Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Stanisława Maleta

Stanisława Maleta

Kobieta 1910 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Stanisława MaletaStanisława Maleta urodzony(a) 10 paź. 1910, Latowicz (córka Franciszek Maleta oraz Waleria Rogala).

    Stanisława poślubił(a) Stanisław Kaniewski 2 mar. 1935, Latowicz. Stanisław (syn Żyjący oraz Marianna Bojanek) urodzony(a) 15 paź. 1908, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Franciszek Maleta urodzony(a) 11 wrz. 1867, Latowicz (syn Kacper Maleta oraz Marianna Ślusarczyk).

    Franciszek poślubił(a) Waleria Rogala 8 luty 1893, Latowicz. Waleria (córka Tomasz Rogala oraz Teofila Stalka) urodzony(a) 9 gru. 1867, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Waleria Rogala urodzony(a) 9 gru. 1867, Latowicz (córka Tomasz Rogala oraz Teofila Stalka).
    Dzieci:
    1. Jan Maleta urodzony(a) 7 gru. 1894, Latowicz.
    2. Stanisław Maleta urodzony(a) 18 kwie. 1897, Latowicz.
    3. Marianna Maleta urodzony(a) 22 paź. 1899, Latowicz.
    4. Ludwik Maleta urodzony(a) 2 wrz. 1902, Latowicz.
    5. Aleksandra Maleta urodzony(a) 3 sty. 1906, Latowicz.
    6. 1. Stanisława Maleta urodzony(a) 10 paź. 1910, Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Kacper Maleta urodzony(a) 6 sty. 1839, Latowicz (syn Franciszek Kilian Maleta oraz Marianna Świeczka).

    Kacper poślubił(a) Marianna Ślusarczyk 30 sty. 1860, Latowicz. Marianna (córka Wincenty Jakub Ślusarczyk oraz Rozalia Teresa Suda) urodzony(a) 8 luty 1839. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Ślusarczyk urodzony(a) 8 luty 1839 (córka Wincenty Jakub Ślusarczyk oraz Rozalia Teresa Suda).
    Dzieci:
    1. Waleria Antonina Maleta urodzony(a) 9 paź. 1861, Latowicz.
    2. Julianna Maleta urodzony(a) 8 luty 1864, Latowicz.
    3. 2. Franciszek Maleta urodzony(a) 11 wrz. 1867, Latowicz.
    4. Piotr Maleta urodzony(a) 21 lip. 1873, Latowicz.
    5. Anna Maleta urodzony(a) 28 lip. 1877, Latowicz.
    6. Florentyna Maleta urodzony(a) 30 kwie. 1880, Latowicz.

  3. 6.  Tomasz Rogala urodzony(a) 14 gru. 1837, Latowicz (syn Łukasz Rogala oraz Teresa Nidek).

    Tomasz poślubił(a) Teofila Stalka 6 luty 1860, Latowicz. Teofila (córka Maciej Stalka oraz Elżbieta Świeczka) urodzony(a) 27 kwie. 1836, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Teofila Stalka urodzony(a) 27 kwie. 1836, Latowicz (córka Maciej Stalka oraz Elżbieta Świeczka).
    Dzieci:
    1. Franciszka Rogala urodzony(a) 23 luty 1861, Latowicz.
    2. Marianna Rogala urodzony(a) 16 czer. 1863, Latowicz.
    3. Piotr Rogala urodzony(a) 13 czer. 1865, Latowicz.
    4. 3. Waleria Rogala urodzony(a) 9 gru. 1867, Latowicz.
    5. Marcin Rogala urodzony(a) 25 paź. 1870, Latowicz.
    6. Jan Rogala urodzony(a) 14 gru. 1872, Latowicz.
    7. Weronika Rogala urodzony(a) 3 luty 1878, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 10.  Wincenty Jakub Ślusarczyk urodzony(a) 18 lip. 1815, Latowicz (syn Błażej Ślusarczyk oraz Balbina Stosio).

