Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Grażyna Jadwiga Oszkiel

Grażyna Jadwiga Oszkiel

Kobieta 1959 - 1960  (0 lat)

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Grażyna Jadwiga Oszkiel urodzony(a) 15 paź. 1959, Iwowe (córka Stefan Oszkiel oraz Henryka Bieńko); zgon 14 mar. 1960, Iwowe.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Stefan OszkielStefan Oszkiel urodzony(a) 28 gru. 1925, Iwowe (syn Wiktor Oszkiel oraz Marianna Świątek); zgon 20 list. 1999, Iwowe.

    Stefan poślubił(a) Henryka Bieńko 3 lip. 1950, Latowicz. Henryka (córka Michał Bieńko oraz Aleksandra Skorupa) urodzony(a) 23 mar. 1929, Iwowe; zgon 22 sty. 1998, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Henryka BieńkoHenryka Bieńko urodzony(a) 23 mar. 1929, Iwowe (córka Michał Bieńko oraz Aleksandra Skorupa); zgon 22 sty. 1998, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Teresa Oszkiel
    2. Wiesława Weronika Oszkiel
    3. Maciej Wojciech Oszkiel
    4. Zofia Oszkiel
    5. 1. Grażyna Jadwiga Oszkiel urodzony(a) 15 paź. 1959, Iwowe; zgon 14 mar. 1960, Iwowe.
    6. Stanisław Oszkiel
    7. Elżbieta Oszkiel


Pokolenie: 3

  1. 4.  Wiktor OszkielWiktor Oszkiel urodzony(a) 23 list. 1888, Iwowe (syn Błażej Oszkiel oraz Franciszka Brauła); zgon 23 paź. 1949, Iwowe.

    Wiktor poślubił(a) Marianna Świątek 24 list. 1919, Latowicz. Marianna (córka Tomasz Świątek oraz Katarzyna Duszczyk) urodzony(a) 8 gru. 1894, Iwowe; zgon 2 sty. 1972, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna ŚwiątekMarianna Świątek urodzony(a) 8 gru. 1894, Iwowe (córka Tomasz Świątek oraz Katarzyna Duszczyk); zgon 2 sty. 1972, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Feliks Oszkiel
    2. Jan Oszkiel
    3. Józef Oszkiel
    4. 2. Stefan Oszkiel urodzony(a) 28 gru. 1925, Iwowe; zgon 20 list. 1999, Iwowe.
    5. Mieczysław Oszkiel urodzony(a) 21 wrz. 1937, Iwowe; zgon 2002, Niepokalanów.

  3. 6.  Michał BieńkoMichał Bieńko urodzony(a) 17 sier. 1884, Iwowe (syn Paweł Bieńko oraz Marianna Reda).

    Michał poślubił(a) Aleksandra Skorupa 24 wrz. 1910, Latowicz. Aleksandra (córka Maciej Skorupa oraz Zuzanna Świeczka) urodzony(a) 22 mar. 1894, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Aleksandra SkorupaAleksandra Skorupa urodzony(a) 22 mar. 1894, Iwowe (córka Maciej Skorupa oraz Zuzanna Świeczka).
    Dzieci:
    1. 3. Henryka Bieńko urodzony(a) 23 mar. 1929, Iwowe; zgon 22 sty. 1998, Iwowe.
    2. Stanisław Bieńko urodzony(a) 1 kwie. 1912, Iwowe; zgon 8 sier. 1981, Iwowe.
    3. Helena Bieńko urodzony(a) 14 wrz. 1915, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Błażej Oszkiel urodzony(a) 28 sty. 1839, Iwowe (syn Roch Oszkiel oraz Justyna Ludwika Kosut); zgon 14 sier. 1895, Iwowe.

    Błażej poślubił(a) Franciszka Brauła 22.011871, Latowicz. Franciszka (córka Ludwik Brauła oraz Agnieszka Dziugieł) urodzony(a) 11 wrz. 1848, Strachomin; zgon 1 mar. 1921, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Franciszka Brauła urodzony(a) 11 wrz. 1848, Strachomin (córka Ludwik Brauła oraz Agnieszka Dziugieł); zgon 1 mar. 1921, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Agnieszka Oszkiel urodzony(a) 8 gru. 1871, Iwowe; zgon 24 maj 1873, Iwowe.
    2. Marianna Oszkiel urodzony(a) 25 sier. 1874, Iwowe; zgon 26 maj 1878, Iwowe.
    3. Ludwik Oszkiel urodzony(a) 20 lip. 1877, Iwowe; zgon 14 gru. 1878, Iwowe.
    4. Ludwik Oszkiel urodzony(a) 24 paź. 1879, Iwowe; zgon 21 maj 1957, Iwowe.
    5. Walenty Oszkiel urodzony(a) 11 sty. 1883, Iwowe.
    6. Stanisław Oszkiel urodzony(a) 1 maj 1886, Iwowe; zgon 28 mar. 1887, Iwowe.
    7. 4. Wiktor Oszkiel urodzony(a) 23 list. 1888, Iwowe; zgon 23 paź. 1949, Iwowe.

