Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marianna Rogala

Marianna Rogala

Kobieta 1914 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marianna Rogala urodzony(a) 28 list. 1914, Latowicz (córka Piotr Rogala oraz Weronika Śluzek).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Piotr Rogala urodzony(a) 13 czer. 1865, Latowicz (syn Tomasz Rogala oraz Teofila Stalka).

    Piotr poślubił(a) Weronika Śluzek 21 sty. 1895, Latowicz. Weronika (córka Sebastian Śluzek oraz Marianna Chróst) urodzony(a) 9 wrz. 1869, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Weronika Śluzek urodzony(a) 9 wrz. 1869, Latowicz (córka Sebastian Śluzek oraz Marianna Chróst).
    Dzieci:
    1. Józef Rogala urodzony(a) 3 paź. 1897, Latowicz.
    2. Tomasz Rogala urodzony(a) 20 luty 1899, Latowicz.
    3. Stanisław Rogala urodzony(a) 15 list. 1900, Latowicz.
    4. Irena Marianna Rogala urodzony(a) 13 wrz. 1902, Latowicz.
    5. Aleksandra Rogala urodzony(a) 25 luty 1905, Latowicz.
    6. Zofia Rogala urodzony(a) 31 sier. 1907, Latowicz.
    7. Aleksandra Janina Rogala urodzony(a) 21 sier. 1910, Latowicz.
    8. 1. Marianna Rogala urodzony(a) 28 list. 1914, Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Tomasz Rogala urodzony(a) 14 gru. 1837, Latowicz (syn Łukasz Rogala oraz Teresa Nidek).

    Tomasz poślubił(a) Teofila Stalka 6 luty 1860, Latowicz. Teofila (córka Maciej Stalka oraz Elżbieta Świeczka) urodzony(a) 27 kwie. 1836, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Teofila Stalka urodzony(a) 27 kwie. 1836, Latowicz (córka Maciej Stalka oraz Elżbieta Świeczka).
    Dzieci:
    1. Franciszka Rogala urodzony(a) 23 luty 1861, Latowicz.
    2. Marianna Rogala urodzony(a) 16 czer. 1863, Latowicz.
    3. 2. Piotr Rogala urodzony(a) 13 czer. 1865, Latowicz.
    4. Waleria Rogala urodzony(a) 9 gru. 1867, Latowicz.
    5. Marcin Rogala urodzony(a) 25 paź. 1870, Latowicz.
    6. Jan Rogala urodzony(a) 14 gru. 1872, Latowicz.
    7. Weronika Rogala urodzony(a) 3 luty 1878, Latowicz.

  3. 6.  Sebastian Śluzek urodzony(a) 11 sty. 1830, Latowicz (syn Paweł Śluzek oraz Balbina Gortat).

    Sebastian poślubił(a) Marianna Chróst 11 luty 1863, Latowicz. Marianna (córka Józef Chróst oraz Zofia Gajowniczek) urodzony(a) 10 wrz. 1842, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Chróst urodzony(a) 10 wrz. 1842, Kamionka (córka Józef Chróst oraz Zofia Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. 3. Weronika Śluzek urodzony(a) 9 wrz. 1869, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Łukasz Rogala urodzony(a) 17 paź. 1810, Latowicz (syn Mikołaj Rogala oraz Konstancja Gortat).

    Łukasz poślubił(a) Teresa Nidek Teresa (córka Mikołaj Nidek oraz Kunegunda Jesień) urodzony(a) 1813, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Teresa Nidek urodzony(a) 1813, Latowicz (córka Mikołaj Nidek oraz Kunegunda Jesień).
    Dzieci:
    1. Paweł Rogala urodzony(a) 19 sty. 1835, Latowicz.
    2. 4. Tomasz Rogala urodzony(a) 14 gru. 1837, Latowicz.
    3. Jan Rogala urodzony(a) 26 gru. 1841, Latowicz.
    4. Kacper Rogala urodzony(a) 6 sty. 1844, Latowicz.
    5. Julianna Rogala urodzony(a) 16 luty 1846, Latowicz.
    6. Marcin Rogala urodzony(a) 1 list. 1847, Latowicz.
    7. Maria Magdalena Rogala urodzony(a) 19 lip. 1851, Latowicz.
    8. Helena Rogala urodzony(a) 7 lip. 1855, Latowicz.