    Wincenty poślubił(a) Rozalia Teresa Suda 19 sty. 1835, Latowicz. Rozalia (córka Jakub Suda oraz Monika Chrzanowska) urodzony(a) 29 kwie. 1817, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 11.  Rozalia Teresa Suda urodzony(a) 29 kwie. 1817, Latowicz (córka Jakub Suda oraz Monika Chrzanowska).
    Dzieci:
    1. Antoni Ślusarczyk urodzony(a) 14 sty. 1836, Latowicz.
    2. Franciszka Ślusarczyk urodzony(a) 16 gru. 1836, Latowicz.
    3. Franciszka Ślusarczyk urodzony(a) 5 sty. 1837, Latowicz.
    4. 5. Marianna Ślusarczyk urodzony(a) 8 luty 1839.
    5. Karol Antoni Ślusarczyk urodzony(a) 30 paź. 1861, Latowicz.
    6. Aleksandra Ślusarczyk urodzony(a) 24 luty 1865, Latowicz.

  3. 12.  Łukasz Rogala urodzony(a) 17 paź. 1810, Latowicz (syn Mikołaj Rogala oraz Konstancja Gortat).

    Łukasz poślubił(a) Teresa Nidek Teresa (córka Mikołaj Nidek oraz Kunegunda Jesień) urodzony(a) 1813, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 13.  Teresa Nidek urodzony(a) 1813, Latowicz (córka Mikołaj Nidek oraz Kunegunda Jesień).
    Dzieci:
    1. Paweł Rogala urodzony(a) 19 sty. 1835, Latowicz.
    2. 6. Tomasz Rogala urodzony(a) 14 gru. 1837, Latowicz.
    3. Jan Rogala urodzony(a) 26 gru. 1841, Latowicz.
    4. Kacper Rogala urodzony(a) 6 sty. 1844, Latowicz.
    5. Julianna Rogala urodzony(a) 16 luty 1846, Latowicz.
    6. Marcin Rogala urodzony(a) 1 list. 1847, Latowicz.
    7. Maria Magdalena Rogala urodzony(a) 19 lip. 1851, Latowicz.
    8. Helena Rogala urodzony(a) 7 lip. 1855, Latowicz.

  5. 14.  Maciej Stalka urodzony(a) 20 luty 1798, Latowicz (syn Zachariasz Stalka oraz Marianna Nidkiewicz).

    Maciej poślubił(a) Elżbieta Świeczka 9 luty 1820, Latowicz. Elżbieta (córka Maciej Świeczka oraz Gertruda Śluzek) urodzony(a) 19 list. 1798, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 15.  Elżbieta Świeczka urodzony(a) 19 list. 1798, Latowicz (córka Maciej Świeczka oraz Gertruda Śluzek).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Marianna Stalka urodzony(a) 17 sty. 1821, Latowicz.
    2. Gertruda Stalka urodzony(a) 16 mar. 1822, Latowicz.
    3. Jan Nepomucen Stalka urodzony(a) 15 maj 1824, Latowicz.
    4. Łucja Stalka urodzony(a) 10 gru. 1825, Latowicz.
    5. Jakub Stalka urodzony(a) 25 lip. 1827, Latowicz.
    6. Mikołaj Stalka urodzony(a) 29 sier. 1829, Latowicz.
    7. Roch Stalka urodzony(a) 21 sier. 1831, Latowicz.
    8. 7. Teofila Stalka urodzony(a) 27 kwie. 1836, Latowicz.
    9. Żyjący
    10. Żyjący
    11. Paweł Stalka urodzony(a) 2 lip. 1842, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 20.  Błażej Ślusarczyk urodzony(a) 7 luty 1778, Latowicz (syn Marcin Ślusarczyk oraz Rozalia Sabak).

    Błażej poślubił(a) Balbina Stosio 1 luty 1801, Latowicz. Balbina (córka Kazimierz Stosio oraz Kunegunda Dziubak) urodzony(a) 28 mar. 1785, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 21.  Balbina Stosio urodzony(a) 28 mar. 1785, Latowicz (córka Kazimierz Stosio oraz Kunegunda Dziubak).
    Dzieci:
    1. Piotr Ślusarczyk urodzony(a) 27 czer. 1802, Latowicz.
    2. Salomea Ślusarczyk urodzony(a) 18 list. 1803, Latowicz; zgon 28 wrz. 1807, Latowicz.
    3. Agnieszka Franciszka Ślusarczyk urodzony(a) 19 luty 1806, Latowicz; zgon 20 kwie. 1806, Latowicz.
    4. Józef Ślusarczyk urodzony(a) 21 mar. 1807, Latowicz.
    5. Marianna Ślusarczyk urodzony(a) 27 sier. 1809, Latowicz.
    6. Agnieszka Franciszka Ślusarczyk urodzony(a) 29 sty. 1812, Latowicz.
    7. Agnieszka Franciszka Ślusarczyk urodzony(a) 30 sty. 1812, Latowicz.
    8. 10. Wincenty Jakub Ślusarczyk urodzony(a) 18 lip. 1815, Latowicz.
    9. Fabian Sebastian Ślusarczyk urodzony(a) 19 sty. 1818, Latowicz.
    10. Antoni Jan Ślusarczyk urodzony(a) 3 czer. 1820, Latowicz; zgon 6 luty 1824, Latowicz.
    11. Michał Ślusarczyk urodzony(a) 29 wrz. 1824, Latowicz.

