Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Teofila Stalka

Teofila Stalka

Kobieta 1836 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Teofila Stalka urodzony(a) 27 kwie. 1836, Latowicz (córka Maciej Stalka oraz Elżbieta Świeczka).

    Teofila poślubił(a) Tomasz Rogala 6 luty 1860, Latowicz. Tomasz (syn Łukasz Rogala oraz Teresa Nidek) urodzony(a) 14 gru. 1837, Latowicz. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Franciszka Rogala urodzony(a) 23 luty 1861, Latowicz.
    2. Marianna Rogala urodzony(a) 16 czer. 1863, Latowicz.
    3. Piotr Rogala urodzony(a) 13 czer. 1865, Latowicz.
    4. Waleria Rogala urodzony(a) 9 gru. 1867, Latowicz.
    5. Marcin Rogala urodzony(a) 25 paź. 1870, Latowicz.
    6. Jan Rogala urodzony(a) 14 gru. 1872, Latowicz.
    7. Weronika Rogala urodzony(a) 3 luty 1878, Latowicz.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Maciej Stalka urodzony(a) 20 luty 1798, Latowicz (syn Zachariasz Stalka oraz Marianna Nidkiewicz).

    Maciej poślubił(a) Elżbieta Świeczka 9 luty 1820, Latowicz. Elżbieta (córka Maciej Świeczka oraz Gertruda Śluzek) urodzony(a) 19 list. 1798, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Elżbieta Świeczka urodzony(a) 19 list. 1798, Latowicz (córka Maciej Świeczka oraz Gertruda Śluzek).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Marianna Stalka urodzony(a) 17 sty. 1821, Latowicz.
    2. Gertruda Stalka urodzony(a) 16 mar. 1822, Latowicz.
    3. Jan Nepomucen Stalka urodzony(a) 15 maj 1824, Latowicz.
    4. Łucja Stalka urodzony(a) 10 gru. 1825, Latowicz.
    5. Jakub Stalka urodzony(a) 25 lip. 1827, Latowicz.
    6. Mikołaj Stalka urodzony(a) 29 sier. 1829, Latowicz.
    7. Roch Stalka urodzony(a) 21 sier. 1831, Latowicz.
    8. 1. Teofila Stalka urodzony(a) 27 kwie. 1836, Latowicz.
    9. Żyjący
    10. Żyjący
    11. Paweł Stalka urodzony(a) 2 lip. 1842, Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Zachariasz Stalka urodzony(a) 22 sier. 1771, Latowicz (syn Andrzej Stalka oraz Krystyna Ozimek).

    Zachariasz poślubił(a) Marianna Nidkiewicz 20 sty. 1793, Latowicz. Marianna (córka Andrzej Nidek oraz Rozalia Maleta) urodzony(a) 27 mar. 1776, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Nidkiewicz urodzony(a) 27 mar. 1776, Latowicz (córka Andrzej Nidek oraz Rozalia Maleta).
    Dzieci:
    1. Brygida Stalka urodzony(a) 1 luty 1794, Latowicz; zgon 15 luty 1795, Latowicz.
    2. Grzegorz Stalka urodzony(a) 12 mar. 1796, Latowicz.
    3. 2. Maciej Stalka urodzony(a) 20 luty 1798, Latowicz.
    4. Franciszek Stalka urodzony(a) 11 paź. 1800, Latowicz.
    5. Walenty Stalka urodzony(a) 13 luty 1803, Latowicz; zgon 13 list. 1804, Latowicz.
    6. Faustyn Stalka urodzony(a) 4 luty 1805, Latowicz.
    7. Piotr Stalka urodzony(a) 29 czer. 1807, Latowicz; zgon 20 maj 1817, Latowicz.
    8. Laurenty Stalka urodzony(a) 8 sier. 1810, Latowicz; zgon 8 paź. 1811, Latowicz.
    9. Rozalia Klara Stalka urodzony(a) 11 sier. 1812, Latowicz.
    10. Rozalia Stalka urodzony(a) 12 sier. 1812, Latowicz; zgon 6 luty 1818, Latowicz.

  3. 6.  Maciej Świeczka urodzony(a) 23 luty 1766, Latowicz (syn Jakub Świeczka oraz Helena Zioło).