  3. 10.  Tomasz Świątek urodzony(a) 4 mar. 1861, Iwowe (syn Jakub Świątek oraz Marianna Kosut).

    Tomasz — Katarzyna Duszczyk. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Katarzyna Duszczyk
    Dzieci:
    1. Stefania Świątek urodzony(a) 28 paź. 1893, Iwowe; zgon 21 list. 1893, Iwowe.
    2. 5. Marianna Świątek urodzony(a) 8 gru. 1894, Iwowe; zgon 2 sty. 1972, Iwowe.
    3. Bronisława Świątek urodzony(a) 10 luty 1896, Iwowe.
    4. Stefania Świątek urodzony(a) 23 sty. 1898, Iwowe.
    5. Władysław Świątek urodzony(a) 25 gru. 1899, Iwowe.
    6. Stanisław Świątek urodzony(a) 20 luty 1901, Iwowe; zgon 30 mar. 1901, Iwowe.
    7. Stanisław Świątek urodzony(a) 1 paź. 1902, Iwowe.
    8. Jan Świątek urodzony(a) 6 maj 1905, Iwowe.
    9. Zofia Świątek urodzony(a) 17 kwie. 1907, Iwowe.
    10. Feliksa (Felicja) Świątek urodzony(a) 12 gru. 1908, Iwowe.
    11. Aniela Świątek urodzony(a) 14 sty. 1911, Iwowe.
    12. Genowefa Świątek urodzony(a) 14 sty. 1915, Iwowe.

  5. 12.  Paweł Bieńko urodzony(a) 30 czer. 1847, Iwowe (syn Grzegorz Kazimierz Bieńko oraz Marianna Katarzyna Kosut).

    Paweł poślubił(a) Marianna Reda 12 luty 1871, Latowicz. Marianna (córka Piotr Reda oraz Agnieszka Świątek) urodzony(a) 1 paź. 1854, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Marianna Reda urodzony(a) 1 paź. 1854, Wężyczyn (córka Piotr Reda oraz Agnieszka Świątek).
    Dzieci:
    1. Piotr Bieńko urodzony(a) 28 czer. 1872, Iwowe.
    2. Agnieszka Bieńko urodzony(a) 7 czer. 1878, Iwowe.
    3. Franciszek Bieńko urodzony(a) 28 czer. 1881, Iwowe.
    4. 6. Michał Bieńko urodzony(a) 17 sier. 1884, Iwowe.
    5. Walenty Bieńko urodzony(a) 11 luty 1873, Iwowe.
    6. Jan Bieńko urodzony(a) 5 czer. 1877, Iwowe.
    7. Marianna Bieńko urodzony(a) 26 sty. 1880, Iwowe.
    8. Weronika Bieńko urodzony(a) 12 luty 1888, Iwowe.

  7. 14.  Maciej Skorupa urodzony(a) 28 luty 1854, Iwowe (syn Leon Skorupa oraz Franciszka Łodyga).

    Maciej poślubił(a) Zuzanna Świeczka 4 luty 1877, Latowicz. Zuzanna (córka Dionizy Świeczka oraz Marianna Skorupa) urodzony(a) 7 sier. 1851, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Zuzanna Świeczka urodzony(a) 7 sier. 1851, Iwowe (córka Dionizy Świeczka oraz Marianna Skorupa).
    Dzieci:
    1. Marianna Skorupa urodzony(a) 22 maj 1878, Iwowe.
    2. Anna Skorupa urodzony(a) 25 lip. 1884, Iwowe.
    3. Michał Skorupa urodzony(a) 30 wrz. 1886, Iwowe.
    4. Marianna Skorupa urodzony(a) 30 sty. 1888, Iwowe.
    5. 7. Aleksandra Skorupa urodzony(a) 22 mar. 1894, Iwowe.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Roch Oszkiel urodzony(a) , Jamielne (syn Jędrzej Oszkiel oraz Marianna Markosik).