  3. 22.  Jakub Suda urodzony(a) 25 kwie. 1777, Latowicz (syn Adam Suda oraz Marianna Kisielska).

    Jakub poślubił(a) Monika Chrzanowska 12 luty 1797, Latowicz. Monika (córka Michał Chrzanowski oraz Elżbieta Woytowicz) urodzony(a) 6 maj 1779, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 23.  Monika Chrzanowska urodzony(a) 6 maj 1779, Latowicz (córka Michał Chrzanowski oraz Elżbieta Woytowicz).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Suda urodzony(a) 23 kwie. 1798, Latowicz; zgon 29 lip. 1800, Latowicz.
    2. Joachim Suda urodzony(a) 2 wrz. 1799, Latowicz; zgon 8 wrz. 1799, Latowicz.
    3. Anna Suda urodzony(a) 26 lip. 1800, Latowicz.
    4. Franciszek Suda urodzony(a) 2 paź. 1802, Latowicz.
    5. Florian Suda urodzony(a) 6 maj 1804, Latowicz; zgon 30 lip. 1811, Latowicz.
    6. Katarzyna Suda urodzony(a) 26 kwie. 1806, Latowicz; zgon 3 maj 1814, Latowicz.
    7. Marianna Suda urodzony(a) 8 list. 1809, Latowicz; zgon 30 lip. 1811, Latowicz.
    8. Marianna Franciszka Suda urodzony(a) 9 wrz. 1811, Latowicz.
    9. Marianna Suda urodzony(a) 10 wrz. 1811, Latowicz.
    10. Agnieszka Magdalena Suda urodzony(a) 4 czer. 1814, Latowicz.
    11. Agnieszka Suda urodzony(a) 9 czer. 1814, Latowicz.
    12. 11. Rozalia Teresa Suda urodzony(a) 29 kwie. 1817, Latowicz.
    13. Agnieszka Suda urodzony(a) 1818, Latowicz.
    14. Franciszka Jadwiga Suda urodzony(a) 9 paź. 1819, Latowicz; zgon 20 paź. 1821, Latowicz.
    15. Julianna Suda urodzony(a) 6 luty 1824, Latowicz.

  5. 24.  Mikołaj Rogala urodzony(a) 10 wrz. 1781, Latowicz (syn Roch Rogala oraz Jadwiga Domoń).

    Mikołaj poślubił(a) Konstancja Gortat 16 luty 1800, Latowicz. Konstancja (córka Adam Gortat oraz Barbara Kisielska) urodzony(a) 14 luty 1784, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 25.  Konstancja Gortat urodzony(a) 14 luty 1784, Latowicz (córka Adam Gortat oraz Barbara Kisielska).
    Dzieci:
    1. Franciszka Rogala urodzony(a) 24 wrz. 1805, Latowicz.
    2. Marianna Rogala urodzony(a) 17 lip. 1808, Latowicz; zgon 23 list. 1809, Latowicz.
    3. Łukasz Adam Rogala urodzony(a) 16 paź. 1810, Latowicz.
    4. 12. Łukasz Rogala urodzony(a) 17 paź. 1810, Latowicz.
    5. Wincenty Wojciech Rogala urodzony(a) 16 kwie. 1814, Latowicz.
    6. Jakub Wincenty Rogala urodzony(a) 19 lip. 1815, Latowicz.
    7. Jan Antoni Rogala urodzony(a) 26 maj 1819, Latowicz.
    8. Franciszek Rogala urodzony(a) 5 paź. 1822, Latowicz.
    9. Katarzyna Rogala urodzony(a) 13 list. 1823, Latowicz.
    10. Jadwiga Rogala urodzony(a) 13 paź. 1826, Latowicz.

  7. 26.  Mikołaj Nidek urodzony(a) 4 gru. 1784, Latowicz (syn Andrzej Nidek oraz Rozalia Maleta).

