Apolonia Nidek urodzony(a) 16 luty 1808, Strachomin.
    3. Paweł Hilary Niedek urodzony(a) 14 sty. 1811, Strachomin; zgon 30 sty. 1815, Strachomin.
    4. Filip Jakub Niedek urodzony(a) 25 maj 1813, Strachomin.
    5. Piotr Paweł Niedek urodzony(a) 24 luty 1816, Strachomin.
    6. Eleonora Franciszka Niedek urodzony(a) 19 luty 1818, Strachomin.
    7. Feliks Nidek urodzony(a) 16 lip. 1831, Strachomin.
    8. Ewa Niedek urodzony(a) 1824, Strachomin.
    9. Jakub Niedek urodzony(a) 16 lip. 1831, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Sebastian Chrzyptowicz

    Sebastian — Anastazja. Anastazja urodzony(a) 1734; zgon 14 gru. 1794, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Anastazja urodzony(a) 1734; zgon 14 gru. 1794, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. 4. Franciszek Chrzyptowicz urodzony(a) 15 kwie. 1763, Redzyńskie.
    2. Żyjący
    3. Franciszka Chrzyptowicz urodzony(a) 15 kwie. 1763, Redzyńskie; zgon 3 luty 1825, Redzyńskie.
    4. Żyjący
    5. Ladysław Chrzyptowicz urodzony(a) 3 lip. 1768, Redzyńskie.

  3. 10.  Tomasz Świeczka urodzony(a) 1749, Wielgolas (syn N Świeczka); zgon 6 sty. 1795, Wielgolas.

    Tomasz poślubił(a) Agnieszka Cygan 2 luty 1777, Latowicz. Agnieszka (córka N Cygan) urodzony(a) , Borówek. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Agnieszka Cygan urodzony(a) , Borówek (córka N Cygan).
    Dzieci:
    1. 5. Katarzyna Świeczka urodzony(a) 17 mar. 1779, Wielgolas.
    2. Marianna Świeczka urodzony(a) 9 gru. 1781, Wielgolas.
    3. Klara Świeczka urodzony(a) 12 sier. 1787, Wielgolas.
    4. Magdalena Świeczka urodzony(a) 21 lip. 1790, Wielgolas.
    5. Scholastyka Świeczka urodzony(a) 17 luty 1793, Wielgolas; zgon 6 sier. 1794, Wielgolas.

  5. 12.  Maciej Miedek urodzony(a) 1735, Strachomin (syn N Niedek); zgon 6 mar. 1825, Strachomin.

    Maciej poślubił(a) Barbara Kowalówna 24 luty 1767, Latowicz. Barbara urodzony(a) , Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Barbara Kowalówna urodzony(a) , Iwowe.
    Dzieci:
    1. Benedykt Nidek urodzony(a) 24 mar. 1768, Strachomin; zgon 10 wrz. 1791, Strachomin.
    2. 6. Aleksy Miedek urodzony(a) 4 lip. 1771, Strachomin.
    3. Błażej Miedek urodzony(a) 3 luty 1775, Strachomin.
    4. Stanisław Miedek urodzony(a) 6 maj 1780, Strachomin.
    5. Elżbieta Nidek urodzony(a) 9 list. 1783, Strachomin; zgon 22 paź. 1799, Strachomin.
    6. Scholastyka Nidek urodzony(a) 18 luty 1790, Strachomin.

  7. 14.  Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1760, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Franciszek poślubił(a) Konstancja Świątek 16 list. 1788, Latowicz. Konstancja (córka Józef Świątek oraz Marianna Kosutowa) urodzony(a) 19 luty 1769, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Konstancja Świątek urodzony(a) 19 luty 1769, Oleksianka (córka Józef Świątek oraz Marianna Kosutowa).
    Dzieci:
    1. 7. Brygida Gajowniczek urodzony(a) 9 paź. 1789, Strachomin.
    2. Filip Gajowniczek urodzony(a) 28 maj 1791, Strachomin.
    3. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 6 list. 1793, Strachomin; zgon 27 czer. 1810, Strachomin.
    4. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 21 luty 1796, Strachomin.
    5. Antoni Gajowniczek urodzony(a) 16 sty. 1798, Strachomin.
    6. Jan Gajowniczek urodzony(a) 13 gru. 1800, Strachomin; zgon 17 wrz. 1804, Strachomin.
    7. Alojzy Gajowniczek urodzony(a) 21 czer. 1803, Strachomin; zgon 10 czer. 1805, Strachomin.
    8. Marcjanna Gajowniczek urodzony(a) 8 wrz. 1805, Strachomin.
    9. Petronella Marianna Gajowniczek urodzony(a) 24 maj 1811, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 20.  N Świeczka
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Świeczka urodzony(a) 1727; zgon 18 sty. 1805, Latowicz.
    2. Szymon Świeczka urodzony(a) 1731; zgon 14 mar. 1797, Strachomin.
    3. Jakub Świeczka urodzony(a) 1734; zgon 27 lip. 1794, Latowicz.
    4. 10. Tomasz Świeczka urodzony(a) 1749, Wielgolas; zgon 6 sty. 1795, Wielgolas.
    5. Walenty Świeczka urodzony(a) 1748, Iwowe; zgon 27 list. 1778, Iwowe.
    6. Jakub Świeczka urodzony(a) 1752; zgon 29 maj 1812, Strachomin.
    7. Adalbertus Świeczka
    8. Baltazar Świeczka