    Maciej poślubił(a) Gertruda Śluzek 24 sty. 1790, Latowicz. Gertruda (córka Maciej Śluzek oraz Agata Grzenda) urodzony(a) 3 list. 1769, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Gertruda Śluzek urodzony(a) 3 list. 1769, Latowicz (córka Maciej Śluzek oraz Agata Grzenda).
    Dzieci:
    1. Kazimierz Świeczka urodzony(a) 27 luty 1791, Latowicz.
    2. Józef Świeczka urodzony(a) 19 mar. 1793, Latowicz.
    3. Łukasz Świeczka urodzony(a) 18 paź. 1796, Latowicz.
    4. 3. Elżbieta Świeczka urodzony(a) 19 list. 1798, Latowicz.
    5. Agnieszka Świeczka urodzony(a) 28 sty. 1801, Latowicz.
    6. Katarzyna Świeczka urodzony(a) 7 sty. 1803, Latowicz.
    7. Józefa Świeczka urodzony(a) 18 mar. 1805, Latowicz.
    8. Marianna Świeczka urodzony(a) 23 wrz. 1808, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Andrzej Stalka urodzony(a) 1729, Latowicz (syn N Stalka); zgon 12 kwie. 1779, Latowicz.

    Andrzej poślubił(a) Krystyna Ozimek 15 luty 1762, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Krystyna Ozimek
    Dzieci:
    1. Zofia Stalka urodzony(a) 9 maj 1763, Latowicz.
    2. Elżbieta Stalka urodzony(a) 12 lip. 1764, Latowicz.
    3. Łucja Stalka urodzony(a) 24 gru. 1765, Latowicz.
    4. Scholastyka Stalka urodzony(a) 12 luty 1769, Latowicz; zgon 3 lip. 1769, Latowicz.
    5. Grzegorz Stalka urodzony(a) 24 maj 1770, Latowicz; zgon 5 czer. 1770, Latowicz.
    6. 4. Zachariasz Stalka urodzony(a) 22 sier. 1771, Latowicz.
    7. Roch Stalka urodzony(a) 15 sier. 1774, Latowicz; zgon 16 paź. 1775, Latowicz.
    8. Justyna Stalka urodzony(a) 7 czer. 1779, Latowicz.

  3. 10.  Andrzej Nidek (syn N Niedek).

    Andrzej — Rozalia Maleta. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Rozalia Maleta
    Dzieci:
    1. Jan Nidkiewicz urodzony(a) 25 czer. 1771, Latowicz.
    2. Walenty Nidkiewicz urodzony(a) 7 luty 1775, Latowicz; zgon 17 sier. 1775, Latowicz.
    3. 5. Marianna Nidkiewicz urodzony(a) 27 mar. 1776, Latowicz.
    4. Julianna Nidkiewicz urodzony(a) 26 czer. 1779, Latowicz.
    5. Józef Midek urodzony(a) 19 mar. 1782, Latowicz; zgon 1783, Latowicz.
    6. Mikołaj Nidek urodzony(a) 4 gru. 1784, Latowicz.
    7. Franciszka MIdek urodzony(a) 19 mar. 1782, Latowicz.
    8. Antonina Niedek urodzony(a) 17 maj 1788, Latowicz.
    9. Damazy Nidek urodzony(a) 9 gru. 1792, Latowicz.

  5. 12.  Jakub Świeczka urodzony(a) 1734 (syn N Świeczka); zgon 27 lip. 1794, Latowicz.

    Jakub poślubił(a) Helena Zioło 28 sty. 1760, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Helena Zioło
    Dzieci:
    1. Barbara Świeczka urodzony(a) 25 gru. 1760, Latowicz.
    2. Andrzej Świeczka urodzony(a) 15 list. 1761, Latowicz.
    3. Elżbieta Świeczka urodzony(a) 12 lip. 1764, Latowicz.
    4. 6. Maciej Świeczka urodzony(a) 23 luty 1766, Latowicz.
    5. Krystian Świeczka urodzony(a) 26 paź. 1768, Latowicz.
    6. Ignacy Świeczka urodzony(a) 29 lip. 1771, Latowicz.
    7. Jan Świeczka urodzony(a) 28 czer. 1773, Latowicz.
    8. Jan Świeczka urodzony(a) 28 czer. 1773, Latowicz.
    9. Małgorzata Świeczka urodzony(a) 11 lip. 1776, Latowicz.
    10. Emilian Świeczka urodzony(a) 7 lip. 1779, Latowicz.
    11. Pelagia Świeczka urodzony(a) 23 mar. 1784, Latowicz.

