Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Jan Całka

Jan Całka

Mężczyzna 1828 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Jan Całka urodzony(a) 8 czer. 1828, Redzyńskie (syn Czesław Całka oraz Gertruda Rechnio).

    Jan poślubił(a) Katarzyna Sabak 7 luty 1848, Latowicz. Katarzyna (córka Tomasz Sabak oraz Magdalena Wiechetek) urodzony(a) 8 paź. 1824, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Franciszka Całka urodzony(a) 3 mar. 1850, Redzyńskie.
    2. Marianna Całka urodzony(a) 26 czer. 1853, Redzyńskie.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Czesław Całka urodzony(a) 21 lip. 1795, Redzyńskie (syn Benedykt Całka oraz Elżbieta Pęśko).

    Czesław poślubił(a) Gertruda Rechnio 9 luty 1817, Latowicz. Gertruda (córka Grzegorz Rechnio oraz Brygida Płatek) urodzony(a) 28 paź. 1793, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Gertruda Rechnio urodzony(a) 28 paź. 1793, Oleksianka (córka Grzegorz Rechnio oraz Brygida Płatek).
    Dzieci:
    1. Dorota Apolonia Całka urodzony(a) 3 luty 1818, Redzyńskie.
    2. Anastazja Marianna Całka urodzony(a) 1 sty. 1821, Redzyńskie.
    3. Apolonia Całka urodzony(a) 15 luty 1823, Redzyńskie.
    4. Barbara Całka urodzony(a) 5 gru. 1825, Redzyńskie.
    5. 1. Jan Całka urodzony(a) 8 czer. 1828, Redzyńskie.
    6. Monika Całka urodzony(a) 30 mar. 1831, Redzyńskie.
    7. Kacper Całka urodzony(a) 27 gru. 1833, Redzyńskie.
    8. Tomasz Całka urodzony(a) 17 gru. 1840, Redzyńskie.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Benedykt Całka urodzony(a) 21 mar. 1762, Redzyńskie (syn Kazimierz Całka oraz Jadwiga).

    Benedykt poślubił(a) Elżbieta Pęśko 11 luty 1787, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Elżbieta Pęśko
    Dzieci:
    1. Wiktoria Całka urodzony(a) 22 gru. 1787, Redzyńskie; zgon 13 sty. 1791.
    2. Gertruda Całka urodzony(a) 14 mar. 1790, Redzyńskie.
    3. Mateusz Całka urodzony(a) 25 luty 1792, Redzyńskie; zgon 21 czer. 1792, Redzyńskie.
    4. Katarzyna Całka urodzony(a) 17 list. 1793, Redzyńskie; zgon 24 luty 1795, Redzyńskie.
    5. 2. Czesław Całka urodzony(a) 21 lip. 1795, Redzyńskie.
    6. Scholastyka Całka urodzony(a) 13 luty 1797, Redzyńskie; zgon 14 list. 1798, Redzyńskie.
    7. Julianna Całka urodzony(a) 19 czer. 1798, Redzyńskie.
    8. Klara Całka urodzony(a) 11 sier. 1803, Redzyńskie.

  3. 6.  Grzegorz Rechnio urodzony(a) 9 mar. 1760, Oleksianka (syn Marcin Rechnio oraz Anastazja).

    Grzegorz poślubił(a) Brygida Płatek 8 luty 1789, Latowicz. Brygida (córka Paweł Płatek oraz Petronella Jesionówna) urodzony(a) 1 paź. 1771, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Brygida Płatek urodzony(a) 1 paź. 1771, Oleksianka (córka Paweł Płatek oraz Petronella Jesionówna).
    Dzieci:
    1. Julianna Rechnio urodzony(a) 16 maj 1791, Oleksianka.
    2. 3. Gertruda Rechnio urodzony(a) 28 paź. 1793, Oleksianka.
    3. Magdalena Rechnio urodzony(a) 24 mar. 1796, Oleksianka.
    4. Mateusz Rechnio urodzony(a) 1798, Oleksianka.
    5. Hiacynt Rechnio urodzony(a) 16 sier. 1801, Oleksianka.
    6. Adam Janusz Rechnio urodzony(a) 26 gru. 1803, Oleksianka.
    7. Anastazja Rechnio urodzony(a) 28 gru. 1807, Oleksianka.
    8. Jan Rechnio urodzony(a) 4 czer. 1809, Oleksianka.
    9. Barbara Bibianna Rechnio urodzony(a) 26 list. 1811, Oleksianka.
    10. Paweł Hilary Rechnio urodzony(a) 8 sty. 1813, Oleksianka.
    11. Marcella Teresa Rechnio urodzony(a) 20 kwie. 1817, Oleksianka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Kazimierz Całka urodzony(a) 1723, Redzyńskie (syn N Całka); zgon 12 maj 1778, Redzyńskie.