  2. 22.  N Cygan
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Cygan urodzony(a) 1692; zgon 18 list. 1772, Transbór.
    2. Grzegorz Cygan - Jarzębski urodzony(a) 1728; zgon 24 sty. 1808, Transbór.
    3. Szymon Cygan urodzony(a) 1731; zgon 8 kwie. 1788, Borówek.
    4. Walenty Cygan urodzony(a) 1736, Borówek; zgon 31 sty. 1812, Borówek.
    5. Adalbertus Cygan urodzony(a) 1741; zgon 26 sty. 1766, Borówek.
    6. Augustyn Cygan urodzony(a) 1743; zgon 13 kwie. 1813, Wielgolas.
    7. Baltazar Cygan urodzony(a) 1745, Transbór; zgon 31 maj 1795, Chyżyny.
    8. Adalbertus Cygan urodzony(a) 1745; zgon 29 mar. 1795, Transbór.
    9. Józef Cygan urodzony(a) 1747, Transbór; zgon 16 maj 1817, Transbór.
    10. Tomasz Cygan urodzony(a) 1752; zgon 4 kwie. 1818, Transbór.
    11. Salomea Cygan urodzony(a) 1743; zgon 3 sty. 1798, Iwowe.
    12. 11. Agnieszka Cygan urodzony(a) , Borówek.
    13. Żyjący

  3. 24.  N Niedek
    Dzieci:
    1. Antoni Nidek urodzony(a) 1723; zgon 26 mar. 1800, Latowicz.
    2. 12. Maciej Miedek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 6 mar. 1825, Strachomin.
    3. Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744; zgon 18 luty 1820, Strachomin.
    4. Grzegorz Midek urodzony(a) 1745; zgon 21 sty. 1825, Latowicz.
    5. Andrzej Nidek
    6. Żyjący

  4. 28.  Szymon Gajowniczek urodzony(a) 1701, Strachomin (syn N Gajowniczek); zgon 18 maj 1785, Strachomin.

    Szymon — Zuzanna Reda. Zuzanna urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  5. 29.  Zuzanna Reda urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin.
    2. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 17 list. 1756, Strachomin; zgon 13 luty 1759, Strachomin.
    3. Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin.
    4. 14. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1760, Strachomin.
    5. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 15 list. 1761, Strachomin.
    6. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin.
    7. Bartłomiej Gajowniczek urodzony(a) 24 sier. 1765, Strachomin.
    8. Marek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1767, Strachomin.
    9. Barbara Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1770, Strachomin; zgon 19 mar. 1772, Strachomin.

  6. 30.  Józef Świątek urodzony(a) 1740 (syn N Świątek); zgon 22 sier. 1810, Oleksianka.

    Józef poślubił(a) Marianna Kosutowa 8 luty 1767, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  7. 31.  Marianna Kosutowa
    Dzieci:
    1. Łucja Świątek urodzony(a) 13 gru. 1767, Oleksianka; zgon 5 luty 1768, Oleksianka.
    2. 15. Konstancja Świątek urodzony(a) 19 luty 1769, Oleksianka.
    3. Agnieszka Świątek urodzony(a) 4 sty. 1772, Oleksianka.
    4. Bibianna Świątek urodzony(a) 29 list. 1774, Oleksianka.
    5. Dorota Świątek urodzony(a) 1 mar. 1778, Oleksianka.
    6. Piotr Świątek urodzony(a) 29 czer. 1783, Oleksianka.