    Roch poślubił(a) Justyna Ludwika Kosut 7 list. 1830, Latowicz. Justyna (córka Otton Kosut oraz Tekla Sabak) urodzony(a) 26 wrz. 1813, Iwowe; zgon 19 sty. 1877, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Justyna Ludwika Kosut urodzony(a) 26 wrz. 1813, Iwowe (córka Otton Kosut oraz Tekla Sabak); zgon 19 sty. 1877, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Monika Oszkiel urodzony(a) 3 maj 1832, Iwowe.
    2. Marianna Oszkiel urodzony(a) 16 sty. 1836, Iwowe.
    3. 8. Błażej Oszkiel urodzony(a) 28 sty. 1839, Iwowe; zgon 14 sier. 1895, Iwowe.
    4. Wojciech Oszkiel urodzony(a) 12 kwie. 1842, Iwowe; zgon 27 lip. 1911, Iwowe.
    5. Łucja Oszkiel urodzony(a) 11 gru. 1844, Iwowe.
    6. Franciszka Oszkiel urodzony(a) 5 paź. 1850, Iwowe; zgon 1 kwie. 1878.
    7. Antoni Oszkiel urodzony(a) 6 czer. 1853, Iwowe.

  3. 18.  Ludwik Brauła urodzony(a) 11 sier. 1824, Strachomin (syn Dydak Brauła oraz Marianna Gajowniczek).

    Ludwik — Agnieszka Dziugieł. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Agnieszka Dziugieł
    Dzieci:
    1. 9. Franciszka Brauła urodzony(a) 11 wrz. 1848, Strachomin; zgon 1 mar. 1921, Iwowe.
    2. Maria Magdalena Brauła urodzony(a) 20 lip. 1851, Strachomin.
    3. Marianna Brauła urodzony(a) 5 list. 1854, Strachomin.
    4. Stanisław Brauła urodzony(a) 1 maj 1857, Strachomin.
    5. Wojciech Brauła urodzony(a) 21 kwie. 1858, Strachomin.
    6. Jan Brauła urodzony(a) 20 czer. 1860, Strachomin.
    7. Marianna Brauła urodzony(a) 11 mar. 1863, Strachomin; zgon 31 lip. 1918, Iwowe.
    8. Petronella Brauła urodzony(a) 2 maj 1869, Chyżyny.

  5. 20.  Jakub Świątek urodzony(a) 25 lip. 1834, Strachomin (syn Sylwester Świątek oraz Eleonora Scholastyka Reda); zgon 3 gru. 1891, Iwowe.

    Jakub poślubił(a) Marianna Kosut 21 list. 1853, Latowicz. Marianna (córka Mikołaj Piotr Kosut oraz Urszula Rycio) urodzony(a) 9 sier. 1836, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marianna Kosut urodzony(a) 9 sier. 1836, Iwowe (córka Mikołaj Piotr Kosut oraz Urszula Rycio).
    Dzieci:
    1. Walenty Świątek urodzony(a) 14 luty 1856, Iwowe.
    2. Jan Świątek urodzony(a) 16 maj 1858, Iwowe.
    3. 10. Tomasz Świątek urodzony(a) 4 mar. 1861, Iwowe.
    4. Weronika Świątek urodzony(a) 10 mar. 1863, Iwowe.
    5. Katarzyna Świątek urodzony(a) 18 kwie. 1865, Iwowe.
    6. Franciszek Świątek urodzony(a) 15 mar. 1867, Iwowe.
    7. Agnieszka Świątek urodzony(a) 24 paź. 1869, Iwowe.
    8. Marianna Świątek urodzony(a) 4 mar. 1872, Iwowe.
    9. Franciszka Świątek urodzony(a) 25 gru. 1874, Iwowe.
    10. Teofila Świątek urodzony(a) 24 lip. 1877, Iwowe; zgon 29 paź. 1879, Iwowe.
    11. Julianna Świątek urodzony(a) 30 mar. 1880, Iwowe; zgon 15 kwie. 1880, Iwowe.
    12. Helena Świątek urodzony(a) 5 czer. 1881, Iwowe.

  7. 24.  Grzegorz Kazimierz Bieńko urodzony(a) 8 mar. 1817, Iwowe (syn Jakub Bieńko oraz Pelagia Rogala).

    Grzegorz poślubił(a) Marianna Katarzyna Kosut 14 sty. 1838, Latowicz. Marianna (córka Feliks (Felicjan) Kosut oraz Scholastyka Świeczka) urodzony(a) 19 kwie. 1817, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Marianna Katarzyna Kosut urodzony(a) 19 kwie. 1817, Iwowe (córka Feliks (Felicjan) Kosut oraz Scholastyka Świeczka).
    Dzieci:
    1. Marianna Bieńko urodzony(a) 22 czer. 1839, Iwowe.
    2. Katarzyna Bieńko urodzony(a) 22 list. 1840, Iwowe.
    3. Elżbieta Bieńko urodzony(a) 29 czer. 1843, Iwowe.
    4. 12. Paweł Bieńko urodzony(a) 30 czer. 1847, Iwowe.
    5. Zofia Bieńko urodzony(a) 11 maj 1850, Iwowe.
    6. Zofia Bieńko urodzony(a) 15 maj 1853, Iwowe.