  7. 14.  Maciej Śluzek urodzony(a) 1739 (syn N Śluzek); zgon 13 kwie. 1809, Latowicz.

    Maciej poślubił(a) Agata Grzenda 22 luty 1767, Latowicz. Agata urodzony(a) , Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Agata Grzenda urodzony(a) , Chyżyny.
    Dzieci:
    1. Joanna Śluzek urodzony(a) 25 list. 1767, Latowicz.
    2. 7. Gertruda Śluzek urodzony(a) 3 list. 1769, Latowicz.
    3. Kacper Śluzek urodzony(a) 6 sty. 1772, Latowicz; zgon 1 luty 1772, Latowicz.
    4. Brygida Śluzek urodzony(a) 13 paź. 1773, Latowicz; zgon 14 wrz. 1777, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Stalka
    Dzieci:
    1. Adalbertus Stalka urodzony(a) 1722, Latowicz; zgon 25 sier. 1772, Latowicz.
    2. 8. Andrzej Stalka urodzony(a) 1729, Latowicz; zgon 12 kwie. 1779, Latowicz.
    3. Stanisław Stalka
    4. Adalbertus Stalka urodzony(a) 1761, Latowicz; zgon 5 wrz. 1801, Latowicz.
    5. Marcin Stalka

  2. 20.  N Niedek
    Dzieci:
    1. Antoni Nidek urodzony(a) 1723; zgon 26 mar. 1800, Latowicz.
    2. Maciej Miedek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 6 mar. 1825, Strachomin.
    3. Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744; zgon 18 luty 1820, Strachomin.
    4. Grzegorz Midek urodzony(a) 1745; zgon 21 sty. 1825, Latowicz.
    5. 10. Andrzej Nidek
    6. Żyjący

  3. 24.  N Świeczka
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Świeczka urodzony(a) 1727; zgon 18 sty. 1805, Latowicz.
    2. Szymon Świeczka urodzony(a) 1731; zgon 14 mar. 1797, Strachomin.
    3. 12. Jakub Świeczka urodzony(a) 1734; zgon 27 lip. 1794, Latowicz.
    4. Tomasz Świeczka urodzony(a) 1749, Wielgolas; zgon 6 sty. 1795, Wielgolas.
    5. Walenty Świeczka urodzony(a) 1748, Iwowe; zgon 27 list. 1778, Iwowe.
    6. Jakub Świeczka urodzony(a) 1752; zgon 29 maj 1812, Strachomin.
    7. Adalbertus Świeczka
    8. Baltazar Świeczka

  4. 28.  N Śluzek
    Dzieci:
    1. Walenty Śluzek urodzony(a) 1716; zgon 11 lip. 1776, Transbór.
    2. Jakub Śluzek urodzony(a) 1717; zgon 19 mar. 1784, Chyżyny.
    3. Jakub Śluzek urodzony(a) 1722; zgon 23 lip. 1782, Redzyńskie.
    4. Jakub Śluzek urodzony(a) 1729, Chyżyny; zgon 17 maj 1769, Chyżyny.
    5. Bartłomiej Śluzek urodzony(a) 1729, Chyżyny; zgon 10 kwie. 1809, Chyżyny.
    6. Adam Śluzek urodzony(a) 1738, Redzyńskie; zgon 15 kwie. 1798, Redzyńskie.
    7. Krzysztof Śluzek urodzony(a) 1738; zgon 3 paź. 1803, Redzyńskie.
    8. 14. Maciej Śluzek urodzony(a) 1739; zgon 13 kwie. 1809, Latowicz.
    9. Józef Śluzek urodzony(a) 1742, Redzyńskie; zgon 14 czer. 1822, Redzyńskie.
    10. Maciej Śluzek urodzony(a) 1746, Wielgolas; zgon 19 maj 1795, Chyżyny.
    11. Baltazar Śluzek