    Kazimierz — Jadwiga. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Jadwiga
    Dzieci:
    1. Marcin Całka urodzony(a) 11 list. 1758, Redzyńskie.
    2. 4. Benedykt Całka urodzony(a) 21 mar. 1762, Redzyńskie.

  3. 12.  Marcin Rechnio (syn N Rechnio).

    Marcin — Anastazja. Anastazja urodzony(a) 1719; zgon 23 mar. 1799, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 13.  Anastazja urodzony(a) 1719; zgon 23 mar. 1799, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. Dionizy Rechnio urodzony(a) 1745, Oleksianka.
    2. Szymon Rechnio urodzony(a) 1753, Oleksianka.
    3. Apolonia Rechnio urodzony(a) 1756, Oleksianka; zgon 12 mar. 1824, Redzyńskie.
    4. Mateusz Rechnio urodzony(a) 11 wrz. 1757, Oleksianka.
    5. 6. Grzegorz Rechnio urodzony(a) 9 mar. 1760, Oleksianka.
    6. Józef Rechnio urodzony(a) 19 mar. 1763, Oleksianka; zgon 1787, Oleksianka.

  5. 14.  Paweł Płatek urodzony(a) 1731, Oleksianka (syn N Płatek); zgon 11 kwie. 1810, Oleksianka.

    Paweł poślubił(a) Petronella Jesionówna 23 sty. 1763, Latowicz. Petronella urodzony(a) 1741; zgon 6 sier. 1786, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  6. 15.  Petronella Jesionówna urodzony(a) 1741; zgon 6 sier. 1786, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. Anastazja Płatek urodzony(a) 21 gru. 1763, Oleksianka.
    2. Antoni Płatek urodzony(a) 22 sty. 1765, Oleksianka; zgon 29 czer. 1766, Oleksianka.
    3. Baltazar Płatek urodzony(a) 29 sty. 1766, Oleksianka.
    4. Ludwik Płatek urodzony(a) 4 wrz. 1768, Oleksianka.
    5. 7. Brygida Płatek urodzony(a) 1 paź. 1771, Oleksianka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Całka
    Dzieci:
    1. Szymon Całka urodzony(a) 1716; zgon 20 list. 1792, Starogród.
    2. Adam Całka urodzony(a) 1720; zgon 11 gru. 1780, Redzyńskie.
    3. 8. Kazimierz Całka urodzony(a) 1723, Redzyńskie; zgon 12 maj 1778, Redzyńskie.
    4. Piotr Całka urodzony(a) 1730; zgon 23 wrz. 1770, Redzyńskie.
    5. Walenty Całka urodzony(a) 1734, Redzyńskie; zgon 25 wrz. 1794, Redzyńskie.
    6. Stanisław Całka urodzony(a) 1739; zgon 20 wrz. 1792, Redzyńskie.
    7. Paweł Całka urodzony(a) 1743; zgon 22 maj 1803, Starogród.
    8. Feliks (Szczęsny) Całka urodzony(a) 1748, Redzyńskie; zgon 31 lip. 1808, Redzyńskie.
    9. Józef Całka
    10. Michał Całka
    11. Michał Całka

  2. 24.  N Rechnio
    Dzieci:
    1. 12. Marcin Rechnio
    2. Franciszek Rechnio urodzony(a) 1744; zgon 25 kwie. 1783, Latowicz.

  3. 28.  N Płatek
    Dzieci:
    1. Kazimierz Płatek urodzony(a) 1709, Oleksianka; zgon 6 sier. 1789, Oleksianka.
    2. Grzegorz Płatek urodzony(a) 1718; zgon 8 gru. 1798, Latowicz.
    3. Jakub Płatek urodzony(a) 1728; zgon 30 sier. 1788, Oleksianka.
    4. 14. Paweł Płatek urodzony(a) 1731, Oleksianka; zgon 11 kwie. 1810, Oleksianka.
    5. Stefan Płatek urodzony(a) 1732; zgon 24 sier. 1775, Latowicz.
    6. Jan Płatek urodzony(a) 1737, Oleksianka; zgon 30 sty. 1807, Oleksianka.
    7. Kazimierz Płatek urodzony(a) 1738, Oleksianka; zgon 30 sier. 1803, Oleksianka.
    8. Augustyn Płatek urodzony(a) 1744, Oleksianka.
    9. Piotr Płatek urodzony(a) 1747, Oleksianka; zgon 20 sty. 1820, Oleksianka.