  9. 26.  Piotr Reda urodzony(a) 26 czer. 1826, Wężyczyn (syn Michał Reda oraz Małgorzata Kłos).

    Piotr poślubił(a) Agnieszka Świątek 27 sty. 1845, Latowicz. Agnieszka (córka Tomasz Świątek oraz Katarzyna Wiechetek) urodzony(a) 24 mar. 1827, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Agnieszka Świątek urodzony(a) 24 mar. 1827, Strachomin (córka Tomasz Świątek oraz Katarzyna Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Marianna Reda urodzony(a) 5 paź. 1846, Wężyczyn.
    2. Ludwik Reda urodzony(a) 24 sier. 1848, Wężyczyn.
    3. Magdalena Reda urodzony(a) 14 lip. 1850, Wężyczyn.
    4. Paweł Reda urodzony(a) 25 sty. 1852, Wężyczyn.
    5. 13. Marianna Reda urodzony(a) 1 paź. 1854, Wężyczyn.
    6. Jan Reda urodzony(a) 2 czer. 1857, Wężyczyn.
    7. Franciszka Reda urodzony(a) 5 lip. 1859, Wężyczyn.
    8. Petronella Reda urodzony(a) 6 mar. 1862, Wężyczyn.
    9. Franciszek Reda urodzony(a) 15 lip. 1863, Wężyczyn.
    10. Michał Reda urodzony(a) 26 wrz. 1869, Wężyczyn.

  11. 28.  Leon Skorupa urodzony(a) 12 kwie. 1822, Iwowe (syn Paweł Skorupa oraz Scholastyka Gielo).

    Leon poślubił(a) Franciszka Łodyga 15 luty 1841, Latowicz. Franciszka (córka Szczepan Łodyga oraz Agata Rogala) urodzony(a) 3 mar. 1824, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Franciszka Łodyga urodzony(a) 3 mar. 1824, Iwowe (córka Szczepan Łodyga oraz Agata Rogala).
    Dzieci:
    1. Jakub Skorupa urodzony(a) 28 lip. 1842, Iwowe.
    2. Łukasz Skorupa urodzony(a) 15 paź. 1844, Iwowe.
    3. Marianna Skorupa urodzony(a) 1 lip. 1847, Iwowe.
    4. Feliks Skorupa urodzony(a) 30 maj 1849, Iwowe.
    5. Jan Skorupa urodzony(a) 8 mar. 1852, Iwowe.
    6. 14. Maciej Skorupa urodzony(a) 28 luty 1854, Iwowe.
    7. Katarzyna Skorupa urodzony(a) 20 paź. 1856, Iwowe.
    8. Marianna Skorupa urodzony(a) 14 maj 1859, Iwowe.
    9. Aleksander Skorupa urodzony(a) 24 mar. 1861, Iwowe.
    10. Marianna Skorupa urodzony(a) 8 gru. 1867, Iwowe.
    11. Jan Skorupa urodzony(a) 20 czer. 1867, Iwowe.

  13. 30.  Dionizy Świeczka urodzony(a) 10 paź. 1804, Iwowe (syn Tomasz Świeczka oraz Zofia Sekta).

    Dionizy poślubił(a) Marianna Skorupa 24 czer. 1832, Latowicz. Marianna (córka Walenty Skorupa oraz Julianna Kosut) urodzony(a) 19 sier. 1809, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Marianna Skorupa urodzony(a) 19 sier. 1809, Iwowe (córka Walenty Skorupa oraz Julianna Kosut).
    Dzieci:
    1. Mateusz Świeczka urodzony(a) 21 wrz. 1833, Iwowe.
    2. Franciszek Świeczka urodzony(a) 28 sty. 1835, Iwowe.
    3. Józef Świeczka urodzony(a) 25 mar. 1837, Iwowe.
    4. Magdalena Świeczka urodzony(a) 12 maj 1838, Iwowe.
    5. Katarzyna Świeczka urodzony(a) 14 list. 1840, Iwowe.
    6. Wincenty Świeczka urodzony(a) 7 kwie. 1843, Iwowe.
    7. Jan Świeczka urodzony(a) 6 lip. 1845, Iwowe.
    8. Martyna Świeczka urodzony(a) 10 mar. 1848, Iwowe.
    9. 15. Zuzanna Świeczka urodzony(a) 7 sier. 1851, Iwowe.