  3. 10.  Maciej Stalka urodzony(a) 20 luty 1798, Latowicz (syn Zachariasz Stalka oraz Marianna Nidkiewicz).

    Maciej poślubił(a) Elżbieta Świeczka 9 luty 1820, Latowicz. Elżbieta (córka Maciej Świeczka oraz Gertruda Śluzek) urodzony(a) 19 list. 1798, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Elżbieta Świeczka urodzony(a) 19 list. 1798, Latowicz (córka Maciej Świeczka oraz Gertruda Śluzek).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Marianna Stalka urodzony(a) 17 sty. 1821, Latowicz.
    2. Gertruda Stalka urodzony(a) 16 mar. 1822, Latowicz.
    3. Jan Nepomucen Stalka urodzony(a) 15 maj 1824, Latowicz.
    4. Łucja Stalka urodzony(a) 10 gru. 1825, Latowicz.
    5. Jakub Stalka urodzony(a) 25 lip. 1827, Latowicz.
    6. Mikołaj Stalka urodzony(a) 29 sier. 1829, Latowicz.
    7. Roch Stalka urodzony(a) 21 sier. 1831, Latowicz.
    8. 5. Teofila Stalka urodzony(a) 27 kwie. 1836, Latowicz.
    9. Żyjący
    10. Żyjący
    11. Paweł Stalka urodzony(a) 2 lip. 1842, Latowicz.

  5. 12.  Paweł Śluzek urodzony(a) 24 sty. 1798, Latowicz (syn Piotr Śluzek oraz Julianna Suda).

    Paweł poślubił(a) Balbina Gortat 16 luty 1824, Latowicz. Balbina (córka Walerian Tomasz Gortat oraz Genowefa Woytowicz) urodzony(a) 14 gru. 1806, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Balbina Gortat urodzony(a) 14 gru. 1806, Latowicz (córka Walerian Tomasz Gortat oraz Genowefa Woytowicz).
    Dzieci:
    1. Krystyna Śluzek urodzony(a) 1828, Latowicz.
    2. Żyjący
    3. 6. Sebastian Śluzek urodzony(a) 11 sty. 1830, Latowicz.
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. Żyjący

  7. 14.  Józef Chróst urodzony(a) 14 mar. 1808, Kamionka (syn Damazy Chróst oraz Marianna Jesień).

    Józef poślubił(a) Zofia Gajowniczek Zofia (córka Ignacy Gajowniczek oraz Magdalena Kenecka) urodzony(a) 11 maj 1804, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Zofia Gajowniczek urodzony(a) 11 maj 1804, Strachomin (córka Ignacy Gajowniczek oraz Magdalena Kenecka).
    Dzieci:
    1. Walenty Chrust urodzony(a) 1831, Kamionka.
    2. Łucja Chróst urodzony(a) 11 gru. 1835, Kamionka.
    3. Andrzej Chrust urodzony(a) 26 list. 1838, Kamionka.
    4. 7. Marianna Chróst urodzony(a) 10 wrz. 1842, Kamionka.
    5. Łucja Chróst urodzony(a) 6 gru. 1844, Kamionka.
    6. Szczepan Chrust urodzony(a) 11 gru. 1848, Kamionka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Mikołaj Rogala urodzony(a) 10 wrz. 1781, Latowicz (syn Roch Rogala oraz Jadwiga Domoń).

    Mikołaj poślubił(a) Konstancja Gortat 16 luty 1800, Latowicz. Konstancja (córka Adam Gortat oraz Barbara Kisielska) urodzony(a) 14 luty 1784, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Konstancja Gortat urodzony(a) 14 luty 1784, Latowicz (córka Adam Gortat oraz Barbara Kisielska).
    Dzieci:
    1. Franciszka Rogala urodzony(a) 24 wrz. 1805, Latowicz.
    2. Marianna Rogala urodzony(a) 17 lip. 1808, Latowicz; zgon 23 list. 1809, Latowicz.
    3. Łukasz Adam Rogala urodzony(a) 16 paź. 1810, Latowicz.
    4. 8. Łukasz Rogala urodzony(a) 17 paź. 1810, Latowicz.
    5. Wincenty Wojciech Rogala urodzony(a) 16 kwie. 1814, Latowicz.
    6. Jakub Wincenty Rogala urodzony(a) 19 lip. 1815, Latowicz.
    7. Jan Antoni Rogala urodzony(a) 26 maj 1819, Latowicz.
    8. Franciszek Rogala urodzony(a) 5 paź. 1822, Latowicz.
    9. Katarzyna Rogala urodzony(a) 13 list. 1823, Latowicz.
    10. Jadwiga Rogala urodzony(a) 13 paź. 1826, Latowicz.

