Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marianna Czerwińska

Marianna Czerwińska

Kobieta 1886 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marianna Czerwińska urodzony(a) 30 sty. 1886, Kamionka (córka Michał Czerwiński oraz Katarzyna Olko).

    Marianna poślubił(a) Jan Gagaska 18 list. 1907, Latowicz. Jan (syn Antoni Gagaska oraz Marianna Trejda) urodzony(a) 31 mar. 1880, Waliska. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Stefania Gagaska urodzony(a) 28 mar. 1909, Waliska.
    2. Feliksa Gagaska urodzony(a) 12 maj 1912, Waliska.
    3. Zofia Gagaska urodzony(a) 20 wrz. 1914, Waliska.
    4. Jan Gagaska urodzony(a) 23 czer. 1917, Waliska.
    5. Stanisław Gagaska urodzony(a) 28 czer. 1920, Waliska.
    6. Janina Gagaska urodzony(a) 10 wrz. 1922, Waliska.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Michał Czerwiński urodzony(a) 1853, Janów (syn Julianna Czerwińska).

    Michał poślubił(a) Katarzyna Olko 9 list. 1879, Latowicz. Katarzyna (córka Teodor Olko oraz Helena Szafrańska) urodzony(a) 17 list. 1856, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Katarzyna Olko urodzony(a) 17 list. 1856, Kamionka (córka Teodor Olko oraz Helena Szafrańska).
    Dzieci:
    1. Józef Czerwiński urodzony(a) 10 mar. 1881, Kamionka.
    2. Agnieszka Czerwińska urodzony(a) 6 lip. 1883, Kamionka.
    3. 1. Marianna Czerwińska urodzony(a) 30 sty. 1886, Kamionka.
    4. Julianna Czerwińska urodzony(a) 17 lip. 1888, Kamionka.
    5. Józefa Czerwińska urodzony(a) 8 mar. 1891, Kamionka.
    6. Wincenty Czerwiński urodzony(a) 5 paź. 1895, Kamionka.
    7. Helena Czerwińska urodzony(a) 18 list. 1896, Kamionka.
    8. Bronisława Czerwińska urodzony(a) 13 sty. 1900, Kamionka.


Pokolenie: 3

    Żyjący — Julianna Czerwińska. [Arkusz rodzinny]


  1. 5.  Julianna Czerwińska
    Dzieci:
    1. 2. Michał Czerwiński urodzony(a) 1853, Janów.

  2. 6.  Teodor Olko urodzony(a) 4 list. 1822, Kamionka (syn Jan Olko oraz Aleksandra Niedek).

    Teodor poślubił(a) Helena Szafrańska 27 list. 1848, Latowicz. Helena (córka Wawrzyniec Szafrański oraz Katarzyna Maciejec) urodzony(a) 3 mar. 1824, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  3. 7.  Helena Szafrańska urodzony(a) 3 mar. 1824, Kamionka (córka Wawrzyniec Szafrański oraz Katarzyna Maciejec).
    Dzieci:
    1. Józefa Olko urodzony(a) 16 paź. 1849, Kamionka.
    2. Magdalena Olko urodzony(a) 25 maj 1852, Kamionka.
    3. 3. Katarzyna Olko urodzony(a) 17 list. 1856, Kamionka.
    4. Jan Olko urodzony(a) 7 sier. 1860, Kamionka.
    5. Piotr Olko urodzony(a) 29 lip. 1866, Kamionka.


Pokolenie: 4

  1. 12.  Jan Olko urodzony(a) 13 lip. 1777, Kamionka (syn Jakub Olko oraz Agnieszka Śluzek).

    Jan poślubił(a) Aleksandra Niedek 23 paź. 1808, Latowicz. Aleksandra (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka) urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 13.  Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).
    Dzieci:
    1. Michał Olko urodzony(a) 26 wrz. 1809, Kamionka; zgon 8 paź. 1809, Kamionka.
    2. Augustyn Olko urodzony(a) 12 lip. 1810, Kamionka.
    3. Anastazja Marcella Olko urodzony(a) 5 sty. 1813, Kamionka.
    4. Tekla Rozalia Olko urodzony(a) 11 wrz. 1815, Kamionka.
    5. Agnieszka Anastazja Olko urodzony(a) 27 gru. 1817, Kamionka.
    6. 6. Teodor Olko urodzony(a) 4 list. 1822, Kamionka.
    7. Ewa Olko urodzony(a) 21 gru. 1824, Kamionka.
    8. Petronella Olko urodzony(a) 27 czer. 1826, Kamionka.
    9. Marianna Olko urodzony(a) 8 lip. 1826, Kamionka.
    10. Dorota Olko urodzony(a) 5 luty 1827, Kamionka.
    11. Andrzej Olko urodzony(a) 30 list. 1829, Kamionka.
    12. Bonifacy Olko urodzony(a) 14 maj 1833, Kamionka.
    13. Wincenty Olko urodzony(a) 18 lip. 1835, Kamionka.

  3. 14.  Wawrzyniec Szafrański urodzony(a) 1787, Kuflew (syn Łukasz Szafrański oraz Małgorzata Gromulska).