    Mikołaj poślubił(a) Kunegunda Jesień 28 luty 1808, Latowicz. Kunegunda (córka Paweł Jesień oraz Marianna Suda) urodzony(a) 6 sier. 1792, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 27.  Kunegunda Jesień urodzony(a) 6 sier. 1792, Latowicz (córka Paweł Jesień oraz Marianna Suda).
    Dzieci:
    1. 13. Teresa Nidek urodzony(a) 1813, Latowicz.
    2. Teresa Franciszka Nidek urodzony(a) 6 list. 1811, Latowicz.
    3. Marianna Franciszka Nidek urodzony(a) 6 gru. 1812, Latowicz.
    4. Marianna Nidek urodzony(a) 7 gru. 1812, Latowicz.
    5. Ewa Marianna Nidek urodzony(a) 22 gru. 1814, Latowicz.
    6. Ewa Nidek urodzony(a) 24 gru. 1814, Latowicz.
    7. Eleonora Franciszka Nidek urodzony(a) 21 luty 1817, Latowicz.
    8. Petronella Małgorzata Niedek urodzony(a) 25 czer. 1820, Latowicz.
    9. Tomasz Nidek urodzony(a) 14 wrz. 1822, Latowicz.
    10. Jan Niedek urodzony(a) 11 gru. 1824, Latowicz.
    11. Żyjący
    12. Paweł Nidek urodzony(a) 25 czer. 1830, Latowicz.

  9. 28.  Zachariasz Stalka urodzony(a) 22 sier. 1771, Latowicz (syn Andrzej Stalka oraz Krystyna Ozimek).

    Zachariasz poślubił(a) Marianna Nidkiewicz 20 sty. 1793, Latowicz. Marianna (córka Andrzej Nidek oraz Rozalia Maleta) urodzony(a) 27 mar. 1776, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 29.  Marianna Nidkiewicz urodzony(a) 27 mar. 1776, Latowicz (córka Andrzej Nidek oraz Rozalia Maleta).
    Dzieci:
    1. Brygida Stalka urodzony(a) 1 luty 1794, Latowicz; zgon 15 luty 1795, Latowicz.
    2. Grzegorz Stalka urodzony(a) 12 mar. 1796, Latowicz.
    3. 14. Maciej Stalka urodzony(a) 20 luty 1798, Latowicz.
    4. Franciszek Stalka urodzony(a) 11 paź. 1800, Latowicz.
    5. Walenty Stalka urodzony(a) 13 luty 1803, Latowicz; zgon 13 list. 1804, Latowicz.
    6. Faustyn Stalka urodzony(a) 4 luty 1805, Latowicz.
    7. Piotr Stalka urodzony(a) 29 czer. 1807, Latowicz; zgon 20 maj 1817, Latowicz.
    8. Laurenty Stalka urodzony(a) 8 sier. 1810, Latowicz; zgon 8 paź. 1811, Latowicz.
    9. Rozalia Klara Stalka urodzony(a) 11 sier. 1812, Latowicz.
    10. Rozalia Stalka urodzony(a) 12 sier. 1812, Latowicz; zgon 6 luty 1818, Latowicz.

  11. 30.  Maciej Świeczka urodzony(a) 23 luty 1766, Latowicz (syn Jakub Świeczka oraz Helena Zioło).

    Maciej poślubił(a) Gertruda Śluzek 24 sty. 1790, Latowicz. Gertruda (córka Maciej Śluzek oraz Agata Grzenda) urodzony(a) 3 list. 1769, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 31.  Gertruda Śluzek urodzony(a) 3 list. 1769, Latowicz (córka Maciej Śluzek oraz Agata Grzenda).
    Dzieci:
    1. Kazimierz Świeczka urodzony(a) 27 luty 1791, Latowicz.
    2. Józef Świeczka urodzony(a) 19 mar. 1793, Latowicz.
    3. Łukasz Świeczka urodzony(a) 18 paź. 1796, Latowicz.
    4. 15. Elżbieta Świeczka urodzony(a) 19 list. 1798, Latowicz.
    5. Agnieszka Świeczka urodzony(a) 28 sty. 1801, Latowicz.
    6. Katarzyna Świeczka urodzony(a) 7 sty. 1803, Latowicz.
    7. Józefa Świeczka urodzony(a) 18 mar. 1805, Latowicz.
    8. Marianna Świeczka urodzony(a) 23 wrz. 1808, Latowicz.