  3. 18.  Mikołaj Nidek urodzony(a) 4 gru. 1784, Latowicz (syn Andrzej Nidek oraz Rozalia Maleta).

    Mikołaj poślubił(a) Kunegunda Jesień 28 luty 1808, Latowicz. Kunegunda (córka Paweł Jesień oraz Marianna Suda) urodzony(a) 6 sier. 1792, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Kunegunda Jesień urodzony(a) 6 sier. 1792, Latowicz (córka Paweł Jesień oraz Marianna Suda).
    Dzieci:
    1. 9. Teresa Nidek urodzony(a) 1813, Latowicz.
    2. Teresa Franciszka Nidek urodzony(a) 6 list. 1811, Latowicz.
    3. Marianna Franciszka Nidek urodzony(a) 6 gru. 1812, Latowicz.
    4. Marianna Nidek urodzony(a) 7 gru. 1812, Latowicz.
    5. Ewa Marianna Nidek urodzony(a) 22 gru. 1814, Latowicz.
    6. Ewa Nidek urodzony(a) 24 gru. 1814, Latowicz.
    7. Eleonora Franciszka Nidek urodzony(a) 21 luty 1817, Latowicz.
    8. Petronella Małgorzata Niedek urodzony(a) 25 czer. 1820, Latowicz.
    9. Tomasz Nidek urodzony(a) 14 wrz. 1822, Latowicz.
    10. Jan Niedek urodzony(a) 11 gru. 1824, Latowicz.
    11. Żyjący
    12. Paweł Nidek urodzony(a) 25 czer. 1830, Latowicz.

  5. 20.  Zachariasz Stalka urodzony(a) 22 sier. 1771, Latowicz (syn Andrzej Stalka oraz Krystyna Ozimek).

    Zachariasz poślubił(a) Marianna Nidkiewicz 20 sty. 1793, Latowicz. Marianna (córka Andrzej Nidek oraz Rozalia Maleta) urodzony(a) 27 mar. 1776, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marianna Nidkiewicz urodzony(a) 27 mar. 1776, Latowicz (córka Andrzej Nidek oraz Rozalia Maleta).
    Dzieci:
    1. Brygida Stalka urodzony(a) 1 luty 1794, Latowicz; zgon 15 luty 1795, Latowicz.
    2. Grzegorz Stalka urodzony(a) 12 mar. 1796, Latowicz.
    3. 10. Maciej Stalka urodzony(a) 20 luty 1798, Latowicz.
    4. Franciszek Stalka urodzony(a) 11 paź. 1800, Latowicz.
    5. Walenty Stalka urodzony(a) 13 luty 1803, Latowicz; zgon 13 list. 1804, Latowicz.
    6. Faustyn Stalka urodzony(a) 4 luty 1805, Latowicz.
    7. Piotr Stalka urodzony(a) 29 czer. 1807, Latowicz; zgon 20 maj 1817, Latowicz.
    8. Laurenty Stalka urodzony(a) 8 sier. 1810, Latowicz; zgon 8 paź. 1811, Latowicz.
    9. Rozalia Klara Stalka urodzony(a) 11 sier. 1812, Latowicz.
    10. Rozalia Stalka urodzony(a) 12 sier. 1812, Latowicz; zgon 6 luty 1818, Latowicz.

  7. 22.  Maciej Świeczka urodzony(a) 23 luty 1766, Latowicz (syn Jakub Świeczka oraz Helena Zioło).

    Maciej poślubił(a) Gertruda Śluzek 24 sty. 1790, Latowicz. Gertruda (córka Maciej Śluzek oraz Agata Grzenda) urodzony(a) 3 list. 1769, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Gertruda Śluzek urodzony(a) 3 list. 1769, Latowicz (córka Maciej Śluzek oraz Agata Grzenda).
    Dzieci:
    1. Kazimierz Świeczka urodzony(a) 27 luty 1791, Latowicz.
    2. Józef Świeczka urodzony(a) 19 mar. 1793, Latowicz.
    3. Łukasz Świeczka urodzony(a) 18 paź. 1796, Latowicz.
    4. 11. Elżbieta Świeczka urodzony(a) 19 list. 1798, Latowicz.
    5. Agnieszka Świeczka urodzony(a) 28 sty. 1801, Latowicz.
    6. Katarzyna Świeczka urodzony(a) 7 sty. 1803, Latowicz.
    7. Józefa Świeczka urodzony(a) 18 mar. 1805, Latowicz.
    8. Marianna Świeczka urodzony(a) 23 wrz. 1808, Latowicz.