    Wawrzyniec poślubił(a) Katarzyna Maciejec 21 paź. 1810, Latowicz. Katarzyna (córka Laurenty Maciejec oraz Marianna Jakuskowa) urodzony(a) 16 list. 1794, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  4. 15.  Katarzyna Maciejec urodzony(a) 16 list. 1794, Kamionka (córka Laurenty Maciejec oraz Marianna Jakuskowa).
    Dzieci:
    1. Sylwester Jan Szafrański urodzony(a) 28 gru. 1811, Kamionka.
    2. Piotr Walenty Szafrański urodzony(a) 18 luty 1815, Kamionka.
    3. Aleksy Kilian Szafrański urodzony(a) 10 lip. 1817, Kamionka; zgon 1 czer. 1819, Kamionka.
    4. Salomea Gertruda Szafrańska urodzony(a) 14 list. 1819, Kamionka.
    5. Anna Szafrańska urodzony(a) 22 lip. 1822, Kamionka.
    6. 7. Helena Szafrańska urodzony(a) 3 mar. 1824, Kamionka.
    7. Marianna Szafrańska urodzony(a) 7 sty. 1827, Kamionka.
    8. Agnieszka Szafrańska urodzony(a) 15 luty 1833, Kamionka.


Pokolenie: 5

  1. 24.  Jakub Olko urodzony(a) 1764, Kamionka (syn N Olko); zgon 20 paź. 1791, Kamionka.

    Jakub poślubił(a) Agnieszka Śluzek 5 luty 1764, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 25.  Agnieszka Śluzek
    Dzieci:
    1. Franciszek Olko urodzony(a) 9 kwie. 1765, Kamionka; zgon 1 maj 1772, Kamionka.
    2. Bazyli Olko urodzony(a) 8 lip. 1767, Kamionka; zgon 11 maj 1775, Kamionka.
    3. Franciszek Olko urodzony(a) 12 mar. 1770, Kamionka; zgon 19 list. 1770, Kamionka.
    4. Dominik Olko urodzony(a) 3 sier. 1771, Kamionka; zgon 4 sier. 1771, Kamionka.
    5. Antoni Olko urodzony(a) 5 czer. 1773, Kamionka.
    6. 12. Jan Olko urodzony(a) 13 lip. 1777, Kamionka.
    7. Władysław Olko urodzony(a) 23 wrz. 1781, Kamionka.
    8. Mateusz Olko urodzony(a) 20 luty 1785, Kamionka; zgon 6 mar. 1785, Kamionka.

  3. 26.  Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744 (syn N Niedek); zgon 18 luty 1820, Strachomin.

    Kazimierz poślubił(a) Franciszka Kozianka Franciszka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 27.  Franciszka Kozianka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Andrzej Miedek urodzony(a) 4 luty 1770, Strachomin.
    2. Karol Niedek urodzony(a) 10 list. 1772, Strachomin; zgon 17 list. 1772, Strachomin.
    3. Franciszek Miedek urodzony(a) 10 kwie. 1774, Strachomin; zgon 14 maj 1775, Strachomin.
    4. Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin.
    5. Justyna Nidek urodzony(a) 27 czer. 1779, Strachomin.
    6. Grzegorz Nidek urodzony(a) 13 mar. 1782, Strachomin.
    7. Komelia Nidek urodzony(a) 18 wrz. 1785, Strachomin.
    8. Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin.
    9. Helena Nidek urodzony(a) 2 sier. 1790, Strachomin.
    10. 13. Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin.

  5. 28.  Łukasz Szafrański urodzony(a) , Mała Wieś p. Kuflew (syn Mateusz Szafrański oraz Helena Fałdapusz).

    Łukasz poślubił(a) Małgorzata Gromulska 1780/17, Kuflew. Małgorzata (córka Wojciech Gromulski oraz Petronella Lech) urodzony(a) 1762/474, Trojanów p. Kuflew. [Arkusz rodzinny]


  6. 29.  Małgorzata Gromulska urodzony(a) 1762/474, Trojanów p. Kuflew (córka Wojciech Gromulski oraz Petronella Lech).
    Dzieci:
    1. 14. Wawrzyniec Szafrański urodzony(a) 1787, Kuflew.
    2. Stanisław Kostka Leopold Szafrański urodzony(a) 1799, Mała Wieś p. Kuflew.

  7. 30.  Laurenty Maciejec urodzony(a) 13 sier. 1765, Dąbrówka (syn Adalbertus Maciejec oraz Teresa Cierzniowa); zgon 6 lip. 1813, Dąbrówka.

    Laurenty poślubił(a) Marianna Jakuskowa [Arkusz rodzinny]


  8. 31.  Marianna Jakuskowa
    Dzieci:
    1. Łucja Maciejec urodzony(a) 14 gru. 1790, Kamionka; zgon 20 luty 1791, Kamionka.
    2. Kazimierz Maciejec urodzony(a) 1 mar. 1792, Kamionka.
    3. 15. Katarzyna Maciejec urodzony(a) 16 list. 1794, Kamionka.
    4. Scholastyka Maciejec urodzony(a) 18 luty 1798, Kamionka.
    5. Monika Maciejec urodzony(a) 11 maj 1800, Kamionka; zgon 17 maj 1800, Kamionka.