  9. 24.  Piotr Śluzek urodzony(a) 13 lip. 1757, Chyżyny (syn Jakub Śluzek oraz Teresa).

    Piotr poślubił(a) Julianna Suda 30 sty. 1791, Latowicz. Julianna (córka Kazimierz Suda oraz Marianna Ślusarczyk) urodzony(a) 24 czer. 1766, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Julianna Suda urodzony(a) 24 czer. 1766, Latowicz (córka Kazimierz Suda oraz Marianna Ślusarczyk).
    Dzieci:
    1. Teresa Śluzek urodzony(a) 25 paź. 1791, Latowicz; zgon 21 paź. 1792, Latowicz.
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Hedwiga Śluzek urodzony(a) 12.101796, Latowicz; zgon 19 sty. 1801, Latowicz.
    5. 12. Paweł Śluzek urodzony(a) 24 sty. 1798, Latowicz.

  11. 26.  Walerian Tomasz Gortat urodzony(a) 17 gru. 1786, Latowicz (syn Adam Gortat oraz Barbara Kisielska).

    Walerian poślubił(a) Genowefa Woytowicz 16 luty 1805, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Genowefa Woytowicz
    Dzieci:
    1. 13. Balbina Gortat urodzony(a) 14 gru. 1806, Latowicz.
    2. Ignacy Gortat urodzony(a) 29 lip. 1808, Latowicz.
    3. Laurenty Gortat urodzony(a) 2 sier. 1809, Latowicz.
    4. Elżbieta Gortat urodzony(a) 8 lip. 1810, Latowicz.
    5. Wawrzyniec Jakub Gortat urodzony(a) 8 sier. 1815, Latowicz.

  13. 28.  Damazy Chróst urodzony(a) 10 gru. 1767, Kamionka (syn Adalbertus Chróst oraz Małgorzata Woyt).

    Damazy poślubił(a) Marianna Jesień 7 czer. 1789, Latowicz. Marianna (córka Baltazar Jesień oraz Marianna Dejus) urodzony(a) 11 sier. 1772, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Marianna Jesień urodzony(a) 11 sier. 1772, Chyżyny (córka Baltazar Jesień oraz Marianna Dejus).
    Dzieci:
    1. Anastazja Chróst urodzony(a) 18 kwie. 1791, Kamionka; zgon 19 sty. 1796, Kamionka.
    2. Franciszka Chróst urodzony(a) 17 mar. 1793, Kamionka.
    3. Stanisław Chróst urodzony(a) 15 list. 1795, Kamionka; zgon 2 sier. 1808, Kamionka.
    4. Damazy Chróst urodzony(a) 11 paź. 1799, Kamionka; zgon 17 lip. 1808, Kamionka.
    5. Monika Marcella Chróst urodzony(a) 18 paź. 1801, Kamionka.
    6. Kazimierz Chróst urodzony(a) 28 luty 1802, Kamionka; zgon 12 lip. 1805, Kamionka.
    7. 14. Józef Chróst urodzony(a) 14 mar. 1808, Kamionka.
    8. Augustyn Chróst urodzony(a) 5 lip. 1810, Kamionka.
    9. Małgorzata Chrust urodzony(a) 1811, Kamionka.

  15. 30.  Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Ignacy — Magdalena Kenecka. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Magdalena Kenecka
    Dzieci:
    1. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 9 sty. 1798, Strachomin.
    2. Hieronim Gajowniczek urodzony(a) 28 lip. 1799, Strachomin.
    3. Michał Gajowniczek urodzony(a) 24 wrz. 1801, Strachomin.
    4. 15. Zofia Gajowniczek urodzony(a) 11 maj 1804, Strachomin.
    5. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 17 maj 1807, Strachomin.
    6. Marcjanna Gajowniczek urodzony(a) 9 sty. 1798, Strachomin.